Jra Vacaturekrant l^| Kom jij ons team versterken? Ni adjunct-directeur adjunct-directeur La Fr AvJ meer banen op vacaturekrant.nl Leiden Leiden HULSHOF exact personeelsintermediair HEMA HEMA HEMA HEMA HEMA HEMA Adverteren? 075-68131 pag@hdcmedi Medewerker Administratie m/v LA FRANCE - OEGSTGEEST PRINCE(ESSE) DE LA CUISINE Werk www.werkkring.nl .van Damme Openbare Basisschool ANNE FRANK De Anne Frankschool is een ruim 300 leerlingen tellende basisschool, gelegen in de wijk 'Stevenshof' te Leiden. Er is een gemotiveerd team en er zijn betrokken ouders. Het team werkt vanuit de adaptief-onderwijsgedachte, waarbij het bevorderen van zelfrespect, zelfredzaamheid, zelfstandig werken en het behalen van goede resultaten voorop staan. Het Bureau Openbaar Onderwijs te Leiden zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar een (werktijdfactor i.o.) De adjunct-directeur krijgt een uitdagende functie met een breed takenpakket, o.a.: waarnemen van directietaken bij afwezigheid van de directeur medeverantwoordelijk zijn voor het algemeen beleid (de eindver antwoordelijkheid ligt in handen van de directeur) wekelijks deelnemen en notuleren van directieoverleg ontwikkelen en voeren van personeelsbeleid (i.s.m. de directeur) ontwikkelen van onderwijskundig beleid (i.s.m. de directeur) onderhouden van contacten met externe relaties voeren van administratie De omschreven taken kunnen in overleg worden aangepast. Het is vooral belangrijk dat de adjunct-directeur en directeur tot een goede samenwerking kunnen komen. Profiel: u bent een ambitieuze, communicatieve en ervaren onderwijs man/vrouw u bent enthousiast, inspirerend, geïnteresseerd en u heeft gevoel voor humor u vertaald de schoolvisie naar beleid (en uitvoerend niveau) u bent flexibel en breed inzetbaar u kunt inspelen op wat kinderen, ouders en teamleden motiveert u heeft leidinggevende ervaring u weet ICT te hanteren en in te zetten u bent voorstander van openbaar onderwijs u kunt goed samenwerken met verschillende professionele kringen in en buiten de school u bent op de hoogte van actuele ontwikkelingen op het terrein van management en kwaliteitszorg U kunt informatie inwinnen over de functie bij John van Haasteren (directeur), tel. 071 op maandagavond 20 juni a.s. 5318388. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden Wij verzoeken u vriendelijk uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, voor woensdag 15 juni toe te sturen aan het bevoegd gezag, Bureau Openbaar Onderwijs, Maresingel 3,2316 HA Leiden, ofte mailen naar boo.leiden@bureauopenbaaronderwijs.nl. Op de brief graag het vacature nummer AF 05.04 vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bureau Openbaar Onderwijs /Üorenfcc^ De Lorentzschool is een van de grootste basisscholen van Nederland. Onze school is volop in ontwikkeling. Kernbegrippen daarbij zijn: groepsgericht onderwijs, enthousiaste leerkrachten, hoogwaardige zorg, aandacht voor het individu, goede onderwijsresultaten. De planhen voor de bouw van een nieuwe school zijn in een vergevorderd stadium. In 2006 wordt hiervoor de eerste paal geslagen. Het Bureau Openbaar Onderwijs te Leiden zoekt voor de bovenbouw van deze school met ingang van het nieuwe schooljaar een (werktijdfactor 0,9) Wij zoeken een collega die: voorstander is van openbaar onderwijs affiniteit heeft met het onderwijs in de bovenbouw een stevige en mensgerichte stijl van leidinggeven heeft, die succesvol is gebleken in het verleden vanuit een duidelijke visie op onderwijs leerkrachten coacht bij het omzetten van abstracte doelen in een rijk