Sporting loopt in Russische val SPORT Voetballers van vlees en bloed HSV meldt zich voor Rafael van der Vaart Van Bommel kan eindelijk masker laten vallen Bestuur VTV treedt af wegens actie Martinus CSKA countert in Lissabon naar UEFA Cup Minister Verdonk: Oranje niet afhankelijk van Kalou Waterpoloërs Jong Oranje gaan spelen in hoofdklasse Heijboer leidt in Olympia's Tour -i. ,5 nan Vonk T bij Ajax Doelman Hans ft zijn contract bij Ajax aar verlengd. De 35-ja- er maakte vorig jaar de van SC Heerenveen [.Vonk speelde dit sei- nu toe 23 officiële in Ajax 1. os naar Ingrid Paul m - Voormalig sprint- mpioen Jan Bos rijdt seizoen voor Team an coach Ingrid Paul. tser tekende gisteren ract voor één jaar. Bos ik trainingspartner roothuis mee naar zijn loeg. Bos zocht naar- een werkgever en het vertrek van zijn sta Poltavets (naar emaal alleen. e-19 laar EK et Nederlands voet- voor spelers onder 19 in het Tsjechische Ky- n geslaagd een entree- or het Europees karn ap te halen. De jeugd- bondscoach Cor Pot et laatste groepsduel ran Kroatië, waardoor derde plaats in de rd bereikt. Alleen voor winnaars was een tic- erveerd voor het EK, 8 tot 29 juli in Noord- vordt gehouden. ren doet chi pijn Robbie McEwen de Ronde van Italië uit pte kwelgeest van ion Alessandro Petac- ustralische wielrenner jisteren zijn Italiaanse t in de tiende etappe em verschil. Voor was het zijn derde rit- eze Giro. Petacchi nog tevreden stellen 1 01 its één overwinning, rsto genoot Danilo di Luca ,gel jsteren, een dag na de stdag, de roze leiders- ■t algemeen klasse- >edt|ien zich amper veran- voor na de 212 kilo- 0~ rit tussen Ravenna erl)i no Veneto. Vandaag is bergetappe in de Do- over 150 kilometer lo Alto. donderdag 19 mei 2005 ek en ela verder ichaëlla Krajicek en aela hebben gisteren ronde van de kwalifi- n Roland Garros be- pcek ontdeed zich in :e wedstrijd op het Parijs met 6-2 6-3 van rijnse Maria-Emilia Sa- jicek speelt nu tegen Vanessa Henke. Ta rn in drie sets van de na Baltacha: 5-7 6-2 6- !thet nu opnemen te- redse Hanna Nooni. g goud Pessoa - De Braziliaanse ter Rodrigo Pessoa nog olympisch goud. erd met zijn paard Ba- Rouet tweede op de in Athene, maar de maar Cian O'Connor r gediskwalificeerd jn paard Waterford ositief was bevonden, ïationale hippische fe- EI besloot eind maart rhet goud af te ne- discutabele beslissing aangevochten. door Hans Leber den haag/ussabon - Ze zullen het in Alkmaar misschien een klein beetje als gerechtigheid beoordelen: niet Sporting Lissa bon is winnaar van de UEFA Cup 2005, maar CSKA Moskou. Het elftal dat door de Alkmaarders op een paar seconden na achter over was getrokken, verloor gis teravond op eigen veld de finale van de Russen die er in grote de len van de wedstrijd niet aan te pas waren gekomen. De counter was beslissend in een klassiek voorbeeld van de 'gekeerde' wedstrijd: 1-3. Wereldstad Moskou, ooit thuis basis toch van een ster als doel man Lev Yashin, kreeg gister avond de eerste Europese titel voor clubteams. Nadat het eer der in de Champions League Chelsea niet was gelukt, is de tweede club die drijft op de mil joenen van oliebaron Abramo- vitsj er dus wel in geslaagd een Europese beker te winnen. De Russische suikeroom pur sang sponsorde zijn Russische liefde met 67 miljoen euro voor drie jaar. Daarmee gorden vooral chartervliegtuigen vol Brazilia nen naar Moskou gevlogen, waar af en toe een bruikbare speler uit valt. De Russen moesten het in Lis sabon doen met een handjevol supporters in het met Portuge zen afgeladen Estadio José Al- valade. In die ambiance