'The Scud' klaar voor Wimbledon SPORT Springruiters in grote problemen Foppe de Haan neemt geen risico tegen Ben Mark Philippoussis laat er in Rosmalen geen gras over groeien Karsten Kroon raakt in vorm voor Tour de Fra Meniscusoperatie Krajicek geslaagd Rotterdam - De operatie van Michaëlla Krajicek in het Rot terdamse Erasmus Ziekenhuis is naar tevredenheid verlopen. Dr. Heijboer opereerde gisteren de tennisster aan de buitenme niscus van haar rechterknie. Heijboer nam in het verleden ook Michaëlla's broer Richard tot drie keer toe succesvol on der handen. De arts verwacht dat het herstel van Krajicek zo'n acht weken duurt. Ralf Schumacher met de schrik vrij Indianapolis - Ralf Schuma- cher is gisteren in Indianapolis tijdens de training voor de Gro te Prijs van de Verenigde Staten gecrasht. Hij bleef ongedeerd en kon zelf de verwrongen Toy ota verlaten. De 29-jarige Duit se autocoureur verloor door nog onbekende oorzaak de macht over het stuur bij een snelheid van bijna 300 kilome ter per uur. De bolide draaide twee keer rond zijn as en botste tegen een muur. Vaigaeren naar Club Brugge brugge - Club Brugge heeft gis teren Joos Vaigaeren overgeno men van Celtic. De 29-jarige verdediger tekende voor drie jaar. Vaigaeren speelde de afge- lopen vijf seizoenen voor Celtic Glasgow. Daarvoor was de 19- voudige Belgische voetbalinter national actief voor Roda JC. Van der Meyde mag weg bij Inter milaan - Andy van der Meyde gaat op zoek naar een nieuwe voetbalclub. Intemazionale heeft gisteren laten weten dat het mee wil werken aan een vertrek van de 25-jarige vleugel aanvaller. Oud-Ajacied Van der Meyde stond de laatste twee seizoenen bij Inter onder con tract. Mustapha naar Levante Valencia - Riga Mustapha ver huist naar Spanje. De Sparta- speler heeft met Levante, dat afgelopen seizoen uit de Prime- ra Division degradeerde, over eenstemming bereikt. Hij wordt na Faas Wilkes en Johan Cruijff de derde Nederlandse profvoet baller die bij deze club uit Va lencia aan de slag gaat. Timman wint van Bruzon Willemstad - Jan Timman heeft de match tegen de 23-jarige Cu baanse grootmeester Lazaro Bruzon in Willemstad op Cura sao gewonnen. Hij hield de derde klassieke partij remise, waardoor hij met nog één duel te gaan een onverbrugbare voorsprong van 4,5-2,5 heeft. Timman won eerder de strijd om vier rapidpartijen met 3,5- 0,5. Bij de vier klassieke partijen leidt Bruzon met 2-1. Trapattoni nieuwe trainer Stuttgart stuttgart - Giovanni Trapatto ni wordt de nieuwe trainer van VfB Stuttgart. De 66-jarige Itali aan, die ondanks zijn succes bij Benfica plaatsmaakte voor Ro nald Koeman, ondertekent bij de Bundesligaclub een contract voor twee seizoenen. Hij volgt Matthias Sammer op. Champions Trophy in Amstelveen den haag - De Nederlandse hockeysters hoeven volgend jaar niet het vliegtuig in voor de Champions Trophy (CT). Het prestigieuze toernooi wordt van 8 tot 16 juli in Amstelveen ge speeld. De hockeybond KNHB zag de organisatie van het man- nentoemooi (22-30 juli) naar Spanje gaan. Neumann coach VW venlo - De Limburgse eerstedi- visionist VW heeft gisteren de Duitser Herbert Neumann ge presenteerd als hoofdcoach. Hij neemt de taken over van Adrie Koster, die komend seizoen aan de slag gaat bij RKC Waalwijk. De voormalig Duits internatio nal was eerder werkzaam bij onder meer Vitesse, Anderlecht en NAC. De afgelopen jaren verrichtte hij scoutingswerk- zaamheden voor diverse clubs. Sparta aast op Takak waalwijk - Na