Vacaturekrant •r eiQ du PRIE lulxi I-iA Cloche creatieve gemotiveerde zelfstandig werkend kok WERKVOORBEREIDER CALCULATOR ir randstad meer banen op vacaturekrant.nl Ik wil een uitdagende administratieve baan. Senior Acceptanten en Acceptanten M/V Account Managers M/V Management Assistent M/V sk Management Analyst M/V h Informatie Analist M/V Gezocht per direct m/v Chef de Rang Assistent Sommelier Beproef je geluk als kelner. bouw ontwikkeling b.v. Adverteren075-6813677 pag @hdcmedia.nl Administratief Projectondersteuner jij weet waar je heen wilt wij weten waar je kunt beginnen kijk voor meer banen op www.randstad.nl Filiaalleidster Weten we toch. Reageer op één van de onderstaande vacatures. Medewerker orderadministratie Bij een bedrijf in Zoeterwoude verzorg jij de gehele orderadministratie met als taken o.a.: contact onderhouden met distributeurs, begeleiden van het ordertraject, rap portages verzorgen en de facturatie. Je beschikt minimaal over goede kennis van de Engelse en Duitse taal en ervaring op een orderadministratie. Zoek jij een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband, neem dan direct contact op met Luba Leiderdorp. Office assistent j Bij een bedrijf te Zoeterwoude ben jij de regelneef voor het kantoor. Tot jouw I verantwoordelijkheden behoren ondermeer: het organiseren van zakenreizen, het beantwoorden van de telefoon, postverzorging, gastenontvangst en voorraad- I beheer. Tevens ondersteun je de management assistent. Goede kennis van MS Office I en de Engelse taal zijn van belang. Het betreft een tijdelijke fulltime functie voor I 5,5 maanden. Neem contact op met Luba Leiderdorp voor meer informatie. Commercieel/financieel adviseur Bij een jong en dynamisch bedrijf in Leiden ben je verantwoordelijk voor het adviseren van bestaande en nieuwe klanten over pensioenvoorziening. Naast twee jaar commerciéle werkervaring ben je in het bezit van een afgeronde MBO opleiding en rijbewijs B. Je bent klantgericht, hebt verantwoordelijkheidsgevoel en kennis van de verzekeringsbranche. Zoek jij een leuke fulltime baan met carrièremogelijkheden en een goede bonusregeling, neem dan contact op met Luba Leiden. Financieel/administratief medewerker Bij diverse bedrijven in Leiden kunnen regelmatig financieel/administratief mede werkers aan de slag. Je bent in het bezit van een afgeronde MBO opleiding en even tueel een aanvullende opleiding zoals MBA of een PD diploma. Kennis van het MS Office pakket is vereist, ervaring als financieel/administratief medewerker is een pré. Directiesecretaresse Voor een organisatie in Leiden zoeken we een pittige, communicatief vaardige directiesecretaresse met een pro-actieve houding. In deze functie ben je verant woordelijk voor het voeren van correspondentie, agendabeheer, het maken van afspraken, postverzorging en secretariële ondersteuning. Ben je enthousiast, initia tiefrijk en op zoek naar een fulltime functie, neem dan contact op met Luba Leiden voor meer informatie. Afdelingssecretaresse Bij een internationaal kledingmerk in Voorschoten ga je aan de slag met het plannen van vergaderingen en bijeenkomsten, boeken van tickets en hotelover nachtingen en je voert zelfstandig de correspondentie in hel Nederlands en Engels. Je bent 40 uur per week beschikbaar, hebt ervaring als secretaresse en affiniteit met te cijfers. Ben je geïnteresseerd, neem dan contact op met Luba Voorschoten. Logistiek/administratief medewerkers Bij een internationaal kledingmerk in Warmond ben je verantwoordelijk voor het administratief afhandelen, coördineren en controleren van de goederenstroom en het organiseren van transporten. Ben je 20/24 uur per week beschikbaar, heb je een afgeronde MBO opleiding en minimaal drie jaar (logistiek) administratieve werk ervaring? Kom dan langs bij Luba Voorschoten. Luba Leiden, Kort Rapenburg 10, Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, Luba Voorschoten, Leidseweg 68A, voorschoten@luba.nl, Hypotheken is als nieuwe speler op de particuliere ilheekmarkt een allesbehalve gemiddelde start-up binnen ranciële dienstverlening. ELQ Hypotheken richt zich op een en is zowel kwantitatief als kwalitatief zeer ambitieus, een sfeervol kantoor nabij Amsterdam bewerken wij lenteel met een groep van 45 professionals de markt en mwij de voorbereidingen-voor een verdere groei. de afdeling Acceptatie zijn wij op zoek naar ich aangetrokken voelen tot het beoordelen van niet-standaard situaties particuliere aanvragers. Je vindt het een