IfC voelt zich zwaar bestolen SPORT 5 Stompwijk '92 degradeert na een mooi seizoen Werklust Lugdunum beloond Zakaria Bounif Roodenburg - REMO HDC985 dinsdag 17 mei 2005 n ten Berge h izen - Alsof beide trai- dden afgesproken om a met open vizier te be en vooral niet te veel op de verdediging te De beslissingswedstrijd tompwijk '92 en DONK radatie naar de vierde leek een uiterst verma- iel, waarbij grote doel vaar in rap tempo op- DONK sprong iets slordig met de moge- n om en won met 5-2. r is Stompwijk volgend weer vierdeklasser. we ek ben ik ervan. Daar dan het hele jaar voor." oor 'Ptiiï nge ui te >N StP arten Dekker ste dn ide al leg (iets frustrerender voor baller dan zaken waar invloed op heeft. Een n het veld? Platstam- onwillige spier in het goefcen? Laten masseren. Een oe f Echter met een eigen Tsja, daar doe je dus he- ig iets aan, zo ondervond >g. I ren op het veld van 1 de ar de ploeg werd uitge- voor promotie naar de delasse. ar er d het eerste duel do ijk eindigde de wed- Delft in een gelijkspel fsch geve aarna de thuisploeg het iter slechtte via strafschop- s Bu Ter Joeri Jacobs was de doe teler die miste. Een dra- geni e ontknoping, maar lgen 1 in het Noordwijkse ond daar lang bij stil. irekken werden gedo- door een ander onder- et optreden van arbiter rde Stompwijk-trainer Ron de Roode had een hele klus om zijn verslagen Spelers in de kleedkamer een beetje op te monteren. „Vooral ook omdat dit niet nodig was. We zijn tot de rust de betere ploeg, krijgen genoeg kansen, maar maken het niet af. Dat probleem heb ben we het hele jaar al." Het geloof in klassebehoud bij de Stompwijkers was opslag verdwenen, nadat Rob de Jong door knullig uitverdedigen ver antwoordelijk was voor de 3-2 achterstand. Hierna speelden de Gouwenaars het duel soepel uit. Volgens De Roode was het typerend dat uitgerekend De Jong in de fout ging. „Hij was het afgelopen jaar onze beste speler en dan maakt hij uitgere kend op zo'n moment een gro te fout. Toen het vervolgens 4-2 werd, zag je het inzakken en was het vertrouwen weg." De nederlaag op het terrein van voetbalvereniging Groeneweg in Zevenhuizen was extra zuur voor de Leidse oefenmeester, aangezien zijn ploeg kon terug zien op een prima seizoen. Stompwijk werd bij aanvang van de competitie gezien als meest voorname degradatie kandidaat, maar sprokkelde toch 28 punten bij elkaar. Een aantal waarvoor De Roode vooraf had getekend. „Ik had eigenlijk op 25 punten gehoopt. Normaal gesproken ben je daarmee veilig, wat al een uit stekende prestatie was geweest. Dan haal je er 28 en vlieg je er nog uit." Deze bizarre situatie had alles te maken met het dol dwaze competitieverloop in de derde klasse. Iedereen kon win nen van iedereen en dat ge beurde dan ook wekelijks. Zo won Stompwijk vrij makkelijk van kampioen ONA, maar liet het zich weer met 4-1 door de gradant DOSR aftroeven. De wedstrijd van gistermiddag paste precies in het seizoens plaatje. Stompwijk kwam twee maal terug van een achterstand en tweemaal uit een bijna iden tieke situatie. Corners van Toby van Marwijk werden door res pectievelijk Erwin Oudshoorn en Tim van Rijn met het hoofd tot doelpunt gepromoveerd. De ploeg van De Roode voerde de druk op, kreeg grote kansen maar verzuimde door te druk ken. In de tweede helft was de koers snel gelopen en kwam het vuurwerk vooral van de meege reisde Stompwijkse aanhang. Met Romeinse kaarsen, tromge roffel en vooral veel dondersla gen probeerden de supporters hun ploeg op te zwepen. Al die herrie leek slechts een verlam mende werking te hebben op het spel van hun dorpsgenoten. Scheidsrechter Van Toorn zag zich zelfs genoodzaakt om het duel tot tweemaal toe stil te leg gen. Eerst werd een vat met rubber in de fik gestoken, wat behalve grote vlammen ook een gigantische rookontwikkeling en stank veroorzaakte. Luttele minuten later lag het spel weer stil toen de Stompwijkers had den besloten om het inmiddels gedoofde vat op te blazen. De wedstrijd zelf werd verre van 'opgeblazen' en ging, tot gelatenheid van het meegereis de publiek, als een nachtkaars uit. 