£jü Vacaturekrant M SADEX je 0)ff ~>r rands L-e-fcfce-r i/ve-nfc iv\ do aav\b'\od'iv\gi aankomend medewerkers en hulpkrachten m/v Junior secretaresse WBM j\ wtmJ meer banen op vacaturekrant.nl MEERLANDEN NV MEDEWERKER PLANNING EN CONTROL m/v f De Meerlanden Golden Green Hotels" Allround Technisch Medewerker Adverteren? 075-681i pag@hdcmeti jij wilt alles anders wij zijn ei goed bec Calculator Werkvoorbereidei Uitvoerder Meewerkend uitvoerder 913 De Meerlanden NV is een dienstverlenende onderneming op het gebied van afval inzameling, reiniging, gladheid- en ongediertebestrijding. Deze diensten worden uitgevoerd voor 200.000 particulieren in zes gemeenten en bij 3.000 bedrijven. De Meerlanden beschikt over een eigen composteerinstallatie, die het ingezamelde groente-, fruit- en tuinafval tot compost verwerkt. Het personeelsbestand bestaat momenteel uit 160 personen. De afdeling Financiën is onderverdeeld in drie afdelingen, te weten Financiële Administratie, Planning en Control en Automatisering. Binnen de afdeling Planning en Control is een vacature ontstaan voor 40 uur per week De afdeling Planning en Control houdt zich bezig met het maken van rapportages, zowel in- als extern en heeft een signalerende én adviserende functie binnen de organisatie om de informatie- en kwaliteitsbeheersing te garanderen. Als gevolg van een verwachte groei van het bedrijf zijn er voldoende doorgroeimogelijkheden. Taken: verzorgen interne rapportages met betrekking tot budgetten, doelstellingen en afvalinformatie het verzorgen van de analyses van de interne rapportages in samenspraak met direct betrokkenen bepalen van de mate van informatieverstrekking voor het beheersen van de dienstverlening voor- en nacalculaties het verzorgen van volledige, juiste en tijdige verstrekking van financiële (stuur-) informatie ondersteuning bij het tot stand komen van begrotingen ondersteuning bij het maken van maand-, kwartaal- en jaarrapportages Eisen: afgeronde opleiding op HBO niveau of MB0+ opleiding (MBA) met voldoende ervaring goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift zelfstandigheid en pro-actief cijfermatig inzicht en rekenkundige vaardigheden uitstekende beheersing van Excel Wij bieden: Een plezierige werkkring. Goede arbeidsvoorwaarden zoals een pensioen- en ziektekostenregeling, studiekostenvergoeding, vergoeding kinderopvang en fietsplan. Nadere informatie Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de Controller, de heer AJ. van den Brink, tel. 0297-381 of mevrouw E.M. van der Jagt, personeelsconsulent, tel. 0297-381798. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: De Meerlanden, t.a.v. afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 391, 1430 AJ AALSMEER of via e-mail: info@meerlanden.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. afvalinzameling, recycling en reiniging SAMEN MAKEN WE ER IETS MOOIS VAN Farmaceutische Groothandel Mosadex C.V. is een landelijk opererende farmaceutische groot handel met twee volgesorteerde distributiecentra. Wij leveren aan apotheken en apotheekhoudende huisartsen door heel Nederland. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij in Leiden op zoek Magazijnmedewerker M/V Je komt te werken in een team van 20 medewerkers. De werk zaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van de binnengekomen goederen, het verzamelen, controleren en inpakken van uitgaande orders en alle andere voorkomende magazijnwerkzaamheden. Voor deze functie zoeken wij een flexibele, gemotiveerde, zelf standig werkende man/vrouw. Daarnaast vindt je het fijn om met andere mensen samen te werken en weetje van aanpakken. De functie bestaat uit een 5-daagse 40-urige werkweek. Je komt te werken in een tweeploegendienst waarbij je de ene week werkt van 08.00 tm 16.30 uur en de andere week van 13.30 tm 22.00 uur. Je kunt rekenen op een passende beloning en goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties: Je kunt je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan Mosadex Leiden, t.a.v. mevrouw L.M. Kapteyn, Postbus 4000, 2301 RA Leiden. Voorzie je schriftelijke sollicitatie van een CV. Voor ons Le Café in Leiden zijn wij op zoek naar nieuw talent! je krijgt van ons een training 'on the job'. Voel je je thuis in een omgeving waar gasten en medewerkers belangrijk zijn? Dan willen wij graag kennismaken! Je kunt je brief en CV voor 4 juni aanstaande sturen aan: V&D, Le Café, t.a.v. Margreet van de Langenberg, Aalmarkt 22, 2311 ED Leiden of mail naar margreet.van. de.langenberg@vd.nl