Es erichten FAMI Advertentieservice HDC DL4 KLAASSENS Poort naar de HARZ Golden Tulip AlVIELANDl overzicht overlijdensberichten t VRUDAG 20 MEI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichtenéhdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon, Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overfed e n Met verslagenheid geven wij kennis van het plotse linge overlijden van onze collega en gewaardeerde medewerker Joop de Jong op maandag 16 mei 2005. Joop was sinds 1 januari 2000 bij Centocor B.V. in dienst op de afdeling Facility als medewerker logis tieke dienst. In de afgelopen jaren hebben wij hem leren kennen als een loyale medewerker die zich volop en met plezier inzette. We zullen hem met veel waardering herinneren als een prettige collega. Wij wensen zijn naaste familie sterkte om dit moei lijke verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van Centocor B.V., Pedro Tetteroo, Vice President General Manager of Centocor B.V. Marnix de Raaf, Voorzitter van de Ondernemingsraad Joop de Jong Je stond altijd voor iedereen klaar. Recht door zee, met een hart van goud. We zullen je missen. Aat Firmijn Fenna Ronald Esther Anita Mario Miriam Therese Peter Linda Heieen John André Stefan Gert Jan Anne en je collega's van Falck, Eurest, Nadeem en Janson. Leiden, mei 2005 Lieve Oma, 't was fijn dat u onze oma was om saam met u te leven maar eenmaal roept de Heer zijn kind u heeft ons veel gegeven Oma Freke Nel en Gijs Corina en Rob Margriet en Bas Eef, Floor, Luuk Cornee, Evelien Linda en Roy Martha en Jan Senna Annegreet en Peter Annemarie en Mark Gerben Gerwin en Louise Gerda en Willem Davine en Leo Angelina Jens Heieen en Kees Tamara en Erik Claudia, Corniels Carolien en Huig Peter en Nancy Jan-paul, Simon, Lieneke Bart en Samantha Margriet en Michael Sander, Julian Jan-paul en Anouk In liefdevolle herinnering; Rob Gerard Yvonne en Arjan Lyanne Tom Gerda en Adrie Maria Linda, Pieter, Carlijn Arjan Jan en Margreet Ellen lohan en Jolanda Jessica, Jenny, Judith Nicoliene en Dannie Odin, Meren, Lars Ruwe stormen mogen woeden, alles om mij heen zij nacht, God, mijn God zal mij behoeden, God houdt voor mijn heil de wacht. Gezang 178 7. Na een liefdevolle verzorging in huize "de Wilbert", is door de Here uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonva der, groot- en overgrootvader Johannes Kromhout op de leeftijd van 78 jaar. M. Kromhout - Peeman Kees en Lenne Kromhout Jacqueline en Jelle Chris en Daniëlle Ria Kromhout Sharon René Lenie en Floor de Best Marieke en Hans Petra en Jaap Floris en Maja Aafke en Nicö Zwaan Dennis en Maaike Martijn Johan en Loes Kromhout Johan en Angelina Ronald Cor en Nel Kromhout Peter en Annemarie Karin en Remko Damian Corine en Niels Gerard Kromhout t Marja en Johan van Klaveren Bianca Mitch Jannie en Cock Filippo Y vette Alex 2224 RL Katwijk, 18 mei 2005 Jan van Brakelstraat 34 Mijn man, onze vader en opa ligt opgebaard in het rouwcentrum, Zuidstraat 103, te Katwijk aan Zee, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren op za terdag 21 mei, 's avonds van 19.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op maandag 23 mei, 's middags om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7, Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Zij die geen persoonlijk bericht hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Rust in vrede. Dankbaar voor al die extra jaren hebben wij toch uiteindelijk afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa Franciszek Maksymiak Dolha, Polen, 25 mei 1920 Warmond, 18 mei 2005 Warmond: Han en Ineke Roy Suzanne Lelystad: Karin en Carlo Warmond: Lilian en Max Nieuw Scheemda: Hedwig en Henk van Wassenaarstraat 19 Warmond Fransz is overgebracht naar het mortuarium van "Mariëngaerde", Mgr. Aengenentlaan 3 te Warmond, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 22 mei 2005 van 16.00 tot 17.00 uur. De Afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 23 mei 2005 om 10.30 uur in de Kapel van "Mariëngaerde" te Warmond, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de St. Matthiasparochie te Warmond. