j^fgedankt giro 145 Iets doen voor de giro 145 Hilton SOESTDUINEN" Iets doen voor de Zonnebloem? erichten 0 MIJN HUIS. Vertel ket met een fimdUeberLcht. FAMILIE,fj] Advertentieservice hdcmedTa DE RECHTBANK TE DEN HAAG v5 4,50 Executie verkoop www.geredgereedschap.nl Giro 70020 overzicht overlijdensberichten j 2005 www.kinderstem.nl HELP KINDEREN IN SLOPPENWIJKEN. GIRO 3292 DEN HAAG. Bij elke gelegenheid past een familiebericht WOENSDAG 1 JUNI 2005 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten® hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Liefde is de subtiele schakel tussen hemel en aarde. Vandaag ging tot onze grote droefheid van ons heen onze intens geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Ans van der Heide-Kort weduwe van Bouke van der Heide Oegstgeest, t Oegstgeest, 3 januari 1915 30 mei 2005 Oegstgeest: Amke Kwakernaak-van der Heide Wim Kwakernaak Hoevelaken: Joke van der Heide Oegstgeest: Jan C. van der Heide Anna van der Heide t Dea Broersen Correspondentieadres: Rhijngeesterstraatweg 124 2343 BZ Oegstgeest Onze moeder is thuis. Wij komen samen om moeder te gedenken op vrij dag 3 juni om 11.00 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 6 te Oegstgeest. Aansluitend zullen wij haar bijzetten in het familiegraf op het kerkhof aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Wil- librods Erf, gelegen naast de kerk. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die hij achterlaat. "Vaarwel" en "Rustin vrede". Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden op 71-jarige leeftijd van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Cornells Horsman Cor 23 augustus 1933 30 mei 2005 Nel Horsman-van Hemert Annette en Gerard Doortje, Harrie Cees en Alexandra Renzo, Lisa, Kim Adriaan en Martha Luuk Koningstraat 43 2351 PG Leiderdorp Mijn man is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, al waar geen bezoek. U kunt van hem afscheid nemen en ons condoleren op vrijdag 3 juni van 11.30 tot 12.00 uur in de Dorpskerk, Hoofdstraat 19 te Leiderdorp. Om 12.15 uur zullen we hem te voet begeleiden naar de Algemene Begraafplaats, Hoogmadeseweg te Leiderdorp, waar om 12.45 uur de afscheids- dienst zal worden gehouden. Wij stellen het op prijs na de begrafenis met u sa men te zijn in bovengenoemde kerk. Rust zacht Ton Bestuur l.v. Roodenburg Verdrietig, maar gelukkig met de mooie herinnerin gen aan haar, geven wij u kennis van het overlijden van Jenny Oskam-Venema geboren 5 mei 1930 overleden 29 mei 2005 Jan Jaap Oskam Lucie Kern Maaike, Pieter Saskia Oskam Koen Burger Amber, Bente Jurjen Oskam Correspondentieadres: Vogellaan 29 2352 EA Leiderdorp Er is gelegenheid om van Jenny afscheid te nemen op woensdag 1 juni 2005 tussen 19.00 en 19.45 uur, in Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden. Wij komen bij elkaar om haar te gedenken in het bovengenoemde uitvaartcentrum op donderdag 2 juni tussen 13.00 en 14.30 uur. Ook dan is er gele genheid om afscheid van haar te nemen en de mo gelijkheid tot condoleren. Daarna begeleiden wij haar in besloten kring naar het crematorium. Jenny hield niet van rouwkleding. Yinte Het is bijna ondraaglijk wanneer zoveel verwachting zo plotseling omslaat in zoveel verdriet. Sylvana en Michel veel sterkte Silvia Ivo Luuk en Elvera Lieve Yinte, als het donker genoeg is worden de sterren zichtbaar en 7 zo'n sterretje lief klein meisje zal voor jou zijn. Rust zacht mooi lief klein meisje. Fred en San Jeff en Diaan einde faillissementen door verbindende uitdelingslijst: - op 19 mei 2005 inzake F.03/628 Kunststichting tus sen Dever en Poelgeest, corr.adr. St. Antoniuslaan 24 A, 2171 EM Sassenheim, KvK Rijnland, 41165407. neerlegging slotuitdelingslijst in faillissementen - met ingang van 30 mei 2005 inzake F.01/237 HWK HOOGWAARDIGE KWALITEIT BV, vest.adr. Swanlaweg 4, 2761 BC Zevenhuizen, KvK Rotterdam, 29029875. www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl WEEKAANBIEDING Bli VISHANDEL VOLKERT MUYS... Ze zijn er weer!!! De Hollandse Nieuwe... P/st I,50 4 voor 5,50 Verse KABEUOUWFILET héél kilo Verse WIJTING kilo 3 kilo Verse POON kilo 3 kilo Tot ziens bij Vishandel Volleert Muys, iedere woensdag bij u op de Martlet 10,95 2,00 5,00 Op donderdag 2 juni 2005 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van: C. Unal, te Leiden, Stads- polderweg 9. De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland-Midden, kantoor Leiden Stations plein 7, Leiden. Te koop wordt aangeboden: Kantoorinventaris, werkplaatsinventaris, een kart, 4 karkassen Fiat 500, Ford Mustang LX Convertible cabriolet (bwjr. 1988). De roerende zaken zijn een half uur voor de verkoop te bezichtigen op het adres; Leiden, Stads- polderweg 9. De Belastingdeurwaarder M.J. Groeneveld tel. 071-5244364 tussen 8.15 en 10.00 uur Be\astingdienst INCLUSIEF: verblijf in Hilton Royal Pare Soestduinen**** verblijf in 2-persoonskamer Heerlijk genieten in Midden-Nederland Voordelig en luxe naar TOPhotel Hilton Soestduinen! Dankzij onze goede contacten met het 4-sterren Hilton Royal Pare