'Ach, het ene jaar win je en het andere jaar verlies je', was de conclusie die langs het veld was te horen. De Roode kon er niet in meegaan en sprak over 'een grote domper die eerst ver werkt moet worden'. Dat een kleedkamer verderop - op de klanken van André Hazes - het bier naar binnen werd gerold, maakte de stemming er niet veel vrolijker op. DONK - Stompwijk '92 5-2 (2-2). 3. Tavares 1-0, 4. Erwin Oudshoorn 1-1, 19. Akerboom 2-1, 25. Van Rijn 2-2, 49. Menno de Jong 3-2, 58. Jeroen de Jong 4-2, 68. Tavares 5-2. Scheidsrechten Van Toorn. Toeschouwers: 500. Stompwijk '92: Ronald Oudshoom. Romiin (77. Hendriks), Van Benten, Ronald Oudshoom, Disseldorp (80. Huismanl. De Jong, Van Rijn. Droog, Timo van Marwijk, Erwin Oudshoom, Toby van Marwijk. ief le 2 Ia v bin ?n r ly. „Een scheidsrechter ing Ie wedstrijd te leiden, Jien beïnvloeden", bromde on/ ier Ruud de Groot, die st. 1 ie wedstrijd minder di- mee ek was. Toen noemde rlui jrandy nog luidkeels refererend aan de spil verll Duitse omkoopschan- >k dat soort dwaze uitin- te praten, SJC had alle im ontevreden te zijn arbitrage. In de eerste urde IJsbrandy al een egei t van Erwin Beltman af, de clubtopscorer van tegenstander geduwd ben. Na de pauze haal- :heidsrechter zich voor de woede op de hals [q is wat zwart-wit was. el tussen DHC-spits Kok en Patrick Heij- trerd door de scheids- uitgelegd als het neer- danhn een doorgebroken zern rat Heijmans de zoveel- a di 1 kaart uit zijn carrière istri Ie. of :ck. t eri lalf n df Niet veel later waren de poppen andermaal aan het dansen, toen IJsbrandy het spel stillegde na een overtreding op SJC'er Charl Saït. Hij zag over het hoofd dat Edward de Ridder op dat moment alleen op het doel van DHC afstevende. In de slot fase liet de leidsman zich een derde keer gelden, door Danny Schelvis op een tweede gele kaart te trakteren wegens treu zelen bij het nemen van een in gooi. Zo haalden slechts negen Noordwijkers het laatste fluit signaal. En ook zaterdag had de Sint Je- roensclub zich al benadeeld ge voeld. Bij de stand van 1-1 (doelpunten van DHC'er Rob Notenboom en Erwin Beltman) zeilde een vrije trap van Schel vis over alles en iedereen heen, inclusief de Delftse doelverde- diger. Scheidsrechter Van Oud- heusden annuleerde de treffer, omdat het een indirecte vrije trap betrof. „Maar die keeper raakte de bal met zijn vinger toppen", meende De Groot ge zien te hebben. „Het was ge woon een geldige goal." Beltman keek als één van de weinigen niet alleen naar de prestatie van de scheidsrech ters. „Die Pino verstiert het dan wel vandaag, maar zelf hebben we het ook niet goed gedaan. Als ik voor mezelf spreek, dan had ik zaterdag zeker twee of drie doelpunten kunnen ma ken." Gisteren zag het er kort voor tijd naar uit dat SJC al in de re guliere speeltijd zou worden uitgeschakeld. DHC nam zes minuten voor het einde de lei ding via Frank van der Zwan, maar die voorsprong was geen lang leven beschoren. Vanaf de aftrap kwam de bal bij Saït te recht, die een voorzet op het hoofd van invaller Jacobs liet vallen: 1-1. Een kwartiertje later was de rechtsbuiten in tranen, nadat zijn zwak ingeschoten straf schop in de handen van de DHC-doelman eindigde. Eén schrale troost voor de ontroost bare Jacobs: binnen afzienbare tijd is iedereen bij SJC weer ver geten wie de misser op zijn naam kreeg. Alleen de naam van de scheidsrechter wordt onthouden. SJC - DHC 1-1 (0-1). 