was het begrijpelijk dat Sporting vanaf het begin druk op de defensie van CSKA zette. CSKA kwam slechts zelden over de midden lijn en leek een troosteloos ein de tegemoet te zien. Ondanks de aanwezigheid van enkele Brazilianen bleek ook CSKA Moskou een typische Oostblok- ploeg: loerend op de snelle te genaanval vanuit een gesloten defensie, een spelletje dat in de eerste helft uiterst zwak werd uitgevoerd. In de 28ste minuut was het een schot van Rogerio, snoeihard vanaf de rand strafschopgebied in de rechter bovenhoek, die de 19-jarige zeer getalenteerde Russische doelman Akinfejev volslagen kansloos liet. Het bracht de Russen, en hun Bra ziliaanse aanvalsleider met de welluidende naam Vagner Lo ve, niet tot extra maatregelen. Of het moet een kans voor open doel in de 44ste minuut zijn ge weest, waarmee Love zijn ploeg op 1-1 had moeten zetten. Maar hoe zeer kan een wed strijd keren? Het zal zelden zijn vertoond. In de 57ste minuut was het geen Braziliaan maar een Rus die geheel tegen de verhouding in de gelijkmaker scoorde: Aleksei Berezoetski kopte een vrij trap van Carvalho via de grond in het doel. CSKA kreeg kansen. Dezelfde Carval- 'Ik gun het ze wel' Kun je kijken naar een finale waar je zelf in had kunnen staan? Nee, zeiden sommige AZ-spelers gisteren, en ze vertikten het om op tv te gaan kijken naar Sporting Lissabon - CSKA Moskou. Er waren er echter ook die wel inschakelden voor de UEFA- Cupfinale. „Het is en blijft voetbal, hoor. We hebben het hier niet over oorlog en hongers nood", relativeert Kenneth Perez het Alkmaarse leed van de uitschakeling in de halve finale. De aanvaller zit deze avond voor de buis om de fi nale te zien. Hij heeft er niet veel moeite mee. „Nee, ik vond de opbouw naar de wedstrijd moeilijker. Dat vind ik namelijk altijd het mooiste: met de bus naar het stadion, de supporters die je ziet, het betreden van het veld en dat soort dingen. De wedstrijd zelf is uiteindelijk gewoon een wedstrijd, ne gentig minuten, zoals iedere week", zegt Perez. Zijn gevoel wordt gedeeld door Tim de Cler. „Toen ze het veld opkwamen had ik wel even een shitgevoel, maar nu valt het wel mee", zegt hij in de rust. „De wed strijd is alleen niet veel aan. Als er een mooie film op was geweest, had ik waarschijn lijk wel overgeschakeld." De finale kan aanvankelijk inderdaad niet boeien. Spor ting komt 1-0 voor en CSKA komt nauwelijks over de middenlijn. Na rust blijken de Russen toch wel iets te kunnen. Ze winnen met 3-1. Tim de Cler kan een lachje niet onderdrukken. „Nu we ten die Portugezen hoe wij ons voelden", zegt hij, ver wijzend naar de halve finale. „Wij hebben er verder na tuurlijk niets aan, maar het is wel leuk voor die Russen. Ik gun het ze wel. Ik weet niet waarom. Gewoon een ge voel." „Zo kan het gaan", zegt Perez. „Het maakt me op zich niet veel uit, maar ik vind wel dat het aanvallende voetbal van Sporting be loond had mogen worden." ho bediende na een counter in de 65ste minuut Zhirkov die, met een schot door de benen van Sporting-keeper Ricardo, de 1-2 scoorde. Hoezeer de tegenstoot een pro baat middel tegen een betere tegenstander is, bleek in de 75ste minuut. Een Portugese Voor het eerst houden spelers van een Russische ploeg een Europa Cup vast. Foto: Reuters/Jerry Lampen inzet van Rogerio, vrijwel op de doellijn van CSKA, kaatste via de paal in de handen van doel man Akinfejev. De doelman bracht de bal gewiekst terug in het spel en seconden later stond wél een CSKA-Braziliaan, Vagner Love, voor open doel nadat zelfs Ricardo was uitge- counterd': 3-1. CSKA-trainer