f, IfacatureOverzic SPEURDERS Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! unicef# Leidsch Dagblad Gregoriaanse Maria-vesper 0906-9688 0906 9898 www.angel-escort.nl Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 Tel. 072-519 68 68 Fax 072-519 68 69 Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.hdcmedia.nl speurders@hdcmedia.nl Met een rubrieksadvertentie in het Leidsch Dagblad i.c.m. Haarlems Dagblad en IJmuider Courant bereikt u ruim 302.000 lezers. Felicitaties Mededelingen Websites Oproepen en reünies Verloren, vermist en gevonden Markten en braderieën Uitgaan Concertkaarten Kennismaking en relaties Relatiebureaus Relatielijnen Feesten en partijen Bruid en bruidegom Baby, peuter en kleuter Senioren Lichaamsverzorging Sport, spel en hobby Medische- en/of sportmassage Therapie en welzijn Natuurlijke/biologische producten Boeken Kunst en antiek Mode en kleding Muziek Verzamelingen Personeel gevraagd - Administratief - Commercieel - Horeca - Kappers - (Para-) medisch - Schoonmaak - Technisch - Bouw - Automatisering Logistiek - Winkel - Divers - Vakantiewerk - Huishoudelijk (vraag en aanbod) Personeel aangeboden Oppas/au pair Bijverdiensten Cursussen en opleidingen Bedrijfs-onroerend goed Onroerend goed gevraagd Onroerend goed aangeboden Te huur gevraagd Te huur aangeboden Recreatie-onroerend goed Woonruimte gevraagd* Woonruimte aangeboden Woonarken Woningruil Verhuizingen en inboedels Woninginrichting en meubilair Huishoudelijke apparatuur Verzekeringen, hypotheken en geldzaken Rijscholen Auto's Bedrijfwagens Aanhangwagens Auto-onderdelen, Auto-accessoires en reparaties Motoren Fietsen, brommers, scooters Zaken en transacties Vraag en aanbod Machines en gereedschappen Onderhoud en reparaties Bouwmaterialen Land- en tuinbouw Tuinen- en tuinbenodigdheden Dieren- en dierenbenodigdheden Vakantie en recreatie Watersport Kamperen Caravans en campers Audio, tv en video Computers en software Foto en film Internet Telecommunicatie Automatisering Diversen Erotieklijnen Erotische sites Contactclubs Personeel diverse clubs Escortservice Massage Erotiek Rubrieken waar betaling voor plaat sing mogelijk van toepassing is Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instellingen Leidsch dagblad Millimetertarief per kolom per mm Logo/fototarief per kolom per mm Personeels per kolom per mm Personeels met logo/fototarief per kolom per mm ma.t/m vr. €0,91 €1,04 €1,05 €1,01 €1,15 €1,17 €1,20 €1,32 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs, escort service, massage, erotiek en erotische sites geldt een toeslag van 25% op het millimetertarief. Tegen een gunstig combinatietarief kunt u uw adver tentie plaatsen in de gehele oplage van de Hollandse Dagbladcombinatie. De edities van deze oplage zijn: Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, Leidsch Dagblad, De Gooi- Eemlander. U bereikt dan ca. 900.000 lezers. Tarieven voor particulieren Particulieren kunnen tegen een speciaal tarief plaatsen. Voor tarieven en voorwaarden kunt u contact opnemen met 072 - 519 68 68. Brief onder nummer U kunt belangstellenden op uw advertentie laten reageren via uw dagblad door in uw advertentie de vermelding 'brief onder nummer' op te nemen. De bij ons binnengekomen reacties sturen we op dins dag en vrijdag aan u door. Hiervoor berekenen wij 5,- aan administratiekosten. Stuur uw reactie naar bovenstaand adres. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop het in de advertentie genoemde nummer. Internet Alle advertenties worden automatisch drie weken doorgeplaatst naar de sites van Haarlems Dagblad, IJmuider Courant,Leidsch Dagblad. Zie de sites www.haarlemsdagblad.nl,www.leidschdagblad.nl, www.ijmuidercourant.nl Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor plaatsing aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juiste aan dacht aan uw opdracht te besteden. De telefonische sluittijd is twee dagen vóór plaatsingsdatum vóór 16.30 uur. Advertentieopdrachten voor de zaterdag editie dient u donderdagmiddag vóór 16.00 uur bij ons aan te leveren. Wilt u een prijsopgave? Dan minimaal aanleveren een week voor plaatsing. Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 uur. Bewijsnummers Bewijsnummers worden uitsluitend op aanvraag en tegen betaling van 3,05 excl. BTW verzonden. Aansprakelijkheid Met betrekking tot de aansprakelijkheid zijn onze advertentievoorwaarden van toepassing die wij op verzoek kunnen toezenden. Bent u niet tevreden over uw geplaatste advertentie, neemt u dan contact met ons op zodat wij zorg kunnen dragen voor een passende oplossing. Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentieteksten te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie de Regelen voor het Advertentiewezen 2000, gedepo neerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtbanken en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. Meer informatie Wilt u meer weten? Neemt u dan contact op met onze medewerkers. Zij kunnen u adviseren en een brochure toezenden met daarin o.a.het verspreidings gebied, de bereikcijfers en alle advertentie-mogelijk heden. U kunt ook kijken op internet. speurders. EVA KONINGS V 10 jaar V Dat mag in de krant gefeliciteerd Kus van Mama, Papa Niels Markten en braderieën Brocantemarkt/snuffelmarkt zaterdag 18 juni Boulevard Zandvoort, 10.00 tot 18.00 u. Inl. Org. Don 0294 - 233654. Mededelingen Ter afsluiting van de meimaand zingt de Schola Cantorum de gregoriaanse Maria-vesper in de Willibrordkerk Rhijngeesterstraatweg 35 in Oegstgeest. Zondag 29 mei, aanvang 17.00 uur. Van harte welkom Verloren, vermist en gevonden VERMIST 14-05 CASPER gester. 3jr. heel soms last voorpoot (donker) grijs/zwart strepen (Cypers) poten bef spierwit, 3 hoek motief op snoet. Zwarte lippen erg nieuwgierig in aanhanwa- gen? caravan? auto met open ramen? Gesprongen omg. schouwburg, Telstar Total! IJmuiden meegereden? 06-48171252. Oppas en au pair Gez. ERVAREN OPPAS te Oegstgeest 3 dagen i/d week. Voor 2 dochters (1&3 jaar). Vanaf 1 augustus. Interesse? Bel 06-41421436. Oppas, thuiszorg, erkende gastouderopvang www.regeltante.nl Cursussen en opleidingen Leraar NATUURKUNDE geeft BIJLES wis- en natuurkunde. Geen statistiek of kansbere kening. Tel. 071 - 514.20.99. Betaalbare Makelaardij o.g? www.ipd-opleidingen.nl 030 - 2447730. Horeca- personeel gevraagd Gezocht z.s.m. kok voor eetcafé in Leiden, voor 25 uur wekelijks, gedurende max. 2 mnd. Tel. 06-15 00 70 33. Personeel gezocht? Een Speurder werkt! Medische en sportmassage Voor ontspannende Chinese massage. Tel. 06-52072368. Divers personeel gevraagd Masseuses gevraagd leeftijd 18 t/m 35 jr. parttime of