9. Notenboom 0- 1, 69. Beltman 1-1 Toeschouwers: 250. Scheidsrechter Van Oudheus- den. SJC: Van Kesteren; Jacobs, Went, Schelvis, R. Hoogeveen; J. Hoogeveen, E. de Ridder, Verver; Van Leersum, Beltman, Saït. DHC - SJC 1-1 (0-0). 84. Van der Zwan SJC'er Erwin Beltman wordt tijdens het zater dagse thuisduel gehin derd door DHC'er Robert van der Zwan. Foto: Taco van der Eb 1-0, 86. Jacobs 1-1. Toeschouwers: 500. Scheidsrechter IJsbrandy. Rode kaart: 56. Heijmans (SJC), 89. Schelvis (SJC, 2x geel). SJC: Van Kesteren; Schelvis, Went, Heijmans, R. Hoogeveen; J. Hooge veen, E. de Ridder, Verver; Van Leer sum (63. Jacobs), Beltman, Saït. DHC wint na strafschoppen (5-4). door Geert Langendorff leiden - Twee keer balanceer de Lugdunum op de rand van de afgrond. Tegenstander HMC was zowel in Leiden (2- 2) als in Den Haag (1-2) veruit de betere ploeg, maar verkeek zich op de werklust en discipli ne van de Leidenaars. Dat het elftal de volgende ronde van de nacompetitie haalde, was desondanks een klein mirakel te noemen. „Ik bleef geloven in de kansen van Lugdunum", verklaarde trainer Ronald Rosdorff met het zweet nog op zijn voor hoofd. „Wij krijgen altijd kan sen." Zijn woorden moeten zelfs de wenkbrauwen van de meest trouwe fan hebben doen fronsen. HMC was over twee wedstrijden gezien veel gevaarlijker dan het elftal van Rosdorff. Was hij dan zo naïef? Nee. Aan de veerkracht en to meloze inzet van Lugdunum kunnen veel ploegen een voor beeld nemen. Wie die kwalitei ten in huis heeft, kan een wed strijd, hoe kansloos de situatie ook lijkt, altijd laten kantelen. Bij Lugdunum was afgelopen zaterdag niemand op de hoog te van de voetballende kwali teiten van Haagse Marokkanen Chabab (HMC). Op de tribune in de Kikkerpolder werd alleen geroezemoesd over een inci dent van twee weken geleden. Op het complex in Den Haag brak toen een massale vecht partij uit tussen supporters van HMC en de spelers van Duindorp. De laatsten waag den het een kampioensfeestje op 'hun' veld te vieren. Als Lugdunum de tweede ronde wilde bereiken, moest de basis op het eigen veld worden ge legd. 'Daar viel niets te halen', dachten velen. Die missie leek binnen twintig minuten al verloren. HMC was kinderlijk eenvoudig op 0-2 ge komen. Zou Lugdunum wor den vernederd door de tech nisch hoogwaardige voetbal lers? Toen Piet er van Schie op karakter vlak voor rust 1-2 maakte, sloeg de sombere stemming om in een hoopvol le. HMC hielp daar in de twee de helft een handje aan mee door zich terug te trekken op eigen helft. Lugdunum bleef intussen de lange bal hante ren, hopend op een flitsend moment van de voorhoede. Drie minuten voor tijd gebeur de dat. Alex van Luyk schoot op aangeven van aanvoerder- spits André Botermans de ge lijkmaker binnen (2-2). Twee dagen later trok het elftal naar de Haagse Steenwijklaan. De meegereisde supporters liepen aanvankelijk wat on wennig rond op het piepkleine complex. De verhalen over de licht ontvlambare Hagenaars hadden hun sporen duidelijk nagelaten. Honger en dorst trokken de meeste Leidenaars uiteindelijk naar het hol van de leeuw: de kantine. Daaruit walmde de geur van munt thee, geroosterd vlees en vers gezette koffie. 