C#i Het BERGISCHES LA GEEN LUCHT. GEEN LEVEI erichten MIJN HUIS. FAMILIE f3 Advertentieservice HDC MEDIA Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 overzicht overlijdensberichten i 2005 Executie verkoop Executie verkoop KLAASSENS WAGEMAK] Grafmonume HELP KINDEREN IN SLOPPENWIJKEN GIRO 3292 DEN HAAI www.kinderstem.nl ZEGT WAAR 'T OP STAAT. STEUN HET ASTMA FONDS. GIRO 550 WOENSDAG l8 MEI 2OO5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn wangje ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na een moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Intens verdrietig en vooral ook dankbaar en met groot respect voor de wijze waarop hij gestreden heeft om zo lang mogelijk bij ons te zijn, hebben wij in zijn eigen omgeving afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader Cor Ravensbergen De engelen vliegen in de lucht, ze vragen jou; Ga je mee op deze vlucht Een vlucht vol vrede en er is maar één reden. Chantal 14 november 1955 Rijnsburg 15 mei 2005 Annelies Ravensbergen-Pool Caroline en Fabian Correspondentieadres: Siegenlaan 63 2231 PC Rijnsburg Cor is thuis. Op donderdag 19 mei is ervan 19.00 tot 20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in Kerkelijk centrum De Voorhof, Vliet Noord Zijde 36, Rijnsburg. Zaterdag 21 mei, om 10.30 uur is de uitvaartdienst in de Grote Kerk, Kerkstraat 5 te Rijnsburg waarna hij aanslui tend begraven zal worden op de begraafplaats aan de Sandtlaan. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Voorhof. Na toch nog een paar fijne jaren in Nederland, is overleden mijn beste achterneef Ab Abraham van der Hoeven Tot 1996 pensionhouder aan de Diefsteeg 19a te Leiden Rotterdam, Leiden, 3 september 1927 15 mei 2005 Namens de familie: A. L. Gitz-van Vrede Correspondentieadres: Laura Gitz-van Vrede Tooropkade 5 2102 AA Heemstede Ab is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 20 mei om 12.00 uur in de aula van crematori um Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen je te moeten missen zal ons zwaar vallen Moedig tot het laatste moment, maar door ziekte verzwakt, is op 61-jarige leeftijd van ons heenge gaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en mijn trotse opa Johannes Gerardus de Jong Joop Ria de Jong-Heijmans Ton Jolanda en Ronald Jamie Yvonne en Gert-Jan Blackie Leiderdorp, 16 mei 2005 Correspondentieadres: Jaap ter Haarsingel 6 2353 LV Leiderdorp Liever geen bezoek aan huis. Joop is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Gitstraat 1 te Leiden, waar op donderdag 19 mei van 20.15 tot tot 20.145 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 20 mei om 10.00 uur in de aula van crema torium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden J.G. de Jong Fam. P.C. Heijmans-J.van Westbroek Fam. J.C. Kruijs-J.Heijmans Y. Heijmans Fam. P.C. Heijmans-M.G.J. Baartwijk Neven en Nichten Midden tussen hoge dennen in het grote stille bos, staat een piepklein denneboompje heel parmantig in het mos. Helaas is onze zorgzame moeder, zus, tante, vrien din toch onverwacht thuis in rust overleden Margotleen Ruhaak Leiden, 27 februari 1943 Wassenaar, 15 mei 2005 Wassenaar: Annego Burgmans Pijnacker: Simon Han Burgmans Sandra Gyles Bussum: Job Ruhaak Zwolle: Gerrit Ruhaak Anouk, Sanne Crocusstraat 57 2241 VX Wassenaar Mama is thuis. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 20 mei om 11.45 uur in de grote aula van het crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21, Den Haag. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 'Vertel het met een familiebericht. Familieberichten worden vaak geassocieerd - met de overlijdensberichten. Toch zijn er genoeg andere gelegenheden waarbij een familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden huwelijk en geboorten zijn allemaal uitstekende gelegenheden om een familiebericht in het Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is een heel sympathieke manier om mensen van situatie op de hoogte te stellen, zodat met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatsen van familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eens