Teammanager Ronde 7Ü Vacatureoverzicht 0 Leidsch agblad @0 SPEURDERS Leidsch Dagblad KRAS Alkemade 0906-9688 www.angel-escort.nl 3 Tkfgedankt INTERVIEW PRIJSWINNAAR TUSSENSTAND PRIJSAANBIEDERS Nb INSCHRIJVEN IS GEDURENDE HET HELE SEIZOEN MOGELIJK, KIJK OP WWW.NHD/F1TEAMMANAGER.NL VOOR MEER INFORMATIE Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 68 69 Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.hdcmedia.nl speurders@hdcmedia.nl MjiKen en braderieën Uitgaan Concerttaarten Horeca Kappen (Para-) merfcch Baby. peuteren Kleuter Recreatieonroetendgoed Woonruimte geraagd' Woonruimte aangeboden Huishoudelijke apparatuur Caravans en campers Audio, tv en video Computers en software Foto en film Automatisering Logistiek Verzekenngen, hypotheken internet en gelduken Rijscholen Auto's Telecommunicatie Huishouden (vraag en aanbod) Personeel aangeboden lichaamsvetwtging Sport, spel en hobby Medische- en/of sportmassage Oppas/au pair Therapie en wbijn Natuurlijke/biologische producten Kunst en antiek Mode en kleding Cursussen en opleidingen Bedrijfs-onroerend goed Onroerend goed gevraagd Onroerend goed aangeboden Te huur gevraagd Te huur aangeboden Aanhangwagens Erotische sites Autoonderdelen. Conlactdubs Auto-accessouHen rtparatrfs Personeel diverse dubs Motoren Escortservice Fietsen, brommers, scooters Massage Zaken en transacties Erotiek Vraag en aanbod Machines en gereedschappen Onderhoud en reparaties Rubrieken waar Bouwmaterialen betatagvoor Land-en tuinbouw plaatsmgvan Turnen-en tumbenodigiffieden toepassing s Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instellingen Leidsch Dagblad ma.t/m vr. za. Millimetertarief per kolom per mm €0,91 €1,01 Logo/fototarief per kolom per mm €1,04 €1,15 Personeels per kolom per mm €1,05 €1,17 Personeels met logo/fototarief per kolom per mm €1,20 €1,32 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs, escort service, massage, erotiek en erotische sites geldt een toeslag van 25% op het millimetertarief. Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor plaatsing aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juiste aan dacht aan uw opdracht te besteden. De telefonische sluittijd is twee dagen vóór plaatsingsdatum vóór 16.30 uur. Advertentieopdrachten voor de zaterdag editie dient u donderdagmiddag vóór 16.00 uur bij ons aan te leveren. Wilt u een prijsopgave? Dan minimaal aanleveren een week voor plaatsing. Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 uur. Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentieteksten te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie de Regelen voor het Advertentiewezen 2000, gedepo neerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtbanken en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. 302.000 paar ogen op je gericht? Een Speurder overkomt dat dagelijks! Bel 072 - 519 68 68 of mail naar speurders@hdcmedia.nl Vakantie en recreatie Zonvakanties TURKIJE 8-/15-daagse stranvakanties Turkse Riviera. Verblijf in 5-sterren Orange County Resort o.b.v. ultra all inclusive! Vertrek: vrijwel dagelijks van 1/6 t/m 30/6 v a. €479,- Vraag reisbeschrijving HZ 14.822 073-5 999 999 www.kras.nl Stervakanties Kanaalkade 28 in Alkmaar Contactclubs Nieuw Club Hotdreams. privé ontv. ma/vr vanaf 11.00 -18.00 uur wo/zat v.a. 21.00 uur. Kraaienstraat 17, Leiden Tel. 071-5148847 www.janbik.nl 023-5400457/010-4334342 020-6222785/030-2944530 0182-519555. Voor meisjes/ dames, die echt vrijen met warmte, liefde en tederheid Erotieklijnen VREEMDGAAN! met dames bij jou in de buurt! Sms KUS je postcode naar 3322. Per sms 1 antw. retour 1,10 pob. 0,55pm Ik wil.... met je naar bed!! 0906-0902 VOORONTWERPBESTEMMINGSPLAN DE LASSO Op woensdag 8 juni 2005 zal om 19.30 uur in de raadszaal van het gemeentehuis een algemene informatieavond worden gehouden over de ontwikkelingen op het bedrijven terrein De Lasso. De avond bestaat uit twee delen: Het eerste deel van de avond betreft een informatiebijeenkomst over revitalisering