£1) Vacaturekrant I£~D Sluittijden 2005 .m Fn Werkvoorbereider calculator wtb Keukenhulp KANNER SCHOOL Ano meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-681', pag@hdcmed\ expo tech SEIZOENSMEDEWERKER m/v voor personeelsadvertenties PRAKTIJK- VERPLEEGKUNDIGE Hoofd Bedrijfsvoering m/v (1.0 WTF) \k Jongeneel MANAGER TECHNISCH VASTGOEDBEHEER PROJECTLEIDER CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER Op zoek naar een internationale part-time baan? Voor Crème de La Mer zijn wij op zoek naar een ambassadeur/ambassadrice die de verschillende producten van Crème de La Mer op Schiphol Airport zal vertegenwoordigen. Hij/zij is een gedreven verko(o)p(st)er die met veel enthousiasme en betrokkenheid de producten van Crème de La Mer adviseert aan de klanten in de Parfum en Cosmetica winkel. Wij bieden Zelfstandige en sales-gerichte job in dynamische omgeving Internationale werksfeer Goede salariëring Mogelijkheid van vast dienstverband Uitstekende training en begeleiding Aantal werkuren tussen 12 en 18 per week (2 tot 3 diensten p.w.) Werkdagen verdeeld over donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag en maandag Wij vragen Leeftijd vanaf 25 jaar Verkoopgericht en zelfstandig ABN sprekend goede beheersing Engelse taal Andere talen een pré Min. beschikbaar tot januari 2006 Wonend 60 km van Schiphol 1171 VC Badhoevedorp. 020-6451145 of via joyce@spirithosting,nl. Reactie graag voor 15 juni 2005. SPIRIT Expotech is marktleider in het faciliteren van turnkey technische installaties voor evenementen, beurzen, congressen en tentoonstellingen. Expotech, met ca. 90 mdw. is gevestigd in Amsterdam en Maastricht. Expotech ontwerpt en installeert tijdelijke installaties voor energie, verlichting, audio, video, IT en rigging (hijstechniek in de entertainment) van in- en outdoor evenementen. Wij hebben een collegiale en informele werksfeer. Voor onze rigging-activiteit zoeken wij per direct een: In deze (hectische) functie ben je verantwoordelijk voor werkvoorbereiding-en calculatiewerkzaamheden ten behoeve van onze rigging activiteit. Het gaat hierbij vooral om het berekenen van krachten en draagvermogens, het maken van offertes voor de klant, het coördineren van de grotere projecten en het laten factureren van uitgevoerde werkzaamheden. Je hebt in deze functie dus veelvuldig klantcontact en moet vaak omschakelen en bijsturen. Je hebt minimaal een opleiding MTS-werktuigbouwkunde en 3-5 jaar relevante ervaring. Je hebt 2 rechterhanden en bent niet te beroerd om af en toe bij te springen in de productie. Je bent bestand tegen tijdsdruk en bent flexibel ingesteld (ook als het gaat om werken in onregelmatige tijden). Je bent zeer klantgericht en hebt uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden (ook in het Engels). Accuratesse en zelfstandigheid zijn vereist. Wij bieden een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. loopbaanplanning, scholingsmogelijkheden, pensioen, etc. Voor vragen over de functie bel René Schaap (Manager Operations): 020-3128080. Sollicitaties naar: Expotech B.V., Heieen Tolsma (Manager P&O), Postbus 12530, I 100 AM AMSTERDAM, e-mail hltolsma@expotech.nl www.expotech.