irn Vacaturekrant Leef ié uit in Je PJ: \c unicurL nieuw creatieve dtp'ers f - V' 1 \ur^L^ ^QSY www.lumc.nl ZORGCOÖRDINATOREN (M/V Commercieel adviseur (m/> t^miw meerbanenopvacaturekrant.nl Leiden De gemeente Leiden zoekt v/m: Administratief financieel medewerker, 4x4 uur per week bij voorkeur in de middag Adverteren075-6813 pag@hdcmedi, 7: I fi Geef enthousiaste mensen de ruimte en O', de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd open. Om te zorgen dat de problemen van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zitje er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Dienst Informatie en Dienstverlening, afdeling Belastingen Je verwerkt de gegevens van kas-, bank en giro (uit)betalingen en controleert deze. Je verwerkt machtigingen, verzendt aanmaningen en treft betalingsregelingen. Je bent het aanspreekpunt voor contacten met burgers voor de taakgroep betalingen, zowel aan de balie als telefonisch. Verder help je bij het invullen van formulieren. Je hebt een opleiding op MBO niveau op het gebied van administratie en boekhouding. Je bent accuraat, hebt een klantgerichte instelling en kunt goed in teamverband werken. Je brutosalaris bedraagt min. 619,11 (schaal 5) en max. 1.003,11 (schaal 6) per maand bij 16 uur per week. Voor meer informatie neem je contact op met Elles Dietz, teamleider Betalen en Innen, 071-5165630. Wanneer je meer over ons of over de vacature wilt weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Je schriftelijke reactie kun je vóór 11 juni 2005 richten aan het stafbureau PICOF van de Dienst Informatie en Dienstverlening, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van vacaturenummer ID05/11. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. S In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Wij zoeken een integere duizendpoot die onze manager bedrijfsvoering ondersteunt op secretarieel en organisatorisch gebied. M De organisatie van ons academisch medisch centrum ligt in handen van het bureau bedrijfsvoering. De manager van dit bureau is verantwoordelijk voor een goede gang van zaken. Uiteraard kan hij dat niet alleen: goede ondersteuning is hierbij onontbeerlijk. I Als managementassistent zorgt u voor die ondersteuning: zo bereidt u vergaderingen voor, bewaakt u de voortgang van projecten en houdt u de agenda bij. Andere werkzaamheden zijn notuleren, verzamelen van informatie en postbehandeling. U fungeert als eerste aanspreekpunt voor de manager bedrijfsvoering en bent de 'spin in het web' van de afdeling. U beschikt over minimaal een HAVO- diploma, aangevuld met een opleiding tot managementassistent. Ook heeft u ruime ervaring op secretarieel en administratief gebied. U werkt in een dienstverband van 32 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.494,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 7, CAO-AZ). H Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie Managementassistent Bureau bedrijfsvoering N belt u met de heer drs. A.J.M. Reusken, manager bedrijfsvoering, telefoon 071 526 39 72. I Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 11 juni 2005 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. de heer H.L.R Mauer, hoofd P&O divisie 1 (K6-Q), Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: A.05.HM.14/LD21. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Nieuw Unicum is een woon- en voorzieningencentrum voor mensen met een primair lichamelijke handicap. Het centrum, gelegen in de duinen bij Zandvoort, is goed bereik baar. De 200 bewoners beschikken over een eigen appartement met een zit-slaap- kamer en een aparte toilet doucheruimte. Het beleid is erop gericht dat bewoners zoveel mogelijk hun eigen leven leiden. De zorg is vooral aanvullend, afgestemd op de individuele wensen en behoeften. Naast deze "zorg op maatbiedt Nieuw Unicum vanuit haar specifieke deskundigheid tevens thuiszorg aan lichamelijk gehandicapten in de regio. woon- en voorzieningencentrum voor lichamelijk gehandi a Wij zijn op zoek naar Nieuw Unicum, zorg(t) voor zelfstandigheid voor minimaal 32 uur per week Profiel Voor deze functie zoeken wij kandidaten die minimaal voldoen aan de volgende opleidingseis: een diploma op niveau 4 (verpleging en verzor ging). Daarnaast is enige jaren werkervaring in de zorgverlening vereist. U heeft zicht op de werkzaamheden