Meer informatie: www.laplace.nl Als aankomend medewerker of hulpkracht draag je samen met het team zorg voor onze gasten. Elke dag kunnen zij genieten van versbereide gerechten en dranken in een prettige omgeving. Je hebt gevoel voor het product en service- en gastgerichtheid zijn voor jou vanzelfsprekende begrippen Als medewerker bereid je samen met je collega's met verse ingrediënten wereldse gerechten. Als hulpkracht werk je in de weekenden en op avonden gedurende het hele jaar Natuurlijk mag je als hulpkracht ook vakantiewerk bij ons doen! Je vindt het leuk om mee te werken in de service of bij de bereiding van gerechten en dranken. Je bent flexibel inzetbaar en service en gastgerichtheid zijn voor jou van zelfsprekende begrippen. Je hoeft geen ervaring te hebben, De Federatie van Nederlandse Trombosediensten (FNT) en de Trombosestichting Nederland (TSN) zoeken een voor 36 uur per week Het bureau van de FNT en TSN is gevestigd in Voorschoten. Algemeen voorkomende secretariële werkzaamheden zoals het beantwoorden van de telefoon, de post verwerken, het verzendklaar maken van vergaderstukken, het uitwerken van correspondentie, dataverwerking en het verzenden van voorlichtingsmateriaal. Het beheer van het donateurbestand van de TSN. Functie-eisen Je hebt kennis op HAVO niveau en bij voorkeur een secretariële opleiding dan wel ervaring in een gelijkwaardige functie. Je werkt zorgvuldig en bent dienstverlenend ingesteld. Vanzelfsprekend beschik je over goede communicatieve eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden een tijdelijke arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar met mogelijkheid tot verlenging. De functie is conform FWG 3.0 ingeschaald in de functionele schaal 30 (max. 2.068 euro bruto per maand) van de CAO Ziekenhuiswezen 2004-2005. Geïnteresseerd? Een schriftelijke sollicitatie en CV kunnen tot 15 juni a.s. worden gestuurd naar de Federatie van Nederlandse Trombosediensten. Het streven is de selectieprocedure vóór I juli as af te ronden en de functionaris met ingang van I augustus 2005 aan te stellen. Voor inlichtingen kunt u van maandag t/m donderdag van 8.00 - 12.00 uur contact opnemen met mw. O.D.M. Paauwe-lnsinger, directeur op telefoonnummer 071-56.17.776. Zie voor een uitgebreide functieomschrijvingwww.fnt.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Golden Tulip en Tulip Inn Hotel Leiden Centre, Mercure Hotel Zoetermeer en Mercure Hotel Noodwijk. Deze vier bedrijven met één visie zijn, in verband met de uitbreiding van de afdeling technische dienst, op korte termijn op zoek naar een enthousiaste, pittige: m/v (fulltime) Een baan bij de Golden Green Hotels betekent werken in een jonge, enthousiaste, dynamische en groeiende omgeving. Wij bieden een zelfstandige functie in een klein team met enthousiaste medewerkers en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Hij zij moet aan de onderstaande eisen voldoen: Representatief Goed kunnen werken in een klein teamverband Flexibele inzetbaarheid en mentaliteit Verantwoordelijkheidsgevoel Zelfstandig kunnen functioneren In bezit zijn van rijbewijs B Goede contactuele eigenschappen Leeftijd tussen zo-3 5 jaar Heb je belangstelling, richt dan je sollicitatie schriftelijk of per e-mail aan: Golden Green Hotels B.V., T.a.v. de heer J. Roggeveen, Postbus 132, 2230 AC Rijnsburg, j.roggeveen@waardzicht.nl «KM? «bM" postbus 132 - 2230 ac rijnsburg - info@coldencreen.nl M Tulip Inn Golden Tulip 071 403 51 - fax 071 403 25 6\ iv.goldengreenhotels.nl hoogstpersoonlijk administratief Clementine van den Blink 071 364 20 50 Quarles v Uffordstraat 1 Noordwijk industrie Manon Moerland 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp ICT Manon Moerland 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp technisch Manon Moerland 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp technisch Manon Moerland 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp casebehandelaar m/v Houd jij ook meer van n van regels? Houd jij van administratief werk en vindji belangrijk dat klanten zo goed mogelijk geholpen w Voel jij je prettig als je met een veelzijdig team samet Wie weet hebben wij dan dé functie voor jou! Voore verzekeraar in Noordwijk zijn wij op zoek naar caseb laars. Je zorgt ervoor dat declaraties op een juiste ma behandeld worden. Je hebt contact met klanten, arts technisch adviseurs, je denkt met de afdeling mee en een proactieve houding. Heb jij een mbo-diploma, Jeu Word/Excel werken, heb je goede mondelinge en sch' vaardigheden