tekOOP erichten FAM I LI giT0194800 Wol WAGEMAKER I Niet kunnen lezen en schrijven: een wereldproblee Advertentieservice HDCMED1A Grafmonumenten Topscorer overzicht overlijdensberichten i 2005 EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. UNESCO Centrum Nederig NVM-Makelaars staan in ZATERDAG l8 JUNI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten*!' hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterli|k tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Diep bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat de Heere geheel onverwachts heeft weggenomen mijn lieve zoon, onze zorgzame broer, zwager, oom en ieders beste vriend Cornells Onderwater 25 juli 1955 16 juni 2005 M. Onderwater-van Duijvenboden Joke en Arie Jaco en Jackeline Marja en Bert Arie-Willem Nelleke en Kees Janneke Kees Leendert Maarten Zeeweg 148 2224 CH Katwijk aan Zee Correspondentieadres: M. Onderwater-van Duijvenboden Nassaudreef 136 2224 Katwijk aan Zee Kees is thuis bij moeder opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren is op maandag 20 juni 's middags van 16.00 tot 17.30 uur en 's avonds van 19.00 tot 20.30 uur in het rouwcentrum aan de Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 21 juni om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Nachte gaallaan 7 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats 'Duin- rust' te Katwijk aan Zee. Diegene die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is volledig onverwacht over leden, onze werkgever Cornells Onderwater Kees Het zal nooit meer zo worden als dat het was. Agatha Haasnoot Nelleke Smit Hans Onderwater Sander Holterman Katwijk, 16 juni 2005 Van der Plas Onderwater Belastingen en Administraties Ankerplaats 142, 2224 TZ Katwijk In verband met het overlijden is in het kantoor op maandag 20 en dinsdag 21 juni gesloten. Lieve kleine Beau Dapper mannetje, rust nu maar lekker uit. Je hebt het verdiend! opa en oma Mo en Nik "Mijn genade is u genoeg. 2 Cor. 12: 9. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat na een moedig en geduldig gedragen lijden uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Dirk Bloemendaal op de leeftijd van 71 jaar. Barbara Bloemendaal-Neven Evelien en Dick Gea en Arie Sandra en Marald Arjan Leen en Mirjam Anouk Lennart Jantine en Frans Hester en Wilfried Romie Suzanne José 16 juni 2005 Frankenburg 14 2235 AP Valkenburg Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 20 juni van 19.00 - 20.30 uur in de Hervormde Kerk aan het Castellumplein te Valkenburg; tevens na afloop van de begrafenis. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 21 juni om 13.30 uur in de Hervormde Kerk. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Valkenburg. GEEN BLOEMEN LIEVER GEEN BEZOEK AAN HUIS "In het huis des Vaders zijn vele woningen." Op donderdag 16 juni is van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Dirk Bloemendaal echtgenoot van Barbara Bloemendaal-Neven Leiderdorp: P. Zitman-Bloemendaal L. Zitman Valkenburg: N. Ooms-Bloemendaal W.J. Ooms Katwijk: C.J. Bos neven en nichten Valkenburg, 16 juni 2005 'Eens als de bazuinen klinken' Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn ge liefde man, onze vader, schoonvader, grootvader en mijn overgrootvader Willem Frederik Taffijn in de leeftijd van 75 jaar. Leiderdorp: J. G. Taffijn-van der Deyl Leiden: Delft: Louisa Taffijn Ashley, Kevin, Carmen Leila en René Noa Zoetermeer: Petra de Heij-Taffijn Leo de Heij Daphne, Naomi, Rowena, Iris Boskoop: Pim Taffijn Michèle du Bois Leiden: Joost Taffijn Diana Nelis Leiderdorp, 16 juni 2005 Correspondentieadres: Bloemendaalselaan 7 2351 RS Leiderdorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 20 juni van 19.30 tot 20.15 uur in uit vaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dins dag 21 juni om 16.00 uur in de aula van begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waar na de teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Ie streelt haar wang, je ziet haar ogen je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Na een leven