Straatvechters zitten Petacchi dwars Breuk Ajax V.d. Vaart aanstaande SPORT Roda JC-coach Vloet: gele kaart voor Koné is absurd Feyenoord praat deze week met Wim Jansen Club laat speler gaan Ons belastinggeld o beëindigt =t>alcarrière Fernando Hierro zet achter zijn voetbalcar- T 37-jarige Spanjaard Vnend weekeinde zijn tedstrijd, voor zijn club ïze tenderers tegen Ever- seli i Malaga geboren ns fcs veertien jaar in „Mn Real Madrid. De 89- quntemational won met zerüdijke drie keer de we ins League, vijf keer )as ise kampioenschap en dei de nationale beker, liei^ trad hij in dienst van er, lij kon zijn contract /er Ji, maar wees dat voor- s. leun )op nieuwe FC Utrecht Jan Willem van Dop 5 (nieuwe voorzitter van Jkib FC Utrecht. De 44- Stuurder is nu nog di- jgemene en financiële [Feyenoord. Hij treedt I üs in dienst van L<i|n op 1 oktober neemt przittershamer over Ofin Sturkenboom. Van rsitjnegen jaar in dienst daittterdamse club. ik; irdrecht wil Ming houden ersj it diT - FC Dordrecht deinis en Gérard de Isnog een nieuw con- llecf komend seizoen aan- edeDe tweeling (36) Beegin april bekend te vajppen met profvoetbal, [te keren naar het on- ir de tweede klasse ge- tenbrde RCS uit Souburg. o Gérard de Nooijer the(e aanbieding van de te jjsionist nu in beraad opö begin volgende week ising. =itie VdH üernia 'ii - Pieter van den W is woensdag in ich Centrum Haaglan- 1% Haag geopereerd De meervoudig er i zwemkampioen te revalideren, iijachting kan hij maan- Voorzichtig beginnen Van den 25(^nd hoopt op tijd fit te wereldkampioen- lpa( in juli in Montreal, itie ner verklaarde giste- camera van Studio op "hij alleen naar Cana- ziel^ hij een serieuze artfer is. ïouJ „3»ach Orlov mb>ch naar EK >er '5 s|- De Immigratie en d d|tie Dienst (IND) heeft Nixing voor de proble- fle verblijfsvergunning 19psische turncoach Gfv. Orlov moet binnen 13,ken een verblijfsver- Ndoor onbepaalde tijd lijkt een van weggenomen die arfner in de weg staan lecqnaar de Europese in het fc Debrecen af te rei kis onder meer trainer iCoerlandse turnsters n de Leur, Suzanne IB Loes Linders. Deze ebben zich voor het st, maar overwegen te trekken, als hun mee kan reizen. dinsdag to mei 2005 stelt zaak ■jeijer uit i ui dig, De arbitragezaak die jEagles-voetballer ïeijer heeft aange- :gen Rachid Bouaou- irta is uitgesteld. Van- aanvankelijk de zit- t dienen. De KNVB ïtel besloten van- 'erlijden van Rob •fd opleidingen van Drdwijker Kiebert rdag om het leven bij rsongeval. De zaak io juni dienen voor ecommissie van de e arbitragezaak ei- ïgdéijer en GA Eagles dat rat en Sparta aanspra- ren ld worden voor de ontstaan is na de van Bouaouzan op t nil ^Fortuna □rui aan publiek schi spelers van Fortu- al tweeën- grid geen salaris. Dat oon '1 schuldeisers van me visieclub. De selectie liet het faillissement •n ii laagde voetbalclub Dat zou vooral de treffen. Naast faillis- jvragen, kunnen kuif een doorlopend irtre stappen. Ze kunnen ■taande voet nemen. rkoJ°eraden zich nog, in tfadium is er weer t de spelersvakbond delegatie van de vak- '1 gisteren een be- club en sprak met 'estuurders. door Roel Wiche kerkrade/zeist - Het waren zeker geen sierletters. Maar de boodschap was duidelijk. 