FAMILIE f3 erichten Middellandse Zee Cruise msc meloi KUNSTREIZEN Reuma en medicijnen, hoe zit dat? 0900 - 20 30 300 fOó/otkcÖtt overzicht overlijdensberichten JlitifflS® i 2005 Executie verkoop Executie verkoop KRAS www.sterprodukties.nl 073 - 5 999 969 WOENSDAG Tlft/lEI 2005 Overleden Dag lieve lieve Ed. We zijn zo trots op jou! Veel te jong is overleden mijn lieve man, onze geweldige vader, schoonvader en allerliefste opa Eduard Hendrik Schotmeijer Ed in de leeftijd van 49 jaar. 9 mei 2005 Botenpad 34 2235 CL Valkenburg Carla Schotmeijer-Bousie Fabiènne en Tom Boy Eduard Dewi Rutger Quinness Dolly en Diva Ed is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 14 mei om 12.00 uur in de kapel van be graafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden, waarna aansluitend de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant 'De Poort van Leyden', Haven 100 te Leiden. Ed hield van witte bloemen. Voor altijd in mijn hart. Wat zal ik je missen papa. Fabiènne Het droevige bericht bereikte ons dat onze gewaar deerde collega Ed Schotmeijer is overleden. Wij zullen zijn humor, inzet en vakmanschap mis sen en wensen Carla en de kinderen heel veel sterkte toe. Directie en Personeel Lestella - Saniplus B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van Ed Schotmeijer Wij wensen Carla en de kinderen veel sterkte toe de komende periode en bedanken Carla in het bij zonder voor haar niet aflatende goede zorgen voor Ed. Jan en Ria de Lange Niemand neemt afscheid, want je gaat niet weg Rutger Kopland Wij geven kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Bert Vletter echtgenoot van Dineke Lubbe Oegstgeest, 27 maart 1951 Oegstgeest, 8 mei 2005 Ma Nelly en Jaap Gert en Joyce Trudy Liesbeth en Jan Thea Tineke en Kees Neven en nichten Correspondentieadres: Nelly Slagter-Vletter Bonekruidstraat 5 2215 BG Voorhout Vraag het De Nationale Reumalijn op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur De Nationale Reumalijn is een initiatief van de Reumapatiëntenbond en het Nationaal Reumafonds. Uw gift op giro 324 is altijd welkom. Met grote droefheid, maar dankbaar voor de fijne jaren dat zij bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat wij afscheid hebben genomen van onze dierba re, innig geliefde, zorgzame moeder, schoonmoe der en oma Wilhelmina Agatha Leugering-Mol weduwe van Dirk Leugering in de leeftijd van 86 jaar. Wij gedenken de mooie herinneringen en al het goede dat zij ons heeft gegeven. Hazerswoude: B. Dirkse-Leugering J. Dirkse Barbette en Lucien Leiden: Dick Leugering Ruud Paul Leiden: Wilma Leugering Alfons Smit Isabella Mariëlla Leiden, 9 mei 2005 Correspondentieadres: B. Dirkse-Leugering J. P. Heyestraat 8 2394 XX Hazerswoude Moeder is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 13 mei om 10.30 uur in de St. Petruskerk, Lammenschansweg te Leiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Brasserie Park (voorheen In den Houtkamp), Van Diepeningenlaan 2 te Leiderdorp. Lieve Oma Leugering U hoorde als een vanzelfsprekendheid bij ons ge zin. Het vyas altijd fijn om samen met u te zijn. Oma wij houden heel veel van u en hebben mooie herinneringen. Oma veel liefs van Isabella en Mariëlla Om een lang verhaal kort te houden.. Na een leven van hard werken en oprechte zorg voor zijn gezin en allen die hem dierbaar waren is onverwacht van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Derk Hendrik Kranenburg Joop weduwnaar van Cor Nagtegeller Arnhem, 28 december 1929 Leiden, 9 mei 2005 Henk en-Marja Annemiek, Matthijs Dinie en Ron Jochem, Julia Correspondentieadres: Laurierpad 47 2215 VP Voorhout Pa is overgebracht naar Uitvaartcentrum Moriuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, waar u afscheid van hem kunt nemen op donder dag 12 mei van 19.30 tot 20.15 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 13 mei om 15.