Pak de bus FAMI LI erichten Q Laat kinderen spelen JantjeyBetj Manisch-depressief. Wat n Advertentieservice hdcmedTa overzicht overlijdensberichten 2005 de Kempenaerstr 5 mei de gezelligste Jeieirmeirkt vet Oegstgeest www.vrriclb.nl DINSDAG 3 MEI 2OO5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden O, dood hoe zal ik u ontvangen In angst of puur in Gods verlangen? Ik hoop en bid en zeg heel stil: O God neem toch mijn goede wil! Toine Na een mooi en zorgzaam leven is in alle rust en voorzien van de laatste H. Sacramenten van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en schoonmoeder Toine Ruygrok-Harzing weduwe van Gerard Ruygrok Driebergen-Rijsenburg, 23 juli 1916 t Leiden, 30 april 2005 Op de gezegende leeftijd van bijna 89 jaren. Zij stond nog midden in het leven en met haar welgemeende belangstelling in anderen zal zij ons altijd een voorbeeld blijven van onzelfzuchtigheid. Ben en Judith Ruygrok Jeroen en Annemiek Ruygrok Iris Kooijman Kleinkinderen en overige familie Correspondentieadres: Noordeinde 38 2311 CE Leiden Ter nagedachtenis aan Toine wordt op woensdag 4 mei om 18.00 uur een avondwake gehouden in de parochiekerk van de H. Lodewijk, Steenschuur 19 te Leiden. Op vrijdag 6 mei om 11.00 uur zal aldaar ook de requiemmis worden opgedragen, met omstreeks 13.00 uur bijzetting in het familiegraf op de R.K. Begraafplaats St. Barbara, St Barbaraweg 6. (Binck- horstlaan) te 's-Gravenhage. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De dag waarop je moeder sterft ben je ineens geen kind meer. We zijn erg verdrietig dat onze lieve mama en oma is overleden Pietertje Speets gehuwd geweest met Nico Verhoef +1992 eerder gehuwd geweest met Henk van Rooden 1953 21 juli 1919 +1 mei 2005 Marianne Duivesteijn-van Rooden Jan Duivesteijn Marjolein en Rudi Nicolien en Nico Katinka en Bas Tineke Hakkenberg-van Rooden Thijs Hakkenberg (in herinnering) Thijs Ingrid van Nieuwkoop-Verhoef Aad van Nieuwkoop Erik Tom Correspondentieadres: Freesiadal 21 2317 HN Leiden Mama is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monu- ta Van der Luit, Piet Heinlaan 42a te Oegtgeest, waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 4 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op vrij dag 6 mei om 12.00 uur in de aula van crematori um Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Na een kortstondig ziekbed is heel rustig en vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Hermina Wetting-van Wel Corrie 2 maart 1925 t 30 april 2005 H. A. Wetting Kinderen Kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Mariënhaven, afd. Kajuit, voor de liefdevolle verzorging. Narcissenlaan 90 2343 TK Oegstgeest De avondwake zal plaatshebben in de H. Willi- brord aan de Rhijngeesterweg te Oegstgeest, dins dag 3 mei 2005 om 19.00 uur. Na de avondwake is gelegenheid tot condoleren in de kerk. De uitvaartdienst zal plaatshebben in bovenstaande H. Willibrord, woensdag 4 mei 2005 om 10.30 uur. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve, vriendelijke en altijd zo opgewekte zwager en oom Leo Nederpel Zijn trouw, geestdrift, behulpzaamheid en de twin keling in zijn ogen zullen ons altijd bijblijven. Noordwijkerhout: Henk Piet en Ans Halen (B): Cas t en Gerda Noordwijkerhout: Theo en Ria Harry en Sieglinde Schijndel: Riet en Theo Neven en nichten 1 mei 2005 Familie Duivenvoorden "Vrees niet, want Ik ben met u. Jesaja 4110. Met verdriet geven wij kennis dat van ons is heenge gaan onze lieve zorgzame moeder, oma en omi Prijna de Haas-Noort weduwe van Teunis de Haas in de gezegende ouderdom van 94 jaar. Dankbaar zijn wij dat zij nu de rust heeft gevonden. Willemieq en Maarten de Vries Riet en Jan Pronk Arie t en Elly de Haas Nico en Cobie de Haas Gert en Alie de Haas Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 2 mei 2005 Huize "Overduin" Correspondentie-adres: W. de Vries-de Haas, Schelp- hoek 26, 2235 EW Valkenburg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 4 mei van 19.00 - 20.00 uur in het Rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op D.V. vrijdag 6 mei om 11.00 uur in de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Ichthuskerk. God riep. De Heer heeft vol liefde Zijn armen geopend en heeft u geroepen: Kind, nu is het tijd voor wat je gelovend, volhardend en hopend zo graag wou ontvangen: de kroon na de strijd. Kom binnen, je plaats is bereid en Ik wacht nu mag je ontwaken uit het zwart van de nacht. (Nel Benschop) Met verdriet en dankbaar voor alle aandacht en lief de die we van haar mochten ontvangen nemen wij afscheid van onze lieve Oma en Omi de Haas Martin en Lisanne Ton en Madeion Christine en Wilbert Alies en Albert Riena en Willem Jaco en Monique Teunis en Anne-Marie Peter en Desirée Teunis en Wilma Lia Petra en Jeroen Jan-Arie Janneke en Gerben en achterkleinkinderen Ziende op de oversten Leidsman en Voleinder des Geloofs, Jezus. Hebr.12: 2 a. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat de Here uit ons midden heeft, weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa Nicolaas Anton Guijt Niek weduwnaar van Aukje Meinsma, op de leeftijd van 66 jaar. Willeke en Jaap Kees en Mariska Aukje en Maarten Jaco en Brigitte Naomi Noah Willem-Jan en Thea Stacey Luc Katwijk aan Zee, 1 mei 2005 Paul Krugerstraat 36 Correspondentie-adres: W. v.d. Plas-Guijt, te Britten- straat 16, 2225 ZW Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 4 mei van 19.00 - 20.30 uur in de zaal van de Vredeskerk, Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee; tevens na afloop van de begrafenis. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op D.V. vrijdag 6 mei om 13.30 uur in de Vredeskerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Degenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vra gen wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Nicolaas Anton Guijt J. Guijt t A.M. Guijt-Weijers A.C. van den Hoven-Guijt J. van den Hoven neven en nichten Katwijk, 1 mei 2005 "De Heer is mijn Herder" Omringd, door hen die hem liefhebben, hebben wij verdrietig afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze dappere vader en trotse opa Johannes van der Zwaii Jan echtgenoot vdn Hendrika Helena van Hulst Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 72 jaar. Henny van der Zwan-van Hulst Maarten en Ellen Kevin 30 april 2005 Nassaustraat 108 2161 RW Lisse Gelegenheid tot condoleren dinsdag 3 mei van 19.30 tot 20.30 uur in de Geref. Kerk, Heereweg 105 te Lisse. De dankdienst voor het leven van Jan zal gehouden worden op woensdag 4 mei om 14.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna aansluitend de bij zetting in een grafkelder zal plaatsvinden op de Prot. Begraafplaats "Duinhof" te Lisse. Liever geen bezoek aan huis. Dankbetuiging Voor blijk van deelneming ontvangen na het heen gaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth Bodijn-van Iterson Betje betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal een warme en dankbare herinne ring blijven. Wij danken Uitvaart Zorgcentrum Leiden voor de correcte verzorging van de uitvaart. Uit aller naam: Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Leiden, april 2005 Naam overledene Christiaan Abram van der Zee Dirk de Jong Dirk Cornells Grimmon Tini Booij Lconardus Wilhelmus Maria Nederpel Catharina Wijnbeek Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 1930 IJmuiden 4 mei 11.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1919 Katwijk 4 mei 11.00 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee 1927 Amsterdam 4 mei 14.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1946 Leiden 4 mei 10.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden 78 jr. Leiden 4 mei 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden 1913 Leiden -j 4 mei 13.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden ledereen mag het weten: U wilt het van de daken schreeuwen: zojuist is de mooiste baby ter wereld geboren! Zegt het voort met een geboorte-advertentie in uw regionaal dagblad. Op www.hdcmedia stelt u eenvoudig en snel uw advertentie samen, met tekst en lay-out geheel naar wens. Selecteer de edities waarin u de advertenties wilt plaatsen en u bent klaar. Kunt u weer terug naar de kleine. Kijk op www.hdcmedia.nl voor meer informatie. I Help de Nierstichting als collectant tijdens de Nationale Collecteweek in de derde week van september. Kijk op www.nierstichting.nl of bel 035-697 80 50. NIERSTICHTING Het bezoeken waarc Als kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSpel fs aan bij Jantje Beton! NATIONAAL JEUGD FONDS Postbus 85233, 3508 AE Utrecht, info@jeugdfonds.nl In Nederland hebben zo'n 150.000 mensen een mamsch-depressieve stoornis. Een ernstige ziekte waarbij stemmingswisselingen kunnen leiden tot oncontroleerbaar, irreëel denken en gedrag. Dat gebeurt in de depressieve en in de manische fase. De ziekte gooit het leven van de patiënt flink overhoop en grijpt ook diep in bij de naaste omgeving. Voor patiënt en betrokkenen is het zwaar om met deze stoornis om te gaan. Gelukkig vinden veel patiënten baat bij medicijnen, therapie en lotgenotencontact. Het maakt hun leven stabieler. Hoewel de meeste patiënten de rest van hun leven last houden van deze stoornis, kunnen ze leren zich te wapenen tegen verslechtering. De Vereniging voor Manisch Depressieven en Betrokkenen (VMDB) is hierbij een bondgenoot voor zowel patiënten als direct betrokkenen. Dat zijn samen zo'n 1 miljoen mensen. Bijna iedere Nederlander heeft dan ook op de een of andere manier met manische-depressiviteit te maken. Vraag met de bon gratis informatie aan of word lid. Bellen, faxen of e-mailen kan ook. Lotgenoten-telefoon 0900 - 202 53 77 (10 cpm) (alle dagen 9.00 tot 21.00 uur) Landelijke bijeenkomsten Regionale contactgroepen Informatie via kwartaalblad, website en publicaties VMDB Postbus 24076 3502 MB Utrecht T (030) 280 30 30 F (030) 280 28 80 E vmdb@nsmd.nl 0900 - 202 53 77 lotgenotenlijn iioepmi JA, IK WAPEN MIJ TEGEN MANISCH-DEPRESSIEVE STOl Ik word lid voor 20,- per jaar. Stuur mr en een acceptgiro voor mijn betaling. leden ontvangen 4 x per jaar het kwartaalblajr, en uitnodigingen voor vijf landelijke bijeenkof deelname aan regionale contactgroepen is r-i M l_J Stuur mij eerst meer gratis informatiep] W Straat: Postcode: in Woonplaats: 1. E-mail: IA.U.B invullen en aankruisen wal van toepassing is l r (e Knip de bon uit en stuur deze in eenlis naar VMDB, Antwoordnummer 5203tu VB Utrecht. Postzegel hoeft ni%r 3^)2 V

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4