4 Vacaturekrant Calculator/ werkvoorbereider a FISO Dj/Oser> Jl Universiteit Leiden dewerker financiële administratie n/v.vacatures.leidenuniv.nl s/ parttime/ fulltime Serjse e're looking for you! n11 Ostent Shopmanager v/m ^jrkoopmedewerkers wm VERO MODA MANAGER TECHNISCH VASTGOEDBEHEER PROJECTLEIDER PROJECTLEIDER WERKTUIGBOUWKUNDE CALCULATOR/ WERKVOORBEREIDER Start') Met de helikopter naar je werk? Bakkel: Hoofd Financial Control Business Controller meer banen op vacaturekrant.nl b De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. *In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, München, Oxford, Stockholm en Straatsburg. eit der Rechtsgeleerdheid, Afdeling Middelen/FEZ iur per week) Vacaturenummer: 5-062 kstelling geschiedt in beginsel voor 26,6 uur per week en vooralsnog voor de js jan één jaar met uitzicht op vast dienstverband. Inschaling bedraagt maxi- arori 2-459 en is afhankelijk van opleiding en ervaring, et w te^St Van ^eze vacature staat °P www.vacatures.leidenuniv.nl iif^st kan °°k opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. tgelje naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ■nor dat— bij en, t. At' 40 uur/ week imef I gh<M irwa 3 clu a de r zater organiseert Djoser al 20 jaar avontuurlijke 1 we,Zen over de hele wereld. Wij zijn op korte termijn andi -n medewerker irmpperating/reisbegeleiding 3 bei Ja. I de verantwoordelijk voor alle nde werkzaamheden op de afdeling die ame bezig houdt met de werving, selectie Nhg van onze reisbegeleiders. Daarnaast jntwoordelijk voor een aantal Igen, waarvoor je o.a. contacten met 2US I reisbegeleiders onderhoudt en aanrje klanten telefonisch over onze reizen, n vqo werk- en denkniveau, minimaal 4 jr. de werkervaring, goede sociale en Itieve vaardigheden en uitgebreide buiten Europa. hal' ;amfn: 70-klende baan in een prettige werksfeer bij isch bedrijf. Salariëring overeenkomstig htrvaring en leeftijd. Goede secundaire |rwaarden. ijke sollicitatie met CV en pasfoto n towij graag binnen 10 dagen. Stuur deze de 1 Lei( Wij zijn op zoek naar een zelfstandige On overleg) Heb je interesse? 8èï na iÖ.OOu. (071) 512 76 03 of 06 55 86 89 28 taarën ONLY behoren momenteel tot de meest besproken en zeer succes- '2 in abels in Nederland. Voor onze Vero Moda en ONLY winkels in Leiden de jk zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gedreven: ooit pasl ONLY Leiden Vera Moda Noordwijk and umfulltime - Vera Mode Leiden een inspirerende werkomgeving waar collegialiteit, zelfstandig en A/Ti,|(en voorop staan en waar je bovendien verzekerd bent van uitstekende waarden? licitatiebrief met CV en pasfoto o.v.v. functie en vestiging naar: Leiden, t.a.v. Esther Roozelaar 1 lemmerstraat 117, 2312 DM Leiden :e±Y besélycom www.veromoda.com Adverteren? 075-6813677 pag@hdcmedia.nl Metterwoon Vastgoed B.V., actief sinds 1975, is één van de grotere, particuliere vastgoedbeleggers in Nederland. De organisatie beheert zo'n 8.500 woningen, winkels, winkelcentra, bedrijfspanden en hotels. Het werkgebied beslaat globaal de gehele Randstad, met een sterke focus op Den Haag en Rotterdam. Binnen de Metterwoon organisatie wordt door een betrokken team van ruim 80 medewerkers iedere dag gewerkt aan kwaliteit en professionaliteit De communicatielijnen zijn kort en er heerst een open en informele sfeer. Onze afdeling Technisch Beheer - ruim dertig medewerkers - wordt momenteel verder uitgebreid en geprofessionaliseerd. Wij zijn op zoek naar een viertal nieuwe medewerkers. Voor de aansturing van de afdeling zoeken wij een Als Manager Technisch Vastgoedbeheer draagt u zorg voor de ontwikkeling van de afdeling Technisch Beheer en geeft u, in nauwe samenwerking met de verhuurafdelingen, richting aan de kwaliteit van de vastgoedportefeuille. U bent mede verantwoordelijk voor een tijdige en juiste uitvoering