Vacaturekrant 4 meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag hdcmedia.nl BANDRIDGE let Westerhonk /illem van den Bergh 's Heeren Loo West-Nederland •••V. Medewerker Centraal Systeembeheer Financieel Administrateur M/V LITI E driebergen Q driebergen Ervaren (assistent-)accountant m/v Vakbekwaam, commercieel en sociaal vaardig..., dat zijn de kwalificaties die voor deze functie nodig zijn, naast meerdere jaren werkervaring. De nieuwe man of vrouw stelt onder meer de jaarrekeningen van onze cliënten samen en is tevens adviseur voor hen. Daarbij kan hij of zij rekenen op de onder steuning van een gezellig en loyaal team van assistenten en medewerkers. Dat cliënten er wel bij varen als ook ónze mede werkers met veel plezier naar hun werk gaan, weten we bij Driebergen Driebergen maar al te goed. Niet voor niets vormen de onderlinge Verhoudingen en de korte lijnen al meer dan ||($0 jaar de basis voor het succes van ons kantoor. I/Ve doen er dan ook alles aan om de werksfeer ^aptimaal te houden. Van 'gebakken lucht' jveiouden we niet; van prettige omgangsvormen In goede arbeidsvoorwaarden des te meer... ns kantoor, dat voornamelijk werkt binnen de driehoek '^imsterdam - Alphen aan den Rijn - Westland, maakte in Ie afgelopen jaren een gestage groei door. Vandaar dat 'e ons team van ruim 30 collega's graag willen uitbreiden jnet twee enthousiaste mannen of vrouwen. '4: Gevorderd assistent-accountant m/v De assistent-accountant die we zoeken beschikt over enige jaren werkervaring én houdt van afwisseling in een leuke werkomgeving. Met plezier werkt hij of zij mee aan het samenstellen van de jaarrekeningen van onze cliënten. Daarnaast worden (voorbereidende) werkzaamheden verricht in de fiscale aangiftepraktijk. Belangstelling maar je twijfelt nog? Gewoon eens met elkaar praten en nader kennismaken, kan wat ons betreft geen kwaad. Maar ook als je meteen al geïnteresseerd bent, zien we je brief of e-mail graag tegemoet. Je kunt schrijven ter attentie van Gerard van Zwieten, telefonisch bereikbaar op: (071) 402 16 21. Ons adres: De Ruijterstraat 2, 2231 RV Rijnsburg; e-mail: algemeen@driebergendriebergen.nl kr ij afsl^ n ovefl ucHil ■gcrlijl Mitste*' tty- Zet ntcfct kerht** Loo West-Nederland (laakt deel uit van de fandelijk opererende Bren Loo Zorggroep. JO.OOO professionele i medewerkers en 3 500 enthousiaste lligers werken vanuit Relijke zorgvisie voor DOO cliènten met een landelijke beperking. De 's Heeren Loo Zorggroep is een van de grootste zorgverleners aan mensen met een verstandelijke beperking met locaties door heel Nederland. Door het samenvoegen van de instellingen 'Willem van den Bergh' in Noordwijk en 'Het Westerhonk' in Monster, is een nieuwe organisatie ontstaan die 's Heeren Loo West-Nederland heet. 's Heeren Loo West-Nederland draagt zorg voor ruim 1.500 mensen met een verstandelijke beperking. ORBit, de ICT-unit van 's Heeren Loo West-Nederland, is samengesteld uit drie teams en enkele trainers computergebruik. De teams zijn: Centraal Systeembeheer, Decentraal Systeembeheer en de Applicatie Unit. ORBit is verantwoordelijk voor de beschikbaarheid en het functioneren van de integrale ICT-infrastructuur van de organisatie en op onderdelen voor ICT-services en infrastructuur waarvan de gehele zorggroep gebruik maakt. Het creëren van een sterk gestandaardiseerde werkomgeving en server based computing zijn nu onze belangrijk speerpunten. Automatiseren met een direct waarneembare maatschappelijke betekenis! Ter uitbreiding zijn wij op zoek naar een Medewerker Centraal Systeembeheer m/v 36 uur per week Als medewerker Centraal Systeembeheer ben je samen met drie collega's belast met de opbouw van en de zorg voor optimale