FAMI Li erichten MIJN HUIS, Gmvotuhg ^Vertel ket met pmMUberkkt, Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! unicefi®) MECKLENBURG EN BERLIJ Advertentieservice hdcmedTa GEEN LUCHT. GEEN LEVEN. GIRO 55055 V HELP KINDEREN IN SLOPPENWIJKEN. GIRO 3292 DEN HAAG. www.kinderstem.nl Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 overzicht overlijdensberichten i 2005 KRAS ffi DONDERDAG 26 MEI 2005 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Tekst, foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Inlichtingen: 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overteden "Cerardus Majella" zal mij opwachten en begeleiden naar de Heer. Zeer bedroefd delen wij u mede datstandvastig in haar geloof en gesteund door Sint Gerardus Majel la, omringd door diegene die haar liefhebben, is in de gezegende leeftijd van 89 jaar van ons heenge gaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Pieternella Maria Wurzer-de Wit weduwe van Jaap Wurzer eerder weduwe van Leo Zandvliet Oegstgeest 4 januari 1916 Lisse t 23 mei 2005 Leiden: Jan en Yolanda Zandvliet Eindhoven: Elly en Jan Versteeg Vilnius: Leo Zandvliet en Svetlana Sokolskyte Lisse: Hannie en Casper Schrijer Eindhoven: Piet en Marian Zandvliet kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloosterhof 1 2161 MJ Lisse Onze moeder ligt opgebaard in het "Uitvaartcen trum Lisse", Heereweg 271 te Lisse, alwaar geen bezoek. De gezongen Uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 28 mei om 11.00 uur in de St. Agatha- kerk, Heereweg 273 te Lisse, waarna wij haar in de beslotenheid van de familie naar haar laatste rust plaats op het kerkhof aldaar zullen begeleiden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het "Uitvaartcentrum Lisse". Moeder hield van witte en gele bloemen" Als u geen kaart heeft ontvangen gelieve deze ad vertentie als zodanig te beschouwen. Eindelijk rust gevonden. Geheel onverwachts is overleden mijn lieve vrouw, onze zuster en tante Gerda van der Haven-van der Bent op de leeftijd van 53 jaar. Aad van der Haven Hennie en Louis Marie-France Liesbeth Philine Cuyonne Loran 2223 AM Katwijk, 25 mei 2005 Kerklaan 29 Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 28 mei a.s. 's morgens om 11.00 uur in het rouwcentrum,Zuidstraat 103, Katwijk aan Zee, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats "Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Zij die geen persoonlijk bericht ontvangen hebben kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid nemen wij afscheid van onze geliefde, vaste klant Nelis v.d. Heijden Wij wensen familie en vrienden van Nelis veel sterkte toe. Personeel en vrienden van café Plantage Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze medewerkster Nel Hoogenboom-Hoogervorst Die zondag 22 mei op 62-jarige leeftijd is overleden. Zij was in dienst vanaf 1990 en werkte in onze Welkoopwinkel te Roelofarendsveen. Wij verliezen in haar een zeer gedreven medewerkster en een fijne, opgewekte collega. Wij wensen haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Meppel, mei 2005 Bestuur, directie en medewerkers Coöperatie Agrifirm u.a. Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Diepbedroefd om het verlies, maar dankbaar voor alle fijne en gelukkige jaren die wij met elkaar heb ben gehad, is na een korte en hevige strijd mijn lie ve vrouw, onze moeder en oma uit ons midden weggenomen Maria Koenrades-Groeneveld Riet 8 april 1934 te Rotterdam t 24 mei 2005 te Leiden Cor Koenrades José en Marcel Dennis Rob en Louise Lisa Tom Apollolaan 78 2324 BT Leiden Mogelijkheid tot afscheid nemen op vrijdag 27 mei van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De begrafenisplechtigheid vindt plaats op zaterdag 28 mei om 10.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Uitsluitend roze bloemen. MBNMM' X STEUN HET ASTMA FONDS. Jgt —UW NU (tijdens kantooruren) KINDEREN EERST Naam overledene Cerritje Wolff Albert Konijnenburg Johanna Warnaar-Punt Cornelis Johannes Hellingman, echtgenoot van L. Siliacus Teuntje Honing, weduwe van L. Westland Arthur F. Sabandar Petronella Maria van Os-van Os, weduwe van J. F. J. van Os Elizabeth Adriana Maria van oven-Risseeuw Joop van der Heide Johanna Wilhelmina de Vries-Mulder Elizabeth van Waas-Stroo, weduwe van J. J. van Waas Andries de Vries, weduwnaar van E. de Vogel Anna Ras-Kloosterman, weduwe van H. Ras Alida Verlooy-van der Stam, weduwe van mr. J. Verlooy Aleida Margaretha Bode-Voigt, weduwe van K. S. Bode Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie 1919 Leidschendam 28 mei 11.00 uur 1915 IJmuiden 27 mei 10.45 uur 1933 IJmuiden 27 mei 14.15 uur 1924 Soerabaja 25 mei 14.00 uur 1921 Huizen 26 me 26 me 13.30 uur 11.00 uur 1915 Bussum 27 mei 12.00 uur 62 jr. Eemnes 27 mei 09.30 uur 1934 Hilversum 27 me 15.50 