Vacaturekrant Alles voor de klant. ultikabel meer banen op vacaturekrant.nl Senior Accountmanager Grootzakelijk EEN MAKKIE MET MULTIKABEL Stichting De Binnenvest gevestigd te Leiden, actief in de Regio Zuid- Holland Noord, is een organisatie voor maat schappelijke opvang. De stichting biedt diverse vormen van ondersteuning en begeleiding gericht op het zo zelfstandig mogelijk functio neren van cliënten. De omvang van de stichting is ca. 67 fte (95 medewerkers) en het budget is ca. 4 miljoen. Participatie van de cliënt staat garant voor klantgerichte aanpak en maatwerk. Een res pectvolle bejegening en hoge kwaliteit van opvang en begeleiding zijn daarbij essentieel. BINNENVEST Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet °P Pr'Js gesteld. STICHTING BUITENGEWOON IN MAATSCHAPPELIJKE OPVANG Stichting De Binnenvest heeft de volgende afdelingen: - Begeleid Wonen; werken aan (behoud van) zelfstandigheid met de projecten: Bever (preventie van huisuitzetting) Zwerfjongeren; - Dienstencentrum; steunpunt voor mensen die op straat leven met de projecten: Veegploeg (werkproject) Tandem (hand-in-hand begeleiding); - Slaaphuis: nachtverblijf voor mensen zonder woning; - Crisisopvang: hulp en opvang bij acute problemen; - Sociaal Pension: beschermd wonen op eigen wijze. De Binnenvest zoekt een collega die er plezier in heeft in een klein organisatorisch verband samen te werken, waar de volgende sleutelbegrippen centraal staan: zoeken naar oplossingen, creativiteit, humor, flexibiliteit, bovenal van alle markten thuis zijn, voor de functie van: APPLICATIEBEHEERDER REGAS (CLIËNTVOLGSYSTEEM) 28 tot 32 uur per week (Vac.no. 05.100.03) Kerntaken: - Beheer van het software pakket Regas van Huberts en Blok (opleiding wordt aangeboden); - Ondersteuning van medewerkers bij het gebruik van het pakket; - Controle en beheer van input en output gegevens; - Verzorgen van cursussen; - Pro-actief deelnemen aan diverse overlegvormen. Kwaliteiten: - Beroepsopleiding op het gebied van welzijn of een opleiding op het gebied van iet met werkervaring in de welzijnssector; - Affiniteit en kennis met de doelgroep maatschappelijke opvang; - Ervaring en/of kennis van het uitvoerende werk van hulpverleners in welzijn; - Enthousiasmerend en overtuigingskracht; - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: - Een afwisselende baan in een veranderende, dynamische organisatie, met een grote mate van zelfstandigheid; - De mogelijkheid om van juniormedewerker door te groeien naar seniormedewerker; - Salaris conform CAO Welzijn schaal 6. Uw schriftelijke reactie kunt u tot en met 20 juni 2005 richten aan: Stichting De Binnenvest Postbus 11085 2301 EB Leiden onder vermelding van het vacaturenummer. Telefonische informatie over de functies is verkrijgbaar bij Ellen Molenaar of Mart Ripken, 071-5147040. Deze vacature wordt tegelijkertijd intern en extern aangeboden. Rabobank Katwijk is, na een fusieproces, een van de grootste en meest dynamische lokale Rabobanken in de regio. In haar werkgebied Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg profileert de bank zich als een proactieve bank die streeft naar vergroting van het aandeel op zowel de particuliere als de zakelijke markt. Dat levert mogelijkheden op voor een Senior Accountmanager Grootzakelijk m/v die het vizier gericht heeft op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Dankzij je kennis van zaken, je proactief adviseren van (potentiële) grootzakelijke klanten en je vermogen om langdurige klantrelaties op te bouwen en te onderhouden, zorg je voor een goed renderende klantenportefeuille. Je bent niet alleen een professionele bankier, maar tevens bekend met de branche waarin de klant opereert. Daardoor ben je een gelijkwaardig gesprekspartner voor de CEO en CFO. Cruciaal daarbij zijn een planmatige aanpak en nauwe samenwerking met de assistentaccountmanager en productspecialisten binnen de bank.Je HBO/WO werk- en denkniveau, je ervaring in bancaire dienstverlening, je analytische vermogens en je soepele optreden als netwerker zijn de basis voor de resultaten die je scoort: een hoge verkoopeffectiviteit, maximale cross-sell en een h<?ge mate van klanttevredenheid. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: R.T.A.M van Leeuwen MBA, Directeur Bedrijven, (071) 409 51 30. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Katwijk t.a.v. drs. PJ. Possemis HRM- adviseur, Postbus 506, 2220AM Katwijk ZH of via e-mail: personeelszaken@katwijk.rabobank.nl. Rabobank zal op basis van haar "Regeling Screening Rabobank" alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Multikabel ontwikkelt en levert producten en diensten op het terrein van communicatie en entertainment via het moderne glasvezelnetwerk in een groot deel van j Noord-Holland. Bestaande producten en diensten (internet, telefonie, radio en tv) proberen we beter en slimmer te maken en we onderzoeken voortdurend of 0 we nieuwe producten en diensten kunnen aanbieden. Met 320.000 radio- en televisieklanten, 125.000 internetklanten en 25.000 consumenten die telefoneren via Multikabel, mag Multikabel zich één van de grotere bedrijven in de Kop van Noord-Holland noemen. De missie van Multikabel bij dit alles is om moderne communicatie en entertainment voor iedereen zo makkelijk mogelijk te maken en te houden. Multikabel is een onder deel van de Duitse PrimaCom-groep (genoteerd aan de beurs van Frankfurt en New York) en biedt uitstekende carrière- mogelijkheden. Ruim 400 medewerkers van onze vestigingen in Alkmaar zouden dit graag beamen, maar hebben f op het moment even hün handen vol. Ze zijn namelijk druk bezig met het verder verbeteren van het netwerk a en de uitbreiding van producten en diensten. En daarbij kunnen ze wat hulp gebruiken. Wij zoeken de volgende nieuwe collega's: Junior Technisch Applicatie Beheerder m/v 100% (Afdeling IT) De afdeling IT richt zich op de interne IT. Hieronder vallen systeembeheer, technisch beheer, ondersteuning van applicaties en ten slotte development, database beheer en participatie in projecten. De Junior Technisch Applicatie Beheerder zorgt voor de bedrijfsautomatisering, waaronder de telefooncentrale, CRM en financiële applicaties. Hij behandelt problemen en vragen van interne klanten, beheert en bewaakt de applicatie(s) en werkt mee aan gewenste veranderingen. Hij werkt nauw samen met ontwikkelaars, systeembeheer en DBA'ers. Incidenten die betrekking hebben op zijn aandachtsgebied lost hij zelfstandig op. Hij heeft oog voor het belang van continuïteit van applicaties. Hij verzorgt uitbreidingen en andere wijzigingen aan applicaties en participeert in technische projecten. Hij vervult een belangrijke rol in het onderhouden van contacten met leveranciers van applicaties en verzorgt technische documentatie en overdrachtsdocumenten. Ten slotte adviseert en eventueel instrueert hij gebruikers bij het gebruik van applicaties. PROFIEL: De Junior Technisch Applicatie Beheerder: Heeft een opleiding op MBO niveau Heeft relevante werkervaring in technisch applicatie beheer Heeft goede communicatieve vaardigheden Kan informatie verzamelen en interpreteren en heeft een goed ontwikkeld analytisch vermogen Is bereid tot (bij)scholing en (verdere) ontwikkeling van vaardigheden Is flexibel, zowel qua houding als qua inzetbaarheid Basiskennis van systeembeheer: Unix, Windows is een pré Basiskennis van Oracle, SQL is een pré Kennis van netwerkprotocollen als TCP/IP is een pré Kennis van PBX of andere telefooncentrale oplossingen is een pré INLICHTINGEN: Bij Eric Andresen-Westrus, Teamleider Applicatiebeheer en Development, tel. 072-5186752 Manager Communications m/v 100% (Afdeling Communications) De Manager Communications houdt zich bezig met de ontwikkeling en productie van de strategische communicatie van Multikabel. Geeft vorm en inhoud aan corporate identity en image. Is verantwoordelijk voor de commerciële communicatie, klantcom municatie en corporate communicatie. Onderhoudt relaties met alle betrokken partijen, genereert en kanaliseert publiciteit en kan optreden als woordvoerder van de organisatie. De Manager Communications is een strateeg met een scherp oog voor effectieve vertaling in communicatieactiviteiten. Is sparring partner van directie en management. Stelt afdelingsbudgetten op en bewaakt deze. Geeft leiding aan 6-7 medewerkers. PROFIEL: De Manager Communications: Heeft aantoonbare werkervaring in een brede, leidinggevende marketing- en/of communicatiefunctie in een commerciële omgeving (consumer market) Koppelt analytisch vermogen en (marketing)communicatie-expertise aan kennis van en mores in reclame- en communicatiewereld Conceptueel denker en praktische, doelgerichte manager Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift INLICHTINGEN: Bij Mirjam Effing, Human Resources Officer, tel. 072-5186924 Teamleader Klantenservice m/V8o-ioo% (Afdeling Customer Service Organisation) De Teamleader Klantenservice is verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele gang van zaken op de afdeling Klantenservice. Hij levert input en bewaakt de gestelde targets en processen. Hij is verantwoordelijk voor het up to date houden van informatie en kennis op de afdeling via o.a. werkinstructies en procedures. Ten opzichte van de Junior, Medior en Senior Medewerker Klantenservice stelt hij zich