Jason Oost staat ook RKC-middenvelder Jasar Takak nadrukkelijk in de be langstelling van Sparta. De nieuwe trainer Wiljan Vloet is erg gecharmeerd van de mid- Idenvelder. Takak werd het afge- llopen seizoen door RKC ge huurd van PSV. Ramon van Haaren krijgt geen contractver lenging bij Sparta. zaterdag 18 juni 2005 Mark Philippoussis: „Het is helemaal rustig in mijn hoofd." Foto: Reuters/Toussaint Kluiters Tsjechische vrouwenfinale door Cas Overzier rosmalen - Mark Philippoussis (28) maakte na drie maanden af wezigheid zijn rentree op gras. Vorige week bij Oueens Club, de ze week in Rosmalen, waar hij vandaag in de halve finales staat tegen titelverdediger Michael Llodra. Op Wimbledon zijn ze al vast gewaarschuwd: 'The Scud' is terug. Het 'hupje' achter de baseline. Die karakteristieke opgooi en dan: boem. Alsof hij £en raket op het gras afvuurt. Weer een ace. 'The Scud', zoals de bij naam van Mark Philippoussis luidt, is terug. Bij de Ordina Open, zijn tweede (gras) toer nooi na een gedwongen absen tie van drie maanden, serveerde de Australiër zich gisteren on der een grijze hemel en na de eerste (korte) regenonderbre king van de week naar de laat ste vier. Hij is verslaafd aan tennissen en aan surfen. 'Glamourboy' Philippoussis, die zijn eerste Ferrari kocht toen hij twintig was, leek als topsporter afge schreven. Als je tegen de dertig loopt, blessures als kwelgeesten frequent je lichaam pijnigen, wordt een terugkeer er niet ge makkelijker op. Maar Philippoussis heeft twee duidelijke drijfveren om voor de zoveelste keer een comeback te vieren. „Je moet keuzes maken in het leven", zegt hij. „Als ik de ko mende vier, vijf jaren hier en daar nog een toernooi win, kan ik de rest van mijn leven sur-, fen." Aan stoppen heeft de 28- jarige tennisser uit Melbourne dus zelf geen moment gedacht. In het jaar 2003 riep de ATP (Association of Tennis Profes sionals) hem al eens uit tot de speler die de opvallendste co meback had gemaakt. Aan het eind van datzelfde jaar raakte hij opnieuw aan het kwakkelen. Nadat Philippoussis Australië tegen Spanje naar de triomf in de Davis Cup had geslagen, kreeg hij last van zijn schouder. Niet zo verwonderlijk want Phi lippoussis behoort tot de op slagkanonnen in het circuit. Met snelheden van dik over de tweehonderd kilometer jaagt hij de projectielen over het net. Door een rugkwetsuur miste hij de laatste drie maanden van het vorig jaar en in maart van dit jaar ging hij door zijn enkel. Als een baksteen zakte hij op de wereldranglijst, waarop hij in april 1999 nog als fiere nummer acht stond genoteerd. Met een voor hem onwaardige 188ste plaats maakte hij vorige week op Queens zijn rentree. Raemon Sluiter moest er op het Londense gras aan geloven. „Hij raakt al in vorm. Ik werd gewoon weggeblazen", had de Nederlander de honger in de ogen van zijn tegenstander ge zien. Philippoussis is, zo meldt hij zelf, gedrevener dan ooit. „Ik heb de afgelopen drie maanden keihard aan mijn fitheid ge werkt met mijn vader en mijn coach Andrew Florent. Ik voel me gelukkig nu. Ook al omdat ik de juiste persoon in mijn le ven heb getroffen." Het geluk valt ook in Rosmalen van zijn gezicht af te lezen. Zijn verloofde, teenagemodel Alexis Barbara, wijkt er geen moment van zijn zijde. Zelfs als het ge soigneerde 1.93 meter lange li chaam zich op een trainings baantje warm slaat voor zijn kwartfinalepartij, kijkt Barbara vanachter haar zonnebrilglazen toe. Even later lopen ze weer arm in arm naar