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Serviceflat "Cronestein" Plantijnstraat 21, 2321 JC Leiden Cronestein Woonvereniging Zoekt voor de keuken voor dinsdag en vrijdagmorgen van 7.30 - uur en evt. afroep in het weekend. Schriftelijke sollicitaties aan dhr. J.F.A. van der Pouw Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. P. Nelis Zoon's B.V. is sinds 1884 actief in de handel en teelt van bloembollen. Voor de periode 13 juni tot 31 oktober 2005 zijn wij op zoek naar een Je gaat alle voorkomende werkzaamheden verrichten, die bij een bloembollen exportbedrijf plaatsvinden. Werkzaamheden die gedaan moeten worden met de vorkheftruck zullen een belangrijk onderdeel vormen. We zoeken iemand met een positieve, flexibele werkhouding die in teamverband kan werken. Verder moet je geen 9 tot 5 mentaliteit hebben en in het bezit zijn van een heftruck certificaat. Je kunt van ons afwisselend werk verwachten in een enthousiast team. Het salaris is overeenkomstig de CAO voor Groothandel in Bloembollen. Indien je belangstelling hebt kun je voor 01-06-2005 je sollicitatiebrief sturen naar: P. Nelis Zoon's B.V., Postbus 78, 2100 AB Heemstede, t.a.v. Rob de Graaf. E-mailen kan ook: robdegraaf@pnelis.nl Voor meer informatie over P. Nelis verwijzen wij u naar: www.pnelis.nl Acquisities naar aanleiding van deze advertentie zijn niet gewenst. Gevraagd: ENTHOUSIASTE Voor 24 uur per week Ter ondersteuning van de huisartspraktijken Muller en Smit-Spit te Sassenheim Wij vragen: Diploma Verpleegkundige-A of HBOV affiniteit /ervaring le lijn protocollair werken en ontwikkelen nieuwe protocollen zelfstandig functioneren en actieve eigen inbreng in het invullen van de functie flexibiliteit en goede contactuele vaardigheden Wij bieden: Samenwerking binnen een gezellig, open team van drie assistentes en drie huisartsen Modern goed geoutilleerd gebouw Volledig geautomatiseerd (Medicom) Heb je interesse in deze afwisselende en uitdagende baan? Bel of schrijf liefst binnen twee weken naar Mw. A. H. Smit, Rusthofflaan 50 A 2171 EX Sassenheim. Telefoon: 0252-2213344. De Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg is een landelijk werkende ondeCwijsstichting. Ze bestuurt 17 scholen voor leerlingen met ernstige problemen op 40 locaties in 25 gemeentes. Er werken circa 800 medewerkers. De meeste scholen werken nauw samen met residentiële jeugdinstellingen en instellingen voor jeugdzorg. De stichting werkt met een bovenschoolse managementstructuur volgens het concept besturen op afstand. De uitdaging voor de Aloysius Stichting bestaat uit het weer vlot trekken van vastgelopen onderwijssituaties. Om de bedrijfsvoering van de stichting verder te verbeteren zijn wij op zoek naar ee Als hoofd bedrijfsvoering ontwikkelt u beleid op financieel-economisch en administratief gebied, implementeert u het beleid in de gehele organisatie, draagt u zorg voor de planning en control en bent u belast met de inrichting van de eigen administratieve organisatie. U levert een bijdrage aan de verdere profes sionalisering van de bedrijfsvoering. In deze staffunctie valt u onder de verantwoordelijkheid van de algemeen directeur en stemt u de werkzaamheden af met het hoofd beleids- en secretariaatsondersteuning. I U beschikt over een relevante opleiding op minimaal HBO- I niveau en u heeft ruime ervaring opgedaan in resultaatgerichte bedrijfsvoering en leidinggeven. Bovendien heeft u goede communicatieve vaardigheden en bent u beleidsadviezen helder uit te leggen aa Dk geringe financiële achtergrond. in staat om De voordrachtscommissie bestaat uit vertegenwoordigers van! bestuur, de algemeen directeur en het hoofd beleids- en secretariaatsondersteuning. Het betreft een schaal 11 functie (max. 3.920,—) met een mogelijke uitloop in de toekomst na schaal 12 (max. 4.459,—). Het bestuur besteedt veel aandadi aan persoonlijke ontwikkeling. De overige rechtspositionele voorwaarden zijn conform de rijksregeling (CAO/VO). Informatie over de ASOJ kunt u vinden op de website www.aloysiusstichting.nl en informatie over de functie kunti inwinnen bij de algemeen directeur van de stichting, de heer dn Hans Kelderman. Sollicitaties met een uitgebreid curriculum vit kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan het secretariaat va het bestuur van de Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg, Postbus 98, 2215 ZH Voorhout, tel. (0252) 43 40 00. De eerste gespreksronde is gepland op 13 juni 2005. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gt Jongeneel Transport Is een transportbedrijf dat voornamelijk gericht is op het vervoer van gevaarlijke stoffen, food en non-food producten. In 1956 Is ons bedrijf gestart, en sinds die tijd zijn we uitgegroeid tot een onderneming van formaat. Op dit moment hebben we 85 medewerkers in dienst en beschikken we over circa 70 trekkende eenheden. Als familiebedrijf hechten we veel waarde aan onze mensen. Persoonlijk contact vinden wij dan ook heel belangrijk. Wij gaan voor stiptheid en proberen daarmee oplossingen te zoeken naar ieders tevredenheid. Wil je meer informatie over onze organisatie? Kijk dan op onze website: www.jongeneel.com Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Fulltime bedrijfswagenmonteur Wij verwachten van jou: - Eerste en of tweede monteursdiploma - Groot rijbewijs (B,C,E) - Chauffeursdiploma -ADR diploma is een pré - Relevante werkervaring - De bereidheid om in het weekend te werken Wij bieden je: - Een prettige werksfeer - Een aantrekkelijke en afwisselende baan bij een groeiend bedrijf - Salaris volgens de CAO voor het beroepsgoederenvervoer Wl je meer informatie? Dan kiyi je contact opnemen met Ard Jongeneel, tel. 071-5322530 Een reactie, samen met je CV kun je richten aan: Jongeneel Transport B.V. t.a.v. Ard Jongeneel Voorschoterweg 52a 2235 SH Valkenburg zh Per mail kan ook: ard.jongeneel@jongeneel.com Transport C p„oF«l_hU SCHOOL VOOR SPECIAAL ONDERWIJS Voor de Observatieklas (één van de klassen in de Samenwerkingsovereenkomst tussen de Prof. Dr. Leo Kannerschool (Z.M.O.K. REC-West, cluster 4) en Curium (Academisch Centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie) zoeken wij per 1 augustus 2005 een: GROEPSLEERKRACHT Werktijdfactor: 0.6930 (5 ochtenden) Deze klas is bestemd voor kinderen van 6 tot 16 jaar. Observatie periode: 3 maanden Groepsgroote: 6 leerlingen Functie-eisen: de wettelijke vereiste bevoegdheden affiniteit en/of ervaring met kinderen met gedragsstoornissen, en/of kinder-jeugdpsychiatrische problematiek strekt tot aanbeveling planmatig kunnen denken en handelen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden kunnen samenwerken met ondersteunende diciplines. Inlichtingen: P. C. Hooft of M. C. Sonders-Bos (directie) van de Prof. Dr. Leo Kannerschool tel.: 071-5150599 of B. Dubelaar (coördinator educatieve therapie Curium) tel.: 071-5159612. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen richten aan het Bestuur van de Prof. Dr. Leo Kannerschool, Endegeesterstraatweg 26, 2342 AK Oegstgeest. E-mail: leo.kannerschool@wolmail.nl Metterwoon Vastgoed B.V., actief sinds 1975, is één van de grotere, particuliere vastgoedbeleggers in Nederland. De organisatie beheert zo'n 8.500 woningen, winke winkelcentra, bedrijfspanden en hotels. Het werkgebied beslaat globaal de gehele RandsS een sterke focus op Den Haag en Rotterdam. Binnen de Metterwoon organisatie wordtd( betrokken team van ruim 80 medewerkers iedere dag gewerkt aan kwaliteit erf professia De communicatielijnen zijn kort en er heerst een open en informele sfeer Onze afdeling Technisch Beheer - ruim dertig medewerkers - wordt momenteel ven uitgebreid en geprofessionaliseerd. Wij zijn op zoek naar een drietal nieuwe medewei Voor de aansturing van de afdeling zoeken wij een Als Manager Technisch Vastgoedbeheer draagt u zorg voor de ontwikkeling van de afü Technisch Beheer en geeft u, in nauwe samenwerking met de verhuurafdelingen, richtins kwaliteit van de vastgoedportefeuille. U bent mede