1 +1 =6,7miljoen VacatureOverzic Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! Laat je spierballen zien. Alkemade Bestel via www.unicefshop.nl unicef#) 070 333 93 00 De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar advertentie materiaal (CPDF/pdf), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.plaatseenadvertentie.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77 pag@hdcmedia.nl ONTWERPBESTEMMINGSPLAN "DE BAAN EN SOTAWEG" Op is februari jl. beeft de gemeenteraad het bestemmingsplan 'De Baan de Sotaweg' vastgesteld en vervolgens het plan voor goedkeuring doorgezonden naar Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland, e.e.a. begeleid met de gebruikelijke publicaties in het Witte Weekblad, Leidsch Dagblad en Staats courant. Voorts is gebleken dat als gevolg van een vergissing de publicaties van de ter visie legging van het ontwerpbestem- mingsplan één dag verlaat bekend zijn gemaakt, waardoor belanghebbenden formeel niet vier weken de gelegenheid hebben gehad om een zienswijze in te dienen. Dit heeft tot gevolg dat de bestemmingsplanprocedure vanaf de ontwerp fase opnieuw doorlopen moet worden conform de wettelijke voorschriften. In overleg met de provincie Zuid-Holland is voorts besloten om de nieuwe ter visie legging te starten met de door de gemeenteraad op 15 februari 2005 geaccordeerde versie. Ten opzichte van deze versie hebben wij ervoor gekozen twee aanpassingen aan te brengen, te weten: 1. de rooilijnen zijn alsnog op de plankaart aangeduid; 2. de woningen aan de Baan 22 en 26 hebben overeenkomstig de Nota van Beantwoording alsnog de bestemming woon- doeleinden gekregen. Burgemeester en wethouders van Alkemade maken ingevolge artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat het ontwerp van het op 15 februari 2005 door de gemeenteraad geaccordeerde bestemmingsplan "De Baan en Sotaweg", met ingang van donderdag 12 mei 2005 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage ligt in de Leeskamer Publiek van het gemeentehuis, Westeinde 1 te Roelofarendsveen. U kunt het ontwerpbestemmingsplan gedurende de openings tijden van het gemeentehuis of op afspraak inzien. Bovendien staat bij wijze van proef het ontwerp tijdens bovengenoemde periode ook op onze website. U kunt e.e.a. vinden op www.gemeentealkemade.nl. Gedurende deze termijn kan eenieder schriftelijk zijn ziens wijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan bij de gemeente raad kenbaar maken. De gemeenteraad zal degenen, die tijdig hun zienswijze kenbaar hebben gemaakt, in de gelegenheid stellen een nadere mondelinge toelichting te geven. Het voorontwerpbestemmingsplan heeft in de periode van 5 januari 2004 tot en met i februari 2004 ter inzage gelegen. Ten opzichte van het voorontwerp zijn er in dit ontwerp enige wijzigingen in de voorschriften én toelichting alsmede de kaart doorgevoerd. 10 mei 2005. Burgemeester en wethouders van Alkemade. gemeente Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer M. van der Weide bereikbaar onder num mer [oji) 332 72 08 of info@gemeentealkemade.nl. c,oA°>rofpia CO-ADVERTEREN IS ADVERTEREN IN HET KWADRAAT De Ignis 1.5 GTi Sport is leverbaar vanaf €14.999,- Je gaat gezien worden in de Ignis 1.5 GTi. Zijn brede wielkasten, grote luchtinlaat en achterspoiler zijn direct afkomstig uit het Junior World Rally Championship. De 1.5 liter motor met 16 kleppen en multi-point brandstofinjectie is ook niet bepaald voor watjes. Kies daarbij voor het voordelige ActionStyle-pakket en je krijgt gegarandeerd nog meer bekijks bij het stoplicht. Het ActionStyle-pakket: lichtmetalen velgen (bandenmaat 205/45 HR 16)' mistlampen vóór met zwarte omlijstingen rondom de lampen opvallende sportuitlaat n 'superior traction' sportpedalen SUZUKI Way of Lffe alphen aan den rijn: Van der Boon-Auto's Alphen B.V., Curieweg 3, (0172) 47 32 15 leiden: Suzuki Leiden, Hoge Rijndijk 328, (071) 589 96 36 giro 7 800 800 Nailantei is 12 jaar oud. Ze woont in een afgelegen streek in jjf het zuiden van Kenia. Nailantei is onlangs geopereerd aan een misvormde voet in een ziekenhuis in de stad. Nu draagt o1 ze nog speciale schoenen en een beugel, maar binnenkort g- kan Nailantei zonder hulpmiddelen lopen. Het Liliane Fonds b. droeg 184 euro bij voor haar revalidatie. