{Brijder zoekt TECHNICQ-ïp S Vacaturekrant IMÊ Aan de slag bij Achmea? O ir randstad Verpleegkundige ambulante verslavingszorg m/v (i/ww. brijder.nl Meerlanden nv TEAMLEIDER OPERATIONS m/v Ta Medewerker klantenservice Administratief medewerker Vedior Loop jij ook graag voorop? Kom werken bij de bekendste arbodienst Medisch triagisten"™1 Accountmanager Automatisering B.V. UITVOEREND MEDEWERKER AUTOMATISERING (M/V) wij zorgen voor jou K00P-C0NSU1T PART-TIME TELEFONISTE/RECEPTIONISTE superjob.nl U meer banen op vacaturekrant.nl Brijder Verslavingszorg is dé specialist verslavingszorg in Noord-Holland. Binnen onze moderne gezondheidszorgorganisatie zijn hulpverleners zeer betrokken bij de vraag van de cliënten en bij de organisatie van Brijder Verslavingszorg. In het team Sociale Verslavingszorg, vestiging Haarlem, regio Zuid. voor 20 uur per week, vacaturenummer 0509. le taken bestaan uit het voorbereiden van de methadonverstrekking, de ver- ecb trekking zelf en alle bijbehorende administratieve werkzaamheden, jjj I bezit minimaal het diploma verpleegkundige A en heeft bij voorkeur ervaring ilsi iet de genoemde werkzaamheden. U heeft affiniteit met de doelgroep en naakt graag deel uit van een team. U houdt van werken in een dynamische Loiletting en kunt goed relativeren. ha t a Irbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de CAO-GGZ (FWG 45). zij on D foor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. M.C.E.G. Holland, ee' 023) 53192 94. Reacties voor 6 juni 2005 o.v.v. vacaturenummer 0509 -.eg ,ste tan Brijder Verslavingszorg, t.a.v. P&O, Postbus 414,1800 AK te Alkmaar ofwerken@brijder.nl tel 'ts' leer weten over de Brijder? Brij der verslavingszorg Iuisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Meerlanden NV is een dienstverlenende onderneming op het gebied van afval inzameling, reiniging, gladheid- en ongediertebestrijding. Deze diensten worden uitgevoerd voor 200.000 particulieren in zeven gemeenten en bij 3.500 bedrijven. De Meerlanden beschikt over een eigen composteerinstallatie, die het ingezamelde groente-, fruit- en tuinafval tot compost verwerkt Ons personeels bestand bestaat momenteel uit 165 medewerkers/sters. Wij zijn op zoek naar een 40 uur per week voor de aansturing van de afdelingen Inzameling en Reiniging. De werkzaamheden worden voornamelijk verricht vanaf de locatie Rijsenhout. Samen met een collega teamleider geeft u leiding aan 100 medewerkers binnen de afdelingen Inzameling en Reiniging. Uw taken: als integraal teamleider, binnen vooraf overeengekomen kaders, bent u verantwoordelijk voor het realiseren van de doelen van de afdeling, met nadruk op de reinigingstaken het aansturen van medewerkers binnen de afdeling Inzameling en Reiniging voeren van gesprekken (o.a. werkoverleg, functioneringsgesprekken, verzuimgesprekken) aanbrengen en doorvoeren van efficiencyverbeteringen binnen de operationele werkzaamheden in samenspraak met afdeling bedrijfsbureau inplannen van werk zaamheden en medewerkers verrichten van diverse administratieve werkzaamheden Onze eisen: MBO opleiding leidinggevende ervaring zelfstandigheid en pro-actief cijfermatig inzicht en rekenkundige vaardigheden sociale en communicatieve vaardigheden geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden: Een plezierige werkkring. Goede arbeidsvoorwaarden, zoals een uit stekende pensioen- en ziektekostenregeling, studiekostenvergoeding, vergoeding kinderopvang en fietsplan. Nadere informatie: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Bedrijfsbureau, de heer S. Dreijer, tel. 0297 - 381727 of mevrouw E.M. van der Jagt, personeelsconsulent, tel. 0297 - 381798. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: De Meerlanden, t.a.v. afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 391, 1430 AJ Aalsmeer öf via e-mail: info@meerlanden.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. afvalinzameling, recycling en reiniging De Meerlanden Adverteren? 