'For Kah'. Roda-spits Arouna Koné droeg zondag zijn goal op aan ploegmakker Pa Modou-Kah, die gebroken thuis zit nadat zijn vriendin was verongelukt. Arbiter Björn Kuipers trok direct geel. Regels zijn regels! Of toch niet? Kuipers: „Je moet een grens trekken." Roda-coach Wiljan Vloet: .Absurd. Arouna sprak recht uit zijn hart." Het was, voor de zoveelste maal, een bewijs dat voetbal een echte tv-sport is. Zondagmiddag, Oosterpark: Arou na Koné scoort tegen FC Groningen, spurt naar de zijlijn en trekt zijn shirt over z'n geblondeerde kruin. Op zijn borst verschijnt een tekst die een paar miljoen Studio Sport-kijkers kunnen lezen. Maar scheidsrechter Bjom Kuipers, op nauwelijks dertig meter afstand, weet van niets. „Koné stond schuin voor de tribunes. Ik zag alleen dat hij een shirt over zijn hoofd trok. En dat is geel, volgens de regle menten." Een dag later heeft hij zijn mening niet gewijzigd. Okay, hij had zondag avond ook met het bord op schoot gezeten. Zag Koné opnieuw juichen en zag toen pas dat er 'For Kah' op zijn T-shirt was gekalkt, in een ont roerend handschrift. Maar dat be zorgt hem geen knagend geweten. „Laat voorop staan dat ik het vreselijk vind wat er gebeurd is. Zo'n tragedie wens je niemand toe. Maar ik kan geen uitzondering maken. Straks komt een speler weer met een andere leus. Je moet ergens een grens trek ken. En die grens staat duidelijk be schreven in het spelregelboek." Het lijkt op een klassiek geval van re- gels-is-regels. Doorgebroken speler, opzettelijk hands, bal wegtrappen, mekkeren: trekken die kaart. Een boekhoudersmentaliteit waarmee Roda-coach Wiljan Vloet helemaal niets kan. De trainer, volgend seizoen in dienst van Sparta, keek zondag verbijsterd naar de borstzak van Kui pers. „Dit was absurd. Een grotere onzin heb ik nog nooit gezien. Arou na deed iets wat ik nooit achter hem gezocht had. Niemand van de techni sche staf wist van dat T-shirt. Het was een puur spontane actie en dat maakt het juist zo mooi. Het was recht uit het hart." Arouna Koné had al een groot (sport) hart, bij de Roda-familie kan hij nu helemaal niet meer kapot. De Kerkra denaren beleefden een dieptragische week, waarin zelfs het traditioneel mislopen van Europees voetbal ver bleekte. De vriendin van verdediger Pa-Modou Kah liet het leven, na een aanrijding op de snelweg. De Noorse Gambiaan, met het postuur van een uitsmijter, brak in duizend stukken. Vloet geeft hem zelf de keuze om te bepalen wanneer hij weer op het trai ningsveld verschijnt. Allemaal zaken die een arbiter had moeten weten, zo vindt hij. „Wij prepareren ons zo goed mogelijk op een wedstrijd, dat moet een scheidsrechter ook doen. Kuipers had moeten weten dat Mar tin Drent zijn vijftigste Groningen- goal kon scoren. En hij had moeten weten hoe diep de tragedie Kah ons allemaal geraakt heeft Dan had hij ook begrepen welke emoties er alle maal vrijkomen." Kuipers zelf is wel de laatste om te beweren dat hij zondag een pantser om had. Ja, hij wist van het Kerkraad- se drama. En ja, hij voelde absoluut mee met spelers en trainers van Ro da. Maar toch, regels blijven regels. Shirt optrekken tot aan de kin mag. Shirt over het hoofd mag niet.Als Koné nou van tevoren had gezegd wat hij van plan was. Dan had ik hem kunnen uitleggen wat wel en niet mocht. Maar nu was er maar één sanctie: geel. Ik zag en zie geen enke le ruimte voor een andere interpreta- Robbie McEwen gaat zegevierend over de streep in Santa Maria del Cedro. Foto: EPA/Maurizio Brambatti Robbie McEwen grist etappezege en roze trui weg voor Italiaanse ideale schoonzoon door Ad Pertijs santa Maria del cedro - Negen keer won Alessandro Petacchi vorig seizoen een massaspurt in de Giro d'Italia. Na drie dagen staat de kopman van Fassa Bortolo dit kaar nog altijd op nul. Een zeker geachte zege werd hem gisteren aan de