vrijblij vend met de unit familieberichten het Leidsch Dagblad (072) 5196 699 of stuur een e-mail n familieberichten@hdc.nl Ik staar omhoog en zoek naar jou in het zwarte van de nacht. Ik stel mij voor, dat jij daar bent en gewoon tegen mij lacht. Ik zie je niet, ik hoor je niet maar doordat ik je zo mis ben ik van het feit doordrongen, dat daarboven mij "iets" is. Ik sluit mijn ogen en beleef Een intensief moment. Ik weet gewoon, ik voel gewoon dat jij dicht bij me bent. Voor jou Mijn lieve man en onze vader is overleden, na gesterkt te zijn door het Sacrament der Zieken. Johannes Hendrikus Bernardus Olierook Han Echtgenoot van Nelly Olierook-van Dijk f 11 augustus 1939 13 mei 2005 Nelly Olierook Frans en Monique Alexander en Mieke Natasja en René CS1 Beau 13 mei 2005 2371 PK Roelofarendsveen Gooiland 15 De avondwake voor Han zal worden gehouden woensdag 18 mei a.s. om 19.00 uur in de kerk van Maria Presentatie, Pastoor Onelplein 1 te Roelofarendsveen, waarna gelegenheid tot con doleren. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 19 mei in bovengenoemde kerk om 10.30 uur, waarna de begrafenis op het kerkhof aldaar. Da nkbetuigi ng Wij danken familie, jaargenoten en leden van zijn dispuutgezelschap DIDO, de overige leden van het Amsterdams Studenten Corps, en leraren, klasgeno ten, vrienden en bekenden van Christian Pieter Sierat (Chris) ♦9 juli 1979 19 april 2005 voor het intense en overstelpende medeleven. De warme uitstraling van uw sympathie en het res pect voor hem, is voor ons een geweldige steun en maken ons sterk voor een toekomst zonder hem. Chris liet een spoor van liefde en genegenheid ach ter voor ons en zijn medemens. Daarom zijn wij enorm trots en heel dankbaar zijn broer en zijn vader te zijn geweest. Wij weten hem nu veilig en gelukkig bij zijn moeder en bij Hem in wiens handpalm zijn naam is geschre ven. Dominic en Henk Sierat Leiden, 18 mei 2005. In Memoriam 18 mei 1996 18 mei 2005 Loes Although we are far apart, we will always be, beating as one heart, together endlessly. (Total Touch) Cor en Leonie (tijdens kantooruren) KINDEREN EERST Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Corry Hylkema-Lesage, weduwe van W. Hylkema 1921 Amsterdam in besloten kring Crematorium Den en Rust te Bilthoven Anne Adriaan Eenhoorn 1933 Loosdrecht 18 me 13.30 uur Cornelia Aaltje van Houwelingen 1929 Ijmuiden 18 me 11.00 uur Begraafplaats Duinhof te Ijmuiden Hendrik van Beelen 85 jr. Katwijk 19 me 14.30 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee lohannes Hendrik Kuiper, weduwnaar van H. Kuiper-Roelofsz 1922 Soerabaja 20 me 16.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Bob de Bouter 1939 Ermelo 19 me 15.30 uur Heidehof, Engelanderholt 95 te Ugchelen Alida Margaretha Jacoba Blom 1934 Haarlem 18 me 13.30 uur Begraafplaats St. Barbara te Haarlem-Noord Hendrika Johanna Woutera de Haas-Siertsema 1918 Velsen 20 me 12.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Helena Christina Slobbe-van Kleef, weduwe van H. F. Slobbe 88 jr. Nieuw Vennep 19 me 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Pascale Maroesjka Lablans 1978 Haarlem 20 me 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Lena Hendrika Dijkhuizen-Viswser, weduwe van A. Dijkhuizen 1922 Velserbroek 20 me 09.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Frans Kuiper 1921 Wieringerwaard 20 me 13.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Neeltje van Egmond-Onderdijk, weduwe van J. van Egmond 1915 Warmond 19 me 14.00 uur Immanuelkerk te Rijnsburg Bep Schipper 1913 High-Barnet (GB) 20 me 11.00 uur Uitvaartcentrum Zaanstad te Zaandam Op donderdag 19 mei 2005 om 11.00 vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van: D.J. Brands, wonende te Katwijk, Willem de Zwij gerlaan 113. De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland-Mid den, kantoor Leiden, Stationsplein 7, Leiden. Te koop wordt aange boden: VW Transporter met kenteken VG-BG-20. De roerende zaak is een kwartier voor de ver koop te bezichtigen op het adres: Katwijk, Willem de Zwijgerlaan 113. De Belastingdeurwaar