onderwijsaanbod vorm kan geven aan beleid op schoolniveau goed kan organiseren gericht is op ontwikkeling van kinderen, medewerkers en zichzelf Wij bieden: een afdeling met enthousiaste en bekwame leerkrachten een school die op systematische wijze werkt aan kwaliteit en onderwijsvernieuwing ondersteuning door een zorgteam (2 IB-ers en 3 RT-ers), een directie bestaande uit een directeur en 3 adjunct-directeuren betrokken ouders die actief participeren in MR en OR en bij de diverse binnen- en buitenschoolse activiteiten collegiale ondersteuning vanuit een netwerk van (adjunct-)directeuren openbaar onderwijs salariëring op basis van de CAO-primair onderwijs. U kunt informatie inwinnen over deze functie bij mevrouw drs. R.A. de Vries (directeur), tel. 071 - 5141777 of bij de heer J. Augustinus (adjunct-directeur), tel. 071 - 5122764. De eerste selectie op basis van uw brief en CV zal plaatsvinden voor het einde van deze maand. De gesprekken zullen in de week van 15 augustus worden gevoerd (na de zomervakantie). Een ontwikkelingsassessment maakt deel uit van de procedure. Wij verzoeken u vriendelijk uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, voor donderdag 23 juni toe te sturen aan het bevoegd gezag, Bureau Openbaar Onderwijs, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, ofte mailen naar boo.leiden@bureauopenbaaronderwijs.nl. Op de brief graag het vacaturenummer LO 05.03 vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bureau Openbaar Onderwijs MAKELAARS In het kader van ons streven om onze dienstverlening te verbeteren, zijn wij voor onze beheerafdeling op zoek naar assistent vastgoedbeheer m/v (min. 32 u/w). Functievereisten: - minimaal een afgeronde opleiding vergelijkbaar met MBO-niveau, bij voorkeur in de secretariële en/of financieel-administratieve hoek - een representatief voorkomen - een goede beheersing van de Nederlandse taal - in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken - accuraatheid, netheid en efficiëntheid zijn een eerste vereiste - goede organisatorische en communicatieve vaardigheden zijn tevens een must - een gedegen kennis van Word en Excel is eveneens onontbeerlijk - affiniteit met en/of ervaring in de vastgoedbranche is een pré Wij bieden: - een zelfstandige en afwisselende functie bij een dynamisch en jong bedrijf - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - ruime opleidings- en doorgroeimogelijkheden - een informele en collegiale werksfeer in een prettige werkomgeving Reageren: Reageren kan uitsluitend schriftelijk en kunnen worden gericht aan: Hulshof Beheer B.V. T.a.v. de directie Postbus 93266 2509 AG Den Haag Email: beheer@hulshof.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. gezocht www.exactpi.nl j Wij zoeken voor de regio Leiden Commercieel medewerkers (fulltime) Wij hebben diverse afwisselende banen bij aansprekende bedrijven met een prettige werksfeer. Beschik jij over minimaal een afgeronde MBO-opleiding en 2 jaar commerciële binnendienst ervaring? Reageer dan snel! Account managers (fulltime) Ben jij aantoonbaar succesvol in het genereren van new business en heb jij ervaring als account manager? Dan hebben wij keuze uit diverse uitdagende banen met prima arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur je cv naar leiden@exactpi.nl of bel 071 - 514 20 20. Exact is een eigentijdse personeelsintermediair met een positieve kijk op werk. Wij bemiddelen in functies op MBO en HBO niveau op het gebied van o.a. manage ment support, administratie, financiën, commercie, personeelszaken en logistiek. Kijk voor een baan van