erichten GEEN LUCHT. GEEN LEVEÜ FAMI L Topvoordeel PORTUC y Geven aan een goed doel? Let op dit keurmerk Advertentieservice hdc Henriette Kaarten en cadeaus van Unicef zorgen voor blije gezichten! unicef# Geven aan een goed doel? Let op dit keurmerk 30 073 - 5 STEUN HET ASTMA FONDS. GIRO 550!, overzicht overlijdensberichten il 2005 ZATERDAG 30 APRIL 2OO5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten»11 hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overteder» Vele malen hebben wij haar op haar reizen mogen vergezellen. Deze laatste reis maakt moeder alleen. Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend is de spil van onze familie vredig van ons heengegaan Hendrika Maria IJsselmuiden-van der Voort Sinds 27 november 1993 weduwe van Petrus Johannes IJsselmuiden op de leeftijd van 97 jaar. Paul en Nel Dik en Greet Ries en Martha Henny en Peter in herinnering Ria en Ben Peter en Trees Jan Thea en Hans F^aulien en Bart Jos en Agda Hans en Joke Kleinkinderen en Achterkleinkinderen 28 april 2005 Beatrixstraat 13 2215 HN Voorhout Onze moeder is thuis, alwaar vrijdag en zondag van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De gezongen Uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 2 mei om 11.00 uur in de parochiekerk van de St. Bartholomeus te Voorhout, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium "Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 te Leiden (ingang Haagse Schouwweg). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve oma U was altijd in alles zo geïnteresseerd. Wat hebben wij van u genoten Slaap zacht Kleinkinderen en achterkleinkinderen "De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. 2 Tim. 2: 19. Na een zorgzaam leven, waarin zij heel veel voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan mijn lieve moeder en onze tante Catharina Maria van Rijn-Scholte weduwe van Engel van Rijn, in de gezegende ouderdom van 95 jaar. W. van Rijn t G. van Rijn en verdere familie 28 april 2005 Pr. Beatrixlaan 77 2224 XH Katwijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 - 11.15 uur in het Rouwcentrum, voorafgaan de aan de dienst. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 3 mei om 11.15 uur in het Rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Degenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vra gen wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Soms is daar ineens een diepe vrede en intense rust bij het kaarslicht fluister ik je ademloos toe: welkom (Uit: "Sabbath" Henriette, 2002) 19 Ijar 5705 - 12 Niesan 5765 2 juni 1945 - 21 april 2005 Mijn zus: een gaaf mens is niet meer mirjam kervers Moge haar ziel opgenomen worden in de bundel van het leven De lawaje heeft inmiddels plaatsgevonden. Diep bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons is'geweest, geven wij u kennis, dat toch nog onverwachts uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa Pieter van Duijn op de leeftijd van 83 jaar. J. van Duijn - Berkhei) Truus en Jan Hanneke en Wim Corstiaan Hannah Julia Pieter Joris Rein 2225 VW Katwijk, 29 april 2005 Rijnmond 46 Mijn man, onze vader en opa ligt thuis opgebaard alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren op maandag 2 mei, 's avonds van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 3 mei, 's middags om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats aldaar KINDEREN EERST Bestel via www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) De creatieve denker ziet het onzichtbare, voelt het ontastbare en bereikt het onmogelijke. Deze spreuk gaf hem inspiratie en doorzettings vermogen. Laat dit ons door deze moeilijke tijd heen helpen. Wij danken u voor de overweldigende belangstel ling die u betoond hebt bij het afscheid nemen van mijn lieve man en lieve papa Eeuwke Wobbe Westra )oeke Woorden schieten tekort, april 2005 Nelie en Jelle Westra Kanaalstraat 3 2231 KA RIJNSBURG Voor blijk van deelneming ontvangen na het heen gaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootvader Elisabeth Bodijn-van Iterson Betje betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal een warme en dankbare herinne ring blijven. Wij danken Uitvaart Zorgcentrum Leiden voor de correcte verzorging van de uitvaart. Uit aller naam: Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Leiden, april 2005 Aangepaste vakanties voor iedereen! Vanaf 200$ zijn de vakanties van het Reumafonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijst Cultuur, natuur of zon en strand voor elk wat wils en met alle comfort voor mensen die min der mobiel zijn. In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. Bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nf of bel de afdeling reizen om de gids te bestellen T 020 539 64 «5 Info Hotel en bungalowpark Groot Stokkert T 038 447 24 01 tReumafonds Sterk in beweging bi Ook op zondag telefonisch bereikbaar! 