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Op 9 mei 2005 overleed ons bestuurslid de heer J.D.H. Kranenburg Sinds 1984 in het bestuur, verliezen wij in hem een trouwe medewerker. Wij wensen zijn (klein-)kinderen alle sterkte toe. Leidsche vereeniging van postzegelverzamelaars Niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. En dat van dit geheimenis Cod het begin en einde is. Geheel onverwacht is op 91-jarige leeftijd overle den onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wilhelmina Elisabeth Voskuil-van der Hoeven weduwe van Pieter Marinus Voskuil Zoeterwoude, 3 juni 1913 Leiderdorp, 8 mei 2005 Amsterdam: Peter en Sonja Rijpwetering: Wim en Riet Alphen aan den Rijn: Jo en Theo Zoeterwoude: Aad en Doke 's Hertogenbosch: Wil en Bram Alphen aan den Rijn: Nel Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. J. Voskuil Stompwijkseweg 11 h 2381 BH Zoeterwoude Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 11 mei van 20.15 tot 20.45 uur. Er is eveneens gelegenheid om van haar afscheid-te nemen op donderdag 12 mei van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna om 11.20 uur de af- scheidsdienst zal worden gehouden. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dag lieve (super)Oma, Bedankt dat u er altijd was! Oma Voskuil - Van der Hoeven Liefs, Conny Jan-Sytze Bart, Daan Gijs Wilma Lejon Cato Gijs Ed Pierena Ron Esther Lars Ingrid Patrick "Op gouden handen gedragen. Met weemoed, maar ook met grote dankbaarheid voor de liefde die wij in zo ruime mate van haar mochten ontvangen, berichten wij U dat God tot Zich heeft genomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Apolonia Maria van der Ploeg-van Seggelen Plonie weduwe van Bartholomeus Jacobus van der Ploeg Oud-Ade, 11 januari 1909 t Voorhout 9 mei 2005 Koos en Riet Riet en Wim Corrie en Nico Jo en Henk Mien en Jan Jan en Ans Willem Peter t Plonie en Peter Nel Frida Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die onze moeder mocht ontvangen van de medewerkers van "Agnes". Woonzorgcentrum "Agnes" Herenstraat 45, kamer 9 2215 KD Voorhout Correspondentie-adres J.W. van der Ploeg, Jan Steenlaan 17, 2215 CE Voorhout Onze moeder is op haar kamer, alwaar woensdag en donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur gelegen heid is om afscheid van haar te nemen. De Avondwake voor haar wordt gehouden op don derdag 12 mei om 19.00 uur in de parochiekerk St. Bartholomeus, Herenstraat 47 te Voorhout, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De Uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 13 mei om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats in het familiegraf op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Boerhaave", Herenstraat 57 te Voorhout. r: H Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Rense Boonstra 1915 Heerenveen S.W.L. van Egmond-Hannaart, weduwe van M. van Egmond 1916 Bilthoven Simon Petrus Vink 1921 Hazerswoude Hendrik Dreef 1932 Hermina Maria Vlaanderen-Verschoor 1944 Leiden Wilhelmina Elisabeth Voskuil-van der Hoeven, weduwe van P.M. Voskuil 1913 Zoeterwoude Jacoba Barnhoorn 1921 Katwijk Helen Blokland 1956 Uitvaart/Crematie in besloten kring 12 mei 16.00 uur 11 mei 10.30 uur in besloten kring 13 mei 11.00 uur 12 mei 11.20 uur 13 mei 11.45 uur 12 mei 11.15 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Crematorium Rhijnhof te Leiden Bernarduskerk te Hazerswoude-Rijndijk Begraafplaats Rhijnhof te leiden Crematorium Rhijnhof te Leiden Oude Begraafplaats te Katwijk aan Zee Crematorium Westerveld te Driehuis Dankbetuiging Voor de overweldigende belangstelling en het mede leven na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Bram Elsgeest betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uitdrukking