nu ook op www.exactpi.nl. Voor de decentrale bakkerij Leiden is HEMA op zoek naar. Leerlingen medewerker Banketbakkerij (MIV) Functie-inhoud: Je verricht alle voorkomende uitvoerende werkzaamheden waaronder het slagroom spuiten, vul en masceren en het opmaken van taarten. Functie-eisen: Je hebt bij voorkeur een opleiding op VBO/MBO niveau richting consumptieve tech nieken. Toch zijn inzet en motivatie van doorslaggevende betekenis. Door middel van een korte training wordt je opgeleidt om zelfstandig te kunnen functioneren in de bakkerij. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een marktconform salaris dat wordt vastgesteld op basis van opleiding en ervaring. Daarnaast kun je rekenen op uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor fulltimers geldt een gemiddelde werkweek van 35 uur. De arbeidsovereenkomst wordt aangegaan voor bepaalde tijd. Belangstelling? Stuur je schriftelijke sollicitatie binnen twee weken aan de heer T. Roozendaal, Ad. Banckertweg 3, 2315 SR, Leiden. Voor informatie over de functie kan telefonisch contact worden opgenomen., tel 071-5223745. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar: Functie: Controleren, boeken en betaalbaar steUen van inkoopfactu Onderhouden van interne en externe contracten betreffem inkoopfacturen. Onderhouden van het openstaande posten bestand inkoopfacturen. Bewerken en bewaken van diverse grootboekrekeningen. De juiste kandidaat biedt ons: MEAO-, HAVO- of PD boekhouden-niveau. Kennis van en ervaring met PC's en programma's o.a. Exc^ Accuraat, goede contactuele eigenschappen. Teamgeest. Wij bieden: Naast een aantrekkelijke baan in ons filiaal in Leiden, een h< V mate van zelfstandigheid, uitstekende primaire en secundaii li arbeidsvoorwaarden. Een prettige werkomgeving in een suc< bedrijf. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort briefje met CV naar: B.V. L.I.A.l t.a.v. afdeling personeelszaken, postbus 25, 2300 AA LeidenM Voor meer informatie kunt u bellen met de heer G. van Velzen, tel. (071) 576 93 03. Of stuur een e-mail aan guus.van.velzen@liam.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mercedeir T W X Jk/f Officieel Mercedes-Benz Dealer, met vestigingen in: Alphen den Rijn, Haarlem, Leiden, Lisse, Rijnsburg en Roelofarend!r< Internet: www.liam.nl, e-mail: info@Uam.nl 120.000 mensen met Laat ze niet vallen Giro 222111 120.000 mensen leven in onzekerheid. Ieder moment kunnen zij een aanval krijgen. Want epilepsie is nog steeds niet te genezen. Dankzij onderzoek kan epilepsie beter behandeld worden. Meer onderzoek is hard nodig. Maar onderzoek kost veel geld. Laat mensen met epilepsie niet vallen. Help mee en geef aan de collectant. Nationaal Epilepsie Fonds Het strandleven van de Cote d'Azur, het Parijse theater, en de informele Franse proefkeuken vormen decors voor formidabele bedrijfsfeesten, familiebijeenkomsten en huwelijksfeesten. Feesten voor groepen van 20 tot 800 personen. Het "faire la cuisine", het Franse koken, wordt zoveel mogelijk "a la minute" gedaan en dan ook nog "entre les consomma- teurs", tussen de gasten in. Als je dit als een uitdaging ziet, nodigen wij je uit om te solliciteren naar de functie van Voor deze part-hme functie is een zekere keuken-handigheid van belang. En een interesse in koken en eten natuurlijk. De rest leren wij je graag. Enthousiasme en de absolute wens om onze gasten een onvergetelijke avond te bezorgen zijn vele malen belangrijker De werkzaamheden liggen bijna altijd in de avonduren en voor een groot gedeelte in het weekend. Het aantal te werken uren is af te