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Nailantei: kinderen die zonder steun geen kans maken op medische of sociale revalidatie. Tienduizenden kinderen wachten op hulp. Uw steun is heel hard nodig. Al 25 jaar hét fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden kinderen eerst (tijdens kantooruren) meer vacatures op vacaturekrant.nl Leerling Stucadoor 1e Medewerker Bediening 1e Medewerker Bediening 2 Allround Vakmannen 2 Muskusrattenbestrijders 3 Vakmannen Elektromechanisch Onderhoud 3d Tekenaar Aankomend Bestekschrijver/Calculator Account Executive Account Manager Account Managers Account Managers Accountmanager Administrateurs Administratief Medewerker Administratief Medewerkers Administratief/Commercieel Medewerker Administratieve Assistent(E) Administratieve Kracht Agnio Apothekersassistent Apothekersassistent Assistant Controller Assistent Bedrijfsleider Assistent Hoofd Facilitaire Dienst Assistent Shopmanmanager Assistentbedrijfsleid(St)Er Assistent-Ontwerper Assistent-Shopmanager Only (38 Uur) Assitent Bedrijfsleider Baliemedewerkster/ Orthodontie-Assistente Barkeeper Bedrijfsleider Boekhoudkundig Medewerker Boekverkoper Bouwkundig Tekenaars Bureauhoofd Vastgoed En Grondzaken Business Controller Business Manager Calculator/ Werkvoorbereider Calculator/ Werkvoorbereider Call Center Manager Callcenter Medewerker Casebehandelaar Chauffeur Monteur Chauffeur/ Magazijn Medewerker Chef-Kok Chrysler Monteurs. Commercieel Technisch Medewerker Commercieel Technisch Medewerkers (Ft) Commerciële Medewerkers Commerciële Talenten Controleur Coördinator Student Services Credit Controller Distributiechauffeur Binnenland Diverse functies Dtp'er Ervaren (Assistent-)Accountant Ervaren Planner E-Technician Filiaalleider Financieel Administrateur Financiële Talenten Franstalige Claimdesk Medewerker Fulltime Eerste Medewerker Bediening Fulltime Verkoopster Only Vero Moda (38 Uur) Gastvrouw/-Heer Gastvrouw/-Heer Gediplomeerde Doktersassistente Gereedmaken Van Monstercollectie En Offertes Gevorderd Assistent-Accountant Groepsleerkracht Groepsleidsters Gz Psychologen Hair Stylist Helpende/Verzorgende Herintreders Gezocht! Hoofd Financial Control Hoofdcaissière Huismeester Hulp-Kok Hypotheekadviseur Internationaal Secretaresse Junior Dtp-Er Klinisch Psychologen/Psychotherapeuten Leerling Verpleegkundigen Managementassistente Manager Receptiediensten Manager Technisch Vastgoedbeheer Manager Zorg Welzijn Medewerk(St)Er Medewerker Met Grafische Affiniteit Medewerker Bediening Medewerker Bediening Medewerker Beheer En Onderhoud Medewerker Centraal Systeembeheer Medewerker Cultuurtechniek (Groen) Medewerker Financiële Administratie Medewerker Orde En Bewaking Medewerker Touroperating/Reisbegeleiding Onderwijsassistent Economie Campus Operatieassistent En Doktersassistent Oproepmedewerkers Opzichter/Werkvoorbereider Ouders Die Hun Kinderen Aan Een Vakantiebaantje Willen Helpen Pac Planner Parttime Medewerker In De Bediening Personeelsadviseur Plaatwerker Schadehersteller Planner Proces Operator Procesoperators (Mbo 3 Of 4) Pro eet Manager Pro ectleider Pro ectleider Pro ectleider Werktuigbouwkunde Pro ectmanager Pro ectmedewerker ceptionist(E) Administratief Medewerker Receptioniste/Secretaresse Receptioniste/Telefoniste Sales Administrator Secretaresse Secretaresse Secretaresses (F) Senior Personeelsconsulent Service Monteurs Servicemonteur Systeembeheerder En -Ontwikkelaar Tandartsassistent(E) Tandartsassistente Teamleider Huishoudelijke Dienst Tekenaar Telefonische Toppers Telefoniste/Receptioniste