gebracht, was ons een grote troost en zal ons steeds een dankbare herinne ring blijven. Wilma Elsgeest-Schut Kinderen, kleinkinderen en verdere familie Sassenheim, mei 2005 DANKBETUIGING Voor de zeer grote belangstelling en niemand kunnen vergeten willen wij langs d iedereen bedanken voor het overweldigend Theo en voor de zeer vele steunbetuigingen die ben ontvangen na het overlijden van mijn lit onze pa, schoonvader en opa Bedankt lieve mensen Tiny Koster-Ubink Anja en Dirk Demmy en Dominiqi Wesley Petra en Eswin Patrick Martin Op 12 mei 2005 vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van R. Schellekens Willem de Zwijgerlaan 63 te Leiden. De verkoop geschiedt in opdracht van dp Belas tingdienst Holland Midden kantoor Leiden, Stations plein 7 te Leiden. Te koop wordt aangeboden: Meubilaire en huishoudelijke zaken. Plaats van verkoop is te Leiden, Willem de Zwijgerlaan 63. De verkoop vangt aan om 11.00 uur. De zaken zijn te be zichtigen op 12 mei 2005 van 10.30 tot 11.00 uur. Verkoop bij opbod. Geen opgeld. De zaken kunnen worden afgevoerd direct na afloop verkoop. De belastingdeur waarder, M. J. Groeneveld (tel. tot 9.30 uur is 071-5244364 of 5244444). Belastingdienst Op 12 mei 2005 vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van M. Mulder Willem Pijperstraat 22 te Leiderdorp. De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland Midden kantoor Leiden, Stations plein 7 te Leiden. Te koop wordt aangeboden: Personenauto Opel Astra 1.6 station met dakdra gers en incl. trekhaak. Kenteken: LR-DJ-68, kleur rood. Plaats van verkoop is te Leiderdorp, Willem Pijperstraat 22. De verkoop vangt aan om 11.00 uur. De zaken zijn te be zichtigen op 12 mei 2005 van 10.30 tot 11.00 uur. Verkoop bij opbod. Geen opgeld. De zaken kunnen worden afgevoerd direct na afloop verkoop. De belastingdeur waarder, M. J. Groeneveld (tel. tot 9.30 uur is 071-5244364 of 5244444). Belastingdienst INCLUSIEF per Air Malta 7 nachten luxe cruiseschip MSC Mei blijf in 2 pers. binnenhui den tijdens de cruise aü hotelovernachtingen in tl lijk van gekozen prograe Genua-Napels-Malta-Tunis-lbiza-St. Tropez KRAS maakt cruisen betaalbaar! I De cruisesensatie van 20051 KRAS Stervakanties biedt i.s.m. met de gerenommeerde Europese rederij MSC Cruises luxe cruises tegen spotprijzen. Zo'n lage prijs voor zo'n luxe 8-daagse cruise op het zeer populaire en comfortabele cruiseschip MSC Melody*"* is nog niet eerder vertoond jrr. Nederland! Uw korting bedraagt maar liefst 300 per per soon en vaak nog veel meer. We kunnen wel spreken van dé cruiseklapper van het jaar 2005! Dit heerlijke schip vart MSC Cruises is van alle denkbare gemakken voorzien en luxe en comfortabel ingericht. Deze geweldige cruise vaart langs prachtige steden als Genua, Napels, Malta, Tunis, Ibiza en St. Tropez. Er is nog beperkt plaats per vertrekdatum beschikbaar dus boek snel, want zeg nou eerlijk, wie wil er nou niet cruisen voor zo'n lage prijsl MSC MELODY**** U verblijft op dit zeer comfortabele 3-sterren-plus cruise schip, welke is voorzien van alle denkbare gemakken en voorzieningen voor jong en oud. Zo beschikt dit schip over o.a. 2 zwembaden, diverse whirlpools, fitness, beauty en healthcenter, restaurants, bars en lounges, casino, theater en een discotheek, kortom, te veel om op te noemen. Uw 2-persoons binnenhut is zeer comfortabel ingericht en beschikt over een douche, toilet en regelbare airco. Het ver blijf aan boord is op basis van volpension d.w.z. alle maaltij den (6 x per dag!) zijn inbegrepen!! U ziet het, deze spette rende aanbieding is niet alleen goedkoop, maar ook zeer compleet! REISPROGRAMMA IN HET KORT De 8-daagse reis begint met een vliegreis naar Milaan met aansluitend een transfer naar het schip. Vanuit Genua zetten we koers naar Napels, waar we o.a. een bezoek kunnen