faciliterend op als coach en probleemoplosser. Is verantwoordelijk voor een goede werksfeer binnen de Klantenser vice. Tevens neemt de teamleider deel aan projecten. Tijdens afwezigheid van de manager Klantenservice of Helpdesk is de teamleider gedelegeerd verantwoordelijk voor de gehele CSO-operatie als proces-coördinator. Hij rapporteert aan de Manager Klanten service. PROFIEL: De Teamleader Klantenservice: Heeft een MBO+/ HBO niveau Heeft enige jaren (leidinggevende) werkervaring, bij voorkeur in de callcenter branche Beschikt over goede computer- en internetvaardigheden Heeft goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden Heeft een klantgerichte instelling, zowel intern als extern Heeft een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid Is bereid tot (bij)scholing en (verdere) ontwikkeling van vaardigheden Is flexibel, zowel qua houding als qua inzetbaarheid INLICHTINGEN: Bij Alexandra Noppeney, Human Resources Officer, tel. 072-5143267. De afdeling Datacommunication ontwikkelt en beheert netwerken, systemen en diensten t.b.v. klanten van Multikabel, in lijn met de doelstellingen van Multikabel. Voor deze afdeling hebben we de volgende vacatures: Technical Product Manager m/v 100% (Afdeling Datacommunication) De Technical Product Manager initieert nieuwe producten en diensten van Multi>e naar Product Management en System Engineers. Werkt door System Engineers a< dragen mogelijkheden uit tot een voorstel naar Product Management. Werkt vi vanqit de markt uit tot een technisch voorstel. Geeft sturing aan System Engineers gewenste functionaliteit, capaciteit en beschikbaarheid van systemen. Bor< afgesproken kwaliteit en adviseert verbeteringen waar nodig. Geeft instructies vo< oplossen van dienstgerichte problemen en incidenten aan interne- en externe parfla Geeft leiding aan onderzoek naar dienstgerichte problemen en vertaalt deze prf11 men naar systeemniveau. Zorgt voor technische documentatie m.b.t. diensten t.br interne organisatie en klanten. Treedt op als projectleider bij de introductie van nij technieken en diensten. PROFIEL: De Technical Product Manager: heeft een HBO-opleiding, richting ICT, Telecommunicatie of computertechniek Is communicatief vaardig en initiatiefrijk Heeft bij voorkeur kennis en ervaring met telefonie-, Internet- of Leased-lines-diensl Beschikt over projectleidingsvaardigheden Is bereid tot (bij)scholing en (verdere) ontwikkeling van vaardigheden INLICHTINGEN: Bij Eric Remijn, ISP Manager, tel. 072-5186976 ll Datacommunication System Engineer ma/100% (Afdeling Datacommunication) De Datacommunication System Engineer werkt aan het ontwikkelen, initiëren en ifr menteren van netwerken en systemen, voornamelijk ten behoeve van (kabel-) intld telefonie en leased lines. Participeert actief in projecten voor innovatie en uitbrf" gen. Is primair verantwoordelijk voor een of meerdere systemen. Adviseert gevraa ongevraagd collega's en meewerkende derde partijen op zijn vakgebied en werkt met hen samen. Ontwerpt oplossingen en netwerken. Werkt mee aan het onderzi en afhandelen van incidenten en problems, samen met het Netwerk Operations d en Technici, tijdens kantooruren en volgens consignatiedienst. D PROFIEL: De Datacommunication System Engineer: U1 heeft een relevante HBO-opleiding, bijvoorbeeld richting ICT, iy Telecommunicatie of Computertechniek p Heeft kennis en ervaring op één of meerdere van de volgende gebieden: IP, SDH, breedbandinternet, voice-over-IP Werkt graag in een innovatieve en uitdagende omgeving j.{ Is bereid tot (bij)scholing en (verdere) ontwikkeling van vaardigheden »j( el INLICHTINGEN: iy' Bij Stefan van Dijk, Manager Datacommunicatie, tel. 072-5186976 iai Algemeen Multikabel en haar dochteronderneming QuickNet hebben goede primaire secundaire arbeidsvoorwaarden inclusief studiefaciliteiten, pensioen, kinderoi regeling, ziektekostenverzekering en spaarregeling. Multikabel en QuickNet uitstekend bereikbaar met openbaar vervoer en eigen vervoer, zonder file-I parkeerproblemen. De werksfeer is informeel, open en collegiaal. Sollicitaties Sollicitaties naar deze functie kunnen voor 18 juni a.s. bij voorkeur worden ver: naar personeel@multikabel.nl. Eventueel kunt u uw reactie per post zenden a N.V. Multikabel, t.a.v. afdeling HRM, Postbus 9366,1800 GJ Alkmaar. Sollicitaties na de sluitingstermijn bij ons binnen komen zullen niet in behandeling wor genomen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor meer informatie over Multikabel op onze website Multikabel, postbus 9366,1800 GJ Alkmaar, tel. 072-5186900, fax. 072-5186996, www.multikabel.nl -L

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 24