uur 1927 Alphen aan de Rijn 27 me 15.00 uur 78 jr. Leiderdorp 27 me 15.30 uur 90 jr. Leiden 27 me 16.00 uur 1917 Edam 27 me 13.00 uur 1912 Heemstede 28 me 12.00 uur 1932 Amsterdam 27 me 10.30 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Algemene Begraafplaats te Leiderdorp Petra kerk te IJ muiden Crematorium Westerveld te Driehuis Algemene Begraafplaats te Bloemendaal Uitvaartcentrum Rebel te Huizen Algemene Begraafplaats te Huizen Algemene Begraafplaats te Soest Crematorium Daelwijck te Utrecht-Noord Crematorium Rotterdam-Zuid Begraafplaats, Oosterdreef te Almere-Haven Rouwcentrum Eikelenburg te Rijswijk Crematorium Rhijnhof te Leiden Algemene Begraafplaats de Vormt te Urk Algemene Begraafplaats te Heemstede Crematorium Noorderveld te Nieuwegein Uw familiebericht in de krant Na het overlijden van een dierbare komen er veel praktische zaken op u af. Zo ook het plaatsen van een bericht in uw regionale dagblad. Via internet kunt u uw advertentie eenvoudig en snel samenstellen, met teksten, gedichten en lay-out geheel naar wens. U selecteert de edities waarin u de advertentie wilt plaatsen en de volgende dag staat het in de krant. Kijk voor meer informatie op www.hdcmedia.nl. Spotgoedkope 4-/5-/8-daags autoreis Noord-Duitsland Alweer zo'n stuntaanbieding van KRAS SterVakantiesl Want wij hebben al jarenlang ervaring in autoreizen naar Duitsland en altijd met allerbeste reis-prijsverhouding. Dit keer hebben we een spotgoedkope 4-sterren reis samengesteld naar een voor velen nog onbekend stukje Noord-Duitsland. En wel een 4-daagse autoreis naar hêt 4-sterren Van der Valk Resort Linstow, inclusief dagelijks ontbijtbuffet én gratis toegang tot subtropisch zwempara dijs, vanaf slechts 83'. Echt geen geld, zeker als u weet dat u elders vele tientallen euro's meer betaalt.. Het hotel is ideaal gelegen om kennis te maken met de mooie kust streek, het enorme merengebied en interessante steden. Wist u dat u binnen 2 uur in de wereldstad Berlijn kunt zijn? Kortom, profiteer van deze buitenkans en ontdek een prachtig stukje Duitsland! VAN DER VALK RESORT LINSTOW Dit 4-sterren complex bestaat uit een hotel en vrijstaande vakantievilla's. In het hotel bevinden zich restaurants, bars, café, beautysalon, winkeltjes, subtropisch zwemparadijs, sporthal, kinderparadijs en saunalandschap Indien u boekt voor 2 personen dan krijgt u een kamer in één van de villa's toegewezen. In iedere villa bevinden zich 3 hotelkamers, die ieder afzonderlijk afsluitbaar zijn en beschikken over tele foon, televisie en badkamer met douche. De 2 kamers op de eerste etage hebben een eigen toilet.de kamer op de begane grond heeft een toilet op de gang Indien u de bungalow met 4 personen voor alleengebruik wenst te reserveren geldt hiervoor een toeslag van slechts 22 per nacht. TIPS VOOR UITSTAPJES Naast heerlijk relaxen in het resort, heeft u vanuit Linstow tal van excurslemogelijkheden. Allereerst uiteraard Berlijn. Deze indrukwekkende stad heeft voor ieder wat wils! Wat dacht u van de Brandenburger Tor, de Rijksdag, de statige Kurfürsten- damm (voor de shoppers een must!), de Gedachtniskirche en de vele musea? Verder kunt u bezoeken brenger» aan Wamemünde, Giistrow en de hanzestad Rostodc Of gaat u liever naar de Noordzeekust? Tenslotte is dit gebied ook bij uit stek geschikt voor natuurliefhebbers, want u kunt heerlijk wan delen, fietsen of autotochtjes maken tussen de velé duizenden meren in het gebied. Aankomstdata HZ 14.712 4 dgn, 2-9/9,7/10 v.a.€ 83 5 dgn,6-13-27/6,5/9,3-10/10 V-a.€ 95 8 dgn, 25/6,1-8/7,19/8,3/9,1-8/10 v,a.€l55 Toeslag per persoon: 1-persoonskamer v.a.€ 22,halfpensionv.a. 23 (optioneel), reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking) Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 www.kras.nl El 073 - 5 999 999 Kijk eens om je hee,n. Er is in de 100 Natuurmonumenten bestaat, veel ber moeten we vooruitkijken. Want stei nodig voor het veiligstellen van waa natuurgebieden in ons land. Meer dan naar 100jaarlater.nl of steun ons via gir irJ^ oO )aar_J AjT Natuurmonumentel j Beschermt natuur in Ni Familieberichten worden vaak geassoc met de overlijdensberichten. Toch zijn genoeg andere gelegenheden waarbij familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden hi en geboorten zijn allemaal uitsteken gelegenheden om een familieberich Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is I heel sympathieke manier om mens uw situatie op de hoogte te steller zij met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatse een familiebericht zijn legio: vari tekeningen en leuke foto's tot bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eens vend met de unit familiebei van het Leidsch Dagblad (072) 5196 699 of stuur e-mail naar familieberichten@hdc

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4