'Ze' vielen toch wel mee. Ook de spelers van HMC lieten zich tijdens de wedstrijd van een heel andere kant zien. Met frivool, tech nisch hoogwaardig voetbal stuurden ze Lugdunum de eerste veertig minuten het bos in. Vooral spits Said Abarkan maakte veel indruk. „Niets bij zonders", verklaarde een man van een jaar of dertig. .Abar kan is altijd goed. Hij hoort ei genlijk veel hoger te spelen. Hij sloeg ooit een aanbod van ADO Den Haag af om prof te worden, omdat hij met ons wilde voetballen." Hoewel zijn woorden waar schijnlijk met een korreltje zout moeten worden geno men, scoorde Abarkan even la ter 1-0. Na zijn goal speelde HMC, gevoed door adrenaline, nog beter. Lugdunum leek, net als in de thuiswedstrijd, te be zwijken onder het spervuur. Vreemd genoeg bleven de Haagse toeschouwers opval lend gelaten. Wisten zij iets wat Lugdunum niet wist? Ja. HMC had dan wel sterke veld- spelers, hun keeper was van een heel ander niveau. Doel man Bogaleb El Haddadi wek te de indruk voor de eerste maal in zijn leven onder de lat te staan. Zijn optreden had veel weg van een komische act. Bij lage inzetten pareerde hij redelijk, bij hoge ballen kreeg hij steevast de lachers op zijn hand. El Haddadi stompte of ving niet maar duwde de bal als een volleyballer de lucht in. Lugdunum had de gelijkma ker, vlak voor rust, dan ook grotendeels aan hem te dan ken. Een vrije trap van Pieter van Schie kwam via de muur bij de vrijstaande Arjen Linstra terecht die zonder aarzelen omhaalde. Met een boogje kwam zijn krachteloze inzet recht op de arme doelman af. Tot verbazing van iedereen reageerde hij apatisch: de bal vloog tussen zijn gespreide handen door: 1-1. Lugdunum putte moed uit Linstra's goal. Vanaf het begin van de tweede helft zette de ploeg HMC onder druk. Dit re sulteerde direct in een handvol kansen. Twintig minuten voor tijd kwam het hoogtepunt. Bo termans kopte uit een vrije trap schitterend binnen. In het resterende deel van de wed strijd hield de ploeg dapper stand. Lugdunum speelt de volgende ronde tegen het Rot terdamse GLZ. Lugdunum - HMC 2-2 (1-2) 9. Abar kan 0-1, 19. Traki 0-2, 42. Van Schie 1-2, 87. Van Luyk 2-2. Scheidsrech ten Peters. Toeschouwers: 200. Lugdunum: Besselse, Schimmel (45. De Klerk), Durmudoglu. Van Luyk. Deyn, Botermans, Van Eyk, Leiwaka- bessy (84. Van Duuren). De Groot. Van Schie, Luiten (45. Linstra). HMC - Lugdunum 1-2 1-0). 16. Abarkan 1-0. 45. Linstra 1-1, 72. Bo termans 1-2. Scheidsrechten Pille. Toeschouwers: 175. Lugdunum: Besselse, Linstra, Dur mudoglu, Van Luyk, Deyn, Boter mans, Van Eyk (80. De Klerk), Leiwa- kabessy, De Groot, Van Schie, Luiten (44. Van Duuren). de twaalfde manRoodenburg: dit is geen vierdeklasse voetbal at hei 'an den Bogaerd (78): >t 0 en hoop publiek van- jgde 'eer dan normaal. Vroe- fakt im ik elke week kijken, ia) meer zo vaak. Het team m voetbal vind ik niet ich d leuk. Het niveau is he- afgezakt. Er was een tijd er de zaterdagafdeling og speelde. Er waren kg wel eens wedstrijden ijax en Feyenoord. Toen was heb ik zelfbij Do- Sportman gespeeld. Dat SC. Bij Roodenburg al meer dan veertig ids mijn zoon Johan etbalt. Het eerste speelt „iDC U1(^aa8- 2e moeten ook jg v nt ik hoop dat ze vol- je i, ar een niveau hoger 1 i aS°' Farhane (16): hou belangrijke wedstrij- 1(j dersteunen we het team ze trommelband Oulad I. Dit betekent Jongens ziinl^" ^en sPeler van het >t v leeft ons gevraagd. We zeker voor sfeer. Ik zit ir jaar bij de band. 'oetbal is muziek mijn obby. We spelen ook op zoals bruiloften. De van de band spelen al- bij Roodenburg, in de A Ba en B. Het is een leuke club, heel gezellig en we hebben goede trainers. De wedstrijd vind ik een beetje agressief." Linda van der Born (26): „Meestal kijk ik bij het tweede, want daar speelt mijn vriend in. Met zijn team is hij kampi oen geworden, dus vandaag zit hij op de bank bij het eerste. Ik hoop dat hij nog mag spelen, anders ben ik voor niets geko men. Ik vind voetbal leuk om naar te kijken hoor, maar als hij speelt, is het nog leuker." John Beekman (49): „Ik kan bijna nooit