fulltime. Werktijden in overleg 071-5321721 Leiden/ 06-46182003. Verhuizingen en inboedels ERKEND Verhuisbedrijf Jan van Duuren B.V. Telefoon: 071 - 522 59 99. Tevens pianotransport Internet: www.janvanduuren.nl Voorjaarsopruiming? Plaats een Speurder! speurders@hdcmedia.nl Tel. 072-519 68 68 Onroerend goed gevraagd Gerenommeerde beleggingsmaatschappij vraagt te koop: Verhuurde woningen, winkel- en bedrijfsruimtes. Snelle afwikkeling, zonder voorbehouden. Metterwoon Vastgoed B.V. Tel. 070 - 354.43.00, fax 070 - 354.46.14 Internet: www.metterwoon.nl Beleggingsmij. vr. alle soorten onroerend goed, snelle afhan deling. 020-4705290. Voorjaarsopruiming? Plaats een Speurder! speurders@hdcmedia.nl Tel. 072-519 68 68 Woonruimte aangeboden T.h. div. kmr vanaf €175,- incl., Maresingel €175,- incl., Paul Krugerstr €215,- excl., Stationsweg €230,--, Vollersgr €265,- incl., kmr met keuken Prinsenstr. €320,- incl. 2-kmrs c €395,- incl., Div. app. Lusthofln €495,-- excl., 2-kmr app Noordeinde €650,- incl., Nieuw 2-kmrapp met tuin Mauritsstr. €675,- incl., 3-kmrapp Haarlemmerweg €700,- excl. 3-kmrapp steen- schuur €975,- excl., 4-kmr woning Morsweg €1.000,- excl. Inl. Buro Hogeland tel.: 071-5134654 www.burohogeland.nl Woninginrichting en meubilair DEM levert al sinds 1949 ambachtelijk vakwerk in zitbanken en fauteuils. Rechtstreeks uit eigen meubelmakerij. Keuze uit zo'n 35 modellen en ca. 800 meubelstoffen/leer. Kijk op www.dem-meubelen.nl of bel Voor gratis irffopakket 0345 - 517484 Culemborg: Houtweg 8 Noordwijkerhout: Smederij 8 Loosdrecht Oude Molenmeent 4 Sliedrecht Parallelweg 4 Vliegt het stof u om de oren? Een Speurder biedt u hulp in huis. De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar advertentie materiaal (Cpdf/pdf), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.plaatseenadvertentie.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77 pag@hdcmedia.nl Erotieklijnen Live! Dames door heel Nederland! ■O906-9851 Bel dames thuis No Nonsense LIVE-SEX (0.5pm) Binnen 3 min. komen! Tienersex Live 25 cpm 0906-0190 Personeel gezocht? Een Speurder werkt! Contactclubs www.janbik.nl 023-5400457/010-4334342 020-6222785/030-2944530 0182-519555. Voor meisjes/ dames, die echt vrijen met warmte, liefde en tederheid Escortservice Tel. 020-6322452. Dames gevraagd v.a. 18 jaar. *Eva*Bea*Diana* komen graag discr. bij u thuis 071-5728959/06-16452889 Voorjaarsopruiming? Plaats een Speurder! speurders@hdcmedia.nl Tel. 072 - 519 68 68 (tijdens kantooruren) KINDEREN EERST Berberaapje Titi werd illegaal verkocht op een markt in Marokko, nadat zijn moeder was doodgeschoten. Zoals zovelen. Gelukkig zit hij nu bij Stichting AAP. Hier heeft hij Inmiddels een prima leven op een van de apeneilan- den, samen met soortgenoten. U kunt Stichting AAP kosteloos helpen. In Nederland belan den miljoenen lege cartridges uit printers en kopieermachi nes in de prullenbak. Dat is zonde. Want voor het milieu én Stichting AAP valt er veel winst te behalen wanneer cartridges opnieuw worden gevuld. Voor elke lege cartridge die u bij het AAP Collection Centre inlevert, ontvangt AAP een vergoeding. Met de opbrengst van deze cartridges kan een groot deel van de verzorgings- kosten van dieren zoals Titi betaald worden. Help onze dieren alstublieft, spaar kosteloos lege cartridges in voor AAP. Het