dn©Hêrie KOOPCONSULT Celebrate life EEN SPECIALIST ICT-BEHEER 3 ivvy Verkoopleider m/v Pak die kans! i*ü Het Motorhuis ET^l Vacaturekrant (AANKOMEND) INKOPER MANAGER TECHNISCH VASTGOEDBEHEER PROJECTLEIDER CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER Bedrijfsleiders Assistent bedrijfsleiders Verkooptalenten In een schitterende kantoorvilla te Leiderdorp werken we in eer jong team van 10 m/v aan diverse (commerciële) uitingen voo verschillende bedrijven binnen en buiten de regio. Door toene mende drukte zijn wij per direct op zoek naar een ervaren Dus.heb je een creatieve geest en kun je goed overweg met de bekende (grafische) programma's dan moet je zeker reageren. Ervaring met Adobe Indesign is een pré. Wil je aan de slag bij een leuk en goed bureau reageer dan schriftelijk op onderstaand adres. RECLAMEBUREAU PROBIBLIO ZOEKT VOOR HAAR CENTRALE VESTIGING IN HOOFDDORP ÏBiblio iBiblio is de provinciale bibliotheekcentrale voor Noord- Zuid-Holland en verzorgt een aantal (aanvullende) ;en voor de openbare bibliotheken in beide provincies, ironder ICT-dienstverlenmg. Kerntaken daarbij zijn de itwikkeling en onderhoud van het bibliotheekautomatise- Diigssysteem voor ruim 180 bibliotheekvestigingen, net- irkbeheer en advisering, alsmede het beheer en de ont- teling van het kantoorautomatiseringsnetwerk van de itrale vestiging in Hoofddorp. De werkzaamheden wor- in uitgevoerd door 30 medewerkers, verdeeld over drie FUNCTIE specialist ICT-beheer maakt onderdeel uit van het jam ICT-Support en verzorgt de tweedelijnswerkzaam- den betreffende het beheer en het afhandelen vafi :identen en vragen van zowel het kantoorautomatise- s gsnetwerk als het VPN-netwerk waarop bibliotheken ngesloten zijn Als specialist wordt je daarnaast ingezet complexe technisch infrastructurele werkzaamheden sjq zorg je met de collega's voor de continuïteit van de ,p ihele ICT technische infrastructuur. Een deel van je jglfrkzaamheden verricht je op locatie bij onze klanten in )ord- en Zuid-Holland. tificeerd, of bezig met). Cisco (bijvoorbeeld CCNA) en bij voorkeur ook Linux. Je bent kwaliteits- én resultaatgericht (je bent in staat om behoeften en wensen van klanten te vertalen in haalbare oplossingen), bezit uitstekende com municatieve vaardigheden en bent bereid je vakkennis continu aan te vullen. Stressbestendigheid, sturing kunnen geven aan processen en verantwoordelijkheidsgevoel zijn vereisten voor deze functie. WIJ BIEDEN een zelfstandige functie binnen een collegiale werksfeer, met veel ruimte voor eigen initiatief. De arbeidsvoorwaar den zijn conform de CAO openbare bibliotheken (salarië ring min. 2162,- en max. 2772,- bruto per maand bij een werkweek van 36 uur). Het betreft in eerste instantie een dienstverband van één jaar. INFORMATIE Voor meer informatie over de functie kun je contact opne men met Flip Baardman, teamleider ICT-Support, afdeling Automatisering, tel. 023-5546192. Voor informatie over de sollicitatieprocedure of arbeidsvoorwaarden kun je con tact opnemen met Manon Wortel, personeelsconsulent, tel. 023-5546364. J ZOEKEN 3Jn systeembeheerder (HBO-niveau) met minimaal 5 jaar -^Irkervaring in een soortgelijke functie. Je beschikt over brede kennis van datacommunicatie en netwerken >co routers. TCP/IP, subnetting) en diepgaande kennis ervaring met de Microsoft producten (MS 2003 gecer- SOLLICITATIE Je kunt tot 18 juni 2005 reageren, onder vermelding van het vacaturenummer 05P0226, via vacature@probiblio.nl of per brief gericht aan mw. M Wortel, stafafdeling Personeel Organisatie, Postbus 485,2130 AL Hoofddorp ProBiblio, gevestigd m Hoofddorp, is werkgever voor het personeel va» ongeveer 110 WChothekon in Noord- en Zuid-Holland. Werken m onze sector betekent dat u een bijdrage levert aan het dynamische proces van verspreiding van informatie, kennis en cultuur. ProSiblw wil graag dal haar psrsoneessamenstelling een afspegeing vormt van de regionale beroepsbevolking. Vooral afiochtonen en jongeren nodigen wij oaarom uit om onze organisatie te komen versterken ACQUISITIE HAAR AANLEIDING VAN' OEZE ADVERTENTIE WORDT NIH OP PRUS GESTELD. 