stemmen naar je wensen en mogelijk- Voor nadere inlichtingen en schriftelijke sollicitaties: l\ t Partycentrum La France T R U M bellen van c'er Weijden Rhijngeesterstraatweg 43 2341 BR Oegstgeest 071 - 517 74 72 Kijk ook eens op onze internet-site: www.lafrance.nl \kring Van werkkring veranderen? Zin in een baan die er wél toe doet? Een werkkring in het confessioneel voortgezet onderwijs. Dat maakt verschil! Werkkring is een verband van 18 scholengemeenschappen in Noord-Holland die samenwerken op het gebied van personeelszorg en integraal personeelsbeleid. Nieuw Vennep BOUW Van Damme Bouw is een middelgroot bouwbedrijf gevestigd in een mbdern bedrijfspand te Nieuw-Vennep en al jaren een begrip in de Haarlemmermeer. Met inmiddels 60 medewerkers zijn wij actief in de utiliteitsbouw, luxe woningbouw, aan-, uit- en verbouw en beschikken wij over een behoorlijke onderhouds- en interieurbouw afdeling. Wegens een toenemend aantal opdrachten zijn wij per direct op zoek naar een actieve: HOOFDUITVOERDER Functie omschrijving: - U bent verantwoordelijk voor de uitvoering en planning van een aan tal kleinschalige bouwprojecten waarin de meewerkend uitvoerder de dagelijkse leiding heeft. - U bent de schakel tussen de bouwplaats en het kantoor waar u nauw samenwerkt met de werkvoorbereider. - U heeft wekelijks overleg met de uitvoerder op de bouwplaats inzake: planning manbezetting onderaannemers, leveranciers, werkvoorbe reiding tekenwerk, kwaliteit bewaking en veiligheid. - U heeft overleg met architecten, constructeurs en opdrachtgevers en bent in staat zelf werkbesprekingen te organiseren en voor te zitten. - U staat met uw kennis zowel praktisch als theoretisch de meewer kend uitvoerder terzijde. Wij vragen: - Minimaal 5 jaar ervaring in soortgelijke functie. - Een afgeronde MTS HTS opleiding bouwkunde. - Gevoel voor kwaliteit en detail. - Voldoende sociale vaardigheden om met mensen om te kunnen gaan en deze op een positieve manier te stimuleren. MEEWERKEND UITVOERDER Functie omschrijving: Afhankelijk van de omvang van het project waar u de dagelijkse leiding heeft bestaan uw werkzaamheden voor een aantal uren per dag uit: - Bewaken planning. - Aansturen motiveren eigen personeel en onderaannemers - Bijhouden van de administratie - Bijwonen van bouw- en werkvergadering - Bijhouden van meer- en minderwerk. - Bewaken van kwaliteit en veiligheid. Naast deze taken bent u gemotiveerd om met de aan u toegewezen timmerlieden alle bouwkundige werkzaamheden zelf uit te voeren. Wij vragen: - Minimaal MTS niveau bouwkunde. - Minimaal 5 jaar ervaring in soortgelijke functie - Goede contactuele eigenschappen. - Gevoel voor kwaliteit en detail. Voor beide functies bieden wij: - Een prima salaris. - Auto van de zaak. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Een goede werksfeer in een enthousiast team - Doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie Voor meer informatie over onze projecten kunt u onze website bezoeken www.vandammebouw.nl Inlichting/sn over beide fiincties kunt u inwinnen bij dhr. J. v.d. Berg tel: 06 - 28 92 77 06. Mocht u geïnteresseerd zijn in één van bovengenoemde fiincties dan ver zoeken wij u een handgeschreven sollicitatiebrief met CV te sturen aan: kantoor van Domme B) Van Damme Bouw t.a.v. de directie Postbus 243 2150 AE NIEUW-VENNEP ye: i Damme BOUW van damme bouw is gevestigd op het industrieterrein Nieuw-Vennep ZUID, Schillingweg 57, 21 S3 PL Nieuw-Vennep. tel: 0252 - 6724 29 fax 0252 68 95 3 info@vandammebouw nl, www vandammebouw.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 6