boorden van de Middellandse Zee ontfutseld door Robbie McEwen, die tevens de roze trui overnam van een andere Italiaan, Bettini. „Hij speelde het niet fair", foeterde Pet acchi. „Robbie zat in de slag met Kirsi- puu." De Est hield volgens Petacchi niet voor niets plots zo maar zijn benen stil op het moment dat hij en zijn ploeg maats achter hem reden. De Italianen geloven hem. Voor hen is Petacchi een ideale schoonzoon, die alleen loepzuive re spurts aflevert. Geen elleboog, geen kwak, geen trucs, gewoon rechtdoor sprinten. McEwen hielp de aanhangers van Petacchi gisteren uit een zoete droom. „Sorry, maar er was echt geen sprake van een samenzwering. Dit is ge woon de manier om de trein van Fassa Bortolo te ontregelen. In de Tour ge- Keniaan Kemboi loopt voortaan voor Qatar nairobi/gpd - De 22-jarige Keniaanse hardloper Nicho las Kemboi komt in het ver volg voor Qatar uit. Recent verloor Kenia ook de winnaar van Olympisch zil ver op de 1500 meter, Ber nard Lagat, die zich tot Ame rikaan liet naturaliseren. Net als Lagat zal ook Kemboi in augustus al voor zijn nieu we land uitkomen op de WK atletiek in Helsinki (Finland). Vooral Qatar en Bahrein zijn de laatste jaren toevlucht oorden voor Keniaanse atle ten. Secretaris-generaal David Okeyo van de Keniaanse at- letiekbond maakt zich zor gen. „Ik heb begrepen dat nog zo'n twaalf lopers naar Qatar of Bahrein zullen ver trekken." beurde het vorig jaar ook al. Sindsdien weten we hoe het niet moet." Australisch kampioen McEwen (Davi- tamon Lotto) legde gisteren uit hoe het dus niet moet. „Drie jaar lang heerste Petacchi hier in de massaspurt. Door zijn trein het werk te laten doen. De Fas- sa's zetten de sprint in. Iedereen volgde hen en op het moment dat hij het wilde, begon Alessandro zijn sprint. Ondertus sen vochten de anderen om in zijn wiel te zitten. Daardoor hadden ze hun kruit al verschoten nog voordat de echte sprint begon. Ik doe daar dus niet meer aan mee. Anderen ook niet, zie je meer en meer. Zo vormen hun eigen treintjes, of kiezen een andere tactiek. En op deze lange rechte aankomst van vier kilome ters konden ze allemaal van ver komen. De trein van Petacchi werd ingehaald door die van FdJ (van Cooke). Vervol gens kwam ook Domina Vacanze (Qua- ranta) langszij. Drie treintjes naast el kaar. Steven de Jongh zag kans kopman Alexander Kolobnev naar de spits van het veld te rijden. Toen ook Julien Dean en Jaan Kirsipuu (Crédit Agricole) zich met het spel gingen bemoeien, was er UITSLAGEN voor Fassa Bortolo geen houden meer aan. Hun trein raakte ingesloten en ont spoorde. McEwen: „Ik zag dat Velo pro beerde ruimte te maken door Kirsipuu opzij te drukken. Dat lukt je dus niet. Kirsipuu is als een stuk beton." Kirsipuu viel echter stil en de hogesnelheidstrein van Fassa raakte ingesloten en ont spoorde uiteindelijk. Geweeklaag Het geweeklaag was groot bij de Italia nen. McEwen, die als bmx-crosser heeft geleerd heeft te sprinten als een straat vechter, zat er niet mee dat hij als een 'bad guy' werd weggezet. „Luister eens, een massaspurt wordt nu eenmaal niet in banen gereden. Het is geën 100 meter atletiek. Je moet je weg zoeken. Een juis te timing is essentieel. Alessandro raakt in de problemen als zijn ploeg de sprint niet van voor naar achter kan controle ren. Meer is er vandaag eigenlijk niet ge beurd." Zegt McEwen. Of Kirsipuu echt voor hem de benen stilhield, zal wel nooit duidelijk worden. Feit is wel dat Fassa Bortolo zelf met geen mogelijk heid de sprint onder controle kon hou