vol zorg en toewijding voor haar ge zin en allen die haar dierbaar waren, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Sara Maria Link-Schipaanboord weduwe van Abraham Link Utrecht, 14 november 1916 Leiden, 16 juni 2005 Zoeterwoude: Coby van der Post-Link Wim van der Post Leiden: Eva en Sander Leiderdorp: Lenie Niesing-Link Ruud Niesing Leiderdorp: Daan en Marlies Leiden: Bart en Aukje Benthuizen: Ria Pos-Link Jaap Ros Leonie en Sjors Guido en Jolanda Correspondentieadres: Mevr. M. J. Pos-Link De Bentlanden 66 2731 HB Benthuizen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. Na telefonisch overleg met de familie kunt u eventueel afscheid nemen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dins dag 21 juni om 13.00 uur in de aula van begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Aansluitend begeleiden we moeder naar haar laats te rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Heden ligt ten kantore van de Kamer van Koophandel Rijnland voor een ieder ter inzage de jaarrekening 2003 Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland Stationsweg 41 2312 AT Leiden Raoul Wallenbergplein 21A 2404 ND Alphen aan den Rijn Heereweg 339 2161 BL Lisse Goal van Interstuhl. Toonaangevende ergonomie. Oogstrelend design. Unieke prijs/ prestatieverhouding vanaf 199,- exd. btw ,AllOffice Lammenschansweg 141D Zaterdags gesloten. Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Hans van der Kwaak 1938 IJmuiden In besloten kring Beau 2004 Oegstgeest 18 juni 11.00 uur Parochiekerk H. Laurentius te Voorschoten Hotske Flach 1917 Leiden 20 juni 12.00 uur' Willibrordkerk te Oegstgeest Joanna Cornelia van Ooijen 1927 Heemstede 20 juni 09.45 uur R.K. parochiekerk te Heemstede Catharina Maria van den Broek 1952 Leiden In besloten kring Johanna Evers 1922 Haarlem 20 juni 13.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen dit is een publicatie van informatiecentrum papier en karton, (020) 654 30 43 www.papieri kunnen beleven, tachtig keer weg ku dromen in een ander land. Met een boel hand, kun je reizen in je hoofd. Waarhe wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en p li in lil Anno 2004 zijn wereldwijd zo'n 862 miljoen mensen analfabeet, het merendeel is vrouw. Zij kunnen lezen noch schrijven en behoren tot de allerarmsten. Ontwikkeling en armoedebestrijding begint met alfabetisering en onderwijs. De meeste analfabeten wonen onder de evenaar, in ontwikkelingslanden, ook de zogenaamde 'functioneel analfabeten'. Deze mensen hebben niet genoeg scholing gehad om zich staande te houden in de huidige informatiemaatschappij. De UNESCO is wereldwijd actief voor bestrijding van het analfabetisme onder het motto 'Onderwijs voor ledereen'. De UNESCO zorgt ervoor dat de landen waar het probleem zich voordoet zich meer inzetten voor het bestrijden van analfabetisme en onderwijsachterstand. De UNESCO voert dit alles uit via het zogenaamde Co-Action- programma, en bereikt zo een duurzaam, lokaal ontwikkelingseffect. Dit programma geeft uitvoering aan de VN-Millenniumdoelstelling, waarmee wordt gestreefd naar 'basisonderwijs dat wereldwijd toegankelijk is voor iedereen'. Zo ondersteunt de UNESCO kinderopvang in Afghanistan, de nieuw bouw van een basisschool in Cambodja en de aanschaf van nieuwe schoolboeken voor scholen in Tsjaad. En dit zijn slechts enkele voorbeelden van kleinschalige projecten met een groot effect. UNESCO Centrum Nederland ontplooit het hele jaar door initiatieven om onderwijsprojecten in ontwikkelingslanden te ondersteunen. Help mee en steun deze projecten door te doneren op gironummer 194800. Meer informatie over de projecten vindt u op www.unescocentrum.nl Oranje Nassaulaan 5,1075 AH Amsterdam, T (020) 673 01 00, F (020) 673 95 31 infoS'unescocentrum.nl, w De UNESCO is de gespecialiseerde VN-organisatie v Onderwijs, Wetenschap en Cultuur. UNESCO Centrum Nederland (UCN) is het voorlichtings- en educatiecentrum I over het werk van de UNESCO voor Nederland enwerft UCN fondsen voor UNESCO-projecten. N

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4