het spe lershome. „Het is helemaal rus tig in mijn hoofd. Ik ben ook De winnares van de Ordina Open zal dit jaar een Tsjechi sche tennisster zijn. Vanmid dag krijgt Klara Koukalova een nieuwe kans om de grastitel in Rosmalen te grijpen. Daarvoor moet de nummer 42 van de wereldranglijst dan wel haar getalenteerde landgenote Lu cie Safarova kloppen. Vorig jaar verloor Koukalova in de eindstrijd van Mary Pier ce, die zich dit jaar afmeldde. Pierce is op Wimbledon vol- sterker geworden. En dat wil ik nu op de baan laten zien. Veel toernooien spelen. Waarbij ik, gezien mijn lage ranking, af hankelijk ben van wildcards, zoals hier in Rosmalen." Voor Wimbledon heeft Philip poussis, die eind vorig jaar in Amerika nog enkele weken doorbracht met John McEnroe, ook een vrijkaart binnen. Aan Church Road haalde hij de laat ste zes jaar minimaal de vierde ronde. Twee jaar geleden ver loor hij in de finale van Federer. gende week in de openings ronde gekoppeld aan de acht tienjarige Safarova, die zich gisteren in Rosmalen met twee keer 6-3 ontdeed van de Argentijnse Gisela Dulko. Koukalova was met 6-1,7-5 te sterk voor Meghann Shaughnessy. De Amerikaanse had een dag de halve finale bereikt na de opgave van de aan haar knie geblesseerde Michaëlla Kraji cek. Andy Roddick, zelf een van de favorieten, schaart 'The Scud' nu weer onder de kanshebbers. In Rosmalen speelde de Austra liër overigens in de eerste ronde nog met pijnstillers vanwege een opspelende rugblessure, maar ook die kwaal lijkt hij de baas te zijn. Met zijn zege in twee tiebreaks (de laatste met 7-0!) gisteren op de Italiaan Da- vide Sanguinetti (een dag eer der nog winnaar tegen Sjeng Schalken) laat 'The Scud' er zo waar geen gras over groeien. oisterwijk/gpd - Uit angst dat kleine pijntjes groter kunnen worden, kijkt Foppe de Haan vanmiddag in Tilburg vooral al naar het voetbalduel in Doetin- chem. Op weg naar de achtste finale, woensdag in de Achter hoek, neemt de Friese bonds coach van Oranje onder 20 in het laatste groepsduel met Ben in geen enkel risico. De Haan houdt vanmiddag (16.00 uur) in elk geval de ge kwetsten Haris Medunjanin (bovenbeen), Ryan Babel (bo venbeen), Collins John (linkerk uit), Frank van der Struijk (lies) en Jeroen Drost (lies) aan de kant. „Ik wil winnen van Benin, maar niet ten koste van alles. Als het had gemoeten, hadden alleen John en Haris niet kun nen spelen. Die anderen wel, maar met hen neem ik geen ri sico Ik ga niet in mijn eigen voet schieten. Als ik bovendien videobeelden zie van Benin, kun je maar beter uitkijken. Ze komen nogal eens met twee be nen in." Oranje onder 20 heeft daardoor vanmiddag een ander smoel. Urby Emanuelson is linksback, de weer fitte Ibrahim Afellay keert terug als middenvelder, Feyenoorder Gianni Zuiverloon duikt op in het hart van de de fensie naast Ron Vlaar en in de spits moet Prince Rajcomar Ajacied Babel doen vergeten. De Haan denkt dat hij de eurfo- rie na de dubbele zeges op Ja pan en Australië inmiddels aar dig heeft getemperd. „Ik heb het vanmorgen nog een keer gezegd. Als iedereen zegt dat onze spelers steengoed zijn, is dat natuurlijk niet zo. Er man keerde tegen Australië genoeg, er waren zaken waar ik geen vrede mee heb. Het motto moet zijn: 'Als we als team goed zijn, kan ik me manifesteren'. Maar natuurlijk nooit andersom." VERMOEDELIJKE OPSTELLING: Kenneth Vermeer, Dwight Tiendalli, Ron Vlaar, Gianni Zuiverloon en Urby Emanuelson; Rick Kruys, Hedwiges Maduro en Ibrahim Afellay; Tim