075-6813677 pag@hdcmedia.nl Jongeneel Transport is een transportbedrijf dat voornamelijk gericht is op het vervoer van gevaarlijke stoffen, food en non-food producten. In 1956 is ons bedrijf gestart en sinds die tijd zijn we uitgegroeid tot een onderneming van formaat. Op dit moment hebben we 85 medewerkers in dienst en beschikken we over circa 70 trekkende eenheden. Als familiebedrijf hechten we veel waarde aan onze mensen. Persoontijk contact vinden wij dan ook heel belangrijk. Wij gaan voor stiptheid en proberen daarmee oplossingen te zoeken naar ieders tevredenheid. Wil je meer informatie over onze organisatie? Kijk dan op onze website: www.jongeneel.com Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar Fulltime chauffeurs met volledig ADR Wij verwachten van jou: - Groot rijbewijs (B.C.E) - Chauffeursdiploma - ADR diploma - VCA diploma is een pré - Relevante werkervaring - De bereidheid om in het weekend te werken Wij bieden je: - Een prettige werksfeer - Een aantrekkelijke en afwisselende baan bij een groeiend bedrijf - Salaris volgens de CAO voor het beroepsgoederenvervoer Wil je meer informatie? Dan kun je contact opnemen met Ard Jongeneel, tel. 071-5322530 Een reactie, samen met je CV kun je richten aan: Jongeneel Transport B.V. t.a.v. Ard Jongeneel Voorschoterweg 52a 2235 SH Valkenburg zh Praat 'ns met een Vedior Consulent Want een consulent van Vedior Financials weet alles over werken bij financiële instellingen. En heeft tijdelijke of vaste banen voor je bij grote banken en verzekeringsmaatschappijen. Banen op MBO- en HBO-niveau, waarin het draait om management- en procesondersteuning. Je kunt nu aan de slag bij Achmea in Haarlem en Noordwijk. O C N STï 0 O Als medewerker klantenservice beantwoord je telefonisch vragen van klanten over zorgverzekeringen en geef je advies over nieuwe verzekeringsproducten. Ook leg je de gegevens uit gesprekken administratief correct vast. Je werkt en denkt op MBO-niveau en bent klantgericht en communicatief vaardig. Het betreft een baan voor langere tijd, waarvoor je minimaal 25 uur per week beschikbaar bent. Je krijgt een intensieve interne opleiding, waarbij je leert omgaan met de systemen en de benodigde fiscale kennis opdoet. Als administratief medewerker beoordeel je machtigingen en declaraties van verzekerden en stel je de hoogte van de vergoeding vast. Daarnaast behandel en beantwoord je binnenkomende vragen en klachten. Je denkt en werkt op MBO-niveau. Je kunt werken met Word en Excel en hebt goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Het betreft een baan voor minimaal 32 uur per week. Is een van deze functies iets voor jou? Neem dan contact op met Machteld Hoogenboom of Esther Bos van Vedior Financials. Leiden, Steenstraat 59 tel. (071) 514 61 47 vestiging.0008@vedior.nl www.vediorfinancials.nl Financials The Better Match standplaats Amsterdam voor de regio Noord-Holland Vanuit Amsterdam verzorgt ArboNed in samenwerking met SOS International de telefonische diagnose voor klanten in heel Nederland. Hier doen professionals met een medische opleiding de eerste verzuimbeoordeling (tnage) zodat we onze medische expertise al bi| het eerste contact inzetten. Als medisch tnagist help je direct mee aan het terugdringen van verzuim bi) onze klanten. Dit doe je door na de verzuimmelding eerst met de werkgever af te stemmen wat de beste aanpak is. Vervolgens leg ]e telefonisch contact met de zieke werknemer. Op basis van het ziektebeeld dat de werknemer jou schetst bepaal je of nader onderzoek, bijvoorbeeld door een bedrijfsarts of een bedrijfsmaatschappelijk werker, nodig is. In dat geval zet je daarvoor de acties uit. Met de werknemer en de werkgever maak je afspraken over het moment van werkhervatting. Functie-eisen Je hebt een afgeronde opleiding HBO-V of een gelijkwaardige medische opleiding Daarnaast beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden. Als je beschikt over de post-HBO opleiding arbo/reïntegratieverpleegkunde is dat een pré. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jacco van den Berg, manager triagecentrufn, via 06-53 174 022. Als eivaren accountmanager ben je verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten binnen je regio. Je richt je specifiek op bedniven binnen de Zakelijke Markt (tot 500 medewerkers) Je onderhoudt bestaande klantrelaties en bouwt de bestaande dienstverlening verder uit Daarnaast ncht je je in deze functie uitdrukkelijk op het acquireren van nieuwe klanten. Functie-eisen Wij vragen voor deze functie minimaal een HBO werk- en denkniveau. Je hebt minstens dne jaar ervanng als accountmanager binnen de zakelijke dienstverlening. Een absolute voorwaarde is dat je ervanng hebt met acquisitie. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Albert Bürger, salesmanager, via 06-23 776 688. Solliciteren Geïnteresseerd? Kijk dan voor meer informatie op www.arboned.nl. Je brief met cv kun je sturen naar ArboNed, afdeling Human Resources, postbus 85091,3508 AB Utrecht Je kunt je bnef en cv ook mailen naar vacatures@arboned.nl ArboNed heeft een eigen CAO met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. ArboNed en zijn dochters Arts in Bednjf, KeurCompany en Mediation Network helpen organisaties hun menselijk kapitaal sterk te houden. ARBONED maakt werk van gezondheid TECHNICO AUTOMATISERING BV, toonaangevend bedrijf in automatisering van de wasserij industrie, groeit!! Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die ons jonge team komt versterken. Een duizendpoot met een no-nonsense mentaliteit welke ons komt helpen de Technico producten verder te ontwik kelen, installeren en implementeren. Verantwoordelijkheden: Ondersteuning en begeleiding bij implementatieprojecten Uitvoeren van dataconversies Contacten met leveranciers en klanten Verhelpen van storingen Algemene interne externe werkzaamheden uitvoeren Assisteren bij de ontwikkeling van nieuwe software pakketten Functie-eisen: Gestructureerde persoon met flexibiliteit Zelfstandig probleemoplossend vermogen Goede communicatieve vaardigheden Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Geen 9 tot 5 mentaliteit Rijbewijs B Een afgeronde relevante MBO of HBO opleiding Minimaal 3 jaar werkervaring Kennis van Windows en/of Linux Bent jij de persoon die wij zoeken Reageer dan snel voor 4 juni. Je schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u richten aan: Technico Automatisering B.V. T.a.v. dhr. J. Blokhuizen Willem Barentszstraat 41 2315 TZ Leiden Telefoon 071-5219506 gezondheidszorg jij zorgt voor anderen Karin Nederkoorn 023 516 53 05 Gedempte Oude Gracht 20 Haarlem verpleegkundigen m/v Wij zijn met spoed op zoek naar BIG geregistreerde verpleegkundigen met ervaring in de algemene ziekenhuizen. Bij ons heb je de mogelijkheid om zelf te bepalen welke diensten je wilt werken. Ook is het het mogelijk om, naast een vaste baan, bij ons in de invalpool te werken. Je werkt dan in de algemene ziekenhuizen in de omgeving van Alkmaar. Amsterdam, Beverwijk, Haarlem en Hoofddorp. Ben je per direct, voor minimaal 8 uur per maand beschikbaar? Reageer dan snel! kijk voor meer banen op www.randstad.nl Koop-Consult B.V. is de dynamische inkooporganisatie van de sterk 1 groeiende Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven met als deelgenoi een drietal onder verschillende formule-naam succesvol opererende j Supermarktketens te weten: Dirk van den Broek, Bas van der Heijden Digros alsmede de bekende Dirck III slijterijen en Dirx Drogisterijen. Wij vragen een: (als flexibele oproepkracht tijdens vakanties, ziektes e.d.) Functie-omschrijving: zij houdt zich hoofdzakelijk bezig met ontvangen van leveranciers en het aannemen en doorverbinden van het binnenkomende telefoonverkeer via onze telefooncentrale tevens zal zij zich bezighouden met faxen/in- en uitgaande post en alle voorkomende werkzaamheden. Wij vragen: een enthousiaste- en representatieve dame die in beschaafd Nederlands en eventueel Engels de gasten te woord kan staan, zowel door de telefoon als aan de balie iemand met enige ervaring. Wij bieden een uitstekend salaris Standplaats: SASSENHEIM Ben je geïnteresseerd in deze functie en denk je aan de gestelde functi^ eisen te kunnen voldoen, dan verzoeken wij je je schriftelijk sollicitatj binnen 14 dagen te richten aan: koop-consult b.v. t.a.v. mw. t. de kobM Postbus 115, 2170 ac sassenheim Email:tdekoker@koopconsult.nl (discretie verzekerd)

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19