Gaat uw droomwens in vervulling? Stem nu op uw drie favoriete wensen! Inzender Wens Inzender Wens Rabobank Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest www.rabobankwensenfonds.nl Raboban Ruim 170 wensen zijn erbij het Rabobank Wensenfonds binnengekomen. De jury heeft er 51 geselecteerd. Nu is het woord aan u! U bepaalt welke wensen we gaan uitvoeren. Deze advertentie is uw stemformulier.U kunt stemmen door een kruisje in het vakje voor de wensen van uw keuze te zetten. U mag maximaal op drie wensen stemmen. Meer informatie over de genomineerde wensen kunt u lezen op www.rabobankwensenfonds.nl. Het Rabobank Wensenfonds. Winst voor uw eigen omgeving. Zorg Verpleeghuis Leythenrode Stichting Zorgcentra Vlietlanden Rijnlands Revalidatie Centrum Kinderdagcentrum De Walnoot Verpleeghuis Overrhyn Zorgvoorziening Zijloever Stichting Dienstverlening Kinderdagverblijf Joepie Woon- en zorgcentrum Hofwijck Logeerhuis Dolfijn Cultuur Buurtoverleg Zuidhoven Alle bewoners van Oegstgeest Vrijwilligers kinderboerderij Merenwijk Stichting Spelgroep Phoenix Stichting Sociëteit Oud Leiderdorp Beheerscommissie Kerkelijk Centrum Regenboog Dagje dolfinarium Twee grote terrasparasols Plateauschommel gehandicapte kinderen Professionele opruimadviseur Houten tuinhuis Gala brunch Opknappen en inrichten nieuwe ruimte Binnentuin op vier afdelingen Twee tandems Flats laten beschilderen door kunstenaar Opknappen schutting A44 Vierwindenhok Grote gezelschapsspellen Leestafel met toebehoren Restauratie orgel Sport O.G.A.V. Gymnastiekvereniging Leidse Korfbal Federatie Voetbalvereniging Docos Voetbalvereniging UDO Koersbalclub Matilo Sportvereniging voor Lichamelijk gehandicapten De Sleutels Leiderdorpse Kanovereniging Rijnland Leiderdorpse Tafeltennisvereniging De Rijnsleutels Zwem- en polovereniging Vivax Triatlonvereniging de Zijl/LGB Ruitervereniging Liethorp Muziek Drumfanfare Amigo Stichting Evenementen Tamarco Jeugd Symfonieorkesten Rijnstreek Drumfanfare FBL Stichting Leidse Koorprojecten Soundmaker combibox met headfoon 140 kunststofkorven Drie partytenten Opknappen terras Drie koersbalsets Twee tafeltennistafels Twee doelen voor kanopoloteams Tafeltennisclinic toptafeltennissers Computerfaciliteiten Winterdekens Schoeisel hele orkest Bas (sousafoon) Drie lightcases voor pauken Zomeruniform Bladmuziek opera Carmen Maatschappelijke dienstverlening KNV EHBO Leiden Jongerenraad Oegstgeest Leidse Reddingsbrigade Stichting Openbare Bibliotheek Leiderdorp Internetgroep Meerburg Stichting Ronald McDonaldhuis Leiden Agapè Leiden Stichting Wireless Leiden Buurtvereniging Buitenlust Wijkvereniging Aktief Cardea Jeugdzorg Ambuman reanimatiepop Inrichting jeugdhonk Twee overlevingspakken Materialen kinderen met leesproblemen Beamer Speeleiland Preventiemateriaal loverboys Promobiel: fietskar en apparatuur Realiseren jeugdhonk Brandveilig maken verenigingsgebouw Sportdag in de Uithof Onderwijs Openbare basisschool de Hobbit 2 PC basisschool 't Bolwerk Speciaal onderwijs Cesar Franckschool RK basisschool Pacelli RK basisschool De Leeuwerik Speciaal basisonderwijs De Vuurvogel Openbare Montessori basisschool Oegstgeest Speciaal onderwijs De Korte Vlietschool Het Bonaventuracollege Openbare basisschool De Meerpaal Vlaggenmast vlag met nieuwe naam school Speeltoestel Aanleg schooltuintjes Ontwerp logo school door kunstenaar Minitheater Ronde bank op schoolplein Verduisteringsgordijnen 10 tv's en dvd-spelers Plaatsen originele windvaan Betonnen tafeltennistafel lïi Uw gegevens Naam Adres Postcode Woonplaats Heeft u een vraag over het Rabobank Wensenfonds? Neem dan contact op met het Wedstrijdsecretariaat (071) 565 93 53 ofcommunicatie@leiden.rabobank.nl. U kunt dit stembiljet uitknippen en tot 15 augustus 2005 inleveren op één van onze kantoren of opsturen naar het Wedstrijdsecretariaat Rabobank Wensenfonds, Antwoordnummer 12004,2300 VC Leiden. Per categorie worden de wensen met de meeste stemmen uitgevoerd. Medio september worden de winnende wensen bekend gemaakt via de lokale media en op www.rabobankwensenfonds.nl. De winnaars ontvangen persoonlijk bericht.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 2