Vinc- ken, Prince Rajcomar en Quincy Owusu Abeyie. Chili en Turkije moeten afwachte Chili en Turkije moeten wachten of het WK om nog een vervolg krijgt, twee landen eindigden derde plaats in respect lijk groep C en B. Span Marokko, Oekraïne en zijn sowieso wel zeker tweede ronde. Na Spanje, dat al twee kende zeges had geboei wist in groep C ook Mai zich gisteren voor hetvi volg van het WK voorvt ballers onder 20 jaar te sen. Chili moet afwach het, na de 1-0-nederla gen Marokko als numni drie van groep C ook n een plekje in de volgen ronde - mogelijk tegen derland - krijgt. Groepswinnaar Spanje ook zijn derde wedstriji Honduras werd in Doei chem met 3-0 verslage) Spits Jona eiste een ho voor zich op door de o ningstreffer te scoren i ter - als vervanger van weggestuurde sluitpos berto - een strafschop stoppen. In groep B speelden en kije en Oekraïne gelijk: China-Panama eindigt 4-1China was al gepla voor het vervolg van he toernooi. Panama einc puntloos laatste. Als ni mer drie moet Turkije wachten of het zich pla stems lenk/gpd - In het rondeboek van de Ronde van Zwitserland zag Karsten Kroon drie kansen waarin een vluchtgroep kans van slagen had om een massa sprint te ontlopen. Gisteren was de laatste van de drie. Kroon maakte gisteren in de zevende etappe deel uit van de kop groep van zeven, maar greep naast de dagzege. De Duitser Linus Gerdemann stond in het Zwitserse Lenk waar Kroon had willen staan: op de hoogste trede van het po dium. „Ik had kunnen winnen, heb niets fout gedaan. Maar de sterkste renner van de kop groep heeft gewonnen", con cludeerde de Rabobank-renner, die vierde werd. Gerdemann sprong op tien ki lometer voor de eindstreep weg uit het groepje. „Voor mij was dat nog ideaal, omdat wachtte dat we terug komen. Maar Gerdem; echt heel sterk. Ik had dere opties: als er iets absoluut niet kan, is h« rijden." Kroons vorm is stijgend ge zijn aanwezigheid in groep. „De vorige dage nog niet goed genoeg, dus conditioneel ga goed", vond Kroon, die klassiekerseizoen vijf geen wedstrijden reed. hedendaagse wielrenne eigenlijk onmogelijk om wachten dat je na zo'n zoen ook nog goed kan de Ronde van Frankrij voor mij is dit de beste na Luxemburg en Zwi hopen dat ik in de Tour te vorm heb." UITSLAGEN door Ciel Hendrix Rotterdam - De oranje jasjes worden langzaam een beetje nauw voor de Nederlandse springruiters. De equipe van bondscoach Rob Ehrens werd gisteren in een veld van acht teams zesde in de landenwed- strijd op het CHIO van Rotter dam. Daardoor zakt de formatie naar de laatste plaats in het tus- senklassement van de Super League. En dat betekent dat de gradatie dreigt. Halverwege de competitie van acht wedstrijden heeft Neder land alleen nog Ierland en Bel gië in het vizier, de andere lan den hebben een straatlengte voorsprong op de Nederlandse ruiters. Het wordt dus zweten en zwoegen voor de Nederlan ders na het EK in San Patrigna- no, wanneer de tweede helft van de Super League wordt ver reden in Hickstead, Dublin, Aken en Barcelona. Het is voor de (naaste) toe komst van de Nederlandse springruiters te hopen dat Rob Ehrens erin slaagt zijn ploeg er doorheen te slepen. Want de gradatie zal grote gevolgen heb ben. De ruiters kunnen dan als ploeg niet meer uitkomen op de grote wedstrijden en krijgen zelfs problemen om een plek af te dwingen voor de volgende Olympische Spelen. De ruiters zullen naar 'kleinere' wedstrijden moeten zoals Lis sabon, Kopenhagen en Gijon om vanuit de eerste