beschikbaarheid van de centrale computersystemen (met randapparatuur) en de lokale netwerken (LAN's) van de Willem van den Bergh en van Het Westerhonk en die van externe klanten. Daarnaast ben je ook een krachtige motor bij de migratie van Windows server NT4 naar Server 2003 onder Citrix en Terminal services. Je faciliteert de werkzaamheden van decentrale systeembeheerders en helpdeskmedewerkers. De standplaats van deze functie is Noordwijk. Regelmatig worden er ook werkzaamheden in Monster uitgevoerd. Voor deze functies geldt dat de werkzaamheden soms buiten kantoortijd worden uitgevoerd (ook in het weekeinde). Er wordt daarnaast van je verwacht dat je bij toerbeurt deelneemt aan de bereikbaarheidsdienst (circa eens per 5 weken). Tevens verwachten wij dat je in het bezit bent van een rijbewijs en een auto. Het betreft vooralsnog een aanstelling voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid kan deze in een aanstelling voor onbepaalde duur worden omgezet. Functie-eisen Je beschikt over ervaring en vakkennis op hbo-niveau, ITIL-kennis en relevante vaktechnische bijscholing. Gezien de ontwikkelingen binnen de organisatie heb je ook uitmuntende kennis en ervaring op het gebied van server based computing (Citrix en Windows Terminal Services). Salaris De functie is ingedeeld in FWG 50. Het salaris bedraagt maximaal 2.850,- bruto per maand, op basis van een fulltime dienstverband. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Informatie Sollicitatie Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met de heer R. Warmerdam, Teammanager Centraal Systeembeheer, telefoon 06 - 53 231 612 of met de heer F. van Beek, Manager ORBit, telefoon 06 - 53 231 579. Een schriftelijke sollicitatie kun je, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan 's Heeren Loo West-Nederland, locatie Willem van den Bergh, t.a.v. het Secretariaat P&O, Postbus 295, 2200 AG te Noordwijk, o.v.v. vacaturenummer 0405/F&C. Mailen kan ook; poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl. Alle gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 Bandridge is de snelst groeiende leverancier van audio-, video-, satelliet-, telecom- en multimedia aansluitingen voor de consumentenmarkt Zij verzorgt de ontwikkeling, marketing en distributie van ruim 2000 producten onder verschillende merknamen. De producten worden in meer dan 35 landen verkocht door zorgvuldig geselecteerde distributeurs in speciaalzaken. De organisatie telt inmiddels 95 medewerkers en heeft een (geconsolideerde) omzet van ruim 25 miljoen euro. Op het hoofdkantoor, gevestigd in Leiden, werken 29 medewerkers. Voor de Holding van Bandridge zijn wij op zoek naar een In deze zelfstandige functie vervul je een coördinerende en adviserende rol ten aanzien van de uit te voeren financieel-economische activiteiten. Je voert scherpe financiële analyses uit en stelt periodieke rapportages op. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het beheren en verantwoorden van de financiële middelen. Je ziet toe op de optimalisering van de geldstromen. Verder draag je zorg voor de interne afstemmingen en voorbereidingen van de maandafsluiting en beheer je de bedrijfsadministratie. Kortom, een uitdagende functie voor iemand die in een dynamische omgeving zijn financieel talent wil ontwikkelen. Als Financieel Administrateur rapporteer je rechtstreeks aan de Financieel Directeur. Om deze afwisselende functie succesvol te kunnen uitvoeren, beschik je over een bedrijfseconomische of administratieve opleiding op HBO-niveau. Je hebt aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie en bezit een gedegen kennis van automatisering. Verder ben je in staat complexe materie op inzichtelijke wijze