bren gen aan het wereldberoemde Pompei. Vervolgens varen we door naar het zonne-eiland Malta, 's Avonds vertrekken we richting Tunis, met haar Arabische sferen De volgende dag varen we naar het zonovergoten eiland Ibiza Het schip blijft hier de hele nacht liggen, dus u kunt gerust eer in het bruisende nachtleven van deze hippe sli cruisen we richting St. Tropez, de mondaine ^lid-frankrijk. Rond middernacht zetten w laatste stukje van onze reis. Na aankomst i een transfer naar de luchthaven van Milaan naar Amsterdam. Indien u de 10-daagse r< paar Malta waar uw 8-daagse cruise begint Na nog tvvèe heerlijke nachten op dit betoverend luxe hotels Corinthla Jerma Palace*"" ofCro (o.b.v. logies en ontbijt). Op vrijdag heeft u dan fer naar de luchthaven en de terugvlucht i Vertrekdata HZ 14.744 Genual vrijwei.iedere ma. van 23/5 t/m 29/8 Vertrekdata HZ 14.745/746 vrijwel iedere w in 25/S t/m 31/8 Toeslagen per persoon: HZ 14.744 2-perj. buitenhut 130, luc lasting 39, reserveringskosten en haveng HZ 14.745/746 2-pers. buitenhut 130,lur lasting 55, reserveringskosten en haveng Hotel Crown Plaza 10. Prijzen zijn per persoon, tenzij andei Exclusief: fooien, excursies ter plaatse, d boord, div.verzekeringen. Minimum aantal 28. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldr name: 14 dgn. voor vertrek. Vraag uitgebr schrijving reisnummers HZ 14.744/14.745/1 Ook op zondag telefonisch bei KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 "Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 www.kr SS 073 - 51 "speurt en selecteert speciaal vi i.s.m. Ontdek de kunst en architectuur van Berlijn en Lillt MddM!ill.HIHH:H:HII.'l Vertrekdatum: 5/6 Tijdens deze indrukwekkende reis zult u i kunstschatten van Berlijn ontdekken, zoals d Pfatz, Neue Nationalgalerie, Gedachtniskird I Pergamonmuseum en Gemaldegaferie. U luxe Courtyard by Marriott Berlin City Cer centrum, incl. dagelijks ontbijt Reisnummer! Kunstliefhebbers opgelet' Sterprodukties heeft weer een tweetal prachtige kunstreizen samengesteld. Naar de impo sante Duitse hoofdstad Berlijn en de culturele hoofdstad van 2004, Lille. Onder leiding van een deskundige kunst historicus, kunt u op informele en vrijblijvende wijze uw kunsthistorische kennis vergroten. Ideaal dus om een korte vakantie een bijzonder tintje te geven! 3 DGN Kunstreis LILLE Vertrekdata: 20/5, 16-23/9, 21/10 In Lille, de culturele hoofdstad van 2004, vindt u kleine winkelstraatjes, prachtige historische gebouwen, mo derne bouwkunst en musea. Verder maakt u kennis met o.a. Villeneuve d'Ascq, met het Musée d'Art Moderne, Roubaix en Toumai. U verblijft in het prachtige Crowne Plaza lille**** in hartje centrum, incl. dagelijks ontbijt Reisnummer PZ 14.075 Indusief: venroer per comfortabele touru in genoemde hotels, dagelijks ontbijt, excur ma en entreegelden, desk. kunsthistoris Prijzen zijn p.p. Exd.; tolgelden, toeristentó ten, div. verz., overige entreegelden. Min. i 20. Uit ann.termijn Dij onv. aeeln.: 7/14 tj trek. Vraag uitgebreide beschr. reisnrs. PZ 14 Informatie, reisbeschrijvingen en boekingen UITSLUITEN ma t/m vr: 08.30-20.30 uur za: 09.30-15.30 uur, zo: 11,1 II of boek bij de eigen reisbureaus van KRAS Stervakanties in: A de Rijn Hooftstraat 112- Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn i: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Mark!' ledereen mag het weten: PP, ,T&S*è* Uw huwelijksaankondiging in uw regionaal dagblai Die plaatst u vanaf nu zelf via internet. Op www.hdcmedia.nl stelt u zelf stap voor stap uw aankondiging samen, met tekst en lay-out geheel naar wens. Selecteer de edities waarin u de adver tentie wilt plaatsen en u bent klaar. Kunt u zich weer helemaal verheugen op uw mooiste dag. Kijk op www.hdcmedia.nl voor meer informatie.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4