divisie Leon Thijssen houdt zich vast aan de hals van Nairobi. Foto: ANP/Vincent Jannink weer te promoveren naar de hoogste afdeling. Dat heeft weer zijn weerslag op de door stroming van de jonge ruiters. Die kunnen nu bijvoorbeeld wel ervaring opdoen in Madrid en Lissabon, terwijl daar straks de toppers naar toe moeten om punten te verzamelen. De Zwitsers, die gisteren in Rot terdam de landenprijs wonnen en daarmee als eersten de 'In Memoriam Prins Bernhard' wisselprijs kregen uitgereikt, hebben de laatste twee jaar doorgebracht in de tweede liga. „Het was, sportief gezien, geen pretje als je niet met een team mag starten in bijvoorbeeld Aken of Rome", zo verzekerde teamchef Rolf Grass. „Je krijgt automatisch minder publiciteit en dat vinden sponsors en paardeneigenaren niet leuk. En ik kan je verzekeren dat het knap moeilijk is om er weer uit te komen. De concurrentie is groot, iedereen wil naar de hoogste afdeling. Dat beseft ook Rob Ehrens die, ondanks de penibele situatie, optimistisch blijft. „Ik ben niet zo'n zwartkijker. We rechten de rug en gaan er tegenaan, maar we staan voorlopig wel laatste." Komende maandag komen de Nederlandse springruiters met Ehrens bijeen om zich te bera den over de ontstane situatie. „Geen crisisberaad", verduide lijkt Ehrens. „De bijeenkomst, halverwege deze competitie, is al een aantal weken geleden op de agenda gezet. Maar we gaan wel praten over de vraag hoe we verder gaan. Een week na het EK staat al de volgende Super League in Hickstead op het programma. Wat krijgt de voorkeur?" Blessures van paarden en rui ters hebben de bondscoach steeds gedwongen tot fantasie opstellingen, die niet altijd goed uitvielen. Foutloze rondjes wa ren schaars, gisteren in Rotter dam kon zelfs geen van de vier ruiters de 'nul houden'. „Maar het was niet alleen pech", geeft Ehrens eerlijk toe. „Ruiters hebben ook op som mige momenten amateuristi sche fouten gemaakt, die je je op dit niveau niet kunt veroor loven. Dat heb ik ze rechtuit ge zegd en ook naar buiten toe ben ik daar open over ge weest." Met name Angelique Hoorn en Albert Zoer hebben zich daar aan schuldig gemaakt, zij zijn voorlopig dan ook op een zij spoor gezet. Gisteren was hij een stuk milder in zijn kritiek op Van der Vleuten, Dubbel dam, Thijssen en Gerco Schro der. „Je kunt niet aan de gang blijven. Bovendien hebben ze goed gereden, we hadden een paar pechfoutjes." PAARDENSPORT Rotterdam. CHIO. Springen. Super League, landenwedstrijd: 1. Zwitserland (Fuchs/La Toya 0-0, Guerdat/Tijl van het Pal- lieterland 0-0, Crotta/Pompadour 0-16, Schwi- z^r/Umque niet gestart/16) 11 strafpunten. 2. Duitsland en België 12, 4 Ierland 16. 5. Frankrijk 24, 6. Nederland (Van der Vleu- ten/Audi's Jikke 4-4, Dubbeldam/BMC Nassau 8-8, Thijssen/Nairobi 4-16, Gerco Schröde- r/Eurocommerce Monaco 4-4) 28, 7. Groot- Brittannië 30, 8 Verenigde Staten 36. Stand Super League na vier van de acht wed strijden: 1 Zwitserland 22 punten, 2. Verenig de Staten 21,5, 3. Duitsland 21, 4. Groot-Brit- tannië 20,5, 5 Frankrijk 20, 6. België 10,5, 7 Ierland 7,5, 8. Nederland 7. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3731,17 juni. 4. 9, 10, 15, 20, 21. 26, 30. 31, 35, 49. 54, 58. 