Fulltime Timmerlieden Unithoofd Verkoop Medewerker Verkoopmedewerker Binnendienst Verkoopmedewerkers Verkopers Verpleegkundige Verpleegkundigen Verpleegkundigen Niveau 4 En 5 Werkvoorbereider Wijkverpleegkundige Zelfstandig Werkend Kok Zelfstandig Werkend Kok Stucadoorsbedrijf Nievaart Van Goozen Café En Brasserie De Jonge Haan Drink- En Eetgelegenheid Tafelberg Hoogheemraadschap Van Rijnland Provincie Noord-Holland Hoogheemraadschap Van Rijnland Verheijen Verkoren Knappers De Haan Architect Verheijen Verkoren Knappers De Haan Architect Randstad Sell-Plan Intercity Mobile Communications B.V. Accord Uitzendbureau B.V. Wolfson Amaco (Netherlands) B.V. Hofkes Frölke Meekel Organisatiepsychologen Randstad Lissauer's Textiles B.V. Emi Music Publishing De Associatie Symfora Groep Polikliniek Apotheek Hilversum De Stichting Apotheek Der Haarlemse Ziekenhu Randstad Café En Brasserie De Jonge Haan Philharmonie Only Drogisten Molegraaf V.O.F. Architectenbureau Piet Onderwater En Part 0n-Line Fashion B.V. Drink- En Eetgelegenheid Tafelberg Orthodontie-Praktijk Café En Brasserie De Jonge Haan Drink- En Eetgelegenheid Tafelberg Accord Uitzendbureau Randstad Boekhandel Erasmus V.O.F. Architectenbureau Piet Onderwater En Part} Gemeente Velsen Fiso Katholiek Lyceum In Het Gooi Metterwoon Vastgoed B.V. Kbm Onderhoud Renovatie B.V. Wolfson Randstad Randstad Boels 'T Parket Huys Café En Brasserie De Jonge Haan Van Kooy Groep Boels Bien Sur Bv Randstad Randstad Randstad Katholiek Lyceum In Het Gooi Randstad CG.Zonnevem B.V. Randstad Reclame-Adviesbureau Leukwerkt Worldwide Driebergen Driebergen Accountants Belastiijj Faber Betonpompen Bv Sc Johnson Europlant B.V. Boels Bandridge Randstad Young Parker Insurance Het Alternatief On-Line Fashion B.V. Restaurant Beaulieu Restaurant Beaulieu Huisartspraktijk Kooijman Middendorp Lissauer's Textiles B.V. Driebergen Driebergen Accountants Belasting Prof. Dr. Leo Kannerschool Kinderopvang Schuyienburght Symfora Groep Serge Knipkunst De Egelantier Randstad Fiso Albert Heijn Maarsen Groep Drink- En Eetgelegenheid Tafelberg De Hypotheker Randstad Motomax Media BV Symfora Groep Symfora Groep Hypotheek Visie Bussurn Westex Facilities B.V. Metterwoon Vastgoed B.V. De Stichting Zorgcontact Van Kooy. Copy Net Café En Brasserie De Jonge Haan Drink- En Eetgelegenheid Tafelberg Hoogheemraadschap Van Rijnland 'S Heeren Loo West-Nederland Gemeente Zoeterwoude Universiteit Leiden Politie Haaglanden Djoser Katholiek Lyceum In Het Gooi Oogheelkunde Zonnestraal Philharmonie Hoogheemraadschap Van Rijnland Thoolen International Bv Sc Johnson Europlant B.V. Het Alternatief Am Groep Autoschadebedrijf PROKO j»< Wolfson Ouest International Nederland B.V. Corus Sell-Plan Verheijen Verkoren Knappers De Haan Archite a Metterwoon Vastgoed B.V. Metterwoon Vastgoed B.V. Wolfson Randstad Hoorcentrum Haarlem Bv Kouwenberg Van Den Bosch Tandartsen Fred Janssen Van Meurs Auto's Randstad Katholiek Lyceum In Het Gooi Randstad Bien Sur Bv Tomingroep Bv Frames Energy Systems BV Alsta Wolfson Tandartsenpraktijk Kouwenberg Van Den Bosch Tandartsen "Klooster ""Alverna"" Aerdenhout" Verheijen Verkoren Knappers De Haan Archite Start Bickery Food Group B.V. Brouwer Personeel Symfora Groep Harry Banis Bv Randstad Only Interaktie Bv Randstad Symfora Groep Stichting Thuiszorg Groot Rijnland P. Meijer B.V. Randstad Café En Brasserie De Jonge Haan Drink- En Eetgelegenheid Tafelberg Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HOC Media dagbladen. Heeft u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HDC Media, Personeel Accountgroep, Postbus 23,1500 EA Zaandam. Of mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam, adres, de betreffende vacature (inclusief bedrijfsnaam) en het weeknumi Deze en veel andere vacatures zijn ook op internet te vinden via de websites van onze dagbladen of op www.vai

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 16