en zoek je een uitdaging? Neem danci met ons op of loop even binnen! warehouse-voorman m/v Voor de distributeur u ontwerper van een aantal kledingmerken zoeken wij warehouse-voorman. Je werkt mee en geeft leiding a medewerkers in het magazijn en houdt toezicht op d werkzaamheden. Je bent verantwoordelijk voor dep planning en zorgt voor een goede werksfeer. Je hebt afgeronde mbo-opleiding, aangevuld met ruime mag varing, bij voorkeur in de kledingdistributie. Je hebt aantoonbare leidinggevende capaciteiten en een uits beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Verd in het bezit van een reachtruckcertificaat en rijbewijs bent communicatief vaardig, stressbestendig en initii Pas jij in dit profiel? medewerker customer services m/v voor eeni tionaal bedrijf. Je staat telefonisch klanten te woord, seert het probleem en zorgt voor een oplossing. Hetl gerelateerde vragen en oplossingen. Een opleiding 0; gebied of een technische achtergrond is niet noodzal is wel een pré. Heb jij hbo werk- en denkniveau en al hebt met IT? Ben jij klantgericht, contactueel en com catief vaardig en beheers je de Engelse taal uitsteker» een fulltime functie met uitzicht op een vast dienstve Interesse? Reageer dan telefonisch. medewerker inkoop m/v In deze functie ben jei woordelijk voor de onderdeleninkoop, vervoer en le» t.b.v de klanten en service-engineers van de afdeling, onderdelen worden besteld via het systeem bij divers ciers. Je beschikt over uitstekende administratieve va heden, een klantgerichte opstelling, een grote matei zelfstandigheid, een positieve instelling en je bentao Verder heb je een opleiding en/of ervaring op minim niveau, een uitstekende kennis van MS office, geen mentaliteit, ervaring met telefonische klantenafhand een prima beheersing van de Engelse taal in woord e geschrift. Toe aan een nieuwe uitdaging? Reageer da sales engineer m/v Een Amerikaans bedrijf in pen techniek is op zoek naar een enthousiast commercieel medewerker. Je maakt deel uit van de verkooporgani bent verantwoordelijk voor de verkoop van elektrisch dreven perslucht- en conditioneringsapparatuur door van acquisitie van nieuwe klanten en uitbouw van b( relaties. Je hebt een commerciële/technische opleidir* mbo+ of hbo-niveau, ervaring in de zakelijke verkoof voorkeur kennis van persluchtapparatuur en je Enge! uitstekend. Je bent commercieel, analytisch, doelgerii zelfstandig en communicatief sterk. Je gaat werken ii jong, he.cht en succesvol team. Dit is een fulltime fun uitzicht op een vast dienstverband. kijk voor meer banen op www.randstad.nl De Wassenaarse Bouwmaatschappij is actief in de nieuwbouw van luxe villa's, kleinschalige woningbouw utiliteitsprojecten, renovatie en verbouwingen. Wegens uitbreiding van onze orderportefeuille zoeken wij een - Het calculeren volgens bestek en tekeningen, werk opnemen op locatie en het maken van offertes - Het opstellen van meer- en minderwerk en financiële overzichten - De voorbereiding en begeleiding van meerdere projecten en het maken van planningen - De inkoop en het onderhandelen met leveranciers, installateurs en onderaannemers Wij vragen: - MTS HTS - niveau bouwkunde en enkele jaren ervaring in bovengenoemde functie - Goede contactuele-, redactionele- en onderhandelingsvaardigheden - Commercieel en stressbestendig - Kennis van automatisering, budgettering, bouwtechnieken en uitvoeringsmethoden - U bent verantwoordelijk voor de uitvoering en planning van een aantal kleinschalige projecten - Overleg met opdrachtgevers, architecten, onderaannmers en leveranciers - Constateren van meer- en minderwerk en het verwerken daarvan - Het bewaken van de kwaliteit, planning en kosten Wij vragen: - MTS - niveau bouwkunde en enkele jaren ervaring in soortgelijke functie - Goede contactuele- en onderhandelingsvaardigheden - Gevoel voor kwaliteit en detail - Commercieel en stressbestendig Wij vragen: Iemand met voldoende theoretische kennis en praktische ervaring, met goede contactuele eigenschappen, gevoel voor kwaliteit en detail, die in staat is de dagelijkse leiding van kleinschalig project op zich te nemen. Voor de juiste kandidaten ligt hier een uitdagende en zelfstandige functie, gekoppeld a goed salaris en uitstekende secundaire voorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in één van bovengenoemde functies verzoeken wij u uw sollicitatie cv te richten aan: WBM Wassenaarse Bouwmaatschappij BV t.a.v. de heer Bob van Kampen Postbus 8 2240 AA Wassenaar Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 26