van alle onderhoudswerkzaamheden en de begeleiding van uiteenlopende projecten. De opdrachtgeversrol richting uitvoerende bedrijven vult u stevig en integer in. Om van deze managementfunctie een succes te kunnen maken dient u te beschikken over een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau en over leidinggevende ervaring in het technisch/commercieel vastgoedbeheer. Daarnaast bent u in het bezit van een SVM-diploma Makelaardij. U hebt een stimulerende en inspirerende stijl van leidinggeven en u bent communicatief sterk. Tevens beschikt u over een flexibele en slagvaardige werkhouding. Tevens zoeken wij een U kunt bogen op een ruime ervaring met zowel grootschalige als kleine projecten. U bent in staat om zelfstandig te werken en weet opdrachtnemers op een zakelijke en professionele wijze te begeleiden tijdens de uitvoering van werkzaamheden. Hierbij hebtu regelmatig overleg met diverse partijen en disciplines waarbij u het overzicht behoudt en zorgdraagt voor de kwaliteitsbewaking. U controleert planningen en budgetten en rapporteert over de voortgang aan de Senior-Projectleider en/of het Hoofd Technisch Beheer. Voor een goede vervulling van deze veelzijdige en dynamische functie dient u te beschikken over een voltooide bouwkundige opleiding op HBO- of TU-niveau, afstudeerrichting (interieur) architektuur en ruime ervaring in een vergelijkbare functie. U bent gedreven, flexibel en stressbestendig. Geen 8 tot 5-mentaliteit Rijbewijs BE. Daarnaast zoeken wij een In deze functie bent u belast met het beheer van de installaties die zich in onze gebouwen bevinden. U inventariseert bestaande installaties en adviseert met betrekking tot renovatie en onderhoud. Daarnaast begeleidt u projecten op dat gebied, en draagt u bij aan een goede voorbereiding daarvan. U stelt aanbestedingsdocumentatie samen, beoordeelt offertes en voert besprekingen en onderhandelingen met uitvoerende bedrijven, leveranciers en fabrikanten. U houdt controle op de uitvoering van projecten en op de naleving van onderhoudscontracten. De juiste kandidaat heeft een opleiding HTS Werktuigbouwkunde of Hogere Installatie Techniek met succes afgerond, en ook overigens ruime kennis van gebouwgebonden W-installaties (gas, sanitair, klimaatbeheersing, ventilatie en liften). U bent op de hoogte van de huidige wet- en regelgeving voor installaties. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie zijn vereist U werkt met veel verantwoordelijkheidsgevoel en bent gedreven, flexibel en stressbestendig. Geen "8 tot 5" mentaliteit Rijbewijs B. Ook zijn wij op zoek naar een - een nauwkeurige organisator - In deze functie bent u verantwoordelijk voor de samenstelling en aanvoer van essentiële informatie voor een correcte uitvoering van de onderhoudswerkzaamheden. Als nauwkeurige organisator stelt u kostenramingen en begrotingen op. U controleert bestekken en werkbeschrijvingen en vraagt offertes aan bij derden en beoordeelt deze. De werkzaamheden worden door u zelfstandig van A totZ uitgevoerd. Om van deze verantwoordelijke functie een succes te kunnen maken dient u te beschikken over een afgeronde bouwkundige opleiding op HBO-niveau. Verder beschikt u over enkele jaren ervaring in, bij voorkeur, het commerciële vastgoedbeheer. U bent te typeren als sociaal vaardig, stressbestendig, zelfstandig en u beschikt over goed ontwikkelde mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Daarnaast bent u in het bezit van een rijbewijs (B) en bereid buiten de" standaarduren te werken. Metterwoon Vastgoed B.V. is een solide werkgever. Geboden worden uitdagende en zelfstandige full-time functies met ruimte voor eigen inbreng en initiatieven in een professionele maar informele sfeer. Uw arbeidsvoorwaardenpakket is meer dan marktconform. Werkzaamheden buiten de standaarduren worden volledig vergoed. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die woonachtig zijn in de regio Den Haag/Rotterdam dan wel bereid zijn te verhuizen. Zodra medewerkers bij Metterwoon een vast dienstverband aangaan, kan Metterwoon zorgdragen voor passende woonruimte in Den Haag of directe omgeving. Een antecedentenonderzoek zal standaard deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deze procedure. Reageren kan door middel van een brief met CV voorzien van een recente pasfoto aan Metterwoon Vastgoed B.V. ter attentie van mr. J.W. van Beek, Postbus 87950, 2508 DJ Den Haag. E-mail: jw.vanbeek@metterwoon.nl Wilt u in uw sollicitatiebrief vermelden om welke vacature het gaat. Voor nadere inlichtingen: 070-3544300. De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar advertentie materiaal (CPDF/PDF), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.plaatseenadvertentie.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77 pag@hdcmedia.nl gevraagd per zo spoedig mogelijk gediplomeerde DOKTERSASSISTENTE voor 25-30 uur per week ook her-instromers en zij die de opleiding nog niet geheel hebben afgerond worden uitgenodigd te solliciteren Voor sollicitaties en/of nadere inlichtingen Huisartspraktijk Kooijman Middendorp Vondellaan 35A, 2332 AA Leiden tel.:071-5122268, fax 071-5134592 www.start.nl Af-~._y CALLCENTER TELEFONISCHE TOPPERS Je functie bestaat uit zowel inbound als outbound bellen. Dit kan commercieel of dienstverlenend zijn. Leuke baan voor kandidaten die gewend zijn op MBO- niveau te werken. Je bent zowel overdag als "s avonds beschikbaar. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Voor de outboundfuncties heb je commer ciële ervaring nodig. Info: Mare Bulthuis, Breestraat 51, Leiden, tel. (071) 514 90 44. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. Nu is dit wel een klein beetje overdreven, maar onze Service Monteurs zien veel van de wereld. Zij hebben zeer afwisselend werk en voeren deze, eventueel met ondersteuning van een project engineer, zelfstandig uit. Na een ruime inwerkperiode waarbij je technische kennis van onze systemen opdoet, reis je per vliegtuig of helikopter, maar soms ook gewoon met de service bus, naar de verschillende locaties om je werk uit te voeren. Je werk bestaat o.a. uit het opstarten en onderhouden van technische hoogwaardige pneumatische en hydraulische besturingssystemen voor de olie- en gasindustrie, maar ook voor het oplossen van storingen draai jij natuurlijk je hand niet om. Wij stellen hoge eisen aan onze mensen, maar wij stellen daar uitdagende en verantwoordelijke banen tegenover. De beloning is uiteraard navenant. Wanneer je het zat bent om met een service bus in de file te staan, een uitdagende baan zoekt en een afgeronde opleiding op MTS-niveau hebt, bij voorkeur kennis van hydraulica, richt dan uiterlijk 24 mei 2005 je sollicitatiebrief aan: Frames Energy Systems BV, Energieweg 28, T.a.v. Mariëtte Houwer (P O Manager) e-mail: m.houwer@frames-group.com 2382 NK Zoeterwoude 8 071 -5811800 www.frames-group.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. energy systems Onze organisatie, de Frames groep, bestaat uit twee dynamische zelfstandige ondernemingen: Frames Energy Systems en Frames Process Systems, beide actief in de internationale olie en gas industrie. Frames Energy Systems is gespecialiseerd in het ontwerpen, bouwen en installeren van instmmentatie en besturingssystemen. Op dit moment zijn er 95 mensen bij onze organisatie werkzaam. Naast veiligheid, gezondheid, kwaliteit en technologische kennis hechten wij veel belang aan een goede werksfeer: onze bedrijfscultuur is informeel. Van onze mensen verwachten wij een pragmatische aanpak en een hoge mate van zelfwerkzaamheid, passend bij het hoge gemiddelde opleidingsniveau binnen de organisatie. Ontwikkelen, bouwen, renoveren