erichten FAMI L LILLE M WAGEMAKER Advertentieservice hdc overzicht overlijdensberichten 2005 IWilMÉ 3 Grafmonumenten Genvoudig via m m V C||P J EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. DONDERDAG 2 JUNI 2005 Zo geeft ii een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten^'hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding. Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden In plaats van kaarten Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Als het leven een vijand wordt, komt de dood als een vriend. Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog on verwacht van ons is heengegaan mijn man, onze vader en opa Jacob Lasschuijt Jaap 2 november 1931 +31 mei 2005 S. Lasschuijt-Brouwer Sonja en Nico Claire, Celine Remko en Charmaine Gina Edwin en Sandra Björn Correspondentieadres: Groene Zoom 8 2614 TT Delft Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 juni van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 6 juni om 13.00 uur op begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begreafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Allerliefste Opa Jij bent voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Doei lieve opa Jaap. Claire, Celine, Björn, Gina Lieve Yinte, als het donker genoeg is worden de sterren zichtbaar en 1 zo'n sterretje lief klein meisje zal voor jou zijn. Rust zacht mooi lief klein meisje. Fred en San Jeff en Diaan Lieve Yinte, ooit zouden wij met jou spelen en jou beschermen, nu hebben we jou in onze hartjes gesloten. Rust zacht lief meisje. Feda,Melle en Ischa Yinte Het is bijna ondraaglijk wanneer zoveel verwachting zo plotseling omslaat in zoveel verdriet. Sylvana en Michel veel sterkte Silvia Ivo Luuk en Elvera Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt "Ik ben wat moe", maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden, na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der Zieken, van mijn dierbare man, onze lieve vader en stiefvader Nicolaas Joseph van den Akker -Nico- *4 maart 1928 30 mei 2005 Thea van den Akker-Veldhoven Peter en Karlijn Alex Frans en Ida Van Swietenstraat 46 2381 TP Zoeterwoude Gelegenheid tot afscheid nemen, dagelijks van 9.00 tot 19.00 uur in het mortuarium van de Emmaus- kapel, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 4 juni om 11.00 uur in de St. Janskerk, Zuid- buurtseweg 14 te Zoeterwoude, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Don Bosco, Zuidbuurtseweg 58 te Zoeterwoude. Slechts negen maanden later, overleed zij na haar man. Na haar dagelijkse gang naar Warmond, duurde haar rust maar kort. Al haar levenskracht en wilskracht waren niet genoeg om deze strijd te winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Antonia Johanna van Elk-Franck weduwe van Adrianus Wilhelmus van Elk Geboren te Noordwijkerhout op 18 maart 1927 Overleden te Oegstgeest op 1 juni 2005 Wil en Marian Linda en Anita Lia Henk en Alice Nicolette, Michelle Jan en Listijana Henk, Kimberley Aad Jamie Correspondentieadres: Korenbloemlaan 26 2343 VD Oegstgeest Toos ligt opgebaard bij Mariëngaerde aan de Mgr. Aengenentlaan 3 te Warmond, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op donderdag 2 juni 2005 van 19.00 uur tot 20.00 uur, tevens gelegenheid tot condoleren. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 3 juni 2005 om 10.00 uur in de R.K. H. Willibrordkerk aan de Rhijngeesterstraatweg 35 te Oegstgeest. De bekende Leidse kunstschilder Fred Flansen is na vier weken strijd, op dinsdag 31 mei, van ons heengegaan. Hij is 60 jaar geworden. Familie en de vele vrienden wensen Fred een goede reis. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats op vrijdag 3 juni om 14.00 uur in de kapel van de r.