59' op] la9Hérie Bins is een winkel met een volledig timent in lingerie, nacht- en badmode. 96!lindigheid en servicegerichtheid zijn bij ■np sleutelwoorden. Smeken op korte termijn een: *fERKOOPADVISEUSE f 'I voor ca. 18 uur per week Itgerichtheid 3iousiasme voor het lingerievak ;jle|id zijn tot het volgen van een cursus, sug 1561 Interesse? Bel 071-5617804 en vraag naar mevrouw H. Barendsen voor het maken van een afspraak. LinCHérie Bins Schoolstraat 53 2251 BG VOORSCHOTEN www.lincherie.nl Achthovcnerweg 15" 2351 AX Leiderdorp Tel 071 541 91 1 vicature@rem-reclame.nl www.rem-reclame.nl Holding B.V. Holding werken in totaal '00 mensen, verdeeld over een bedrijfsonderdelen. Elke dag HHzi/ keihard en enthousiast mee ^He centrale doelstelling: tevreden 1 Daar staat trouwens wel wat 'er. Markeur Holding is bekend r goede primaire en secundaire norwaarden. Prima begeleiding lelijk sociaal beleid en een meer 5de onderlinge sfeer maken dat Ldewerkers het uitstekend naar en graag heel lang bij ons De dealerbedrijven van Markeur Holding staan bekend als 'Het Motorhuis'. Zij kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe auto's én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service Ter uitbreiding van het team van Het Motorhuis in Katwijk komen wij graag in contact met belangstellenden voor de functie van: |e geeft leiding aan een team van 4 enthousiaste verkopers en zorgt er samen met hen voor dat doelstellingen worden gehaald en zo mogelijk overtroffen. Dat betekent dat je een gedreven en ambitieus mens moet zijn én dat je liefde voor het verkopersvak moet hebben. |e praat gemakkelijk met mensen en weet bij elke kans feilloos in te schatten of commercieel succes op korte dan wel lange termijn haalbaar is. Vanzelfsprekend heb je leiding gevende capaciteiten en ben je een prima coach voor je mede werkers. Bij Het Motorhuis Katwijk kom je te werken in een prachtig bedrijf op een Al-locatie, je hebt er goede en betrokken collega's. De schaalgrootte van de totale onderneming waarin op vele plaat sen in het westen van Nederland diverse automerken vertegen woordigd worden, geeft op termijn zeer goede doorgroeimogelijk heden. Een fantastische kans dus op een mooie (voortzetting van je) loopbaan. Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een leuke, succesvolle en betrouwbare organisatie? Schrijf dan snel een brief naar- Het Motorhuis, postbus 3082, 2220 CB Katwijk. Mailen mag ook naar: katwijk@motorhuis.nl. Wil je eerst meer weten of liever telefonisch solliciteren, dan verbindt onze telefoniste je graag door met onze directeur de heer R. van Vreedendaal (071-402 32 00). Medewerkers van Markeur Holding hebben altijd een streepje voor. Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrijfsspaarregeling meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren075-6813677 pagtghdcmedia. nl Koop-Consult B.V. is de dynamische inkoop-organisatie van de sterk groeiende Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven met als deelgenoten een viertal onder verschillende formule-naam succesvol opererende Supermarktketens, de bekende Dirck III slijterijen en Dirx Drogisterijen. Wij vragen een m/v: Functie-omschrijving: Als (aankomend) inkoper is je takenpakket gericht op het inkooptraject van het Food of Non-Food assortiment. Je onderhandelt met leveranciers over assortimenten met betrekking tot: kwaliteit, prijs, verpakking. Wij vragen: Creatief- en initiërend Scherp onderhandelaar Stressbestendig Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Ondernemer met betrekking tot eigen inkoopgroep HBO niveau (bv. HEAO-CE) Goede contactuele eigenschappen Wij bieden: Uitstekend salaris Prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloon gunstige pensioen regeling en een aantrekkelijke studiekosten regeling 24 vakantiedagen en 19,5 ATV dagen. Standplaats: SASSENHEIM Ben je geïnteresseerd in deze functie en denk je aan de gestelde functie-eisen te kunnen voldoen, dan verzoeken wij je schriftelijk sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan: KOOP-CONSULT B.V. t.a.v. Mw. T. de Koker Postbus 115, 2170 AC SASSENHEIM Email:tdekoker@koop-consult.nl (discretie verzekerd) Metterwoon Vastgoed B.V., actief sinds 1975, is één van de grotere, particuliere vastgoedbeleggers in Nederland. De organisatie beheert zo'n 8.500 woningen, winkels, winkelcentra, bedrijfspanden en hotels. Het werkgebied beslaat globaal de gehele Randstad, met een sterke focus op Den Haag en Rotterdam. Binnen de Metterwoon organisatie wordt door een betrokken team van ruim 80 medewerkers iedere dag gewerkt aan kwaliteit en professionaliteit De communicatielijnen zijn kort en er heerst een open en informele sfeer. Onze afdeling Technisch Beheer - ruim dertig medewerkers - wordt momenteel verder uitgebreid en geprofessionaliseerd. Wij zijn op zoek naar een drietal nieuwe medewerkers. Voor de aansturing van de afdeling zoeken wij een Als Manager Technisch Vastgoedbeheer draagt u zorg voor de ontwikkeling van de afdeling Technisch Beheer en geeft u, in nauwe samenwerking met de verhuurafdelingen, richting aan de kwaliteit van de vastgoedportefeuille. U bent mede verantwoordelijk voor een tijdige en juiste uitvoering van alle onderhoudswerkzaamheden en de begeleiding van uiteenlopende projecten. De opdrachtgeversrol richting uitvoerende bedrijven vult u stevig en integer in. Om van deze managementfunctie een succes te kunnen maken dient u te beschikken over een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau en over leidinggevende ervaring in het technisch/commercieel vastgoedbeheer. Daarnaast bent u in het bezit van een SVM-diploma Makelaardij. U hebt een stimulerende en inspirerende stijl van leidinggeven en u bent communicatief sterk. Tevens beschikt u over een flexjbele en slagvaardige werkhouding. Tevens zoeken wij een U kunt bogen op een ruime ervaring met zowel grootschalige als kleine projecten. U bent in staat om zelfstandig te werken en weet opdrachtnemers op een zakelijke en professionele wijze te begeleiden tijdens de uitvoering van werkzaamheden. Hierbij hebt u regelmatig overleg met diverse partijen en disciplines waarbij u het overzicht behoudt en zorgdraagt voor de kwaliteitsbewaking. U controleert planningen en budgetten en rapporteert over de voortgang aan de Senior-Pro|ectleider en/of het Hoofd Technisch Beheer. Voor een goede vervulling van deze veelzijdige en dynamische functie dient u te beschikken over een voltooide bouwkundige opleiding op HBO- of TU-niveau, afstudeerrichting (interieur) architektuur en ruime ervaring in een vergelijkbare functie. U bent gedreven, flexibel en stressbestendig. Geen 8 tot 5-mentaliteit Rijbewijs BE. Ook zijn wi| op zoek naar een - een nauwkeurige organisator - In deze functie bent u verantwoordelijk voor de samenstelling en aanvoer van essentiële informatie voor een correcte uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden. Als nauwkeurige organisator stelt u kostenramingen en begrotingen op. U controleert bestekken en werkbeschrijvingen en vraagt offertes aan bij derden en beoordeelt deze. De werkzaamheden worden door u zelfstandig