Sparta terug op hoogste plan SPORT Met dank aan een weddenschap Atleten bij Gouden Spil op jacht naar WK-ticke RBC blijft in de eredivisie venlo - RBC speelt ondanks een 2-1 nederlaag gisteravond tegen FC VW in Venlo volgend seizoen opnieuw in de eredivi sie. Volendam, de enige overge bleven concurrent in poule A van de nacompetitie. profiteer de niet. Volendam, dat met vier doelpunten verschil moest win nen van Stormvogels Telstar, kwam niet verder dan 3-3. Vijf leiders na eerste ronde vrijdag 10 juni 2005 door Harry Arts helmond - Sparta keert, na de 2- 1 zege gisteravond bij Helmond Sport, terug op het hoogste ni veau. Driejaar na de degradatie onder Frank Rijkaard loodste een andere Oranje-held van '88, Adri van Tiggelen, de Rotterdammers via de nacompetitie terug naar de eredivisie. „Adri is de held van Rotterdam", zong de Sparta- aanhang nadat de vis op het dro ge lag te spartelen. Hilversum - Na de eerste dag van het KLM Open in Hilver sum nemen vijf golfers de eer ste plaats in. Onder hen Guido van der Valk uit Lelystad. Hij deed over de eerste 18 holes 66 slagen (-4). De Spanjaard Gon- zalo Fernandez Castano, de Au- Van Tiggelen, het afgelopen sei- straliër Adam Groom, de En- zoen coach bij de amateurs van gelsman Paul Broadhurst en de Spijkenisse, nam de toejuichin- Zweed Henrik Nyström eve- gen van de 375 supporters naarden die prestatie. De overi- nuchter in ontvangst. Al even ge Nederlandse kanshebbers nuchter analyseerde hij zijn in- presteerden eveneens goed op breng in het succes, sinds hij de eerste dag. Maarten Lafeber ruim twee weken geleden de en Robert-JanDerksen kwamen boedel overnam van de onge- binnen in 68 slagen, goed voor liefde Mike Snoei. „Het belang de gedeelde 9de plaats. Rolf rijkste verschil is dat we met het Muntz deed de eerste ronde in puntje naar achteren zijn gaan 69 slagen, evenals de debutant spelen. Daardoor kwam Ricky Thijs Spaargaren. Zij stonden van den Bergh ernaast te staan, op de gedeelde 20ste plaats. De Iemand met zijn kwaliteiten Deense profgolfer Sören Han- zou eigenlijk altijd moeten spe- sen sloeg op de 18de hole een len, maar daar kon ik nu even albatross. Hij maakte de par-5 geen rekening mee houden, in twee slagen. Het was pas de Hoewel Van den Bergh afgelo- vierde albatross op de Europese pen maandag tegen Zwolle nog Tour dit jaar. goed was voor een loepzuivere hattrick, begon de Hagenaar ook in de beslissende wedstrijd Ouick BOVS Ais °P de bank. Van Tiggelen stelde I - - dat hij geen moment had over- remise volstaat wogen de Haagse doelpunten- machine een basisplaats te katwijk- De Al van Quick gunnen. Ach, als invaller heeft Boys heeft morgen aan een ge- hij ook zijn waarde. Komt voor- hjkspel tegen De Graafschap a] omdat hij zo kwaad is als hij genoeg om te promoveren naar speelt de eerste divisie. De Graafschap Sparta had gisteravond tegen won woensdag met 3-2 van Helmond Sport nog een puntje RBC. Quick Boys had afgelopen nodig om zich te verzekeren zaterdag RBC al met 3-1 versla- van de eindzege in poule B van gen. Het duel in Doetinchem de nacompetitie. Ofschoon de begint om 14.30 uur. Rotterdammers uiteindelijk zelfs wonnen, was het - zoals zo vaak het afgelopen seizoen - weer een zware bevalling. De n r: jy i* thuisclub was lange tijd de be tere ploeg, kwam na een klein uur ook verdiend op voor- J E U G DVO E T B A L sprong, maar een paar tactische missers van trainer Ruud Brood Nacompetitie voor promotie naar eerste divisie: hielpen Sparta alsnog in het Z3- De Graafschap Al - Quick Boys Al (14.30). hel. CRICKET Voor de eredivisie is het na- tuurlijk een zegen dat Helmond Zondaë Sport het