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "Het Trefpunt", Herenweg te Warmond. Correspondentieadres: Familie Maksymiak Taskinlaan 8 2361 XM Warmond Op 80e jarige leeftijd is plotseling overleden mijn lieve zus en onze lieve tante Sara Helena Owel Bram Owel en neven en nichten. Crematie vindt plaats op vrijdag 20 mei om 17.00 uur op begraafplaats Rhijnhof. Na een zorgzaam leven is na een kort ziekbed overleden mijn lieve moeder en zus Klazien Giesen-van der Holst sinds 1981 weduwe van Eduard Giesen 21 oktober 1912 Leiden 14 mei 2005 Tiny Heijmans-Giesen t Eduard Giesen D. Blikman-van der Holst Correspondentieadres: E. Giesen Dalkruidzoom 14 2353 RW Leiderdorp De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. 'Vreest niet, Ik ben het die u roept' Heden is zacht en kalm ingeslapen op bijna 95- jarige leeftijd mijn zorgzame vader, mijn lieve vriend, oom en oudoom Hermanus Vijlbrief Herman Wij danken de medewerkers van zorgcentrum Groenhoven voor de liefdevolle verzorging van mijn vader. Herman Vijlbrief jr. Sienie van Haarlem en verdere familie Leiden, 19 mei 2005 Correspondentieadres: Dhr. H. Vijlbrief Topaaslaan 214 2332 JJ Leiden Mijn vader is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op zondag 22 mei van 14.00 tot 14.30 uur. De dienst van Woord en Gebed vindt plaats op dinsdag 24 mei om 14.00 uur in de aula van be graafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Aansluitend begeleiden wij mijn vader naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden overleed de lieve vriend van onze moeder Herman Vijlbrief Kinderen en schoonkinderen van Sienie van Haarlem 'De Heer is mijn Herder, mij zal niet ontbreken. Omringd door allen die hem lief en dierbaar waren is vredig ingeslapen onze geliefde vader, schoon vader, groot- en overgrootvader Gerhardus van Zuijlen weduwnaar van Johanna Slui op de gezegende leeftijd van 93 jaar. Katwijk: G. J. van Zuijlen A. van Zuijlen-van Rijn Rijnsburg: J. C. van Zuijlen D. van Zuijlen-den Heijer Monster: J. J. D. van den Bos-van Zuijlen J. van den Bos Rijnsburg: J. A. A. de Koning-van Zuijlen D. de Koning A. J. van Zuijlen Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg, 19 mei 2005 Smidstraat 77 Correspondentieadres: J. C. van Zuijlen Abdijlaan 18 2231 EC Rijnsburg Geen toespraken. Onze vader en opa is opgebaard in het rouwcen trum 'De Laatste Eer' aan de Oude Vlietweg 5 te Rijnsburg, alwaar gelegenheid zal zijn tot condole ren zaterdag 21 mei van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 23 mei om 14.00 uur in de Chr. Geref. Eben- Haëzerkerk aan de Oegstgeesterweg te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van bovengenoemde kerk. 'Mijn genade is u genoeg' In dit vertrouwen is door zijn Heiland thi mijn allerliefste man, onze vader, schooil opa [A 0 Martinus Christiaan Scho ve in de leeftijd van 76 jaar. Zijn liefde en zorgzaamheid zullen nooit vergeten. Hennij Schouten-van di ot te Martin en Cobie Maartje en Marcel Jacob Daan Ruben Aukeline en Wim Eric en Catje Leiden, 17 mei 2005 Jantina van Hoornkade 5 2331 RD Leiden Martien is thuis, alwaar geen bezoek. Voorafgaande aan de begrafenis zal een Woord en gebed plaatsvinden op DV m mei om 12.00 uur in de aula van de be Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot c in de ontvangkamer van de begraafplaats.! KLAASSENS CONFECTIE ETAGE DRESSLER BUSINESS- SUITS 398," OVERHEMDEN korte en lange mouw v.a. 39," 0DERMARKT ZOMERPANTALONS v.a. 118." KATOENEN C0LBERT+ PANTAL0N+P0L0 samen voor 248." Gedipl. kledingcoupeur aanwezig, dus confectie als maatwerk afgeleverd. BREESTRAAT 114ab LEIDEN r7 S Nailantei is 12 jaar oud. Ze woont in een afgelegenl het zuiden van Kenia. Nailantei is onlangs geoperej een misvormde voet in een ziekenhuis in de stad. Ni ze nog speciale schoenen en een beugel, maar binn kan Nailantei zonder hulpmiddelen lopen. Het Liliiij droeg 184 euro bij voor haar revalidatie. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Nailantei: k die zonder steun geen kans maken op medische ol revalidatie. Tienduizenden kinderen wachten op hl Uw steun is heel hard nodig. Al 25 jaar hét fonds voor kinderen n een handicap in ontwikkelingsland INCLUSIEF: verblijf in 4-sterren Sporthotel Playoff verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet gratis sauna en fitness Supervoordelige autoreis naar Duitsland NIEUW in het programma van KRAS Stervakanties! Vanwe ge de vele aanvragen die wij ontvingen voor de wonderschone Harz, zijn onze inkopers op zoek gegaan naar een comfortabel hotel in dit prachtige gebied! Wij contracteerden daarvoor het 4-sterren Sporthotel Playoff, gelegen op circa 3 km van het cultuurrijke en gezellige plaatsje Braunschweig. En KRAS zou KRAS niet zijn wanneer wij u hier niet met topvoordeel naar toe zouden laten gaan! Want een 4-daagse autoreis met verblijf in dit hotel boekt al vanaf slechts 69' En dit is inclusief dagelijks ontbijtbuffet! In de omgeving van het hotel treft u naast een prachtige natuur ook authentieke dorpen en leuke stadjes die hun traditionele vakwerkhuizen en gezellige marktpleinen tonen. Dus aarzel niet langer en maak kennis met de Harz! 4-STERREN SPORTHOTEL PLAYOFF-BRAUNSCHWEIG Het hotel is op ca.3 km van de binnenstad van Braunschweig gelegen. Het hotel beschikt o.a. over mediterraan restaurant, hotelbar, gezellige Sportpub Barfly, saunalandschap met whirlpool, fitness (gratis), tennisbanen, kegelbaan, squashba- nen en solarium (tegen betaling). De kamers zijn voorzien van bad of douche, toilet, föhn, telefoon, tv, radio en minibar. TIPS VOOR UITSTAPJES De Harz is de hoogste streek van Midden- en Noord-Duitsland en kenmerkt zich door bergtoppen van meer dan 1000 m hoog, donkere naaldwouden, ruige rotspartijen en diepe meren waar langs u urenlange wandelingen kunt maken Maar ook kunt u vanuit het hotel heerlijke uitstapjes maken naar ste den die allen een indrukwekkende geschiedenis hebben en uit volle pracht bestaan. We beginnen met het stadje Braun schweig en haar Romaanse Dom, de gotische St. Martini en Ge- wandhaus én niet te vergeten het oudste museum van Duits land. Hier kunt onder meer werken van Rembrandt, Vermeer en Rubens bezichtigen.Ook is Wolfsburg met o.a het Volkswa gen Museum en moderne planetarium zeker de moeite waard om te bezichtigen.Bezoek ook Wolfenbüttel met haar 500 histo rische vakwerkhuizen, het Lessmghaus eh de Hauptkirche. En wat dacht u van de Oude Hanzestad Hannover met oude gevels én moderne parken? Tuinliefhebbers zijn hier absoluut aan het juiste adres door de Grosse Garten Herrenhause waar 3 eeuwen Europese tuinarchi tectuur te bewonderen is. Tot slot raden wij u aan om kennis te maken mét het statige Celle Aankomstdata HZ 14.608 4 dgn, vrijwel iedere vrijdag van 27/5 t/m 28/10 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 30/5 t/m 31/10 a.€ 85 Toeslagen per persoon: 1 -pers.kamer 45 (4 dgn), 60 (5 dgn), reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking) Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, div. verzekeringen. Vraag uit gebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.608 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS STëyl/Ttkctyftiea KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Groie gg Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 iSK. www.kras.nl mi t/m vr 00.30 20.30 uur, I». 