-k. begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. Correspondentieadres: Utrechtse Jaagpad 132 2314 AV Leiden Zijn plaats is leeg Zijn stem stil Een ieder die hem kende weet wat dat zeggen wil Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht, in zijn geliefde omgeving van ons heengegaan onze lieve vader en trotse opa Christianus Jacobus van der Poel weduwnaar van Nel van der Poel 18 oktober 1936 1 juni 2005 Arjan en Inge Daan Roeland en Pauline Femke, Merijn Eelco en Karin Huub, Pam Christian Leidseweg 32 2374 AP Oude Ade Chris is thuis op de boerderij 'Blanken Hoeve'. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag avond van 19.00 tot 21.00 uur en vrijdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur. Zondag 5 juni om 19.00 uur wordt de avondwake gehouden in de parochiekerk St. Bavo te Oud Ade. De gezongen uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 6 juni om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna wij Chris begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Gelegenheid tot condoleren na de avondwake in de kerk en na de begrafenis in Brasserie Venne- meer, Leidseweg 36 Oud Ade. Als een boom ben je geknakt door de vorm van het leven, maar je wortels zijn gebleven en je droom heeft zich vertakt. Wij rouwen om je dood, onze droefheid zal verminderen als onze vreugd'om jou vergroot. Tot ons grote verdriet is in zijn eigen vertrouwde omgeving, na voorzien te zijn van de H. Sacramen ten der Zieken, op 78-jarige leeftijd overleden, mijn lieve man, onze vader en opa Gerard van Nierop Corrie van Nierop- Jacobs Ans en Peter Daisy, Nonja, Sarine, Roy, Marsha Rens en Marja Fons, Susan, Tessa, Linda Robert en Carla Raquel, Ella Gerard Ellen en Geurt Midas Zuidsingel 18 2391 CP Hazerswoude-dorp Gerard is thuis, alwaar geen bezoek De avondwake vindt plaats vrijdag 3 juni om 19.30 uur in de H.H, Engelbewaarderskerk, Dorpsstraat 248 te Hazerswoude-dorp. Aansluitend is er gele genheid tot condoleren in het Dorpshuis naast de kerk. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Wij zijn zeer verdrietig dat onze collega en vriend John Bakker net nu hij het geluk met Bianca gevonden had, is overleden. Behalve een fijne collega verliezen we in hem ook een goede vriend die altijd voor iedereen klaar stond. Hij was onze steun en toeverlaat met zijn humor en luisterend oor. Wij zullen hem ontzet tend missen. Wij wensen Bianca en verdere familie heel veel sterkte. De collega's van de afdeling P&O divisie 2, LUMC Marieke Wil Karin Leontine Elvera Esther Fred Wij zullen je missen.. Cyndi, Marie-Therese, Nienke Naam overledene Aldert Holthuis Cornelis Horsman Aalbert Gijsbert de Haas Ans van der Heide-Kort, weduwe van B. van der Heide Luchesia Maria Bruinenberg Jenny Oskam-Venema Anna Jacoba Engelina de Jong Henny Woudenberg-Dolieslager Anna Maria Timmer Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 78 jr. Haarlem 3 juni 08.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1933 Leiderdorp 3 juni 12.45 uur Algemene Begraafplaats te Leiderdorp 1916 De Rijp 3 juni 12,00 uur R.K. Begraafplaats te Bloemendaal 1915 Oegstgeest 3 juni 11.00 uur Groene Kerkje te Oegstgeest 1935 Hem 3 juni 11.00 uur St. Lucaskerk te Venhuizen 1930 in besloten kring 1953 Koedijk 4 juni 12.00 uur Algemene Begraafplaats te Hoevelaken 1942 Haarlem 3 juni 10.30 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord 1941 Texel 3 juni 13.45 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord 1 INCLUSIEF: verblijf in Sofitel Lille Metropole**** verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet Veelzijdige en bruisende stad in Noord-Frankrijk Liefhebbers van stedenreizen, opgelet1 Een beetje moe van verre reizen of de allerbekendste steden? Ga dan eens kijken in Ulle, misschien voor u nog onbekend maar als liefhebber van cultuur, architectuur, winkelen en uitgaan (Lille is een univer siteitsstad komt u absoluut helemaal aan uw