Gazzajev ging op de schouders, de Portugezen verlieten huilend het veld. Waar zij als favorieten de eindstrijd in gingen, waren het de Russen die een tweede Europese zege na 41 jaar Sporting-droogte voorkwamen. door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - Als PSV met SC Heeren veen overeenstemming bereikt over de afkoopsom van zijn contract speelt Mika Vayrinen de komende jaren zeer waar schijnlijk in het shirt van de landskam pioen. Technisch directeur Guus Hid- dink bevestigde de interesse in de Finse middenvelder gisteren. „Maar het is niet zo dat we dicht bij éen akkoord zijn." Hiddink is nog in onderhandeling met de Friese club, die naar verluidt 2,5 mil joen euro bedingt voor de 23-jarige voetballer. Daarna worden de contract onderhandelingen geopend met Vayry- nen, die bij PSV de opvolger moet wor den van Johann Vogel. PSV heeft Vayrynen al lange tijd op het oog als versterking voor komend sei zoen. Aanvankelijk was hij in beeld om Mark van Bommel te vervangen. Van Bommel maakte gisteren bekend dat hij een driejarig contract heeft getekend bij FC Barcelona. Voor de positie van Van Bommel werd Vayrynen te weinig diep gang toebedicht. In een meer controle rende rol is hij wel de versterking, die PSV zoekt voor het middenveld. Vayrynen speelde drieëneenhalf seizoen bij Heerenveen en geldt als een tech nisch bekwame, felle middenvelder. Zijn postuur toont opmerkelijke overeen komsten met dat van Vogel, die waar schijnlijk voor Villarreal kiest. Van Bommel kon gisteren eindelijk zijn masker laten vallen en bekende opge lucht te zijn, dat de transfer naar Barce lona nu wereldkundig is gemaakt. „Ik ben trots, hartstikke trots dat ik bij zo'n grote club kom te spelen", was één van de spaarzame reacties die Van Bommel den haag/anp - Volgens minis ter Verdonk is het Nederlands elftal van bondscoach Marco van Basten (nog) niet afhanke lijk van Salomon Kalou. De be windsvrouw van vreemdelin genzaken vindt het niet aanne melijk dat de 19-jarige Feye- noorder nu al een grote bijdra ge kan leveren aan het Neder lands elftal Verdonk komt tot die conclusie in een schrijven aan de advo caat van de voetballer uit Ivoor kust, waarin zij officieel uitlegt waarom Kalou niet in aanmer king komt voor een versnelde naturalisatieprocedure. Vorige week maakte de minister al bekend dat Kalou niet ver sneld het Nederlanderschap krijgt. In de brief aan mr. JA Kroes, de raadsman van Kalou, motiveert ze haar besluit en gaat daarbij en passent op de stoel van bondscoach Marco van Basten zitten: „Op basis van de thans bekende feiten en omstandigheden is niet aan te nemen dat het succes van het Nederlands elftal afhankelijk is van de bijdrage die betrokkene (Kalou) daarin zou kunnen le veren", aldus Verdonk. amersfoort/anp - De waterpo- lohoofdklasse bij de mannen wordt komend seizoen uitge breid met Jong Oranje (jaar gang 1987 en later). Tijdens een bijeenkomst hebben de vereni gingen uit de hoogste divisie dinsdagavond met dit plan in gestemd, zo is gisteren bekend gemaakt. Het JTT (Jong TalentTeam) speelt de wedstrijden op door deweekse avonden. De resulta ten tellen gewoon mee voor de (reguliere) stand. JTT, dat de thuiswedstrijden afwerkt in Zeist, neemt alleen niet deel aan de play-offs. De afgelopen jaren speelde JTT in de eerste klasse mee. Twee jaar geleden werd Jong Oranje daarin met overmacht kampi oen en afgelopen seizoen ein digde de ploeg andermaal in de top van de ranglijst. In de hoofdklasse zal de weer stand groter zijn. Zo kunnen de talenten sneller toegroeien naar het