stapje hogerop niet Overgangsklasse A:Ajax-Ja. Swadesh maalct Dp RrahnntcP rlnh hp Overgangsklasse B: Hilversum - Ajax 2 maaKt. L)e BraDantSe C1UD De- weegt zich op een veredeld amateurniveau. Met een begro- Zaterdag ting van twee miljoen euro be- Mannen, eerste klasse: Lisse Flags - Bandadi- horen Ze Zelfs in de eerste divi- kas Danger II (dubbelprogramma 14.00 en sje tot hg mindere goden. Stadi- Zondag on De Braak voldoet op geen Vrouwen, derde klasse: uw iisse Flags (dub- enkele manier aan de eisen van telprogramma 12.00 en 14.00) de tijd en ook qua mentaliteit Topveld in Leidse Hout morgen Sparta-supporters keken in Het Kasteel op een groot scherm naar de verrichtingen van hun idolen en vierden het feest mee. Foto: ANP straalt het hobbyisme er van af. Zo kon het gisteravond gebeu ren dat wisselspeler Streppel vlak voor het begin van de tweede helft nog even de lootjes moest trekken voor de pu- blieksloterij. De 35-jarige routi nier, al een half voetballeven op De Braak actief, beëindigde zijn loopbaan met een rode kaart. Nadat Bouaouzan de genade klap vlak voor tijd had uitge deeld, vierde Streppel zijn frus traties bot op De Fauw. Het le verde Streppel zowaar nog een soort van applauswissel op. Sparta is op alle fronten wel weer toe aan spelen op het hoogste niveau. De club uit Rotterdam-West heeft een aan zienlijke aanhang, en modern stadion en ook budgettair moet de club volgend seizoen moei teloos kunnen meedraaien. De Groenendijk juicht mee met Sparta Hij mocht de laatste vijf wedstrijden van Sparta niet van dichtbij meemaken, maar Alfons Groenendijk zat gisteravond deson danks te juichen voor de televisie. De voormalig assistent-trai ner vëerde op bij de 1-1 van Riga Mustapha en wist bij de 1-2 van Rachid Bouazouan dat het goed zat. „Ik ben assistent ge weest tot de laatste snik en ik draag de club een warm hart toe", zei Groenendijk gisteravond. De Leiderdorper werd net als hoofdtrainer Mike Snoei ontsla gen na de nederlaag tegen Helmond Sport in het eerste duel van de nacompetitie. Dat hij er toch nog voor een groot deel bijhoorde merkte hij aan zijn mobiele telefoon na afloop van de wedstrijd in Helmond. „In het feestgedruis van de spelers kreeg ik sms'jes en belden ze me. Het is een beetje vreemd. Ik heb twee jaar veel plezier gehad van mijn werk bij Sparta en op het moment dat het feest is, ben ik er niet bij. Dat is even slikken, maar dat is sport. Mijn vreugde is er niet minder om. Ik heb zit ten juichen voor die gasten." Baanatleet Edgard Creemers maakt stormachtige ontwikkeling door door Lukas van der Storm leiden - Tien jaar geleden liep Edgard Creemers zijn eerste halve marathon in een tijd bo ven de twee uur. Zaterdag staat hij, net als vorig jaar, op eigen baan aan de start van de 3000 meter bij de Gouden Spike. De 30-jarige atleet verbrijzelde vo rig jaar zijn beste tijd bij de Leidse bijdrage aan het Natio naal Baancircuit. Twaalf maan den later is die tijd al weinig meer waard voor Creemers. Zijn stormachtige ontwikkeling zet zich onverminderd voort. Het is hard gegaan met de pupil van trainer Bram Wassenaar. Ruim twee jaar geleden eindig de hij nog als tweede in het Zorg Zekerheidcircuit. Inmid dels is hij de regionale straten- lopen ontgroeid en bestormt hij de nationale ranglijsten op af standen vanaf 1.500 meter. „Ei genlijk verloopt mijn carrière precies omgekeerd aan die van de meeste andere atleten", weet Creemers. „Veel lopers beginnen op de baan en kiezen later alsnog voor een loopbaan op de weg. Ik ben begonnen met halve marathons en lang zamerhand op de baan terecht gekomen." Op de baan blijkt Creemers een geduchte