trekken En dat op slechts ca. 180 km van onze landsgrens! Wij hebben daar om een supervoordelige 3-/4-daagse autoreis samengesteld naar het comfortabele 4-sterren Sofitel Ulle Metropole voor de spotprijs vanaf slechts 99 inclusief ontbijtbuffet. Echt géén geld voor zo'n hotel... Lille biedt veel meer dan u ver wacht, want het antieke centrum heeft kleine straatjes met kin derkopjes en prachtige historische gebouwen en interessante musea. Daarnaast wordt deze stad ook wel het winkelparadijs van Noord-Frankrijk genoemd en zijn er volop uitgaansgele genheden, terrasjes en restaurants. Gaat u ook mee op ontdek kingstocht naar Lille? Boek nu, want deze voordeeltarieven hebben zoals u weet één nadeel, het is vol voordat u het weet SOFITEL LILLE METROPOLE**" Het Sofitel Lille Metropole ligt ideaal t.o.v. het oude centrum van Lille, het TGV-station en het 'Lille Grand Palais'. Dit 4-ster ren hotel beschikt over een brasserie, een restaurant, een bibliotheek met open haard en een piano-bar Alle kamers zijn onlangs gerenoveerd en voorzien van airco, tv, minibar, safe, telefoon en badkamer met bad en douche en toilet. LILLE sporen van de Vlaamse (bouw)geschiedenis kunt ontdek ken? Of bezoek interessante musea, waaronder het 'Palais des Beau* Arts', dat een rijke collectie van Europese schilder kunst herbergt. Onderweg komt u talloze winkels en leuke boetiekjes tegen en in de zomer is het heerlijk toeven op één van de gezellige terrasjes... Maar ook de omgeving van Lille is verrassend interessant In Boulogne-sur-Mer is een bezoek aan Nausicaa, het'centre National de la mer zeer de moeite waard en in Arras vindt u hét prachtige Matisse Museum. U komt beslist tijd tekort. Aankomstdata HZ 14.567 3 dagen, vrijwel Iedere vrijdag van 10/6 t/m 25/11 4 dagen, vrijwel iedere vrijdag van 10/6 t/m 25/11 v.a.€ 99 V.a.€ 135 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 58 (3 da gen), 87 (4 dagen), res.kosten 15 per boeking Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, fesérveringskosten, toeristenbe lasting en reis- en annuleringsverzekering. Vraag uitge breide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.567 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Aimere Grote g Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 jjj Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 iTinifinsuira 073 - 5 999 999 AANK0NDK) art. 4 sub onderdeel 3 Op 30 mei 2005 zijn belastingdeurwaard toorhoudende te Stationsplein 7, op van de Ontvanger belastingdienst Midden kantoor Leid it kend, exploten, ten G. van den Eijkel, wonende te I Aronskelk 4, thani bekende woon- of plaats zowel binnen ten het Koninkrijk. De op deze explote king hebbende bes zijn bij mij verkrijgba De belastingdeurwa; A. J. M. van den Bef TjsfgëdanL Stichting Gered Gereed biedt kansarmen de rr een eigen bestaan op ti Werkt u mee? Giro 700 www.geredgereedschai bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Aan de kantonrechter te Leiden is verzocht oi Harriët Koorn handlichting te verlenen ex. artikel 1 om een onderneming te drijven onder de naam Jet T--, Uw familiebericht in de krant Na het overlijden van een dierbare komen er veel praktische zaken op u af. Zo ook het plaatsen van een bericht in uw regionale dagblad. Via internet kunt u uw advertentie eenvoudig en snel samenstellen, met teksten, gedichten en lay-out geheel naar wens. U selecteert de edities waarin u de advertentie wilt plaatsen en de volgende dag staat het in de krant Kijk voor meer informatie op www.hdcmedia.nl. S>A.. ,.j J j - .2 "TTT i EIS Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINf kunnen beleven, tachtig keer weg kun dromen in een ander land. Met een boek hand, kun je reizen in je hoofd. Waarhef wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en pa

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4