der A.J.M. van de Beek, tel. 071-5244361 tussen 8.15 en 10.00 uur. Belastingdienst Voordelig genieten in prachtig stukje Duitsland Bergisches Land. Maar bent ook op slechtsi rijden van de cultuur- en winkelstad bij uitsw De gezellige sfeer op de boulevards, Bw| Königsallee met hun elegante etalages, do« ttonaal dan Duits aan. En wat dacht u van X beroemde Dom, en Oberhausen, met het grc te warenhuis van Europa? Natuurlijk mogen Zich een groot indoor skicentrum en Wi Movieworld bevinden, Essen, Aken en Dorft breken op uw programma. U ziet het, er is volt Heeft u ook zo'n zin in een voordelig weekendje Duitsland? Dat kan natuurlijk alleen bij KRAS Stervakanties...want een heerlijke korte vakantie in het prachtige Bergisches land boekt u al vanaf slechts 49! Voor deze supervoordeelprijs verblijft u in het 4-sterren Queens Park Hotel in het leuke plaatsje Velbert, op basis van dagelijks ontbijtbuffet! Het Bergisches Land is een prachtig natuurgebied met dicht beboste wouden en vele riviertjes en meren en dichtbij onze landsgrens Een ideale omgeving om heerlijk tot rust te komen. Maar u kunt natuurlijk ook prachtige steden als Diisseldorf, Oberhausen, Dortmund en Keulen gaan bezoeken. U zult begrijpen dat we hier terecht kunnen spreken van een heuse topaanbieding die zeer snel uitverkocht zal zijn. Dus boek snel om teleurstelling te voorkomen, want VOL=VOÜ QUEENS PARK HOTEL****-VELBERT Het gezellige 4-sterren Queens Park Hotel ligt in het Bergisches Land, in het leuke plaatsje Velbert, centraal gelegen tussen Diisseldorf, Essen en het Wuppertal. Het heeft een historische stadskern met prachtige bezienswaardigheden, zoals de Wallfahrtsdom en Schloss Hardenberg Het hotel beschikt over 2 restaurants, bar, fitnessruimte, sauna en solari um (tegen betaling). De nette kamers zijn voorzien van o.a.tv, minibar, telefoon en een badkamer met bad, toilet en föhn TIPS VOOR UITSTAPJES Het Queens Park Hotel is een ideale uitvalsbasis voor uitstap jes in de omgeving. U kunt heerlijk wandelen en fietsen over de prachtige heuvels en door de dichte bossen van het Aankomstdata HZ 14.601 3 dgn, vrijwel iedere vr. van 27/5 t/m 28/ 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 27/5 t/m 281 Toeslagen per persoon: 1 -persoonskamer 16 (4 dgn), toeslag halfpension 2Sj (4dgn), reserveringskosten 15 (verplicht Prijzen zijn per persoon, tenzij anders verin Exclusief: vervoer, reserveringskosten, to« sion, reis- en annuleringsverzekering. Vraag reisbeschrijving reisnummer HZ 14.601 Ook op zondag telefonisch bei KRAS St^l/é)knyctie!> KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28* Almere Grote Jg} Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 Op donderdag 19 mei 2005 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van: R.H. Netjes, Mary Zelden- rustweg 85, 2331 NH Lei den. De verkoop gebeurt in opdracht van de Belas tingdienst Haaglanden kantoor Gouda, Hanze weg 5. Te koop worden aan geboden: meubilaire- en huishoudelijke zaken; PC incl. div. randapparatuur; 1 bedrijfsauto Hyundai H200, kenteken VX-VX-14. Plaats van verkoop: Leiden, Mary Zeldenrust- weg 85. De zaken zijn te be zichtigen op 19 mei 2005 van 10.45 - 11.00 uur. Ver koop bij opbod. Geen op geld. Betaling a contant. De Belastingdeurwaar der Mw. G.E.M. Wortel- boer, 071-5244363. Belastingdienst PRINGLE FOR LAD ZOMERWINDJACKS met afneembare cap v.a. i ZOMERPANTALONS en BERMUDAS lady brax v.a. i Z0MERT0PS en T. SHIRTS v.a. i Z0MERBL0USES LA KERK0 in korte- en lange mouw BREESTRAAT 114ab LEIDEN bedrijf en toonz Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760 DE specialist van Leiden e.o. Lucht voor Het Leven mm ledereen mag het weten: Uw huwelijksaankondiging in uw regionaal dagblad? Die plaatst u vanaf nu zelf via internet. Op www.hdcmedia.nl stelt u zelf stap voor stap uw ;i aankondiging samen, met tekst en lay-out geheel naar wens. Selecteer de edities waarin u de adver tentie wilt plaatsen en u bent klaar. Kunt u zich weer helemaal verheugen op uw mooiste dag. Kijk op www.hdcmedia.nl voor meer informatie.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4