te presenteren, vertoon je daadkracht bij commerciële initiatieven en werk je resultaatgericht. Je bent accuraat, communicatief vaardig en je beschikt over een goed analytisch vermogen. Geboden wordt een centrale, verantwoordelijke functie in een commerciële en internationale werkomgeving. Het arbeidsvoorwaardenpakket is uiteraard in overeenstemming met het niveau van de functie. Ben je geïnteresseerd reageer dan vóór 18 mei a.s.: Je sollicitatie, voorzien van CV, stuur je naar Bandridge Europe N.V. t.a.v. mevrouw H. Stokkers Postbus 2333 2301 CH Leiden. Voor nadere inlichtingen over de functie kun je bellen met Hanneke Stokkers (071-8900 200). Voor meer informatie omtrent ons bedrijf ga dan naar www.bandridge.com. Je sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VEILIG EN LEEFBAAR Haaglanden is een veelzijdige regio. Het werkterrein van Politie Haaglanden telt negen gemeenten met meer dan één miljoen inwoners. Het gebied bestrijkt een opper vlakte van 210 km2 en kent een divers landschap. Een uitgestrekt tuinbouwgebied, mooie stranden, bloeiende industrie, toeristische trekpleisters, landelijk gebied, oude kernen en jonge woonwijken. En natuurlijk Den Haag Hofstad. Internationaal centrum van recht, regeringszetel, demonstratiestad. Bij Politie Haaglanden werken ruim 5000 mensen. Allemaal met een andere achtergrond, maar met het zelfde doel: regio Haaglanden veilig en leefbaar houden. Je werkomgeving De stad Den Haag staat bekend om haar witte bewakingsunits. Vanuit deze units worden diplomatieke en politieke objecten en hun omgeving geobserveerd. Ook tijdens openbare vergaderingen in de Eerste en Tweede Kamer wordt toezicht gehouden. Demonstranten en tegenstanders mogen de rust niet verstoren. Belangrijk want zo kunnen ambassadeurs en politici rustig hun werk doen. Toezicht houden, bewaken en optreden; daar gaat het om. Werk waar collega's van Politie Haaglanden driehonderdvijfenzestig dagen per jaar, vier entwintig uur per dag actief mee bezig zijn. Werk waarvoor we specialisten zoeken. Om regio Haaglanden veilig en leefbaar te houden. MEDEWERKER ORDE EN BEWAKING Je functie Als medewerker Orde en Bewakingsdiensten bewaak je ambassades en residenties. Je obser veert locaties door middel van camera's en onderneemt actie als er onregelmatigheden zijn. Je houdt toezicht en controle bij openbare vergaderingen van de Staten-Generaal, commissie vergaderingen en rechtzittingen op het Paleis van Justitie. Je bent verantwoordelijk voor de bewaking en verzorging van verdachten en gedetineerden. Het spreekt voor zich dat je optreedt als er zaken uit de hand lopen. Tevens maak je processen-verbaal op. Je koppelt informatie terug naar instanties. Je profiel: Je hebt een MBO-diploma op niveau 2 of drie jaar werkervaring als beveiliger, met MBO werk- en denkniveau op niveau 3. Je beschikt over een goede conditie en kunt onder span ning werken. Alert zijn is jouw sterke kant en bovendien voel je je verantwoordelijk voor de veiligheid van anderen. Onregelmatige werktijden zijn voor jou geen enkel probleem. Tevens ben je in het bezit van het rijbewijs B. Het spreekt voor zich dat je communicatief vaardig bent en zaken helder op papier kan zetten. Informatie en sollicitatie Wij bieden een salaris van maximaal 2.132,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek, exclusief 8 vakantieuitkering, onregelmatigheidstoeslag en 13e maand. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Bureau Werving en Selectie, telefoon 070 - 424 45 45. Je sollicitatiebrief met curriculum vitae kun je sturen naar werving@haaglanden.polltie.nl NAAR JIJ VOOR STAAT, IS NODIG OP STRAAT. Haaglanden

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17