mid- denafstandloper met een vlijm scherpe eindsprint. De Leidse laatbloeier beschikt over een ijzersterk gestel. „Ik ben nog nooit geblesseerd geweest. Doordat ik nu steeds meer trai ningsjaren opbouw, ga ik hard vooruit. Daarnaast kan ik ver trouwen op de schema's van Wassenaar. In Leiden heb ik het geluk dat er veel goede trainers zijn op de middenafstand." Bij Leiden atletiek kwam hij eerst terecht bij de recreanten- groep van Reinier van Nispen. „Op mijn twintigste verjaardag liep ik als weddenschap een halve marathon. Die verloor ik, want ik liep niet onder de twee uur. Daarna ben ik wat vaker gaan jiardlopen, maar erg fana tiek was het nog niet. 's Zomers trainde ik zelfs niet omdat ik het dan te warm vond. Toen ik de overstap maakte naar de groep van Norbert Groenewe- gen begon ik echt als wedstrijd- Edgard Creemers: „Eigenlijk verloopt mijn carrière precies omgekeerd aan die van de meeste andere atleten. Veel lopers beginnen op de baan en kiezen later alsnog voor een loopbaan op de weg. Ik ben be gonnen met halve marathons en langzamerhand op de baan terecht gekomen." Archieffoto: Henk Bouwman atleet. De halve marathon ging toen al in 1.17, dat is wel een verschil." De groep van Groenewegen brokkelde af en hield ruim vier jaar geleden op te bestaan. Groenewegen maakte een doorstart met een junioren- groep, Creemers ging trainen onder Wassenaar. „Bij Bram ging alles een stukje harder. Daar moest ik aan wennen." Inmiddels is Creemers een van de voortrekkers geworden van de trainingsgroep. Twee jaar geleden had Creemers nog een - ook niet onverdienstelijke - 8.37 op de 3.000 meter achter zijn naam staan, vorige maand in Vught liep hij 8.17. Ruim twee jaar terug gaf Cree mers in deze krant nog aan dat hij waarschijnlijk te laat begon nen is om de Nederlandse top te halen. „Dat is op zich ook zo. De echte top loopt de 3.000 me ter onder de acht minuten. Dat zie ik mijzelf nog niet zo snel begroting stijgt van 4 miljoen naar ruim 6 miljoen euro. Het valt nog wel even af te wachten met welke spelers de nieuwe trainer, Wiljan Vloet, het ko mend seizoen moet zien te red den. Van zijn sterrenaanval, al leen in het reguliere seizoen al goed voor zo'n zeventig doel punten, verdwijnt Koevermans in elk geval. De bonkige spits heeft getekend bij AZ. Ook rechterspits Mustapha heeft aangegeven dat hij wil vertrek ken. Dat geldt ook voor Levtsjenko die naar Groningen verkast. Hoewel er voor Sparta veel op het spel stond, begon de ploeg opnieuw opmerkelijk slap aan de wedstrijd. Helmond Sport kreeg het initiatief in de schoot geworpen en kreeg voor rust al een paar aardige kansen. Met name Cvetkov had de ope ningstreffer op zijn schoen. Maar de Bulgaar, tot woede van gans Helmond eerder deze week benaderd door Sparta, faalde tot tweemaal toe opzich tig- In de 59ste minuut kreeg Sparta toch waar het om vroeg: een te- gengoal. Sparta-verdediger Broers dacht een lange pass van Mark van Dijk rustig te kunnen laten gaan, maar had niet op Wau gerekend. De naar RBC vertrekkende vleugelspits dook plotseling op achter de Rotter damse defensie en prikte de bal achter doelman Kooiman: 1-0. De Helmondse zeepbel hield slechts een kwartier stand. Hoewel zijn ploeg de zaken keurig onder controle had, wis selde trainer Brood de doelpun tenmaker voor een verdediger, Heesakkers. Hij deed dat bo vendien op het moment dat Sparta een corner mocht ne men. De bezoekers straften de fout hardhandig af. Schenkel kopte de hoekschop van Van Bueren voor de voeten van Mustapha, die uit de draai ge lijk maakte: 1-1. Hoewel er nog meer dan een kwartier te spelen was, paste Brood kort daarna