den. Waardoor de straatvechters hun kans kregen. Steven de Jongh spurtte naar de achtste plaats. Rabobankploegleider Frans Maassen was niet alleen daarom een te vreden man. „De mannen hebben zich goed geweerd." Thorwald Veneberg ver stevigde op de enige helling van.de dag zijn leidende positie in het bergklasse- rrient en Roy Sentjens reed mee in de lange ontsnapping van de dag. „Het is goed dat ze zich laten zien", vond Maas sen. „Als je ergens voor rijdt, geeft dat moraal." Veneberg was trouwens niet helemaal tevreden. „Ik had die ene bergsprint (kort na de start midden in de oude stad Catanzaro) kunnen winnen als de streep wat duidelijker was aange geven. Nu dook ze plotseling op na een bocht." Vandaag wacht Veneberg weer een berg. Die duikt dit keer in de finale op. „Da s lastiger." Dat vinden ook de sprinters. „Ik denk daarom dat het mor gen (vandaag, red) daarom weer de dag wordt van Bettini", zegt McEwen. Petac chi kan ondertussen nadenken hoe hij van zijn ploeg weer een winnende ma chine kan maken. BASKETBAL New York. NBA, play-offs, halve finales. Eastern Conference: Miami Heat - Washington Wizards 105-85. Stand best-of-seven: 1-0 Western Conference: San Antonio Spurs - Seattle Supersonics 103-81. Stand best-of-se- i: 1-0. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3699, 9 mei, 1, 7, 8, 11, 16, 19, 21, 24, 26, 28, 29. 30. 38, 46, 48, 50, 60, 63, 67, 70 (Onder voorbehoud van typefouten) TENNIS Hamburg. Mannen. Masters Serie. Eerste ronde: Federer (Zwi/1) - Verdasco (Spa) 6-4 6-3, Massu (Chl) - Roddick (VSt/2) 7-6 (4) 4-6 7-5, Henman (GBr/5) - Burgsmüller (Dui) 6-3 6-4, Grosjean (Fra) - Joachim Johansson (Zwe/11) 6-1 6-4, Ljubicic (Kro/13) - Horna (Per) 6-3 6-3, Stepanek (Tsj/16) - Saulnier (Fra) 7-6 (5) 6-2. Kuerten (Bra) - Pavel (Roe) 6-2 6-1, Ferrero (Spa) - Melzer (Oos) 6-3 7-5, Christophe Rochus (Bel) - Ventura (Spa) 6-3 6- 2, Gasquet (Fra) - Karlovic (Kro) 6-1 1-0 opga ve Karlovic. Joezini (Rus) - Beek (Slw) 6-3 6-2, Ancic (Kro) - Mayer (Dui) 6-1 6-2, Rusedski (GBr) - Petzschner (Dui) 7-6 (3) 3-6 6-3, Kie- fer (Dui) - Kohlschreiber (Dui) 6-4 6-3. Chela (Arg) - Thomas Johansson (Zwe) 4-6 6-3 6-4. Rome. Vrouwen. Eerste ronde: Bovina (Rus/9) - Washington (VSt) 6-2-6-2, Camerin (Ita) - Dechy'(Fra/10) 4-6 6-1 6-4, Farina Elia (lta/13) - Kirilenko (Rus) 6-4 6-1. Medina Garngues (Spa) - Jidko- va (Rus) 6-4 6-1. Jankovic (SMo) - Radiantrefy (Mad) 6-7 (3) 6-2 6-1, Cohen-Aloro (Fra) - Vie- rin (Ita) 2-6 7-6 (4) 6-2, Castano (Col) - Pere- bijnis (Oek) 6-3 6-2, Tsjakvetadze (Rus) - Kur- hajeova (Slw) 6-3 3-6 6-1, Suarez (Arg) - Sp- rem (Kro) 6-3 6-0, Schiavone (Ita) Shaughnessy (VSt) 7-5 6-0, Stosur (Aus) - Fe- dak (Oek) 6-3 6-3, Grönefeld (Dui) - Serra Za- netti (Ita) 6-1 6-2 Praag. Vrouwen. Eerste ronde: Kostanic (Kro/3) - Osterloh (VSt) 6-3 7-6 (6), Benesova (Tsj/5) - Hlavackova (Tsj) 5-7 6-3 6-4, Nagyova (Slw) - Tanasugarn (Tha/6) 6-2 6-4, Yoon Jeong-cho (ZKo) - Dani- ilidou (Gri) 6-2 6-4. WIELRENNEN ProTour. Ronde van Italië. Tweede etappe, Catanzaro Lido - Santa Maria del Cedro: 1 McEwen (Aus) 182 km in 4.34.47, 2 Galvez (Spa), 3. Förster (Dui). 4. Petacchi (Ita). 5 Cooke (Aus). 6. Ventoso (Spa), 7. 0'Grady (Aus). 8. De Jongh (Ned), 9. Grillo (Ita). 10. Murn (Slv). 99 Vierhouten, 102. Engels, 103. Eltink, 162. Veneberg 1.03, 166. Thomas Dekker, 194. Schmitz 6 42. Algemeen klassement: 1. McEwen 9.45.14. 2 Bettini (Ita) 0.18, 3 Petacchi 0.22, 4. Galvez, 5. Savoldelli (Ita) 0.30, 6. Velo (Ita) 0.33. 7. Cunego (Ita). 8. Pozzato (Ita). 