komen kij ken, want we moeten altijd zelf spelen. Ik speel in het derde en we zijn kampioen geworden. Gisteren hadden we een bar becue om het te vieren. We moeten nog één wedstrijd en we hebben tot nu toe 95 keer gescoord. We gaan voor de honderd. Het derde is het vete- ranenelftal van de club. Onze oudste speler is 65 jaar. Ik hoop dat er hier in het eerste nog wat talent rondloopt voor ons team. Soms spelen ze bij ons oudjes om ervaring op te doen. Het eerste is een leuk, fris team dat veel voor elkaar over heeft. Vandaag verdienen ze het echt om te winnen. De tegenstander is voetballend niet echt sterk, maar speelt met veel fysiek geweld. We hebben de arbiter niet tegen, maar dat komt ook door het gezeur van REMO." Abdellah Maissa (36): „Roodenburg is een mooi team om naar te kijken, vind ik. Er spelen veel Marokkanen in, dus ik kom ze vaak aan moedigen. Zaterdag ben ik ook mee geweest naar Den Haag. Het zijn leuke wedstrijden om naar te kijken. Of ik zelf ook voetbal? Nee, daarvoor ben ik een beetje te oud" Jannie van Kooperen (51): „Mijn zoon Michael speelt in het eerste, dus vandaar dat ik er ben. Je herkent hem met een, want het is de enige blon de die in het veld loopt. Niet dat hij dat erg vindt hoor. Hij heeft het prima naar zijn zin bij Roodenburg. Hij speelt hier vanaf dat hij klein was, dus met de meeste van zijn team genoten is hij opgegroeid. Ik vind dat hij het goed doet van daag. Krijgen we thuis natuur lijk weer allemaal stoere verha len, hoe fantastisch hij wel niet gespeeld heeft." MAN VAN DE WEDSTRIJD 1 vri tbali ;ems Jrie hvee wedstrijden tegen REMO speelde 6i d a Bounif er maar eentje mee. Zaterdag n e Centrale verdediger nog geschorst, maar n stond hij met zijn rustige, opbouwende itsl daan de basis van de winst. „Normaal kniet zo rustig hoor", lacht de net twintig den Bounif. „Ik moest uitkijken vandaag, log steeds op scherp, want ik heb drie ge- Bui? ,ea staan. Nog eentje erbij en ik ben weer tere irst. Daar heb ik geen zin in." is redelijk tevreden over zijn team, al Roodenburg volgens hem niet echt lek- iet spel. „De tegenstanders speelden heel grof. Veel onnodig ge trap en geruzie. Bal en speltempo waren daardoor erg laag. Zelf spelen we niet zo hard, dus als we tegen zo'n fysiek team moeten spelen, is dat moeilijk." De nacompetitie vindt de verdediger een kroon op het goede jaar van zijn team. Nu de eerste ronde gewonnen is, kijkt hij uit naar de volgen de wedstrijden. „We zullen het erg lastig krij gen. Zeker omdat Abdullah Dahmani, onze aanvallende middenvelder, geschorst is. We gaan hem erg missen volgende week, maar als we goed als team spelen, moeten we het kun nen halen." door Willem Spierdijk leiden - Roodenburg heeft de eerste stap gezet naar een mooie afsluiting van de compe titie. De Leidse ploeg was in twee duels de meerdere van het Haagse REMO en mag verder in de nacompetitie. Het jaartje in de 'Haagse' vierde klasse, door Roodenburg met angst en be ven tegemoet gezien, is de Lei denaars heel erg meegevallen. Je komt steeds een andere cul tuur tegen", vertelt bestuurslid Arnold Barends. Dat is in de nacompetitie niets anders. Zaterdagmiddag mag Roodenburg weer diep Den Haag intrekken voor de wed strijd tegen REMO. Naast de oude vuilverbranding heeft de lokale overheid een sportcom plex opgetrokken en daar het Surinaams-Hindoestaanse RE- MO naar verbannen. In Den Haag zijn de laatste ja ren veel voetbalclubs samen gegaan, maar niet REMO. De Haagse fusiegolf is aan de ver eniging voorbijgegaan. Dat ligt niet aan de Surinaams-Hin doestaanse club, weet voorzit ter Alladin. Die heeft geen part ner kunnen vinden, geen Haagse club was geïnteres seerd in een samengaan met