nog twee pa niekwissels toe. Hij bracht met Sergio van Dijk en Jurgen Strep pel nog twee spitsen in. Het va banque-spelletje leidde uitslui tend tot kansen voor Sparta. In de slotfase was het Bouaouzan die uit een counter het genade schot loste: 1-2. leiden - Met het WK atletiek in Helsinki voor de deur is de Gouden Spike verzekerd van een topveld. Veel Nederlandse atleten gaan morgen op sport park De Leidse Hout op jacht naar de limiet die nodig is om zich te plaatsen voor het mon diale toernooi. Sommige spor ters hebben daaraan al voldaan, maar moeten in Leiden nog vormbehoud tonen om te wor den uitgezonden. Van de Ne derlandse olympische selectie hebben zich 22 atleten voor de wedstrijd aangemeld. Zij strij den om de Gouden Spike, die de beste atleet aan het einde van de dag krijgt overhandigt. Rutger Smith heeft geblesseerd afgezegd en kan zijn titel daar door niet verdedigen. Arnoud Okken heeft zich om dezelfde reden teruggetrokken. De Gouden Spike dient niet al leen als voorbereiding op het WK in augustus. De neo-senio- ren (20-22 jaar) en junioren (tot en met 19 jaar) kunnen zich in Leiden plaatsen voor het Euro pees kampioenschap. Daar naast worden morgen de laatste startbewijzen vergeven voor de Europacup. Na afloop van de Gouden Spike wordt de selectie van het Nederlands team, dat bij de mannen uitkomt in de eerste divisie, bekend gemaakt. Bij de vrouwen is kogelstootster Lieja Tunks-Koeman een van de smaakmakers tijdens de Gouden Spike. De 4x100 meter estafetteploeg bij de mannen werd in 2002 door de drie jury leden aangewezen als winnaar van het evenement. Een jaar la ter zorgde het team voor een senstie door bij het WK de der de plek op te eisen. Troy Doug las heeft inmiddels afscheid ge nomen. Zijn plek is ingenomen door Guus Hoogmoed. Hij en zijn teamgenoten Tiimothy Beck, Patrick van Balkon Caimin Douglas bereiden in Leiden voor op de Eui cupwedstrijd in Portugal, willen zij voldoen aan de li voor het WK. Bij de vrouwe de estafettestrijd zich tof sen op een onderonsje ti drie Nederlandse en drie I sche ploegen. De Zuideri werden tijdens de Olym Spelen van Athene zesde. Ook op de 110 meter hordi het polsstokhoogspringen Gouden Spike verzekerd een sterk startveld. Marce der Westen en Gregory i krijgen op het loopnui concurrentie van de Ier Coghlan. Christiaan Tami en Laurens Looije zullen n polsstok een aanval doen i hoogte van 5,75 meter, i miet voor Helsinki. Rens is met een beste seizoen! tatie van 5,80 meter al zeki WK-deelname en ziet he nement als een goede vo reiding. J Lotte Visschers maakt n periode van blessureleed i den haar rentree op de 80 ter. Een nummer met gro gionale inbreng. Namen den Atletiek verschijnen 2 leten op deze middena aan de start. Aan de 3000 i nemen vier van hun team ten deel. Karin Ruckstuhl en L;i Hoos zorgen voor een zetting op de zeven 1 Ruckstuhl verbeterde ein< in Götzis het zeventien ja v de Nederlands record vai e jon Wijnsma. In dezelfde strijd kwam ook Laurien j boven het puntentotaa Wijnsma uit. Tienkampei Warners, zesde in Athene Leiden de 110 meter hi combineren met het po 1 hoogspringen. 