helpt echt! ICBF; KIJK OP WWW.AAP.NL OF BEL CRATIS 0800-1118 meer vacatures op vacaturekrant.nl (Juridisch) Secretaresse 2 Leraarsassistenten N 50 Klantenservice Medewerkers h' Aankomend Medewerkers Account Manager New Business Accountmanager Administrateur Administratief Assistent Training Development Administratief Assistenten! Administratief Medewerker Administratief Medewerker Administratief Medewerker Adminstratief Medewerker Afdelingsleidinggevende Allround Reisadviseur Allround Technisch Medewerker Ambassadeur/Ambassadrice Ambulant Begeleider/Groepsleerkracht Assistent Rioolmonteur Assistent-Makelaar Autocad Tekenaar/ Werkvoorbereider Avo-Docenten Boekhoudkundig Medewerker Bouwmarktmanager Calculator Werkvoorbereider Calculator/ Werkvoorbereider Callcenter Medewerkers Casebehandelaar Chauffeur Mobiel Sanitair Chauffeurs Met Volledig Adr Chef Aardappelen-Groenten-Fruit (Agf) Chef Boekhouder Collega Voor De Afdeling Crediteurenadministratie Commercieel Medewerker Binnendienst Commercieel Medewerker Binnendienst (Full Time) Commerciële Talenten Communicatiespecialist/Ervaren Pr Medewerk(St)Er Voor Toerisme Noord-Hollancl Coördinator Coördinator Stadsreiniging Directiesecretaresse Diverse Productiemedewerkers Docentenbegeleider Dramadocent Eerstverantwoordelijke Verzorgende (Ew'er) Engineer Enthousiaste Assistent-Accountant Ervaren (Assistent-) Makelaars Ervaren Reisadviseurs Ervaren Vrachtwagenchauffeur Financieel Manager Franchiser Fulltime Bedrijfswagenmonteur Fulltime Chauffeur Met Trekker-/ Oplegger Rijbewijs Gedreven Verko(0)P(St)Er G ietbouwers Groepsleerkracht Groepsleerkracht Grondwerkers Gymdocent Helpdesk Engineer Helpende Niveau 2 Hoofd Bedrijfsvoering Huishoudkunde/Verzorgingsdocent Huiskamerassistente Hulpkrachten Inkoper Internationaal Sales Medewerker Junior (Assistent-) Makelaars Junior Media Adviseur Junior Secretaresse Kalkulator-Werkvoorbereider Keukenhulp Line-Operator Machinist Mini-Graver Magazijnmedewerker Makelaar Met Ervaring Management Assistente Manager Technisch Vastgoedbeheer Medewerker Administratie(Centrum) Medewerker Afwas Medewerker Algemene Dienst Medewerker CSA Medewerker Customer Services Medewerker Decentrale Afname Medewerker Facturatie Medewerker Inkoop Medewerker Inkoopboek Medewerker Klantenservice Medewerker Klantenservice Medewerker Laboratorium Chemie Medewerker Planning En Control Medewerker Verkoop Binnenland Medisch Triagisten Meewerkend Uitvoerder Meubelmaker Meubelmaker-Teamleider Monteur Apparaten Muziekdocent Officemanager Opticien Of Studerend Hiervoor Parttime En Fulltime Verkoopmedewerkers Parttime Verkoopster Praktijkverpleegkundige Projectassistent Projectleider Roostermaker Sales Engineer Secretaresse Seizoensmedewerker Senior Begeleider 80-100% Service Coördinator (Planner) Shovelmachinist Tandarts-Assistente Teambegeleider Teamleider Cliënten Advies/Inloop Teamleider Operations Teammanager Technieker Mit Niveau) Telefoniste/Receptioniste Textiel/Handvaardigheidsdocent Toa Biologie Uitvoerder Uitvoerend Medewerker Automatisering Vastgoeddeskundigen Verkoper Verpleegkundige Ambulante Verslavingszorg Verpleegkundigen Verzorgende Niveau 3 Waarnemend Teamleider Warehouse-Voorman Werk Voorbereider Werkplaatsreceptionist Werkvoorbereider Calculator Wtb Werkvoorbereidercalculator Wtb Winkel/Avodocent