Vacaturekrant ">r randstad (B) worstmaker vleesbewerker Doktersassistente (A)^° en een Praktijkverpleegkundigf meer banen op vacaturekrant.nl jij zoekt meer uitdaging wij zoeken mensen met ambitie Ook zelfstandig ondernemer worden' MKB Wij zoeken locatiehoofden (m/v) voor onze BSO kindercentra in Koudekerk aan de Rijn Leidejj Planner (fulltime) balie medewerkster m/v 913 hoogstpersoonlijk financieel Franös Stroes 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden financieel Trtia Boxma 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp open avond Randstad Financieel Leiden Deze nieuwe specialisatie binnen Randstad richt zich op financiële vacatures en werkzoekenden met een afgeronde mbo-opleiding (minimaal niveau 3) en enkele jaren relevante werkervaring. Nieuwsgierig? Neem dan gerust contact met ons op. Wij kunnen je informeren over de mogelijkheden. Randstad Leiden is voor deze afdeling extra geopend op donderdag 9 juni van 18.00 tot 20.00 uur. Je bent van harte welkom! Je kunt ons bellen voor een afspraak of vrijblijvens bij ons binnen lopen. Tot de 9e! financieel projectassistent m/v Vooreen dynamische overheidsinstantie zijn wij op zoek naar een gemotiveerde kandidaat met hands-on mentaliteit. Je gaat je bezighouden met het verwerken van facturen, rapporteren van budgetten en budgetruimte. Daarnaast ondersteun je de procesmanager op financieel gebied. Voor de toekomst bestaat de kans om je in de breedte te ontwikkelen (ondersteuning voor productma nager en communicatie adviseur en eventueel het zelfstandig trekken van deelprojecten). Voor deze afwisselende functie is een mbo-opleiding op financieel gebied met enkele jaren werkervaring noodzakelijk. kijk voor meer banen op www.randstad.nl gespecialiseerd in levering oplossingen op het gebied backup en archivering. bedrijven en instellingen veringssystemen geleverd A f~\ C*\sr* T* i— a a r sJ T O I C/VIO disk tape archiving Voor de afdeling Sales zijn wij op zoek naar een SALES MEDEWERK(ST)ER Na een inwerkperiode waarbij de benodigde kennis over onze producten en onze verkoopaanpak zal worden bij gebracht, zal de Sales medewerk(st)er zich zelfstandig gaan bezighouden met alle voorkomende werkzaamhe den en activiteiten op de afdeling. Eén van de belangrijk ste taken is telefonische acquisitie. Verder verzorgt zij/ hij productpresentaties op onze vestiging en op locatie bij de klant of op beurzen. Voorts houdt de medewerk- (st)er zich bezig met het opstellen van offertes en het ondersteunen van onze marketing. Voor deze veelzijdige en uitdagende functie gelden de volgende vereisten. - Opleiding op VWO/MBO/HBO niveau - Uitstekende uitdrukkingsvaardigheid - Affiniteit met PC-systemen en randapparatuur - Commerciële en klantgerichte instelling Geboden wordt een prettige werksfeer in een klein en jong team, een passend salaris en volop ontplooiingsmo gelijkheden in een uitdagende omgeving. Verdere studie (b.v. NIMA) wordt aangemoedigd en gefacilieerd. Interesse? Stuur jouw reactie en CV per e-mail of per post naar: DTA Systems BV Email: vacature@dta.nl Vollersgracht 49 Info: www.dta.nl/vacatures 2312 VK Leiden Tel: 071 524 00 00 MKB Adviseurs is een adviesbureou voor ondernemers en organisaties in het middenen kleinbedrijf. MKB Adviseurs is gelieerd aan MKB Nederland. Verschillende deskundige adviseurs helpen kleine en met name middelgrote ondernemingen bedrijfskundige vraagstukken te tackelen. Onze ervaren P&O-adviseurs begeleiden en adviseren op een praktische wijze ondernemers o.a. bij het opzetten van doelgericht personeelsbeleid, werving en selectie doorvoeren van reorganisaties, ontslagzaken, management- 8 organisatieadvies, opleiding en trainingen, functionedngs- en beoordelingssystemen, arbeidsvoorwaarden, orbozoken en verzuimbeleid. Dit klinkt mooi, maar het vereist wel een stevige ambitie