1 Programma 34ste Gouden Spike 12.00 uur: 12.15 uur: 12.25 uur: 12.40 12.55 uur: 13.00 uur: 13.10 uun 13.20 13.35 14.05 14.15 14.40 14.50 uur: 15.00 15.15 15.30 Ï5.40 Loopnummers 100m Vrouwen C/D/E-finale 100m Mannen C/O-finale 400m horden Vrouwen 2 Series 400m horden Mannen 3 Series Opening 4 x 100m Vrouwen 4 x 100m Mannen 400m Vrouwen 3 Serres 400m Mannen 5 Series 1000m Pupillen 100m horden Vrouwen 3 Series 110m horden Mannen 2 Series 100m Vrouwen A/B-finale 100m Mannen A/B-finale 3000m Mannen 1 Serie 110m horden Mannen Finale 800m Vrouwen 2 Series 15.50 uur: 800m Mannen 5 Series 16.15 uur: 200m Vrouwen 4 Series u 16.35 uur: 200m Mannen 5 Series f 17.00 uur: 4 x 400m Vrouwen 17.10 uur: 4 x400m Mannen L 10.30 uur: 11.45 13.00 uur: 13.00 uur: 13.30 uur: 14.00 uun 14.30 uun 15.00 15.00 uun 15.45 uun Technische onderdelen Kogelslingeren Vrouwen Kogelslingeren Mannen Discuswerpen Vrouwen Kogelstoten Mannen Polsstokhoogspringen MaL. Verspringen Mannen Hoogspringen Vrouwen Discuswerpen Mannen Kogelstoten Vrouwen Verspringen Vrouwen lopen. Bovendien heb ik niet zo lang meer. Ik ben nu 30, het be jaardenhuis is bijna geboekt. Zonder gekheid, ik wil nog vier of vijf jaar kijken wat ik eruit kan halen, daarna neem ik ge noegen met minder. Het werk wordt er ook niet minder op." Toch blijft de financieel advies verlener ambitieus. „Ik wil dit jaar proberen onder de 8.10 te lopen. De Gouden Spike vormt daar een uitgelezen mogelijk heid voor. Er $taat altijd een goed veld en een thuiswedstrijd geeft je net even iets extra's. Mijn ouders en een aantal vrienden komen kijken. Het is leuk als veel mensen je aan moedigen. Nadeel is dat de wedstrijd overdag is. 's Avonds is voor mij gunstiger, omdat het dan vaak koeler is en de wind wegvalt. Bovendien is mijn bio ritme ingesteld op 's avonds hardlopen. Maar gelukkig zijn de weersvoorspellingen redelijk gunstig." Zaterdag treft Creemers onder andere Koen Raymaekers, de winnaar van het nationaal crosscircuit van afgelopen win ter, en het Nijmeegse talent Guus Janssen. Beiden liepen al net boven de acht minuten. Alle voorwaarden lijken dus aanwe zig voor een scherpe tijd. Waar Creemers in het begin van het jaar enkele 3.000 meters loopt, verlegt hij na de Gouden Spike zijn doelen enigszins. „Op het Nederlands kampioen schap is er geen 3.000 meter. Ik kom daar uit op de 1.500 meter. Als ik goed herstel, waag ik mij ook nog aan de 5.000 meter." Ook overweegt Creemers om zich eens te testen op de 3.000 meter steeple chase. Op deze hindernisloop heeft Leiden At letiek de afgelopen jaren regel matig goed gescoord op kampi oenschappen. „Ik ben alleen een beetje bang voor die water bak", zegt hij. „Maar in sep tember staat het op de plan ning, het moet er maar eens van komen." Veel verder wil Creemers nog niet kijken. „Wat er voor de komende jaren nog inzit, weet ik niet. Ik leef wat dat betreft bij dag. Je moet nooit te ver vooruit plannen in de sport." UIT DE DEKKING Naam: RemonaFransen. Sport en club: atletiek bij De Spartaan in Lisse. Geboren: 25 november 1985 in Dordrecht. Woonplaats: Voorhout. Broers/zussen: twee oudere broers, Rob en Tim, en een jongere, Harry junior. Opleiding: ik ben bezig aan mijn tweede jaar fysiotherapie aan de Hogeschool in Leiden. Partner: Casper van Sijl. Hij doet ook aan atletiek, maar is lange tijd geblesseerd geweest. Vorige week heeft hij bij gebrek aan een hoogspringer toch meegedaan aan de competitie. Hij heeft een record van 2 me ter, maar zet nu met zijn ande re been af. Hij kwam toch nog tot 1.70 meter. Lengte: 1.86 meter. Gewicht: 70 kilo. Sterke punt: hoog- en ver springen. Ook wel horden en 200 meter. Ik ben als meer kampster in aardig wat dingen goed. Je kunt beter vragen waar ik niet goed in ben. Zwakke punt: Kogelstoten en speerwerpen zijn twee onder delen waarin ik op de zeven kamp minder presteer. Waar dat aan ligt? Ik denk een com binatie van kracht en techniek. In de jeugd kon ik nog wel re delijk goed kogelstoten, maar toen ik van een kogel van drie kilo over moest stappen op een van vier ging het niet meer. Ik doe technisch waarschijnlijk wat anders. Trainers: Sinds drie maanden Anthony