09J0 1|.30 uur SS 073 - 5 999 999 ZOMERS TOPVOORDEEL!! J"/4.-/5:dla51t vanAmeland! INCLUSIE verblijf in Golden i Noordsee"" verblijf in 2-perso: ira dagelijks uitgebrei ff gebruik overdekt r IN Er even tussenuit naar heerlijk Waddeneiland Er heerlijk tussenuit naar het mooie waddeneiland Ameland! En voor een superscherpe prijs? Dat kan! Want een 3-daags verblijf in het luxueuze 4-sterren Golden Tulip Resort Noordsee kunt u nu boeken voor de bizar lage prijs vanaf slechts 99! En dat is ook nog eens inclusief dagelijks ont bijtbuffet! Dit hotel is gelegen aan de Strandweg, vlakbij het gezellige dorp Nes en op een steenworp afstand van het Noordzeestrand. Ameland is met haar vele fietspaden en het heerlijke strand een perfecte bestemming om er echt even helemaal uit te zijn! U ziet het, ook voor de Wadden moet u bij KRAS zijn. HOTEL GOLDEN TULIP RESORT NOORDSEE - NES/AMELAND Het Golden Tulip Resort Noordsee is in april 2002 geopend en is luxueus en sfeervol ingericht. Uw kamer is voorzien van tv, telefoon, balkon of terras en een badkamer met een apart toilet. Het hotel beschikt over een receptie, lounge met open haard, hotelbar, restaurant, tuin en kinderspeel plaats. Bovendien is er een overdekt zwembad, sauna, Turks stoombad en tegen betaling kunt u gebruik maken van het solarium EXTRA AANBIEDING-WELKOMSTDINER Als extra aanbieding bieden we onze gasten een 3-gangen welkomstdiner aan voor slechts 20. Dat is al een scherpe prijs, maar als u ook het tweede 3-gangendiner meteen boekt, heeft u nog meer voordeel. Dan betaalt u totaal slechts 37,50 p.p. voor twee 3-gangendiners! TIPS VOOR UITSTAPJES Vanaf Holwerd (Friesland) v; Waddendiamant genoemd. Het Noordj zacbtzïlte zeelucht, strand en duinen zi Vanaf de voordeur van het hotel beginne paden die Ameland ontsluiten. We noerr dere natuurgebied 'Het Oerd', een gebiei uniek is vanwege de vele verschillend» Ameland kent een aantal musea zo3ls het Cl Museum Sorgdfager en het Reddingsmij Fock'. Op naar Ameland dus! Aankomstdata HZ I4.7H» 3 dgn, vrijwel iedere vr. van 24/6 t/m lij 4 dgn. Iedere vr. van 24/6 t/m 15/7 5 dgn, iedere ma. van 30/5 t/m 1117 Toeslagen per persoon: 1-pk v.a 56,f» (per boeking, verplicht), welkomstdiner va Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vi vervoer, reserveringskosten, toeristenbei, j gen.Vraag uitgebreide reisbeschrijving ré KRAS KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote JJg Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 vèL 24 UUR PER DAG, 7 DACE www.ki mi l/m vr: 00.30-20.30 uur Fa] 073 - si Naam overledene Jacobus Cornells Joseph de Groot Geertruida Freke-de Ruijter. weduwe van Gerard Freke Aart de Smit Hedy Josephina Verhaar Willemeintje Maria Boekwijt-van Bladeren, weduwe van A. Th. van Calkar Christiana Groenewegen, echtgenoot van M. J. E. Smeets Lft/Geb.j. Plaatsnaam 1928 Hillegom 1916 Katwijk 1925 Wagen ingen 1949 Haarlem 1921 Heemstede Uitvaart/Crematie 23 mei 10.30 uur 23 mei 13.30 uur 21 mei 10.30 uur In besloten kring 21 mei 10.30 uur In besloten kring Kerk/Begraafplaats/Crematorium St. Martinuskerk te Hillegom Algemene begraafplaats te Katwijk a/d Rijn Begraafplaats te Heelsum Crematorium Westerveld te Driehuis ledereen mag het weten: U wilt het van de daken schreeuwen: zojuist is de mooiste baby ter wereld geboren! Zegt het voort met een geboorte-advertentie in uw regionaal dagblad. Op www.hdcmedia stelt u eenvoudig en snel uw advertentie samen, met tekst en lay-out geheel naar wens. Selecteer de edities waarin u de advertenties wilt plaatsen en u bent klaar. Kunt u weer terug naar de kleine.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4