REMO. Op de nieuwe accommodatie bij de Loosduinseweg denkt de club toch toekomst te hebben. Het complex doet Zuid-Euro pees aan. Grote wit geschilder de muren omheinen twee kunstgrasvelden. Stalen hek ken vormen de toegangspoort. Bij Roodenburg is het de be- Doelman Galeiro Robello van REMO grijpt in voordat Roodenburg-spits Eli Souhoka gevaarlijk wordt. Foto: Dick Hogewoning doeling dat de buurt ook ge bruik maakt van het sportcom plex, in Den Haag is dat duide lijk niet de bedoeling. Behalve de stalen hekken bij de toegang voorkomt een zes meter hoog hek dat iemand zonder toe stemming de kunstgrasvelden betreedt. De aanhang van Roo denburg vindt niet dat er van Zuid-Europese sferen sprake is. „Het lijkt hier wel het voet balveld van een gevangenis", vinden de supporters. Helemaal af is het sportcom plex nog niet. Omdat er ook wordt gecricket, ontbreekt een afscheiding tussen de twee kunstgrasvelden. Tijdens de wedstrijd van zaterdag waait de bal nogal eens het tweede veld op en duurt het een tijd voordat de bal weer in het spel kan worden gebracht. Dat wordt scheidsrechter Hos op een gegeven moment te gortig. Hij vraagt om twee ballenjon- gens die met een extra bal het tempo in de wedstrijd moeten houden. WEDSTRIJD VAN DE WEEK Op het Haagse kunstgras voelt Roodenburg zich thuis. De ploeg combineert gemakkelijk, heeft technisch zeer sterke voetballers en probeert vrijwel altijd de combinatie te zoeken. Dit is geen vierdeklasse voet bal. Maar om te winnen moet je wel eens een doelpunt ma ken en dat lukt de Leidenaars zaterdag niet ondanks een paar heel mooie kansen. Langs de kant weten ze het dan al zeker. Bij ons thuis wordt het 6-0. Zover komt het maandag niet, al is het krachtsverschil de tweede wedstrijd even groot. Al na twee minuten klust Abdoe- lah Dahmani de 1-0 binnen, vlak voor rust zorgt Faisal Bo unif voor 2-0. De marge zou veel groter kunnen zijn, maar Roodenburg verzuimt daarna snel afstand te nemen. Dat komt omdat bij REMO de Por tugese doelman Galeiro Robel lo goed staat te keepen, maar ook omdat de Hagenaars onge kende hardheid in het spel gooien. De wedstrijd dreigt zelfs even te ontsporen, wan neer een van de wisselspelers het veld inkomt om verhaal te halen bij arbiter Klerks. De spelers van Roodenburg (van wie er 10 van de 11 van Turks /Marokkaanse afkomst zijn) laten zich niet provoce ren. Trainer Arno Lancel is er trots op. „We hebben dit wel vaker meegemaakt. Ik heb erop gehamerd de discipline erin te houden." Het is jammer voor Rooden burg dat de discipline om ef fectief voetbal te spelen in de tweede helft ontbreekt. De Lei denaars krijgen volop kansen om de wedstrijd al snel defini tief te beslissen, maar te vaak gaan de aanvallers voor eigen succes. Daardoor blijft de wed strijd lang spannend. Lancel: „Want met die fysiek sterke spitsen kan er zomaar een te- gengoal vallen." Die blijft uit en daarom mag Roodenburg zich opmaken voor een wedstrijd tegen het Delfste SEP, een tegenstander die in Leiden al met 3-0 won. Lancel heeft er toch vertrou wen in. „Het is heel belangrijk voor Roodenburg om die stap naar de derde klasse te zetten." REMO - Roodenburg 0-0. Scheids rechten Hos. Toeschouwers: 150 Roodenburg: Sabahoglu; Al Moka- dem, Ochan, Van Kooperen, Kaddis; Dahmani. Bayrak (75. Siera), F. Bo unif, Baddouri, Souhoka, Gezici (75. Van Oosten). Roodenburg - REMO 2-0 (2-0). 2. Dahmnai. 43. Faisel Bounif 2-0. Scheidsrechten Klerks. Toeschou wers: 300. Roodenburg: Sabahoglu; Al Moka- dem, Ochan, Z. Bounif. Kaddis. Dah mani. Van Kooperen (75. van Oosten), F. Bounif (58. Bayrak); Baddouri. Sou hoka. Gezici (76. Van den Burg)

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17