Ott en daarvoor altijd Gerard Lenting. Hij is naar Du bai vertrokken. Van eind april tot begin mei zijn we met Ott op trainingsstage in Portugal geweest en dat beviel goed. Hoogtepunt: mijn tweede plek tijdens het NK hoogspringen in februari. Ik sprong toen een persoonlijk record van 1.75 meter. In 2003 won ik het NK hoogspringen bij de junioren. Daarnaast heb ik twee keer aan de Europacup meegedaan en daarop telkens mijn pr's verbe terd. Twee jaar terug promo veerden we met de Nederland se meerkampploeg in Tallinn naar de Super League. Vorig jaar hebben we die plek in ei gen land weten te behouden. Over een maand gaan we voor die wedstrijd naar Polen. Foto: Taco van der Eb Dieptepunt: een paar jaar te rug ben ik lang geblesseerd ge weest aan mijn bovenbeen. Leukste tegenstandster: Eva van der Poel. Wij trainen al ja ren met elkaar en komen in wedstrijden tegen elkaar uit. Favoriete atlete: Carolina Kluft, de olympische kampioe ne meerkamp van Athene. In Tallinn deed zij ook aan de Eu ropacup mee. Ik zat helaas niet bij haar in de series, maar wel bij de toenmalige olympisch ti- telhoudster op de zevenkamp Denise Lewis. Toch wel apart als je vlak voor de start eerst haar naam hoort omroepen en vervolgens je eigen naam. Sportbabe: ik vind uiterlijk op de baan niet zo belangrijk. Ik weet wel dat vorig jaar vier meiden naakt stonden op de site sportmeiden.nl. Dat heeft ze heel wat geld opgeleverd. Hobby's: leuke dingen doen. Naar de film of gezellig een ter rasje pakken. Krant/tijdschrift: de Telegraaf. Muziek: Top-40. Eten: ik vind alles wel lekker, of het nou pasta is of boerenkool. Voeding is belangrijk. Ik zorg dat ik de goede dingen eet. Bruine boterhammen en niet te veel snoepen. Soms is dat wel moeilijk. Drinken: overdag veel water. Huisdier: Blacky, onze hond. Respect voor: in de sport voor mensen die vechten voor een goed resultaat en dat ook ha len. Zo vond ik het knap hoe Laurien Hoos eind mei in Göt zis presteerde. Hekel aan: achter iemani om praten. Vakantie: naar de zon en s vooral lekker luieren en vf' het weer genieten. Politiek: ik volg het een b als er verkiezingen aan ko zoals laatst bij het referen 'I Ik heb toen voor de Grom gestemd. Geloof: geen. f Mooiste plekje in de regi11 zonnige terrasjes in Leide)J Gouden Spike: ik kom mP uit op de horden en het h[| springen. Op de horden I dit jaar nog geen normale gehad. Of er was teveel te wind, of er was teveel rug11 Als de omstandigheden g a zijn hoop ik in de buurt v 0 mijn pr te komen. Die staf' 14,79 seconden. Bij het h e springen moet ik zeker ni beste prestatie van 1.75 n kunnen benaderen. Toekomst club: onder Ai ny Ott gaat het hartstikke De Spartaan is een echte 11 kampclub. Ook bij de jeu a ziet het er goed uit. Toekomst persoonlijk: ir fysiotherapeute worden, heb ik nog niet bepaald i richting ik precies op ga.1 lete wil ik het maximale e' halen. Ik heb nog altijd hVi voel gehad dat het beter )l Pas als ik de baan afstap e het idee 'dit was het' weeaI wat ik waard ben. Dat zap wel eventjes duren. L_ Van welke sport houd jcT laat ik het maar op voetl houden. Als het Nederl; elftal speelt, kijk ik wel, hoef echt niet elke com] wedstrijd te zien. Mijn komt misschien doordal veel voetbal op televisie Bij wie krommen je tei Frans Bauer. Een avondje stappen Brad Pitt. Slechte gewoonte: ergei mensen die te laat kom» Goede eigenschap: altiji tijd komen. Website: ik kijk niet zo internet. Ik check meesi leen mijn mail. Soms zi wel eens het laatste niei atletiek.nl op. WK atletiek: ik ga zeker Voor de meerkamp zet il mijn wekker. IV

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 20