9. Cooke. 10. Di Luca (Ita), 53. Eltink 0.49, 85. Engels 1 04, 102. De Jongh 1.08. 127 Vierhouten 1.32. 155 Thomas Dekker 2.34, 166. Veneberg 3.29^193. Schmitz 8.30. rotte rdam/gpd - Feyenoord praat nog deze week met Wim Jansen. Een afvaardiging van de club gaat met de oud-interna tional om de tafel zitten om te zien of hem een interessante functie kan worden aangebo den. Vorige week gaven technisch directeur Mark Wotte en be stuurslid Jan D. Swart al aan dat er van hun kant geen bezwaren zijn tegen de terugkeer van Wim Jansen, die in 1993 vertrok uit de Kuip. Op aandringen van hoofdtrainer Ruud Gullit is de deur weer geopend voor de oud- Feyenoorder. De clubleiding weet dat men met een goed verhaal moet ko men om Jansen weer binnen te halen. Feyenoord kan hem niet een willekeurige functie aanbie- derf. Vorig seizoen deed voor- door Peter van Duyl Amsterdam - Rafael van der Vaart staat in de belangstelling van Hamburger SV. De midden velder van Ajax bekeek zondag de competitiewedstrijd van HSV tegen Borussia Mönchenglad- bach en sprak na afloop met ver tegenwoordigers van de club. Van der Vaart, die in Amsterdam een contract heeft tot 2006, wil én mag bij Ajax vertrekken. Het bezoek van Van der Vaart aan Duitsland wordt bevestigd door zijn zaakwaarnemer Sören Lerby, maar volgens de Deen was de trip weinig meer dan een oriënterend reisje. „Rafael had helemaal geen gevoel bij de Duitse competitie, het was dus leuk om te zien. Nu heeft hij in elk geval een indruk van het voetbal daar. Maar van dit soort trips zal er nog wel een aantal volgen", laat Lerby weten. De zaakwaarnemer wijst er dan ook op, dat de reis naar Duits land niet betekent dat Van der Vaart op korte termijn een con tract bij HSV zal tekenen. „We zitten nog helemaal in de oriën terende fase", aldus Lerby. „We gaan alles op een rijtje zetten en dan kijken we wat goed is. We doen het rustig aan. Dit is een veel te belangrijke beslis sing om haast mee te maken." Duidelijk is dat Van der Vaart hoe dan ook weg wil bij Ajax. De club wilde het contract van de middenvelder, dat tot de zo mer van 2006 loopt, graag met een jaar verlengen. Die sugges tie heeft Van der Vaart inmid dels stellig van de hand gewe zen. „Bij Ajax weten ze inmid dels dat Rafael graag weg wil", aldus Lerby. Omdat Van der Vaart volgend jaar transfervrij is, zal Ajax zijn medewerking aan een transfer verlenen. Directeur Arie van Eijden bevestigt dat het voor malige supertalent bij het juiste bod uit de Arena mag vertrek ken. „Rafael heeft zowel mij als Danny Blind laten weten dat hij niet wil bijtekenen. Hij mag weg, maar er moet natuurlijk wel een club zijn die de vraag prijs wil betalen." Hoe hoog dat bedrag is, wil Van Eijden uiteraard niet zeggen. Het is echter een schijntje van de marktwaarde die Van der Vaart twee jaar geleden verte genwoordigde. Toen werd ge sproken over een prijskaartje van zo'n vijftien miljoen euro, zoveel zal Ajax nu bij lange na niet voor hem beuren. In Ham burg circuleert het gerucht dat HSV vier miljoen euro voor hem zou willen betalen. Rafael van der Vaart - in februa ri 22 geworden - debuteerde in april 2000 op 17-jarige leeftijd in het eerste van Ajax. Hij maakte een stormachtige ont wikkeling door, waarin hij voor al opviel door zijn ongekende productie. Twee jaar geleden werd zijn naam in verband ge bracht met alle grote clubs van Europa. De afgelopen twee jaar is de loopbaan van Van der Vaart echter in het slop geraakt. De vanzelfsprekendheid waarmee hij scoorde is verdwenen, de