en ondernemersgeest. Zelfstandig ondernemen betekent kansen zien en lef hebben om ze te pakken. Een echte ondernemer heeft een sterke persoonlijkheid, is positief ingesteld en beschikt over een grote dosis enthousiasme. Hij of zij is een doelgerichte doorzetter, die graag een eigen plan uitstippelt. Lang niet iedereen heeft het in zich, maar we zoeken die ondernemer die zeker weet dat zijn of haar ambitie beter tot haar recht komt in een eigen bedrijf. De richtlijnen zijn geformuleerd, dus de ondernemer kan direct commercieel aan de slag. Zo zal het bedrijf snel tot bloei kunnen komen. In een franchiseverband is dit allemaal mogelijk; kaders worden aangereikt en de invulling en sturing is aan de ondernemer. Voor onze opdrachtgever, specialist in onderhoud en reiniging van vloerbedekking en gestoffeerde meubelen, willen wij graag mensen ontmoeten die denken over bovenomschreven kwaliteiten te beschikken. Is er een match tussen uw ambitie en de franchisegever? Dan bloeit er binnenkort een goede zaak in uw eigen handen. Neem voor meer informatie contact op met: MKB Adviseurs Personeel en Organisatie, mw. H. Janssen, Postbus 35, 5680 AA Best. Telefoon: (0499) 39 80 85. E-mail: hjmjanssen@mkbadviseurs.nl www.mkbadviseurs.nl f u Keurslagerij van der Meer. Roelofarendsveen. In onze productie locatie maken we voor onze 2 winkels (Nieuw- Vennep en Roelofarendsveen) diverse vleesproducten en vleeswaren. Daarnaast produceren we voor diverse andere slagers tal van specialiteiten. Voor onze productielocatie in Roelofarendsveen zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een voor ca 36 uur per week. Werktijden zijn van 6:30 tot 16:30 uur. De werkzaamheden bestaan uit: In een klein team bent u verantwoordelijk voor het be- en verwerken van vers vlees en het maken van diverse ambachtelijke vleeswaren en vleesproducten. Wat eisen wij van u? Eisen doen we niet. Maar enthousiasme en enige ervaring binnen het slagersvak is een pre. Arbeidsvoorwaarden Volgens CAO. Wilt u meer weten over deze functie? Bel gerust met Patrick van der Meer. Tel 071-3312312 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. méér dan kinderopvang Met 10.000 kinderen, 120 kindercentra en 1700 medewerkers verspreid over heel Nederland is Catalpa Kinderopvang een toonaangevende organisatie in de kinderopvang. We hechten veel waarde aan communicatie, enthousiasme, samenwerken en integriteit. Catalpa Kinderopvang is dus een organisatie die volop in ontwikkeling is, waar het kind centraal staat en wl samenwerken aan het realiseren van ondernemingsdoelstel lingen zoals kwaliteit, groei en rendement. Werken bij Catol Kinderopvang is kiezen voor professionele kinderopvang, teamwerk, persoonlijke ontwikkeling en plezier in je werk. voor onze 2 BSO vestigingen Beetle en Buren in Leiden zijn we per direct op zoek naar een locatiehoofd voor 24 uur per week verdeeld over 4 dagen voor onze BSO Blitz in Koudekerk aan de Rijn zijn wij per 1 augustus a.s. op zoek naar een meewerkend locatiehoofd voor 24 uur De buitenschoolse opvang is een plek waar kinderen na schooltijd hun vrije tijd doorbrengen. Als locatiehoofd ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op deze BSO vestigingen van Catalpa Kinderopvang, je bent het aanspreekpunt voor ouders, het team en de collega's. Ie bent verantwoordelijk voor het maken van de werkroosters en voor een juiste inrichting en veiligheid van de buitenschoolse opvang. Daarnaast werk je als meewerkend locatiehoofd ook als leid(st)er op de groep. Wij zoeken: Locatiehoofden die op een enthousiaste en actieve wijze een positieve invulling kunnen geven aan zowel de uitvoerende, de bedrijfs matige als de coördinerende taken van de functie. Wij zoeken mensen die een proactieve instelling en verantwoordelijkheidsgevoel hebben en beslissingen en risico's durven te