8-/15-daagse fly-drive naar de Algarve fi Spectaculaire aanbieding! KRAS Stervakanties heeft een geweldige 8-/15-daagse fly-drive voor u samengesteld naar de prachtige zuidkust van Portugal. U verblijft in appar tementen Torre Verde Tres Castelos in Praia de Rocha, op loopafstand van het strand. Een 8-daagse reis boekt u al vanaf slechts 2991 Echt een spotgoedkope aanbieding, want bij deze prijs is de vliegreis, autohuur en overnach tingen inbegrepen U kunt hier uw vakantie helemaal invullen zoals u zelf wilt, heerlijk luieren of wandelen over de stranden, of brengt u een bezoek aan het lieflijk Portugese achterland met de schilderachtige dorpjes? Profiteer snel, want vol vol' ALGARVE Wie kent de Algarve niet' Het zonnigste en meest zuidelijke stukje Portugal, waar alles aanwezig is wat de vakantiegan ger zoekt. De bevolking is uiterst gastvrij en het prijsniveau ligt vrij laag. U kunt er heerlijk luieren, zonnen, wandelen, golfen, zeilen en windsurfen, pittoreske plaatsjes bezoeken zoals Afvor en Loulé en natuurlijk kunt u er uitstekend eten en uitgaan TORRE VEWPE TRES CASTELOS Dit appartementencomplex ligt op ca. 2 km van het centrum van Praia de Rocha en ca 250 m van het lange zandstrand Het beschikt over o.a lift, bar, restaurant, groot buitenzwem bad. fitness en gamesroom. Uw 2-kamerappartement is voor zien van aparte slaapkamer, bad, douche, toilet, telefoon, kit chenette, koelkast en balkon met zitje. U verblijft o.b.v. logies. ÏSRAHSÏ" de KRAS info: www.ki Overige fly-drives Algarve: Hotel Vila Galé Nautico**** inclusief dagelijks ontbijt. Reisnummer Noord-Portugal en Spaans Galicië inclusief dagelijks ontbijt. Reisnummer Vertrekdata HZ 14.691 20 e:5l Toeslagen per persoon: luchthaven/toeristenbel. gone D 49. Exclusief, bel. en reserveringskosten. benzine huur (creditcard verplicht), extra verzekering tenden verzekering, reis- en annulerin Vraag uitgebreide reisbeschrijving ei kosten )J i.luchtha KRAS 1 KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote gs Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Sehagchetstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 sK www.kt ma t/m vr. 08.j0-20.j0 uur. Uitvaartonderneming chellingerhout T. (071) 341 23 15 Oa; en nacht bereikbaar www.schellingerhout.nl Mijn uitvaart... ...mijn manierl Begrafenissen Crematies Wilsbeschikking Deposito's Verzekeringen Nazorg Astma Fonds Lucht voor Het Leven 1 +1 =6,7miljoen M rvl Co-adverteren is dé vondst voor landelijke exposure van het merk. Co-advertenties bestaan uit een moeder- l advertentie en een adresvermelding van één of meer detaillisten. Co-advertenties in de regionale dagbladen scoren een enorm bereik (6,7 miljoen lezers over heel Nederland!) en ondersteunen de detaillisten. Co-adverteren is al jaren het effectieve medium voor merken als Van Bommel, Van Lier, Vaillant, Focwa, I I Gazelle, Velux, Winterschilders en Siematic. 0 DUBBELE MARKETINGPOWER COADmedia is de organisatie die dit effectieve advettentieconcept voor u invult en uitvoert Met Co adverteren haalt u het beste uit marketing euro's. U realiseert uitsluitend pluspunten een superbereik in héél Nederland hogere effectiviteit van de landelijke campagne meer aandacht voor het product in de winkel -I- een hechtere band tussen fabrikant en detaillist optimaal gebruik van advertentiemateriaal gratis acquisitie door en/aren dagbladmensen professionele controle op de campagne Co-adverteren levert dubbele marketingpower Mei dil concept bouwt u structureel aan naambekendheid. PRAAT EENS MET DE SPECIALISTEN VAN COADMEDIA! BEL (020) 456 25 7(i www.coadmedia nl r O e y '-37 COADmedia maakt deel uit van NRp Dagbl, CO-ADVERTEREN IS ADVERTEREN IN HET KWADRAAT Naam overledene Hermanus van der Zeeuw Anna Schravesande-Haarsma Anna Maria Aschoff Gerard Bakker Imre Jan Julius Ouwendijk Jan Huisman Fried Spaans Arend Pool Basliaan van Egmond, echtgenoot van G. Ravensbergen Abraham Jacobus Paulus van der Blom, weduwnaar van H. Niehot Hendrikus Lambertus Verhaar, weduwnaar van A.M. Vermeij Huig Hazenoot, weduwnaar van J.W. Onderwater Jan Hendrik George Hoevens Lft/Geb. 1925 1923 1946 1920 1963 62 ,r. 1921 1910 75 jr. 1913 1918 93 jr 1928 Plaatsnaam Leiden Haarlem Amstelveen Loosdrecht Leiden Oegstgeest Haarlem Bentveld Rijnsburg Leiden Kaag Katwijk Katwijk Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 3 mei 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden 2 mei 11.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 2 mei 14.00 uur Begraafplaats Akendam te Haarlem-Noord in besloten kring plaatsgevonden 2 mei 16.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden in besloten kring plaatsgevonden 3 mei 13.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 2 mei 13.00 uur Algemene Begraafplaats te Zandvoort 2 mei 14.00 uur Maranathakerk te Rijnsburg 2 mei 14.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden 3 mei 11.00 uur H. Joannes Evangelist te Buitenkaag 2 mei 14.30 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee 3 mei 16.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en bestede^ het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving, tel: 0900 r. 0,35 p.m.) of kijk op www.cbf.nl ;e\

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4