Soestduineri kunt u nu voordelig boeken voor een grandioos verblijf op topniveau! Want een 3-daags ver blijf in dit vorstelijke hotel boekt u al voor de ongelooflijke prijs vanaf slechts 79 inclusief dagelijks uitgebreid ont bijtbuffet Dit is echt een waanzinnige prijs, want normaal betaalt u voor een kamer al meer dan 100 per nacht zon der ontbijt! Het hotel, gelegen in een mooie bosrijke omge ving, is een prima uitgangspunt voor leuke uitstapjes. En wat is er lekkerder om na een heerlijk dagje weg even te ont spannen in het prachtige zwembad of het Turks stoombad? HILTON ROYAL PARC SOESTDUINEN"»* Het fraaie 4-sterren Hilton Royal Pare Soestduinen is prachtig gesitueerd temidden van bossen en duinen. Het hotel beschikt over een bar/lounge, S la carte restaurant met panoramisch uitzicht over de 9-holes golfbaan en een all weather tennisbaan. Tevens beschikt het hotel over een binnenzwembad met aangrenzend buitenterras, een sauna, Turks stoombad, solarium, relaxruimte met voeten- baden en beauty-behandelingsruimten. Uw 2-persoonska- mer beschikt over een badkamer met bad en douche, toilet, föhn, minibar, tv. radio en telefoon. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel wandelt of fietst u zo de natuur in In de omgeving liggen o.a. de Leusder Heide, de bossen van Bosch en Duin, Huis ter Heide en Austerlitz. Daarnaast kunt u uitstapjes maken naar het nabijgelegen Soest en Baarn.l op culinair gebied kunt u hier prima terecht in de verst lende restaurants. Zo noemen we ook Zeist, met haar r historie, en Bilthoven. Stedenliefhebbers moeten absol een bezoek brengen aan één van de grootste studenten den van Nederland, Utrecht. Deze stad heeft een heeri binnenstad met grachtjes, monumentale panden, restaur tjes en gezellige kroegjes. Als laatste noemen we Ami foort met haar smalle straatjes en oude huizen. Aankomstdata HZ 14.628 3 dagen/2 nachten. Vrijwel iedere vr. van 10/6 t/m 28/10 4 dagen/3 nachten, Vrijwel iedere vr. van 10/6 t/m 28/10 5 dagen/4 nachten, Vrijwel iedere ma. van 616 t/m 31/10 v.a.€ 16! Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer va 4^ welkomstdiner 22,50. reserveringskosten 15 (vei plicht, per boeking). Prijzen zijn p.p, tenzij anders vermeld Exclusief: vervoel reserveringskosten, reis- en annuleringsverzekering Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HZ 14.628 Ook op zondag telefonisch bereikbaa KRAS kant/és KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Groie Jg) Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 www.kras.nl SS 073 - 5 999 99 Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! Breda) w letsdoenvoordezonnebloem nl Stichting Gered Gereedschap zamelt gereedschap in, knapt het op en verstuurt het naar ontwikkelings projecten. Ons gereedschap biedt kansarmen de mogelijkheid een eigen bestaan op te bouwen. Straatkinderen, gehandicapten, werkeloze vaders, alleenstaande moeders, vluchtelingen en jonge schoolverlaters leren een vak en verdienen hun eigen brood. Naam overledene Theodora Arts-van der Klaauw, weduwe van J. J. M. Arts Teun Terlouw Henk Peters Hendrik Montagne, weduwnaar van A. Montagne-Vergeer Theodorus Petrus van der Vossen Hermanus Martinus Maria Goddijn Anton Petrus Schmidt Lft/Geb.j. Plaatsnaam 1916 88 jr. IJmuiden 1920 1918 1925 1929 56 jr. Haarlem Leiden Leiden Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 2 juni 12.30 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden 2 juni 12.00 uur Begraafplaats Duinhof te IJmuiden 2 juni 09.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 3 juni 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden 2 juni 15.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 2 juni 11.00 uur Parochiekerk, Burg. Grothestr. 76 Soestdijk 2 juni 12.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden ZEGT WAAR 'T OP STAAT. ledereen mag het weten: Uw huwelijksaankondiging in uw regionaal dagbi; Die plaatst u vanaf nu zelf via internet. Op www.hdcmedia.nl stelt u zelf stap voor stap uw aankondiging samen, met tekst en lay-out geheel naar wens. Selecteer de edities waarin u de adver tentie wilt plaatsen en u bent klaar. Kunt u zich weer helemaal verheugen op uw mooiste dag. Kijk op www.hdcmedia.nl voor meer informatie. i Familieberichten worden vaak geassocieerd met de overlijdensberichten. Toch zijn er genoeg andere gelegenheden waarbij een familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden huwelijki en geboorten zijn allemaal uitstekende gelegenheden om een familiebericht in he Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is een heel sympathieke manier om mensen vaij uw situatie op de hoogte te stellen, zoda: zij met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatsen van een familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eens vrijblij* vend met de unit familieberichten! van het Leidsch Dagblad (072) 5196 699 of stuur een mail naar familieberichten@hdc.nl 1 We informeren u graag! I Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! w( Breda)

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4