nemen. Personen die het een uitdaging vinden om een bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van de buitenschoolse opvang. In schoolvakanties worden er hele dagen gewerkt. Daarnaast beschik je over: een relevante MBO+ opleiding leidinggevende kwaliteiten communicatieve vaardigheden commerciële vaardigheden bedrijfseconomisch inzicht Wij bieden: Een uitdagende baan bij een organisatie die dynamisch en sterk in ontwikkeling is, waar I ruimte is voor eigen inbreng en initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Verder bieden wij: aanstellingen voor 24 uur per week arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Branche Kinderopvang uitstekende kinderopvangregeling overige goede secundaire arbeidsvoorwaarde Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw M. de Bont, vestigingsmanager op nummer 06-53534689 Je kunt je brief en CV o.v.v. vacaturenummer 038/2005 richten aan: Catalpa Kinderopvang t.a.v. afdeling Personeel Organisatie Postbus 586, 7550 AN Hengelo y Of e-mail naar: b.oudeheuvel@catalpa.nl n RAND EUROPE RAND Europe is een onafhankelijke, internationale onderzoeksorganisatie gevestigd in Leiden. De hoog gekwalificeerde en wetenschappelijk opgeleide onderzoekers en adviseurs richten zich op politieke en publieke onderwerpen. Ze ondersteunen diverse Europese regeringen en instellingen met hun expertise. De Europese onderzoeksprojecten worden vanuit de kantoren in Nederland, Duitsland of Groot-Brittanië verricht. De stafactiviteiten zijn centraal georganiseerd, waaronder de financiële administratie van de Europese activiteiten. Voor het beheer en de aansturing van de financiële administratie wordt gezocht naar een praktisch ingestelde HOOFD ADMINISTRATIE Hands-on mentaliteit in gemeenschappelijke omgeving, leeftijd onbelangrijk In deze functie bent u verantwoordelijk voor de financiële administratie van de vijf juridische entiteiten ip Europa (Groot-Brittanië, Duitsland en Nederland). Samen met twee medewerkers verzorgt u de boekingen en de aangifte van belastingen (VpB en BTW) en werkt u samen met lokale accountants en belastingadviseurs. U zorgt voor de conso lidatie. Maandelijks verzorgt u de rapportage aan de Euro pese directie in Nederland en de financiële afdeling van het hoofdkantoor in de Verenigde Staten. Een vloeiende beheersing van de engelse taal is dan ook vereist. U stemt uw werk af met de projectadministrateur en zorgt voor een aansluiting met het grootboek. Ervaring met projectadmini stratie is een pre. Daarnaast heeft u oog voor mogelijke verbeteringen op administratief gebied en doet u voor stellen inzake procedures, werkwijzen en systemen ter verbetering van de kwaliteit. Voor deze functie heeft u een goede financiële admini stratieve kennis door uw gerichte opleiding op HBO- niveau. U heeft werkervaring in een vergelijkbare functie en relevante ervaring op het gebied van internationale administratie. Uw werkwijze kenmerkt zich door duidelijke communicatie met interne projectleiders, gecombineerd met diplomatie. Kortom, een interessante uitdaging voor een doortastende, sterk gecommitteerde en diplomatieke administrateur. U kunt uw brief met CV binnen twee weken sturen naar RAND Europe, Newtonweg 1, 2333 CP Leiden, t.a.v. B. Calis. Al meer dan 40 jaar zijn wij een begrip op het gebied van afvalinzameling. Modern materieel en vooral de mentaliteit van de medewerkers staan borg voor een hoge kwaliteit van onze dienstverlening. De medewerkers van Vliko weten een informele maar professionele werkhouding te combineren met een prettige werksfeer. Zij vormen de kracht van onze onderneming. Werken bij Vliko BV betekent vooral werken bij een dynamisch bedrijf. Een bedrijf dat zich onderscheidt door haar veelzijdigheid, specialismen en vakmanschap op het gebied van de inzameling van afval en reststoffen. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Na een gedegen inwerkperiode zal uw werk als planner bij Vliko onder andere bestaan uit het aansturen en coördineren van de inzameling en afvoer van afvalstoffen. Hierbij maakt Vliko gebruik van 35 voertuigen. Wij vragen: Een goed gemotiveerde collega van minimaal 25 jaar en met minimaal MBO werk of denkniveau. Een goede kennis van de Nederlandse taal (in woord en geschrift). Een klantvriendelijke werkhouding. De bereidheid tot het volgen van eventuele opleidingen. Een flexibele instelling met betrekking tot werktijden. Als planner bij Vliko bent u gewend om zelfstandig te werken en kent u uw verantwoordelijkheden. U bent stressbestendig beschikt over leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve en commerciële vaardigheden, zowel richting onze chauffeurs als naar onze klanten. Ervaring in transport en afvalverwerking evenals goede kennis van de regio kennis is een pré. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende functie binnen een dynamische organisatie. Interne en eventuele externe opleidingstrajecten. Salaris in overeenstemming met de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer over de Weg. Tevens bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden en eventuele doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd Mondelinge, danwel schriftelijke reacties kunt u richten aan: Vliko BV T.a.v. de heer M. Koen Achthovenerweg I7B 2351 AX LEIDERDORP E-mail: m.koen@vliko.nl Telefoon: 071 5892900 Website: www.vliko.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Duo-huisartsenpraktijk in Voorschoten zoekt is Omdat een van onze assistentes ons deze zomer gaat verlaten, zoeken wIS voor 24 uur per week (woensdag, donderdag en vrijdag) een gediplomeeif1 doktersassistente. r Voor de uitbreiding van onze praktijk zoeken wij voor drie dagdelen per week een praktijkverpleegkundige. Onze praktijk telt 2 huisartsen, I huisarts in opleiding, 3 parttime assistentes en binnenkort ook een praktijkverpleegkundige. Functie inhoud: A) Zelfstandige werkplek met zowel administratieve werkzaamheden als het verrichten van medische handelingen. B) Het opzetten en uitvoeren van eigen spreekuren, gedacht wordt aan COPD, tensie, diabetesspreekuren etc. Functie eisen: A) In het bezit van het diploma doktersassistente. Werkervaring strekt tc aanbeveling. B) In het bezit van het diploma praktijkondersteuner huisartsen en/ of HBO-V en verder A en B -Goede communicatieve eigenschappen -Een flexibele en positieve instelling -Bekend met automatisering (bij voorkeur Medicom) -Zowel in teamverband als zelfstandig goed kunnen werken Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden vallen onder CAO huisartsenzorg Voor nadere informatie kunt u tussen 16.00-16.30 uur bellen:071-5612356 Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u, tot 20 Juni, richten aan E.M. Schotanus en L.A.C.M. Prescott-de Wit, huisartsen Bachlaan IA 2252 NA Voorschoten Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld Wij zijn op zoek naar een spontane en gezellige De funktie-inhoudt: het ontvangen van clienten die op zoek zijn naar woonruimte, of mensen die woonruimte aanbieden: het bezichtigen van woonruimte met kandidaathuurders; het opstellen van huurcontracten: aannemen van de telefoon en verwerken van a voorkomende correspondentie op de computer. Funktie-eisen: vanaf 30 jaar met ommerciële kwaliteiten op minimaal MBO-nivo; Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (in woord en geschrift); ervaring met MS Word. Excell en Oudook Express; 32-38 uur beschikbaar zijn. Stuur je CV met motivatie naar: kamer-raad@planet.nl of naar Kamer-Raad, Narmstraat 3B, 2312 BC Leiden. Tel.: 071-5130887 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op phjs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 18