60,61,62,68,75,76,80. (Onder voorbehoud van typefouten) SOUASH Praag. EK. Vrouwen, kwartfinale: Atkinson (Ned/1) - Pan els (Oos/5/8) 9-3 9-3 9-0 Mannen, kwartfinale: Ball (Eng/2) - Bennett (Ned/5/8) 9-19-19-2. TENNIS Rosmalen. Ordina Open Mannen, kwartfinales: Ancic (Kro/3) - Björk- man (Zwe) 6-1 3-6 6-3, Hernych (Tsj) - Kohl- schreiber (Dui) 7-6 (1) 6-2, Philippoussis (Aus) - Sanguinetti (lta/9) 7-6 (2) 7-6 (0), Llo dra (Fra) - Burgsmüller (Dui) 6-2 6-7 (4) 6-3. Rosmalen. Vrouwen. Halve finale: Koukalova (Tsj/8) - Shaughnessy (VSt) 6-1 7-5. Safarova (Tsj) - Dulko (Arg/6) 6- 3 6-3. Eastbourne. Vrouwen. Kwartfinales: Vinei (Ita) - Miskina (Rus/4) 6-4 7-6 (3). Halve finale. Clijsters (Bel/7) - Koez- netsova (Rus/2) 6-4 3-6 6-4, Doesjevina (Rus) -Vinei 2-6 7-6(6) 6-3. Nottingham. Mannen. Halve finales: Gasquet (Fra/4) - Dent (VSt/5) 6- 4 6-2, Mirnyi (WRu/8) - Olivier Rochus (Bel/7) 6-4 7-5 WK -20. Groep C Spanje - Honduras 3-0, Marokko - Chili 1-0. Spanje 3 3 0 0 9 13- 1 Marokko 3 2 0 1 6 7-3 Chili 3 1 0 2 3 7-8 Honduras 3 0 0 3 0 0-15 Groep b Turkije - Oekraïne 2-2, China - Panama 4- 1 China 3 3 0 0 9 9-4 Oekraïne 3 1114 7-6 Turkije 3 1114 4-4 Panama 3 0 0 3 0 2-8 WATERPOLO Aix-en-provence, zeslandentoernooi. Nederland - Slowakije 6-8 (2-2, 2-2, 1- 2, 1-2) Doelpunten Nederland: Arno Ha- venga (4), Jeroen Kuilman en Matthijs de Bruijn. WIELRENNEN Ronde van Zwitserland. Zevende etappe, Einsiedeln-Lenk: 1. Gerdemann (Dui) 193 km in 4.25 00. 2. Bernucci (Ita) 0.04, 3. Etxebarria (Spa) 0.14, 4. Kroon (Ned) 0.15, 5. Rodriguez (VSt), 6. Elmiger (Zwi), 84. Boven 0.23, 86. Veneberg, 110. Den Bakker 2.56, 111. Van Heeswijk, 128. Knaven4.55. Algemeen klassement: 1. Rogers (Aus) 25.54.03, 2. Ullrich (Dui) 0.20, 3 Mc- Gee (Aus) 0.22, 4. Jeker (Zwi) 1.11, 5. Schleck (Lux) 1.27, 6 Horner (VSt) 1.31, 65. Veneberg 25.48, 74. Boven 29.56. 81. Den Bakker 31 49, 115. Kroon 46.38, 117. Van Heeswijk 48.19, 132. Knaven 59.36. La Gileppe. Ster Elektrotoer. Vierde etappe, Verviers - La Gileppe: 1. Thijs (Bel) 187 km in 4.43.10, 2. Kopp (Dui) 0.14, 3. Beuchat (Zwi) 0.18, 4. Schumacher (Dui) 0.31, 5. Nuyens (Bel) 6. Leukemans (Bel), 16. De Jongh, 18. Rooyakkers, 19. Ten Dam, 23. Gesink 0.48, 24. Bloks. Algemeen klassement: 1. Nuyens 12.26.46, 2. Schumacher 0.01, 3. Ten Dam 0.24, 4 Pozzato (Ita) Strauss (Zwi) 0.30, 6. Knees (I 9. Rooyakkers 0.38, 10. De Jo 18. Bloks 1.30, 21. Van Kat 23. Matthé Pronk 2.07, 2.17. Ronde van Asturië. Eerste etappe, Oviedo-Llanes: jev (Rus) 158 km in 3.28.51 chez (Spa), 3. Astarloa (Spa) montes (Spa), 5. Bru Pascal Missaglia (Ita). Route du Sud. Tweede etappe, Muret - Saint 1. Pétilleau (Fra) 4.05.20, 2.W (Fra) 1.53, 3. Brouzes (Fra),H (Aus), 5. Muto (Ita) 1.58, trick Nazon (Fra) 2.47. Algemeen klassement: 1. 8.16.56, 2. Calzati (Fra) O.Ol go (Fra) 0.06, 4 Casar (Fra Moinard (Fra) 0.19. 0.21. Domburg. Ster Zeeuwsche Eilal Tweede etappe, Middelburg] 1. C. Beltman (Ned) 110 km ij 2. Hennes (Dui), 3. GunnewijB Duster (Dui), 5. M. Vos (Ned)X de (Ned). Klassement. 1. Hennes 5.131 Beltman 0.03, 3. Spijkerman® ZEILEN La Rochelle. WK Tornado. Zevende race: 1. Fiquevi (Por), 2. McMillan/Howden (El vil/Espagnon (Fra), 4. Mclntosl la (Arg), 5. Lovell/Ogletreel Echavarri/Paz (Spa), 15. /Heemskerk, 20. Booth/Der(J Samama/Van Leeuwen. Achtste race: 1. Padron/Perel Ashby/Williams (Aus). 3 Ecl (Spa), 4 Rivas/Escudé (Spa).l sch/Espinola (Arg), 6. Loyj (VSt), 12. Booth/Dercksen, man/Heemskerk, 44. Samam wen. Algemeen klassement: 1. (Spa) 35 punten, 2. McMillI (Eng) 46, 3. Revil/Espagnon (T Paschalides/Trigonis (Gri) 7fl gar/Spalteholz (Dui) 74, 6.J /Guyader (Fra) 78. 11. Booti 92.9, 16. Huntelman/Heem 39. Samama/Van Leeuwen 25|

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 20