FAMI erichten 5HS Niet kunnen lezen en schrijven maakt je kansloos Advertentieservice hdcmedla overzicht overlijdensberichten i 2005 Iedere uitvaart is een persoonlijk afscheid Uitvaartverzorging Janso M II 1 ÜÜ1 h IJ tol EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. 'De NSGK is een 'crimineel goede organisatie! En mo 'Levenslang'haar werk kunnen blijven doen...' nederlandse stichting voor gehcindic^pte kil giro 552000 www.nsgk.nl giro194800 MAANDAG 13 JUNI 2005 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft. Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Ie streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Mijn lieve steun en toeverlaat en onze I zame moeder en oma Corrie van der Holst-van der Zwet is op 68-jarige leeftijd van ons heengegaan. Wim van der Holst Toine en Petra Ralph Daniëlle Marcel Eric en Romana Isa Coen Lianne en Chris 11 juni 2005 Vermeulenstraat 13 2211 JH Noordwijkerhout Corrie wilde graag thuis zijn, waar u welkom bent om afscheid van haar te nemen op maandag 13 ju ni en dinsdag 14 juni van 13.30 uur tot 16.00 uur en van 19.30 uur tot 21.00 uur. De Uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 15 juni om 10.00 uur in de St. Victorkerk, St. Victorlaan 13 te Noordwijkerhout, waarna wij haar zullen bege leiden naar haar laatste rustplaats op het parochie- kerkhof aldaar. Wij nodigen u uit om, na de plechtigheid, een kop je koffie met ons te drinken in Puyckendam, Pila- renlaan 4, Noordwijkerhout. Corrie hield van gekleurde bloemen. Zin en onzin Al het levende is zinnig hoe onbegrepen 't ook mag zijn, of het blij is, droef of innig of het onrust is of pijn Geschokt en verdrietig vernamen wij het nieuws van het overlijden van Dennis de Best Wij wensen de familie veel sterkte toe, de buurtjes en de Koningin Julianalaan Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Geschokt en intens bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van Jacqueline van Egmond in de leeftijd van 35 jaar. Rob Jeffrey Rocky Pa en Ma van Egmond Martina en Vincent Rembrandt Julius Neel en Ed Ma Hut Anja en Erik en verdere familie Leiden, 10 juni 2005 Correspondentieadres: Ravellaan 22 2215 LZ Voorhout Jacq is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen be zoek. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op woensdag 15 juni om 12.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Lei den. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamers van het crematorium. Drie zussen, jij in het midden Wreed tussen ons uit gerukt Deze bizarre strijd was niet te winnen Lieve Jacqueline Dag bikkel, dag toffe zus Voor altijd in ons hart Martina en Neel Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons nichtje Jacqueline van Egmond Wij wensen Rob en Jeffrey en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Fam. van Zonneveld Neel en Henk Henk, Wendy en Jordy Martine, Ben en Nina Lieve Jacqueline Tegen alles opgewassen Behalve tegen een oneerlijke strijd Wij zullen je missen Familie Pouw Isaac, Bep en de hond Majka Herman, Willy en Isaac Tijdens zijn bezoek aan Manilla (Filippijnen) is op 55 jarige leeftijd geheel onverwacht overleden on ze vader en opa Carl Gustav Gleisberg Carlo Rotterdam 20 februari 1950 Manila 9 juni 2005 Naar zijn eigen wens zal hij in Azië (Manila) ge cremeerd worden. Namens de familie: Peter en Paul Gleisberg Correspondentieadres Postbus 1625 1300BP Almere Ik heb een mooi leven gehad" Diep bedroefd, maar met een blijde herinnering aan de goede jaren die wij met elkaar gehad heb ben, geven wij u kennis dat op 76 jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Wilhelmus Christianus Heemskerk Willem 8 augustus 1928 9 juni 2005 C.H. Heemskerk - Willemse Willem en Janita Wouter, Edwin Johan en Kitty BasNathalie Jos en Mariska PimRik, Maaike Heereweg 443 2161 DB Lisse. Willem is thuis, alwaar er gelegenheid is tot bezoek zaterdag 11 juni en zondag 12 juni van 15.00 uur tot 17.00 uur. Er zal voor hem een avondwake worden gehouden op maandag 13 juni om 19.30 uur in de H.H.Engelbewaarderskerk, Heereweg 459 te Lisse Beekbrug). De gezongen Uitvaartmis zal opgedragen worden op dinsdag 14 juni om 11.00 uur in voornoemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de avondwake in de kerk en na de begrafenis in De Kleine Engel", achter de kerk. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten ne men van onze dierbare oudste broer, zwager, oom en neef Frans Tuijthoff weduwnaar van Annie van Loef en vader van Carolientje 15 februari 1936 10 juni 2005 Namens allen: Elly Tuijthoff Henri Tuijthoff Correspondentieadres: Jopie Tuijthoff Opaalstraat 171 2332 TA Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 juni van 19.30 tot 20.15 uur in het Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 15 juni om 16.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. •Vertel kei nut uti jnttdUeberkkt. Bruiloften, een zilveren of gouden huwelijk en geboorten zijn allemaal uitstekende gelegenheden om een familiebencht in het Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is een heel sympathieke manier om mensen van situatie op de hoogte te stellen, zodat De mogelijkheden bij het plaatsen van een familiebencht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw advertentie Bel gerust eens vrijblij vend met de unit familieberichten het Leidsch Dagblad 72) 5196 699 of stuur e< ail n Tiilieberichten@hdc.nl We informeren u graag' Xeidsch Dagblad Bij elke gelegenheid past een familiebericht Naam overledene Catharina ten Bokum-Tuinman, weduwe van Leo ten Bokum Cornelia Korsman-Steenbergen, echtgenote van Jan Korsman Wilhelmus Petrus Eldert van Diest Jannetje Broekhuizen-Snel Johannes Bleeker Daniel Albertus de Best, echtgenote van Anneke Noort Eduard Haazebroek sr., weduwnaar van Sara Haazebroek-Arkeveld Alexander Johan van den Eikhoff, weduwnaar van Maria van der Linden Lft/Geb.j. Plaatsnaam 89 jr. Haarlem 1920 1930 1921 1938 32 Jr. 89 jr. 76 jr. Hillegom Hoofddorp IJmuiden Haarlem Rijnsburg Leiden Sassenheim Uitvaart/Crematie 15 juni 13.30 uur 14 juni 16.00 uur 15 juni 13.00 uur In besloten kring 14 juni 13.00 uur 14 juni 14.00 uur 14 juni 13.00 uur 14 juni 14.00 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Crematorium Westerveld te Driehuis Crematorium Westerveld te Driehuis Crematorium Westerveld te Driehuis Crematorium Westerveld te Driehuis Begraafplaats Sandtlaan te Rijnsburg Crematorium Rhijnhof te Leiden Crematorium Rhijnhof te Leiden Gevestigd in het karakteristieke olland pand aan het Levendaal 103 te Leiden 071-512 21 12 dag en nacht bereikbaar Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg ki dromen in een ander land. Met een boe hand, kun je reizen in je hoofd. Waarhi wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en p DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERII Peter R. de Vr De UNESCO is wereldwijd actief voor bestrijding van het analfabetisme onder het motto 'Onderwijs voor ledereen'. UNESCO Centrum Nederland werft fondsen voor deze onderwijsprojecten. Help mee!

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4