verantwoordelijk voor een tijdige eo uitvoering van alle onderhoudswerkzaamheden en de begeleiding van uiteenlopende prt De opdrachtgeversrol richting uitvoerende bedrijven vult u stevig en integer in." Om van deze managementfunctie een succes te kunnen maken dient u te beschikken relevante opleiding op minimaal HBO-niveau en over leidinggevende ervaring in technisch/commercieel vastgoedbeheer. Daarnaast bent u in het bezit van een SVM-di Makelaardij. U hebt een stimulerende en inspirerende stijl van leidinggeven en u be communicatief sterk. Tevens beschikt u over een flexibele en slagvaardige werkhout Tevens zoeken wij een U kunt bogen op een ruime ervaring met zowel grootschalige als kleine projecten. U benl om zelfstandig te werken en weet opdrachtnemers op een zakelijke en professionele w begeleiden tijdens de uitvoering van werkzaamheden. Hierbij hebt u regelmatig overlea diverse partijen en disciplines waarbij u het overzicht behoudt en zorgdraagt voor de kwaliteitsbewaking. U controleert planningen en budgetten en rapporteert over de voortgang aan de Senior-Projectleider en/of het Hoofd Technisch Beheer Voor een goede vervulling van deze veelzijdige en dynamische functie dient u te beschikt een voltooide bouwkundige opleiding op HBO- of TU-niveau, afstudeerrichting (interi architektuur en ruime ervaring in een vergelijkbare functie. U bent gedreven, flexibel stressbestendig. Geen 8 tot 5-mentaliteit Rijbewijs BE. Ook zijn wij op zoek naar een - een nauwkeurige organisator - In deze functie bent u verantwoordelijk voor de samenstelling en aanvoer van essen! informatie voor een correcte uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden. Als nauwli organisator stelt u kostenramingen en begrotingen op. U controleert bestekken e# werkbeschrijvingen en vraagt offertes aan bij derdBn en beoordeelt deze. De werkzaamheden worden door u zelfstandig van A tot Z uitgevoerd. Om van deze verantwoordelijke functie een succes te kunnen maken dient u te beschikt een afgeronde bouwkundige opleiding op HBO-niveau. Verder beschikt u over enkele ervaring in, bij voorkeur, het commerciële vastgoedbeheer. U bent te typeren als sociaal vaardig, stressbestendig, zelfstandig en u beschikt over goed ontwikkeld! mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardrgheden. Daarnaast bent u in het bezit van een rijbewijs (B) en bereid buiten de standaarduren te werken. Metterwoon Vastgoed B.V. is een solide werkgever, Geboden worden uitdagende zelfstandige full-time functies met ruimte voor eigen inbreng en initiatieven in eei professionele maar informele sfeer. Uw arbeidsvoorwaardenpakket is meer dan rnarktc Werkzaamheden buiten de standaarduren worden volledig vergoed. De voorkeur gaati kandidaten die woonachtig zijn in de regio Den Haag/Rotterdam dan wel bereid zijn te ve Zodra medewerkers bij Metterwoon een vast dienstverband aangaan, kan Metterwi zorgdragen voor passende woonruimte in Den Haag of directe omgeving. Een antecedentenonderzoek zal standaard deel uitmaken van de sollicitatieproced Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deze procedure. Reageren kan door middel van een brief met CV voorzien van een recente pasfoto! Metterwoon Vastgoed B.V. ter attentie van mr. J.W. van Beek, Postbus 87950, 2508 DJ Den Haag. E-mail: jw.vanbeek@metterwoon.nl Wilt u in uw sollicitatiebrief vermelden om welke vacature het gaat Voor nadere inlichtingen: 070-3544300. De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar advertentie materiaal (CPDF/PDF), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.plaatseenadvertentie.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77 pag@hdcmedia.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 6