van bedrijventerrein de Lasso (aan vang 19.30 uur) aan de hand van het revitaliseringsplan "Ruimtelijke Economische Visie Bedrijventerrein De Lasso". Het tweede deel van de avond (aanvang circa 21.00 uur) betreft de inspraak van het voorontwerpbestemmingsplan "Bedrijventerrein De Lasso". Het voorontwerp omvat een algehele herziening van de geldende bestemmingsplannen "De Lasso", daterend van 1991 en "De Lasso Zuid", daterend van 1992. In het nieuwe bestem mingsplan zijn de verschillende regelingen ineen gebracht, de huidige plaatselijke situatie vastgelegd en zijn de voorschriften aangepast aan de moderne planologische inzichten. Op de inspraakavond zal aldus enerzijds aandacht geschonken worden aan het doorlopen revitaliseringtraject voor het bedrijventerrein. Aan het bestemmingsplantraject is namelijk een revitaliseringtraject gekoppeld; door deze koppeling is het de verwachting dat er ter plaatse in de toekomst sprake zal zijn van o.a. efficiënter ruimtegebruik, verbetering van het vestigingsimago van de gemeente, verbetering van de presentatie en de ruimtelijke kwaliteit van het bedrijven terrein en een efficiëntere bedrijfsvoering. Daarom zullen wij tijdens de avond een nadere toelichting op het revitaliserings plan "Ruimtelijke Economische Visie Bedrijventerrein De Lasso" en de concrete voorstellen voor daadwerkelijke uit voering van revitalisering. Anderzijds zal tijdens de avond op het voorontwerpbestemmingsplan "Bedrijventerrein De Lasso" een toelichting worden gegeven, waarna eenieder de gelegen heid krijgt om een reactie te geven of vragen te stellen. Het voorontwerp ligt tevens van 9 juni tot en met 6 juli 2005 voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis in de publieke leeskamer, nummer 9A. Inzage is mogelijk op werkdagen vanaf 08.30 tot 12.30 uur of op afspraak. Reacties op het voorontwerp kunnen binnen de genoemde termijn schriftelijk 'worden ingediend bij burgemeester en wethouders. gemeente KJ,U NwtmtWrtertne - QuUAdf Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. van der Weide van de sectie Ruimtelijke Ordening, kamer 774, telefoon nummer (071)332 72 08. 302.000 paar ogen op je gericht? Een Speurder overkomt dat dagelijks! Bel 072 - 519 68 68 of mail naar speurders@hdcmedia.nl Erotieklijnen Live! Dames door heel Nederland! Bel dames thuis Ik daag je uit! 55cpm 0906-1878 (SM) Uw aanbieding ook op deze pagina? E-mail uw Speurder naar speurders@hdcmedia.nl Escortservice Tel. 020-6322452. Dames gevraagd v.a. 18 jaar. ***Paula's Escort*** 071-532201306-16452889 Stichting Gered Gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen! Werkt u mee? Giro 70020 www.geredgereedschap.nl Rick Pleij ziet Alonso in slotronde winnen Het was een bizarre race op het circuit van de Duitse Nürburgring. Tot een ronde voor het einde was Kimi Raikkönen - toch al aan een opmars bezig de laatste weken - de soevereine leider. Maar pech met versleten banden stootte hem alsnog uit de race via een spectaculaire crash. Zo kon de Spanjaard Fernado Alonso zich weer kronen als dê enigszins fortuinlijke winnaar. Het was alweer de vierde zege van de koploper in het algemeen klassement om het wereldkampi oenschap. De Nederlander Christijan Albers had wederom een teleurstellend weekeinde achter de rug. De coureur van Minardi kon weer geen rol van betekenis spelen en eindigde als zeventiende twee ronden achter Alonso, die nu al 32 pun ten voorstaat op Raikkönen in de stand. Wat heeft deze ver schuiving voor veranderingen teweeggebracht in het race- en algemeen klassement van de teammanagers? Rick Pleij werd de weekwinnaar met zijn team Kobrakai Racing. De 17-jarige inwoner van Alphen aan de Rijn behaalde 319 punten en werd Max Kees met Max F1 Racing werd tweede met 306 pun ten, ruim achter de winnaar. Pleij had het perfecte team na de grote prijs van Europa, want met Alonso en Nick Heidfeld had de manager de nummers één en twee in zijn stal. Door de weekzege schuift Pleij op naar de zesde plaats in het alge