uitdaging om actief mee te wen aan ons bedrijf en bent een uitstekende gesprekspartner voor onze butiepartners. Je hebt een kritische kijk op acceptatieprocessen, maast heb je als (senior) acceptant een coachende rol naar collega- eptanten. T (071) 514 97 45 T (071) 589 98 62 T (071561 81 42 Luba. Het nhenselijke bureau. HYPOTHEKEN v ms zoeken wij voor onze Sales afdeling amen met onze distributiepartners onze unieke producten promoten en in ïarkt zetten. Op zelfstandige wijze werk je binnen jouw rayon aan onze Je bent in staat onze nieuwe producten met overtuiging te presenteren oncrete resultaten te boeken. Je bent een professionele gesprekspartner onze relaties en hebt minimaal enkele jaren als adviseur ervaring in de opgedaan. onze afdeling Office Management zijn wij per direct op zoek naar een :ze functie ben je samen met de Office Manager verantwoordelijk voor •ndersteunen van de directie. Heb jij aantoonbare werkervaring als agement assistent en vind je het leuk om aan de slag te gaan binnen jonge organisatie dan ben jij misschien wel de persoon die wij zoeken! onze afdeling Risk Management Operations zijn wij per direct op zoek een ze functie ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van met name ititatieve analyses op onze hypotheekportefeuille met als doel het itelijk maken van risico's en kansen voor onze specifieke Iheekproducten. uitbreiding van onze activiteiten zijn we binnen onze afdeling Ditjfnatie Management/ICT op zoek naar een ken functie ben je verantwoordelijk voor Informatie analyse voor de lende bedrijfprocessen en functioneel beheer van ELQ applicaties en it name FO/MO, CRM en Data Warehouse applicaties. meer informatie over alle functies kun je terecht op onze site: elqhypotheken.nl. actie: motivatie aangevuld met curriculum vitae kun je per email sturen naar: ^elqhypotheken.nl ter attentie van Monica Alexander, HR Adviseur. i,ie 3r aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld hrstatoant 1975-2005 Ons feestelijk arrangement loopt door tot 1 augustus: 4-gangen surprise menu met 3-gangen wijnarrangement én koffie voor 49,50 p.p. Bovendien bieden wij U bij ontvangst ons huisapéritif aan I Onze keukenchef Vincent Bakker zoekt een Tevens nodigen wij dienstverlenende gastvrouwen en gastheren uit voor een gesprek Wij wachten Uw reactie met belangstelling af. Restaurant la Cloche, Dhr. E.P.A. Brouwer Kloksteeg 3 2311 SK leiden 071 5123053 www.laclocheleiden.nl Hotel Restaurant 'De Witte Raaf met het a la carte restaurant zoekt gemotiveerde medewerkers om de gasten optimaal van dienst te kunnen zijn. Het hotel beschikt over een gezellige lounge, diverse bars en terrassen, 41 hotelkamers en 7 conferentiezalen voor feesten, partijen en zakelijke bijeenkomsten van 10 tot 250 personen. en Voor bovenstaand functies geldt: Aantoonbare werkervaring is een pré. Ben je geïnteresseerd! Stuur je CV naar: Hampshire Hotel Restaurant De Witte Raaf, Duinweg 117-119,2204 ATNoordwijk, t.a.v. Stijn Krenning, of per e-mail: info@hoteldewitteraaf.nl Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en wil je onze gasten een onvergetelijke tijd laten beleven? Dan hebben wij een unieke kans voor jou. Wij zijn namelijk op zoek naar kelners met een perfect gevoel voor service. Je weet op een enthousiaste en persoonlijke manier met onze gasten en hun wensen om te gaan. Je bent flexibel en collegiaal en je hebt minimaal een mavo-/vmbo- t-diploma aangevuld met een svh-diploma en allround (restaurant) ervaring in de horeca. Je beheerst de moderne talen, werkt graag in wisseldiensten en je bent bereid om ook in de weekeinden en op feestdagen te werken. Wij bieden je een bijzondere werkomgeving met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een salaris dat begint bij 2.058,- bruto per maand (vanaf 21 jaar, exclusief vakantiegeld). Wij bieden je aanvankelijk een contract voor bepaalde tijd. Ben jij enthousiast en servicegericht? Solliciteer dan nu bij Holland Casino Scheveningen en stap in een wereld vol spanning en avontuur. Stuur je sollicitatie binnen twee weken naar Mylene Simons, personeelsadviseur, postbus 84510, 2508 AM Den Haag. E-mailen mag ook: msimons@hollandcasino.nl. Of bel voor meer informatie met de afdeling human resources: 070 3067747. Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid- Holland, Noord-Holland en Utrecht. Ons bedrijf is ISO-norm 9001 en V.C.A. gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Restauratie. Wij zoeken een enthousiaste ervaren Tot zijn/haar taak zal behoren: Werkvoorbereiding, kostenbewaking, inkoop, voortgangssignalering en planningen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die aan de volgende voorwaarden voldoen: M.T.S. of H.T.S. bouwkundige opleiding Ervaring als werkvoorbereider calculator Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 35 jaar. Indien u ook kwaliteit nastreeft en verder wilt bouwen aan de reputatie van ons bouwbedrijf en uw eigen toekomst, verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan: du Prie bouw ontwikkeling b.v. T.a.v. de heer ir. J.H. du Prie Postbus 2309, 2301 CH Leiden Admiraal Banckertweg 23 2315 SR Leiden Telefoon (071) 522 29 19 Telefax (071)522 22 24 www.dupriebouw.nl Email info@duprie.nl K*M^otroe Kangoeroe training en advies is een landelijk opererende, succesvolle en groeiende organisatie. Wij bieden organisatie-advies op uiteenlopende gebieden zoals strategiedagen. cultuurveranderingen en het verzorgen van trainingen, zoals effectief communiceren, timemanagement en coachend leidinggeven. voor min. 32 uur per week Inhoud van de functie Het verrichten van secretariële werkzaamheden: inkomende telefoongesprekken behandelen planning beheren contracten en opdrachtbevestigingen voor klanten, acteurs(bureaus) en freelancers in opdracht van directie of projectleiders samenstellen het administratieve proces van externe projecten ondersteunen en bewaken in- en uitgaande post verzorgen trainingsmateriaal verzorgen (o.a. syllabi lay-out verzorgen en samenstellen) evaluatieformulieren uitwerken werkoverleggen notuleren Functie-eisen Opleidingsniveau: MBO werk- en denkniveau Kennis en vaardigheid van Microsoft Office en in gebruik zijnde software bij Kangoeroe Affiniteit met een commerciële en dienstverlenende organisatie Ervaring in een administratieve ondersteunende functie Benodigde eigenschappen Zorgvuldig Praktisch Pro-actief Representatief Klantgericht Verantwoordelijk Commerciële instelling Wat bieden we? Kangoeroe is een energiek en jong bedrijf. We hechten waarde aan iemand die doelgericht en resultaatgericht werkt met hart voor de klant en wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Mail of stuur ons dan jouw motivatiebrief voorzien van c.v. Kangoeroe training en advies (met vacaturemelding op enveloppe) T.a.v. mevrouw R. Balaji Rijnsburgerweg 3 2334 BA Leiden T: 071 - 572 5333 Email: r.balaji@kangoeroeweb.nl www.kangoeroeweb.nl www.maxxecure.nl hoogstpersoonlijk horeca Jacqueline Snellen (071)524 95 31 Schuttersveld 9 Leiden automatenoperator m/v Voor een grote koffieproducent zoeken wij voor de omgeving Leiden een automatenverzorger. Binnen deze functie werkt je zelfstandig bij één of meerdere bedrijven per dag. Hier ben je verantwoordelijk voor het schoonmaken, bijvullen en klein onderhoud van koffieauto- maten. Ook ben je het aanspreekpunt voor de klant. De functie is voor 25 uur per week, verdeeld over 5 dagen. Ben jij representatief, heb je goede communicatieve vaardigheden, ben je zelfstandig en heb je verantwoordelijkheidsgevoel? Heb je daarnaast beschikking over een eigen auto en affiniteit met techniek, dan ben jij degene die we zoeken. Bel snel! call-center agent m/v Voor een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk zijn wij op zoek naar medewerkers klanten service en telesales. Als telefonisch aanspreekpunt adviseer je (potentiële) klanten over zorgverzekeringen en zorg je zo voor optimale service. Ben jij op zoek naar een vaste of tijde lijke baan in een dynamische omgeving met veel klantcontact? Ben je flexibel inzetbaar (parttime of fulltime) en communi catief sterk? Dan ben jij verzekerd van leuk werk! Voor sollici taties en informatie kun je terecht bij Randstad Callflex, telefonisch of via laura.dijkstraGnl.randstad.com. callcenter Laura Dijkstra (071)524 95 28 Schuttersveld 9 Leiden Voor ons nieuwe filiaal in Hoofdoorp, EKZ Vler-Meren, zoeken wij zo snel mogelijk een aardige, modebewuste voor een volledige dagtaak met goede kennis van de Duitse taal evenals vriendelijke, flexibele verkoopsters op part-time basis Mevr. Christoffel verheugt zich op maandag v.a. 12.00 uur op uw telefoontje onder nr. 0223 61 59 36 Wij zijn een markt- leidende onderne ming voor mode sieraden en modieu ze accessoires met meer dan 700 filialen in binnen- en buiten land. Bijou Brigitte modlsche Accessoires AG Poppenbütteler Bogen I 22399 Hamburg www.bijou-brigiHe .com

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17