van A tot Z uitgevoerd. Om van deze verantwoordelijke functie een succes te kunnen maken dient u te beschikken over een afgeronde bouwkundige opleiding op HBO-niveau. Verder beschikt u over enkele jaren ervaring in, bij voorkeur, het commerciële vastgoedbeheer. U bent te typeren als sociaal vaardig, stressbestendig, zelfstandig en u beschikt over goed ontwikkelde mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Daarnaast bent u in het bezit van een rijbewijs (B) en bereid buiten de standaarduren te werken. Metterwoon Vastgoed B.V. is een solide werkgever. Geboden worden uitdagende en zelfstandige full-time functies met ruimte voor eigen inbreng en initiatieven in een professionele maar informele sfeer. Uw arbeidsvoorwaardenpakket is meer dan marktconform. Werkzaamheden buiten de standaarduren worden volledig vergoed. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die woonachtig zijn in de regio Den Haag/Rotterdam dan wel bereid zijn te verhuizen. Zodra medewerkers bij Metterwoon een vast dienstverband aangaan, kan Metterwoon zorgdragen voor passende woonruimte in Oen Haag of directe omgeving. Een antecedentenonderzoek zal standaard deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deze procedure. Reageren kan door middel van een brief met CV voorzien van een recente pasfoto aan Metterwoon Vastgoed B.V. ter attentie van mr. J.W. van Beek, Postbus 87950, 2508 DJ Den Haag. E-mail: jw.vanbeek@metterwoon.nl Wilt u in uw sollicitatiebrief vermelden om welke vacature het gaat. Voor nadere inlichtingen: 070-3544300. De Imas Groep is een succes volle organisatie met twee winkelformules Lucardi Siebel Juwelier. Marktleider in de Nederlandse juweliersbranche. Lucardi verrast je telkens met modische, trendy of gewoon lekker opvallende sieraden en horloges. Siebel viert graag waarde volle momenten met u mee. Dit doen we door onze klanten op een gastvrije manier toegang te geven tot een moderne wereld van internationale luxe en allure. In Leiden zijn wij voor diverse uren per week op zoek naar enthousiaste, betrokken en eigentijdse collega's voor zowel Siebel als Lucardi. Als bedrijfsleider ben je verantwoordelijk voor de omzet, de medewerkers en het winkelbeeld. Je verricht daartoe een actieve bijdrage in de ver koop, begeleid en coacht je personeel en neem je acties om de gestelde resultaten te bereiken. Als assistent bedrijfsleider lever je een bijdrage aan de omzet, het begeleiden en coachen van de medewerkers en het winkelbeeld van het filiaal. Je vervangt de bedrijfsleider bij zijn/haar afwezigheid. Wij bieden een salaris conform CAO - een spaarloonregeling een aantrekkelijke personeelskorting- een kinder opvangregeling - een collegiale werksfeer uitdagende doorgroeimogelijkheden. Pas je in het profiel en spreekt onze organisatie je aan? Stuur dan binnen twee weken een brief met cv en pasfoto onder vermelding van vacaturenummer naar IMAS Groep ter attentie van afdeling P&O Postbus 11599, 2502 AN Den Haag of mail naar sollicitatie@imasgroep.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met afdeling P&O van Imas Groep op T 070- 37 66 403. De Imas Groep is onderdeel van Retail Network B.V. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De sector Grondgebiedzaken van de gemeente Oegstgeest is voor de afdeling VROM op zoek naar een TOEZICHTHOUDER/PROJECTBEGELEIDER CIVIELE TECHNIEK (m/v) (36 uur per week, schaal 9) Oegstgeest is een mooie groene gemeente met bijna 22.000 inwoners. Oegstgeest ligt vlakbij Leiden en dicht bij de kust Het voorzieningenniveau in Oegstgeest is hoog en dat willen we graag zo houden De gemeente is ambitieus. De milieuwijk Poelgeest wordt de komende jaren voltooid en ook is Oegstgeest bezig met de ontwikkeling van Rijnfront. Rijnfront