meen klassement met 1732 punten. De koploper blijft John uit Roelofarendsveen met 1778 punten. Op de voet gevolgd door Stefan met Team 'Best wel snel', die twee punten minder heeft verzameld. Bram de Mooy, weekwinnaar van de zesde race, is op eerbiedwaardige afstand derde met 1755 punten. Op 12 juni is de race in Canada. Positie teammanager woonplaats punten 1 Rick Pleij Alphen ad Rijn 319 2 Max Kees Voorhout 306 3 Colin Rijnsburg 306 4 Marcus Zoeterwoude-Rijndijk 299 5 G. van Delft Valkenburg 296 6 Nicky Norzei II Leiden 288 7 Bob van Leijden Hoogmade 285 8 Joost Leiderdorp 285 9 TinusSS Noordwijk 285 10 Daan Welmers Rijnsburg 285 Positie teammanager woonplaats punten 1 John Roelofarendsveen 1778 2 Stefan Koudekerk ad Rijn 1776 3 Bram de Mooy Rijnsburg 1755 4 J.P. Vis Leiderdorp 1750 5 Speckham Leiderdorp 1738 6 Rick Pleij Alphen ad Rijn 1732 7 Tinus Rijnsburg 1701 8 Jacques Dool Rijnsburg 1682 9 Patrick Leiden 1676 10 Martijn Annelies Warmond 1674 GPTOURS.NLI" Orcuit 1».* meer vacatures op vacaturekrant.nl (Hoofd) Uitvoerders 1 X Zelfstandig Werkend Catering Medewerker 1 X Zelfstandig Werkende Catering Kok 1 e Monteur Account Manager Account Manager En Een Commercieel Binnendienst Medewerker Accountmanager Financieel Advies Accountmanagers Administrateur Administratief Medewerker Administratief/Commercieel Medewerker(Ster) Adviseur Particulieren Adviseur Schade Zorg Afdelingssecretaresse Algemeen Medewerker Allround Grondwerker Allround Metaalbewerker Allround-Timmerman (Tevens Voorwerker) Ambtelijk Secretaris Voor De O.R. Apothekersassistenten Arts-Assistent Ass. Filiaalmanager Assistent Accountant Assistent Controller Assistent Filiaalmanager Bedrijfsleider Boekhoudkundig Medewerker Bosmedewerker Bso Groepleid(St)Er C En/Of Ce Chauffeurs Calculator-Werkvoorbereider Callcentre Medewerkers Chauffeur Chauffeur Schoolvervoer Chauffeurs Op Oproepbasis Chef Productiebureau Clusterhoofd Cnc Frezer Commercieel Adviseur Commercieel Assistent Commercieel Medewerkers Commerciële Talenten Communicatie- En Marketing Adviseur Communicatiemedewerker Conciërge Coördinator Coördinator Financiële Administratie Coördinator/Uitvaartleider Creatief Therapeut Creatieve Dtp'ers Database Operator Debiteuren Administrateur Docent Biologie Docent Duits Docent Frans Docent Gezondheidskunde Docent Handvaardigheid Docent Huishoudkunde Docent Informatica Docent Link Docent Nask Docent Nederlands Docent Tekenen Docent Verzorging Docent Wiskunde Dtp-Er Een A-Verpleegkundige Een Dokters-Assistente Ervaren Bouwkundig Tekenaar Ervaren Hypotheekadviseurs Facilitair Manager Filiaalmaimager Filiaalmanager Financieel Manager Fiscaal Adviseur Fulltime Administrateur Gezonde Mannelijke Vrijwilligers Groepsleraar Haarstylist Heftruckmonteur Hoofd Administratie Hoofd Financien Hoofd Magazijnbeheer Huiswerkbegeleiders Hypotheekadviseur Hypotheekspecialist Iet-Manager Inkoper Interim-Manager Thuiszorg Internationaal Secretaresse Kraanmachinist Leerling Longfunctielaborant Logistieke Medewerkers Magazijnmedewerker Managementassistent Manager Logistiek Operations Medewerker Algemeen Beheer/Bodedienst Medewerker Bediening Medewerker Data Control Medewerker Financiële Administratie Medewerker Verkoop Binnendienst Medewerkers Meubelmaker Meubelmaker-Teamleider Mode-Adviseur Monteur Monteur Openbare Verlichting Nieuwe Leden Voor De Stedelijke Adviesraad Multiculturele Stad Parketteurs Personeelsadviseur Planner Productiemedewerkers Projectleider Projectleider Architectenbureau Psychiater Rayonmanager Regiomanager Amsterdam Reisbureaumedewerker Rvs Adviseur Sales Assistant Sales Engineer Voor Centrale Koelsystemen En Randapparatuur Sales Engineer Voor De Boy Spuitgietmachines Sales Manager Sales Support Schadebehandelaar Schoonmakers Secretaresse Secretaresse Secretaresse Secretaresse Senior Accountmanager Grootzakelijk Service Technicus So Klassenassistent Sociaal-Verpleegkundige Agz (Soa/Hiv, Reizigersvaccinatie) Teamhoofd Psychogeriatrie Teamleider Financiën