Iets doen voor de Zonnebloem? giro 145 Breda erichten F A AA I LI Advertentieservice hdcmedia ^Esthetic 3 100% SCHARRELPAPIER. overzicht overlijdensberichten ZATERDAG 4 JUNI 2OO5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten^hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon- Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Simon Cok -Siem- Boskoop 20 september 1935 Leiden 2 juni 2005 Eerder gehuwd geweest met Rieneke Bouwman Hij die de erenamen echtgenoot, vader, opa en vriend mocht dragen. Zijn warme eenvoud, zijn opgewektheid, zijn geloof in God, zijn liefde en bewogenheid voor de mensen om hem heen en zijn eigen levensstijl hebben hem tot een uniek mens gemaakt. Wij zullen hem ontzettend missen. Ineke Cok-Kolderman Simonet en Pieter Jan Rienke, Anne, Sophie Conniy en Mick Edwin Apollolaan 642 2324 CK Leiden Siem is thuis, alwaar geen bezoek De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 6 juni om 14.00 uur in de Bevrijdingskerk A. Bruunstraat 1 te Leiden. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De begrafenis zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats Rosenburgh te Voorschoten. "Eens als de bazuinen Klinken Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze werkgever en vriend Hans Heemskerk Hij was een voorbeeld Wij wensen Nel en de kinderen Gods onmisbare troost toe. We zullen er voor jullie zijn. Ronald Janet Heemskerk Cees Almar Heemskerk RijnsburgKatwijk, 02 juni 2005 Veel te kort maar krachtig stond hij in dit leven. Niet te bevatten Verslagenheid Geschokt en verdrietig vernamen wij het nieuws van het overlijden van onze werkgever Johannes Heemskerk Hans Wij zullen zijn markante persoonlijkheid die we zo vele jaren hebben mogen meemaken missen en wensen Nelleke en de kinderen veel kracht en God's nabijheid toe om dit zware verlies te dragen. Personeel en betrokkenen van de Firma Joh. Heemskerk. Export B.V. Tot onze verbijstering is, voor ons volkomen onverwacht, overleden onze broer en zwager Hans Heemskerk Intens leven wij mee met zijn vrouw Nelleke, hun gezin, en met onze ouders. Wij wensen hen veel sterkte en Gods kracht toe. 't Harde Ank Heemskerk Lemmer Dick Heemskerk Rijnsburg Bertus en Ank Heemskerk Harderwijk Jan en Joke Heemskerk Harderwijk Kees en Anneke Heemskerk Purmerend Jolande Heemskerk en Koos Paehlig Amsterdam/Peru Pim Heemskerk Harderwijk Hilda en Kees van der Heyde Katwijk Ellen en Jan-Rino Lindhout Geschokt vernam ik het nieuws van het overlijden van mijn opdrachtgever en vriend Hans Heemskerk Onbegrijpelijk en niet te bevatten, nog zoveel te doen en vol plannen, De drijvende kracht van zijn dynamische bedrijf met zo ongelofelijk veel energie en drive, Nooit klaar, altijd bezig, je lust en je leven, Veel mocht ik met je bepraten en delen, ik zal dat zeker missen maar met name jou Bedankt voor de mooie tijd. Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze vader Ben Klerks heeft ons diep getroffen. Wij zijn dankbaar voor de woorden van troost en ve le schriftelijke blijken van medeleven. Henny William en Nicole Jacqueline Waddinxveen, juni 2005 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Gerardus Marinus van Leeuwen Hans hebben ons zeer getroffen. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Ger Kinderen en kleinkinderen Oegstgeest, juni 2005 Tandheelkundige praktijk Kanaalstraat 123,2161 JD Lisse, Telefoon 0252-426726, www.tanddesign.nl De tandartspraktijk waar eerst geluisterd en gepraat word, voordat u in de behandelstoel gaat zitten! Nieuwe patiënten zijn welkom. Wij doen alle tandheelkundige behandelingen. Voor afspraken kunt u bellen van 9.00 tot 12.00 van ma. t/m do. ochtend. 'Vertel (ut mei een- familiebericht. Familieberichten worden vaak geassocieerd met de overlijdensbenchten Toch zijn er genoeg andere gelegenheden waarbij een familiebencht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden huwelijk en geboorten zijn allemaal uitstekende gelegenheden om een familiebencht in het Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is een heel sympathieke manier om mensen van uw situatie op de hoogte te stellen, zodat zij met u mee kunnen leven. mogelijkheden bij het plaatsen van familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw advertentie Bel gerust eens vrijblij vend met de unit familieberichten an het Leidsch Dagblad (072) 5196 699 of stuur een e-mail naar familiebenchtem9hdc.nl We informeren u graag! Bij elke gelegenheid past een familiebericht '¥rr;— ledereen mag het weten: Uw huwelijksaankondiging in uw regionaal dagbli Die plaatst u vanaf nu zelf via internet. Op www.hdcmedia.nl stelt u zelf stap voor stap uw aankondiging samen, met tekst en lay-out geheel naar wens. Selecteer de edities waarin u de adver tentie wilt plaatsen en u bent klaar. Kunt u zich weer helemaal verheugen op uw mooiste dag. Kijk op www.hdcmedia.nl voor meer informatie Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap i knapt het op en verstuurt het naar ontwikkelings projecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Straatkinderen, gehandicapten, werkeloze vaders, alleenstaande moeders, vluchtelingen en jonge schc verlaters leren een vak en verdienen hun eigen broo Werkt u mee? Giro 70020 www.geredgereedschap.nl Uitvaartonderneming chellingerhout T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar www.schellingerhout.nl Begrafenissen Crematies Wilsbeschikking Deposito's I Verzekeringen Nazorg ~7$gédankt Stichting Gered Gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen! Werkt u mee? Giro 70020 www.geredgereedschap.nl fel Wat kan het leven toch mooi zijn. Wanneer niet alleen de eieren bij elkaar gescharreld zijn, maar de verpakking ook. Bij de eieren moet je er altijd even op letten dat ze echt bij elkaar gescharreld zijn. Maar van de verpakking weet je het zeker. Al onze eier- dozen worden van oud papier gemaakt (mits ze natuurlijk niet van kunststof zijn). Zo zie je dat we ook in de eenentwintigste eeuw nog heel wel in harmonie met de natuur kunnen leven. Als we maar willen. Steeds weer plezier van karton en papier. Cl INu NFOt MAND. VtMMUNi VAN NlUfWlAWlSf W Dl'.IMT. OOUKARKHI KDNMKllJXi Naam overledene Koos Nulkes Margaretha Diverse Johanna Bos-Vriend Hans de Droog Pieternella Miedema-Hoogteijling, weduwe van J.C. Miedema |an Hogervorst Anthonius lohannes Visser Dirkje Star-Lobs, weduwe van S. Star lohannes Heemskerk, echtgenoot van N. Heemskerk-Ravensbergen Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 61 jr. Noordwij kerhout 4 juni 10.00 uur H. Jozefkerk te Noordwijkerhout 1957 Hoorn 6 juni 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1945 Haarlem 6 juni 12.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 70 jr. Velsen-Noord 6 juni 10.00 uur Begraafplaats Duinrust te Beverwijk 1946 Haarlem 7 juni 15.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1944 Haarlem in besloten kring 76 jr. Oegstgeest 7 juni 13.00 uur Willibrordkerk te Oegstgeest 48 jr. Noordwijk 6 juni 14.00 uur Geref. Kerk te Rijnsburg Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4