internationaal vereiste ni- amsterdam/anp - Het beStUUT van de Vereniging Top Volley bal (VTV) treedt af. De belan genvereniging voor de clubs heeft dit gisteren besloten. Aan leiding is de actie van Martinus om tegen de afspraken in de vrouwen van de nationale ploeg uit te nodigen onder leiding van bondscoach Avital Selinger in Amstelveen te komen spelen. „We zijn er hierdoor niet in ge slaagd om onze missie, het pro fessionaliseren van de competi tie, te volbrengen", lichtte voor zitter Frans de Jong toe. „We zijn twee meter voor de eind streep gestrand omdat Marti nus zich zogenaamd heeft op geworpen als de redder des va derlands. De club gaat nu volle dig voorbij aan het gemeen schappelijk belang. Wij vinden dat we hiermee als bestuur on ze geloofwaardigheid hebben verloren." De VTV was namens de clubs eerder deze maand juist met de volleybalbond NeVoBo over eengekomen dat de internatio nals komend seizoen nog niet gezamenlijk in de competitie zouden acteren. Martinus vindt dat het vrij is zijn eigen beleid te bepalen en wil de internatio nals een ideale voorbereiding richting de Olympische Spelen in Peking bieden. De VTV heeft nu voor 30 mei een buitengewone algemene le denvergadering uitgeschreven waarin een nieuw bestuur ge kozen moet worden. De Jong: „De clubs moeten dan maar bepalen welke koers we nu gaan varen. Misschien kunnen ze ons nog op andere gedach ten brengen om als bestuur toch aan te blijven, maar nu zien we het niet meer zitten." SPORTING PORTUGAL: Ricardoi Gar cia, Beto, Enakarhire en Tello; Rogerio, (80. Douala), Moutinho (87. Hugo Vi- ana), Rochemback en Pedro Barbosa; Liedson en Sa Pinto (72. Niculae). CSKA MOSKOU: Akinfejev; Bere zoetski, Ignasjewitsj, A. Berezoetski en Sjirkov, Rahimic, Aldonin (86. Goesev), Odiah en Carvalho (82. Semberas); Olie (67. Krasic) en Vdgner Love. losliet. De bedoeling is dat hij in de tweede week van juni, na de lgatste in terlands van het seizoen, officieel wordt gepresenteerd. „Dan zal ik ook pas vol ledige openheid van zaken geven", zei Van Bommel. De nieuwe Spaanse kampioen toonde ruim een jaar geleden al interesse in Van Bommel. Een aantal maanden geleden, rond de winterstop, werd de belangstel ling concreet gemaakt met een contract- voorstel. Dat mondde, na een gesprek met trainer Frank Rijkaard, uit in een verblijf van drie jaar. nunspeet/anp - Mathieu Heij boer is de nieuwe leider in Olympia's Tour. De renner van Rabobank eindigde gisteren als tweede in de twintig kilometer lange tijdrit rond Nunspeet, die werd gewonnen door Jos Pronk van Eurogifts. De grote favoriet voor de dag- en eindzege bin nen de Rabobank-gelederen, proloogwinnaar Mare de Maar, kwam ten val. Nadat de Drent onderweg de snelste tussentijd had neerge zet, moest hij uiteindelijk vijf renners voor zich dulden in de eindfase. „Er lag wat grind in de bocht en daar viel ik. Misschien nam ik teveel risico's, ik baal er in elk geval van. Al is de eindze ge nog niet verspeeld", aldus De Maar. Voorlopig ziet hij ploeggenoot Mathieu Heijboer de leiderstrui om de schouders trekken. De 23-jarige renner uit Rhoon heeft nu binnen de favoriete Rabobankformatie de beste kaarten om de eindzege zondag in Ossendrecht ook te verove ren. Jos Pronk ziet het niet snel ge beuren dat hij de eindzege mee naar huis neemt. „Er staan zo veel Rabo's voorin het klasse ment, het wordt heel moeilijk om daar tegenop te boksen." Gisterochtend was er een etap pe over 106 kilometer van Tiel naar Nunspeet, die werd ge wonnen door Hans Dekkers (Rabobank). De Brabantse sprinter versloeg in de