Technisch Coördinator Technisch Medewerker Technisch Medewerker Gemalen Technisch Onderwijs Assistent Topstylist Veldwerker Bodemonderzoek Verhuizers Verkoopadviseur Verkoopadviseur Verkoopadviseur Verkoopster Verkoper Verkoper Verkoper Verkopers Die Kansen Grijpen! Verpleegkundigen Verpleegkundigen Nachtdienst Vertegenwoordiger Bouwmaterialen Vestigingsmanager Vmbo-Er Elektronica Fijnmechanica Vrachtwagen Chauffeur Vrachtwagenchauffeur Vrijwilligerswerk? Werkvoorbereider Werkvoorbereider Zorgcoördinatoren Continu Engineering Paviljoen Wilhelmina/Het Witte Huis Paviljoen Wilhelmina/Het Witte Huis Autobedrijf Hamers Target Automotive B.V (Ma) Triple I Group Financial Media Rabobank Ijmuiden Infotheek Groep N.V. Tempo-Team Uitzendbureau Creyfs Uitzendbureau Weesp Eg Zakelijke Diensten Bv Rabobank Ijmuiden Tempo-Team Uitzendbureau Randstad Kordio Life Sciences Start Creyfs Uitzendbureau Weesp Gielissen Interiors En Exhibitions De Geestgronden Ziekenhuis Hilversum De Geestgronden Score Retail Nederland B.V Vijzelaar En Van Eijkeren Crown Van Gelder N.V. Geox Gilbert COIFFURES Congregatie Zusters Augustinessen Gemeente Heemstede B4kids BASI Logistieke Dienstverlening Spanjaart Infotheek Groep N.V. Ocrietfabriek En Handelmaatschappij B.V. Curium Servé Verhuurservice Nieuwland Personeelsadviseurs Triade Start Lto Noord Verzekeringen De Hypotheker Infotheek Groep N.V. Terra Vitalis De Sleutels Van Zijl En Vliet Gemeente Blaricum Adelbert College Spanjaart Nieuwland Personeelsadviseurs Uitvaartcentrum Haarlem E.O. De Geestgronden A-Design Frank Solutions United Retail Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Linnaeus College Haarlem Block Emc Werving Selectie Emc Werving Selectie Continu Engineering Budget Plan Nederland Adelbert College Score Retail Nederland B.V Geox Huib Bakker Bouw B.V. Vijzelaar En Van Eijkeren Confitrust B.V. Centre For Human Drug Research (CHDR) De Vereniging Voor PCBO Gilbert COIFFURES Van Santen Transport B.V. Automobielbedrijf Poll Bv The People Company B.V. Jan Van Der Vlugt En Zoon B.V. Linnaeus College Haarlem Alpha Hypotheken Hypotheekwinkel Stichting Zorgpalet Gooi En Vecht Hembrug Randstad Randstad Van Santen Transport B.V. Ziekenhuis Gooi-Noord BASI Logistieke Dienstverlening Randstad Lumc The People Company B.V. Wijdemeren Randstad Intomart Gfk Bv Gerzon Schiphol Bv Stoel Van Klaveren Bouwstoffen Bv Fa. Gebr. Heemskerk Spanjaart Spanjaart Ab's Fashion Intercel Stam Co De Stedelijke Adviesraad Multiculturele Stad Vak Parketteur De Sleutels Van Zijl En Vliet Breman Service Haarlem B.V. Timing Pré Wonen Continu Engineering De Geestgronden Arnomij Leidingsystemen Mercuri Urval Tempo-Team Uitzendbureau Ing Isit Groep Trs B.V. Trs B.V. Eichholtz Overseas Decorations Wexler Eg Zakelijke Diensten Bv Timing Castanea Bedrijfsmakelaars Slokker Bouwgroep De Sleutels Van Zijl En Vliet Smithuijsen Rabobank Start Stichting Korte Vlietschool GGD Gooi En Vechtstreek Zorginstellingen Loosdrecht De Sleutels Van Zijl En Vliet Target Automotive B.V. Creyfs Uitzendbureau Weesp Gemeente Leiden Adelbert College Gilbert COIFFURES Search Milieu B.V. Randstad Randstad Aanpassingsbedrijf Bierman Baars Personenwagens B.V. Leon B.V. Spanjaart Automobielbedrijf Poll Bv Woonweide Interaktie Bv De Geestgronden De Geestgronden Bouwcenter VOS Randstad Quovadis Nederland BV Van Der Weij BV Van Santen Transport B.V. Vacaturebank Vrijwilligerswerk Gielissen Interiors En Exhibitions Continu Engineering Nieuw Unicum Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HOC Media dagbladen. Heeft u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HDC Media, Personeel Accountgroep, Postbus 23,1500 EA Zaandam. Of mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam, adres, de betreffende vacature (inclusief bedrijfsnaam) en het weeknummer. Oeze en veel andere vacatures zijn ook op internet te vinden via de websites van onze dagbladen of op www.vacaturekrant.r

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 8