en verbouwen vergt een professionele aanpak.... KBM Onderhoud 8l Renovatie BV maakt deel uit van KBM Holding BV, een toonaangevende groep bedrijven op het gebied van pro jectontwikkeling, bouw en onder houd. Als zelfstandig opererend onderdeel voert KBM Onderhoud Renovatie BV onderhouds-, ver bouw- en renovatiewerkzaamheden uit voor diverse opdrachtgevers in de Duin-en Bollenstreek en de regio Rijnland. Tot onze klantenkring behoren gemeenten, woningbouwcorporaties, zorg- en onderwijsinstellingen -en bedrijven. IJL IKATWIJK Onderhoud Renovatie Binnen ons jong en enthousiast team van medewerkers, zijn wij op zoek naar een Tot het takenpakket behoren: - verrichten van opnames op locatie - het zelfstandig opstellen van ramingen en inschrijfbegrotingen - verzorgen van planningen en werkschema's - verrichten van werkvoorbereidings- en inkoopwerkzaamheden - onderhouden van contacten met opdrachtgevers en onderaannemers/leveranciers Functie-eisen: Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker met relevante ervaring in een dergelijke functie. Als je, naast het benodigde opleidingsniveau, beschikt over de juiste mentaliteit en een klantgerichte houding, nodigen wij je graag uit om te solliciteren naar deze veelzijdige functie. Richt je sollicitatie per brief of per e-mail aan: KBM Onderhoud Renovatie B.V. Postbus 94, 2220 AB Katwijk ZH t.a.v. Jan Bart van der Plas, directeur of per e-mailjb.plas@kbm.nl Kijk voor meer informatie op www.kbm.nl Winnaar Vakprijs Thuiswinkel Awards 2005 Bakker is het grootste tuinpostorderbedrijf in Europa, actief in 16 landen. Een modern geleide organisatie met meer dan 700 medewerkers (waarvan in Nederland 450) en ruim 60 jaar ervaring in het verzenden van planten per post. De reputatie is gebouwd op de constante levering van de hoogste kwaliteit bloembollen, rozen, vaste planten, zaden en tuinproducten. VOOR ONZE CLIËNT, BAKKER GEVESTIGD IN HIllEGOM. ZOEKEN WIJ FINANCIËLE FUNCTIES Hoofd Financial Control Plaats in de organisatie Het Hoofd Financial Control rapporteert aan de Financieel Directeur en is hieraan direct verantwoording verschuldigd. U geeft direct leiding aan ca. 8 medewerkers van de afdelingen Financiële Administratie en Loonadministratie. U werkt in een internationale omgeving Werk- en denkniveau Opleiding: HBO-niveau (SPD/HEAO-BE). Werkervaring: Minimaal 3 jaar ervaring met het voeren van een Bedrijfsadministratie. Ervaring met het werken in een commerciële omgeving. Daarnaast enkele jaren leidinggevende ervaring. Business Controller Plaats in de organisatie De Business Controller rapporteert aan de Financieel Directeur en is hieraan direct verantwoor ding verschuldigd. U bent lid van het Management Team en geeft geen leiding. U werkt in een internationale omgeving. Werk- en denkniveau Opleiding: HBO of academisch niveau richting Bedrijfseconomie. Werkervaring: Minimaal 2 jaar ervaring met het voeren van een Bedrijfsadministratie en het werken in de functie van Business Controller. Daarnaast ervaring met het werken in een commerciële omgeving. Affiniteit met automatisering, o.m. in ERP-omgevingen Detailkennis van analytische tools, waaronder Bl-tools en Excel. Voor een uitgebreid functieprofiel verwijzen wij u naar onze website, www.fiso.nl Indien uw (m/v) belangstelling uitgaat naar één van deze uitdagende posities, dan zien wij graag uw motivatie en CV per email (moos@fiso.nl) voor 21 mei a s. tegemoet Wilt u meer weten over één van deze functies? Neem dan contact op met Sjaak Oudshoom. Telefoon 071 - 401 01 22 of 06 - 27 03 18 09 FISO is de specialist voor de betere financiële functies. Zowel vast als op interim basis. Kijk voor me informatie op www.fiso.nl Valkenburgseweg 48 2223 KO Katwijk T: 071 401 01 22 F: 071 401 77 93 E: info@fiso.nl www.fiso.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 21