van alle bij de zorgverlening betrokken disciplines en u werkt vanuit een cliëntgerichte houding. U bent zelfstandig, flexibel en beschikt over de benodigde communicatieve en socia'le vaardigheden. Globale functie-inhoud Als zorgcoördinator levert u een bijdrage aan de invulling van de vraaggestuurde zorg ten behoeve van de individuele bewoner door middel van het organiseren en coördineren van de zorgverlening. U draagt zorg voor een juist gebruik van het zorg- dossier en het zorgplan. U bent eerste aanspreek punt voor de bewoner, diens familie/relaties en de bij de zorgverlening betrokken disciplines. Daarnaast geeft u uitvoering aan de dagelijkse bewonerszorg. U werkt voornamelijk in dag diensten, maar ook een aantal avond- en weekenddiensten per maand. Salaris De functie is ingedeeld in FWG 40 (minimaal 1.640 maximaal 2.284), conform de CAO-Gehandicaptenzorg. Informatie Verdere informatie omtrent de functie kunt i verkrijgen bij Onno Kramer, manager zorg Koepelduin, telefoonnummer 023 - 576 13 l of Jannette Hoek, manager zorg Doornberg, telefoonnummer 023 - 576 12 98. Uw sollicitatie kunt u richten aan Anja Zijdei personeelsfunctionaris, Zandvoortselaan 16! 2042 XK Zandvoort of per e-mail: a.zijderveld@nieuwunicum.nl. De sluitingsdatum is 10 dagen na het versch van deze krant. Meer informatie over Nieuw Unicum kunt u vinden op www.nieuwunicun Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie w niet op prijsgesteld. LTO Noord Per I januari 2005 zijn WLTO, NLTO en GLTO gefuseerd. Er is een nieuwe organisatie ontstaan die onder de naam LTO Noord werkt. LTO Noord behartigt de collectieve belangen van ondernemers in de land- en tuinbouw in de negen noordelijkste provincies. Daarnaast kent de organisatie een aantal bedrijven in de zakelijke dienstverlening. Deze zijn actief op de volgende gebieden: Vastgoed Verzekeringen Projecten LTO Noord Verzekeringen adviseert en bemiddelt voor cliënten bij het verzekeren van risico 's in de bedrijfs- en privésfeer. Ter versterking van ons team vragen wij een De functie Uw werkzaamheden bestaan onder andere uit de volgende taken: Het planmatig adviseren, bemiddelen en begeleiden van cliënten bij het beheer van hui verzekeringsportefeuille. Bezoeken van bestaande en nieuwe relaties. Adviseren over en regelen van adequate oudedagsvoorzieningen waarbij financiële planning bij bedrijfsbeëindiging een belangrijk onderdeel is. Uw werkgebied ligt tussen het Noordzeekanaal en de Al 2. U. werkt vanuit huis, maar u wordt ondersteund door een professionele binnendienst. Kortom, u bent ondernemer i loondienst. De kandidaat Wij zoeken een enthousiaste kandidaat met Assurantie B diploma, relevante ervaring in verzekeringsbranche en die werkt op MBO+-niveau. Affiniteit met de agrarische sector i een pré. Als u communicatief vaardig en zelfstandig bent en mensen weet te overtuigen begroeten wij u graag als collega om ons team te versterken. Wij bieden LTO Noord Verzekeringen biedt de mogelijkheid om deskundigheid en vaardigheden vel te ontplooien en netwerken op te bouwen; een ruime studieregeling, een premievrij pensioen en een flexibele werkweek; prima salaris en bonusregeling. Meer informatie Uw sollicitatie kunt u vóór 10 juni 2005 schriftelijk of per e-mail richten aan: LTO Noord Verzekeringen T.a.v. Ing. P.G.C. Blanken Postbus 649, 2003 RP Haarlem pblanken@ltonoord.nl Voor vragen over deze functie kunt u de heer Blanken bereiken via telefoonnummer (01 516 22 12. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. a-design zoekt: Je bent één met je Mac, Creative Suite, etc. Je hebt meer in je mars dan dtp'en alleen. Je hebt Grafische MTS en/of de Kunstacademie gedaan. Je bent 20-30 jaar. Je hebt bureau-ervaring. Je kunt een pakkende sollicitatiebrief schrijven. a-design is een vrolijk reclame-ontwerpbureau m professionals. Wij zitten in Sassenheim. Wij sca met het snel leveren van creatieve concepten het vlekkeloos uitvoeren daarvan. Dat doen we voor Gillette, Mentor Benelux, Reckitt Benck Peppermint, Henkei Nederland, Jobo de Bouvlie Duracell en Parker Ier Lijkt het je wat? Stuur die mooie brief, met curricu vitae, dan naar Rick Holswilder, Madame Curiest 25, 2171 TW Sassenheim, rick@a-design.nl. meer informatie kun je hem bellen. 0252 22 37 U :h 2!

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 18