sprint Arno Wallaard van Bert Story- Piels en de Deen Martin Peder- sen. Het was voor Dekkers de tweede zege in deze Olympia's Tour. Fotoproject The Other Side of Football geeft kijkje achter de schermen Remijnsen lit, die het project deze week presenteerde in Londen. „Maar als je ze vraagt naar andere din gen in het leven, zoals Canon heeft gedaan, dan krijg je ook andere antwoorden." Evenals de overige deelnemers kreeg de Feyenoord-coach een camera tot zijn beschikking, waarmee hij zijn omgeving on veilig mocht maken. Gullit: „Ik heb wel vijfhonderd foto's ge maakt." Onder meer in het Sophia-kinderziekenhuis tij dens een bezoek van de Feyen- oord-selectie, een van zijn fo to's die het boek heeft gehaald. „Iets terugdoen voor de maat schappij", noemt Gullit dat. „Heel simpele dingen, die je le ven verrijken." Veel voetballers betrokken hun familie bij de opdracht. Zo foto grafeerde Michel Salgado (Real Madrid) de blote buik van zijn zwangere vrouw. Gennaro Gatt- uso (AC Milan) maakte een por tret van zijn dochtertje in bad en schreef: „Als je een beroem de voetballer bent, denken en zeggen mensen een hoop din gen over je zonder je te kennen. Tijd doorbrengen met je familie i^^Delangrijl^ny^^Telpe. Phillip Cocu fotografeerde zijn kaartende ploeggenoten. Van links naar rechts: Wilfred Bouma, Gerald Sibon, Mark van Bommel en An- dré Ooijer. Foto: GPD/The Other Side of Football/Canon daarmee om te gaan, want zij weten wie je werkelijk bent." Ook verveling is een thema. „Bus, vliegtuig, bus, hotel, bus, training, bus, hotel, bus, wed strijd, bus, hotel, bus, vliegtuig, thuis", zo vat Maxwell (Ajax) zijn voetballeven samen. Veel reizen betekent voor voetbal lers, hoe kan het anders, ook veel kaarten. Onderweg naar Athene voor het Champions League-duel met Panathinaikos leedHPhillij^oci^^aste kaartclub van PSV vast op de achterbank van de spelersbus. Van Bommel deelt, Ooijer schrijft. Sommige foto's zijn ronduit schattig: de keepershandschoe nen van Grégory Coupet (Olympique Lyon) met daarop de namen van zijn kinderen Ilan en Yona, de voetbalschoe nen van Kaka (AC Milan) met als opschrift 'I belong to Jesus', gefotografeerd door zijn ploeg genoot Paolo Maldini. Slechts een enkel beeld is grimmiger. Een beest achter een hek met de waarschuwing 'Pas op voor de hond': subtiele humor van Wayne Rooney, de terriër van Manchester United. De Arsenal-spelers Sol Camp bell en Robert Pires waren te laat met inzenden. Hun bijdra gen zijn wel te zien op de expo sitie The Other Side of Football, die vanaf 27 mei ook in Neder land te bezoeken is. In en om het Philips-stadion in Eindho ven worden de foto's op groot formaat tentoongesteld. Het boek is behalve via internet (amazon.co.uk) alleen te koop in d(Uanshop van PSV. hamburg - Hamburger SV heeft zich officieel bij Ajax gemeld om over een overgang van midden velder Rafael van der Vaart te praten. Dat liet ma nager Dietmar Beiersdorfer gisteren op de websi te van de Duitse club weten. Eerder deze maand bracht de international al een bezoek aan Ham burg om zich te oriënteren. „Het is ons kennelijk gelukt om hem voor ónze club te interesseren", gaf Beiersdorfer aan. „Nu moeten we er met Ajax zien uit te komen. We zijn met de club in gesprek over de hoogte van de afkoopsom. Meer valt er op dit moment niet te zeggen." UITSLAGEN BASKETBAL New York. NBA, play-offs, tweede ronde (best- of-7). Eastern Conference: Detroit Pistons - Indiana Pacers 86-67 Stand 3-2. Western Conference: San Antonio Spurs - Seattle SuperSonics 103-90. Stand: 3-2. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3706, 18 mei. 2, 3. 5. 6. 14, 15. 19. 25, 28. 29, 32. 45. 48.51,57.59.65.68, 72,75. (Onder voorbehoud van typefouten) TENNIS Istanbul. Vrouwen. Tweede ronde: Grönefeld (Dui/5) - Gagliardi (Zwi) 6-3 6-2, Tsiakwetadse (Rus/7) - Panova (Rus) 5-7 6-4 6-1, Washington (VSt/8) - Vesni- na (Rus) 7-56-1. Spiashnova (lsr/3) - Hopkins (VSt) 6-1 6-0. Peer (Isr) - Morigami (Jap) 3-6 6-4 6-2, Vaidisova (Tsj/2) - Abramovic (Kro) 6- 2 6-3, Pironkova (Bul) - Fedak (Oek). (3-6 6-4 6-4 DüsseldorfMannen. ATP World Team. Blauwe groep Duitsland Zweden 2-1 Haas - Joachim Jo hansson 6-0 3-6 6-3. Kiefer - Thomas Johans son 4-6 2-6. HaasWaske - Björkman/Joachim Johansson 6-4 6-4. Spanje Verenigde Staten 2-1 Robredo - Spa- dea 6-3 2-6 6-3, Ferrer - Morrison 6-4 7-6 (7), Lopez Moron/Ventura - Bob Bryan/Mike Bryan Stand: 1 Spanje 2-4, 2. Duitsland 2-4, 3. Zweden 2-0, 4. Verenigde Staten 2-0. Straatsburg. Vrouwen. Tweede ronde: Dechy (Fra/1) - Benesova (Tsj) 6-3 6-2, Domachowska (Pol) - Sugiyama (Jap/5) 6-2 6-7 (2) 7-5, Cohen-Aloro (Fra) - Suarez (Arg) walkover, Sprem (Kro/6) - Zheng (Chi) 6-4 6-3, Peng (Chi) - Golovin (Fra12) 6-4 3-6 7-5. Randriantefy (Mad) - Vakulenko (Oek) 6-3 6-4, Doutsjevina (Rus) - Loit (Fra) 6-3 6-1, Medina Garrigues (Spa) - Frazier (VSt/7) 4-6 6- 3 6-2. VOETBAL UEFA Cup. Finale Lissabon. Sporting Portugal - CSKA Moskou 1- 3 (1-0). 29 Rogerio 1-0, 57 A Berezoutski 1- 1. 66 Zhirkov 1-2. 74 Vagner Love 1-3 Scheidsrechter: Poll (Eng) Toeschouwers: 45 000 Gele kaart: Pedro Barbosa (Sporting Portugal) WIELRENNEN Nunspeet. Olympia's Tour Vierde etappe, Tiel - Nunspeet: 1 Dekkers (Ned) 106 km in 2 18 07, 2 Wallaard (Ned), 3 Pedersen (Den) 0.02, 4 Maaskant (Ned), 5 Rudnicki (Pol), 6 Clement (Ned), vijfde etappe, tijdrit Nunspeet: 1 Pronk (Ned) 20 km in 25 44. 2. Heijboer (Ned) 0.01, 3 Flens (Ned) 0.04, 4 Bodnar (Pol) 0 06, 5 Traciak (Pol). 6 Clement (Ned)0 08 Klassement: 1 Heijboer (Ned) 13.37.45, 2. Pronk 0.03. 3 De Maar 0.12. 4 Flens 0.14, RT|aiB8fiy|yo^nAu|ii^^ Rossano Veneto. Ronde van ItMM, ProTour Tiende etappe, Ravenna - Rossano Veneto: 1 McEwen (Aus) 212 km in 5 40 53, 2. Petac chi (Ita), 3. 0'Grady (Aus), 4. Zabel (Dui). 5 Bettini (Ita), 6. Galvez (Spa), 7. Pozzato (Ita), 8. Clerc (Zwi), 9. Lorenzetto (Ita) 10. Kirsipuu (Est), 16. De Jongh. 30 Cunego (Ita). 38 Vierhouten, 40 Thomas Dekker, 43 Eltink. 45. Di Luca (Ita). 53. Garzelli (Ita), 61. Simom (Ita), 89 Basso (Ita). 93 Engels. 121 Vene- berg, 174. Schmitz. Klassement: 1 Di Luca 44 51 40. 2 Basso 0 09. 3 Savoldelli (Ita) 0.35. 4. Cunego 115, 5 Cioni (Ita) 1.27, 6 Garzelli (Ita) 1.35. 7 Bruseghin (Ita) 1 38. 8 Gontsiar (Oek) 1 39. 9 Fothen (Dui) 2 10. 10 Simom 2.11. 45 Eltink 7.06. 62 Engels 13.23. 114. De Jongh 34.02. 115 Thomas Dekker 34 10. 130 Ve- neberg 38 40. 137 Schmitz 4106, 184 Vierhouten 1.08.55 La Granada. Ronde van Cataloniè. ProTour Derde etappe. Salou - La Granada: 1 Horillo (Spa) 157,8 km in 3 35.59, 2 Hushovd (Nool 3 Coriom (Ita), 4 Gasparotto (Ita), 5. Rodn- guez (VSt). 6 Wrolich (Oos). 10 Van Hees- wijk. 15 De Groot. 29 Lówik. 42. De Kort. 71 Weening. 74 Tankink. 91. Wielinga. 93 Posthuma. 105 Erik Dekker, 140 Moeren hout, 156 Lotz Klassement: 1 Perdiguero (Spa) 8 46.18. 2. Hunter (ZAf). 3 Jalabed (Fra) 0.03, 4 Gonza lez (Spa). 5 Landis (VSt). 6 Botero (Col) 0 06, 55 De Groot 0 30. 58. Löw.k, 59 Weening. 60 Dekker, 61 Wielinga. 64 De Kort 0.32. 99 Tankink 0.47, 102 Lotz, 130 Moerenhout 0 58. 155 Posthuma 1 47. 162 Van Heeswuk 2 33

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21