Zorgmanager Knijff Merkenadviseurs De Gooise Scholen Federatie Manpower V&D Mobile Business Communication Arboned Constructiebedrijf "STAALWERK" B.V. Cargill Randstad Mcdonald's Vedior Financials Cobraspen Beheer B.V. Hegger Rijnen Installatietechniek Bv Verpleeghuis Oudshoorn Reisbureau KVSA Golden Green Hotels Spirit Hosting Promotions De Leidse Buitenschool Bbs Rioolservice Keijser Drieman Nvm Makelaars Centragas Van Galen B.V. Het Veer Cargill Karwei Wbm Wassenaarse Bouwmaatschappij Bv Metterwoon Vastgoed B.V., Randstad Randstad Bbs Rioolservice Jongeneel Transport B.V. Deka-Markt Aldi Block Martin Nederland Marned B.V. Marbin Terra Vitalis Amsterdam Toerisme Congres Bureau Spanjaart Hdc B.V Gemeente Almere Stichting SHDH Brandsma Metaalveredeling B.V. Het Veer Het Veer Stichting SHDH Wilroff let Groep Maatschap Van Beek Accountants Oolders Omaco Makelaars Goodbookers Aannemingsbedrijf Grondweg- En Waterbouw H. De Boer Muiderberg B.V. Huib Bakker Bouw Jamin Jongeneel Transport B.V. Jongeneel Transport Crème De La Mer Bouwbedrijf M.J. De Nijs En Zonen Bv. Leo Kanner School De Leidse Buitenschool Aannemingsbedrijf Grondweg- En Waterbouw H. De Boer Muiderberg B.V. Het Veer Wilroff let Groep Stichting SHDH De Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg Het Veer Stichting SHDH V&D De Van Meeuwen Groep B.V. Intros Hotel Supplies Oolders Omaco Makelaars Bureau Van Vliet B.V. De Federatie Van Nederlandse Trombosedien En De Trombosestichting Nederland (Tsn) Spanjaart Hdc B.V Cronestein Woonvereniging Sc Johnson Europlant B.V. Aannemingsbedrijf Grondweg- En Waterbouw H. De Boer Muiderberg B.V. Mosadex C.V. Jansen Rutte Makelaars Luba Personele Diensten Metterwoon Vastgoed B.V., Rabobank Ijmuiden Stichting SHDH Brandsma Metaalveredeling B.V. Het Spaarne Ziekenhuis Randstad Ziekenhuis Gooi-Noord Aldi Randstad Aldi Vedior Financials Vedior Financials Kluthe Benelux Bv De Meerlanden Nv Gatsometer B.V. Arboned Wbm Wassenaarse Bouwmaatschappij Bv Spanjaart Hdc B.V Spanjaart Hdc B.V Metaltech Het Veer Centradent® Iris Brillen Carel Van Der Meer Oase. Huisartspraktijken Muller En Smit-Spit Buro Adrichem Metterwoon Vastgoed B.V., Het Baarnsch Lyceum Randstad Kragt Advies P. Nelis Zoon's B.V. Woonvoorziening Ijweg Hegger Rijnen Installatietechniek Bv Aannemingsbedrijf Grondweg- En Waterbouw H. De Boer Muiderberg B.V. Randstad Stichting SHDH Rabobank Ijmuiden De Meerlanden Zorgcentrum Florisberg Hegger Rijnen Installatietechniek Bv Koop-Consult B.V. Het Veer Het Baarnsch Lyceum Wbm Wassenaarse Bouwmaatschappij Bv Technico Automatisering Bv Domeinen Spanjaart Hdc B.V Brijder Verslavingszorg Randstad Stichting SHDH Protestante Christelijke Stichting Woonzorgc Randstad Kufa Automobielbedrijf Koot B.V. Eemnes Constructiebedrijf "STAALWERK" B.V. Expotech B.V Het Veer De Roos Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HDC Media dagbladen. Heeft u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HDC Media, Personeel Accountgroep, Postbus 23,1500 EA Zaandam. Of mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam, adres, de betreffende vacature (inclusief bedrijfsnaam) en het weeknumme Deze en veel andere vacatures zijn ook op internet te vinden via de websites van onze dagbladen of op www.vacaij

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 16