brille uit zijn acties is weg. On der Ronald Koeman - met wie Van der Vaart bepaald geen goede verstandhouding had - raakte de middenvelder in de cember de aanvoerdersband kwijt, sindsdien heeft hij mede door blessures nooit meer voor een langere periode achtereen gespeeld. Die situatie is met de entree van Danny Blind niet veranderd. Van de 32 competitiewedstrij den die Ajax dit jaar speelde, was Van der Vaart twintig keer van de partij. Hij scoorde dit jaar vier goals. In totaal speelde de middenvelder 115 competi tieduels voor Ajax, daarin maakte hij vijftig doelpunten. zitter Jorien van den Herik een voorstel, dat door Jansen als onacceptabel werd beschouwd. In de ogen van Gullit is de komst van Jansen dringend ge wenst. Op het gebied van scou ting en transferbeleid, maar ook waar het de visie en het beleid van de club betreft, is verster king van het professionele ka der hard nodig. Feyenoord zit met een groot aantal spelers die overbodig zijn. Voor die categorie voetbal lers moeten nieuwe werkgevers worden gezocht, voordat ande re spelers kunnen worden ge kocht. Ruud Gullit en zijn assis tenten Petrovic en Duut waren gisteren urenlang betrokken bij het technisch overleg met di recteur Mark Wotte. Zij lieten daarvoor zelfs de training van het eerste elftal schieten. ACHTERLIJN Om betaald voetbal in Ne derland mogelijk te ma ken, is er inzet van de politie nodig. De 'sterke armmoet de openbare orde handhaven rond de stadions. Dat kost ons, belastingbetalers, zo'n 16 mil joen per jaar. Of die politie-in zet allemaal even efficiënt is, is maar de vraag, getuige de tien tallen ME'ers die bij een thuis wedstrijd van Ajax rond de Arena van de zon staan te ge nieten. Maar ze staan er wel en ze kosten geld, dat is zeker. Nu zijn er politici die vinden dat profclubs zelf moeten mee betalen aan de politiekosten rond wedstrijden. Daar kan je het mee eens zijn of niet, in elk geval kan je van die politici zeggen dat ze zuinig zijn op onze belastingcentjes. Waar ze helemaal niet zuinig zijn op ons belastinggeld, is bij de NOS. Daar lopen ze met miljoenen uit de schatkist te zwaaien om allerlei sportrech ten binnen te halen. Vorige maand werd er nog 26 miljoen eurootjes per jaar besteed aan de uitzendrechten van de Champions League (en dat is nog zonder het honorarium voor Johan Cruijff). EK, WK. ered i visievoetbal, 1 'riendschap- pelijke toernooien, het kan niet op bij de NOS met onze belastingcentjes. (Hoeveel pre cies? Dat mogen wij, belasting betalers, niet weten van de NOS).- Het zijn overbodige uitgaven die de staatsomroep doet om sport uit te zenden. Al die beel den zouden commerciële zen ders dolgraag brengen en dan zou het ons, belastingbetalers, helemaal niets kosten. Alle maal gratis en voor niets op de buis. De situatie is nu zo dat betaald voetbal de schatkist liefst zo weinig mogelijk mag kosten ab het om de inzet van politie gaat. maar ab het om het op televbie uitzenden van dat voetbal gaat. maakt het blijk baar niet uit ab er een paar honderd miljoen uit die schat- kbt wordt geplukt. Zou er in Nederland één politi cus zijn die dit verband ook kan leggen? Willem Spierdijk PS: Het schaatsen naar SBS 6, Olympbche Spelen en tennb naar RTL. al het voetbal naar Talpa. En dan mag de politiek bedenken hoe die paar hon derd miljoen op deze manier bespaarde euri op een zinnige manier besteed kunnen wor den. Terugstorten op de reke ning van ons. belastingbeta lers, mag natuurlijk ook.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19