is het gebied ten westen van de A44 Het is de bedoeling dat hier in de toe komst zowel woningen als bedrijven worden gebouwd. Oegstgeest is niet alleen een mooie gemeente om te wonen, maar ook om te werken. Bij de gemeente werken momenteel zo'n 150 mensen, verspreid over de sectoren Grond gebiedzaken. Middelen, Inwonerszaken en een Stafbureau. De gemeente kent een open en informele cultuur. We werken efficiënt, houden de kosten goed in de gaten en vinden een goede service aan onze inwoners heel belangrijk. Onlangs hebben wij onze identiteit bekrachtigd met een nieuwe huisstijl. Deze huisstijl is van zelfsprekend ook doorgevoerd in onze vernieuwde website: www.oegstgeest.nL Neemt u hier als mogelijk toekomstig medewerker van Oegstgeest eens een kijkje. Oegstgeest staat niet alleen in de regio. Sterker nog. op steeds meer beleidsterreinen vindt regionale samenwerking plaats. De komende jaren zal de samenwerking met de omliggende gemeentes steeds intensiever worden. Dit heeft in de toekomst beslist ook gevolgen voor regelgeving, het voorbereiden van beleid en de tijd en aandacht die het ambtelijk apparaat aan deze samenwerkingsverbanden zal moeten schenken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw uitdaging: U houdt zich bezig met het dageli|kse toezicht op de uit voering van civiele werken in de breedste zin. U overlegt met de aannemer over de wijze van uitvoering van het werk in relatie tot het bestek en tekeningen. U leidt bouw- vergaderingen en voert de projectadministratie namens de opdrachtgever. U bewaakt het beschikbare budget, het door de aannemer aan te melden meer- en/of minderwerk en de opdrachtverlening, uitvoering en verrekening daarvan, in nauw overleg met de projectleider van het betreffende werk. U onderhoudt waar nodig contacten met derden. Uw ervaring met de uitvoering van werken brengt u in bij de voorbereiding van nieuwe werken. U onderhoudt in overleg, een optimale communicatie over de onder handen zijn de werken met de burgers. Functie eisen: U heeft een relevante opleiding op hbo-niveau bij voorkeur op het gebied van civiele techniek. U heeft de nodige affiniteit met de dagelijkse uitvoeringspraktijk. U heeft relevante werkervaring opgedaan in een eerdere soortgelijke functie. Naast een gevoel voor ambtelijke en bestuurlijke verhou dingen, heeft u een pro-actieve instelling gecombineerd met een gezonde dosis werklust Vanzelfsprekend zijn uw sociale en communicatieve vaardigheden goed ontwikkeld, en bent u in staat zich als toezichthouder te doen gelden op grond van uw werkervaring en uw natuurlijke overwicht Wat wij bieden: Wi| bieden een prettige werksfeer in een team van enthou siaste professionals waarbij kwaliteit voorop staat Het prachtige gerenoveerde gemeentehuis, geeft ruimte aan een moderne werkplek (catering, internet). De cultuur kan worden omschreven-als informeel waarbij snel en doelmatig werken het uitgangspunt vormt Afhankeli|k van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 3164,— (schaal 9) bruto per maand voor de functie toezichthouder/ projectbegeleider Civiele Techniek.Tev^P heeft de gemeente Oegstgeest een uitstekend pakket van secundaire arbeids voorwaarden, waaronder diverse beloningsinstrumenten, een regeling kinderopvang en een fietsenplan. Wl/z Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u sturen ta.v. de heer SA Karthaus. personeelsconsulent afdeling Personeel en Organisatie, gemeente Oegstgeest Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest. U kunt ook per e-mail reageren naar karthaus@oegstgeestnl.Voor meer informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de heer F. Smit afdelingshoofd VROM, tel. (071) 519 17 67.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 11