O J 1 Gezocht: monteurs die gas kunnen geven N*2 Vacaturekrant MAVOM if www.lumc.nl Start Gewijzigde Sluittijden MAVOM MANAGEMENT ASSISTENTE MARKETING/VERKOOP uitvoerder m/v - werkvoorbereider m/v - calculator m/v ft VAN RHIJN BOUW 1 meer banen op vacaturekrant.nl T Allround medewerker bloedafname m/v Trombosedienst Leiden t Leids Universitair Medisch —jntrum werken we continu k Man de verbetering van de idheidszorg. We streven naar ioogste kwaliteit. Of het nu jHjm patiëntenzorg, onderzoek, rwijs, opleiding of bij- en _|ling. Voor de behandeling van losepatiënten in en buiten het zoeken wij een spontane en flexibele collega. O pmbosedienst Leiden verzorgt de hgsbehandeling van alle poliklinische in de regio Leiden, alsmede van een van de in het LUMC opgenomen Het totale verzorgingsgebied omvat lensen en er zijn continu meer dan jënten onder behandeling. De dienst end in beweging en heeft in een voortrekkersrol voor wat betreft Ikeling en invoering van nieuwe :en en de automatisering. round medewerker bloedafname die In, zal voor de Trombosedienst Leiden emen tijdens polikliniekspreekuren, ten thuis en bij patiënten die in het lijn opgenomen. Ook krijgen patiënten voorlichting van u en begeleidt u hen bij het gebruik van antistollingsmiddelen. Doordat u bijvoorbeeld als doktersassistent of verzorgende heeft gewerkt, ligt uw werk- en denkniveau minimaal op MBO-3. Omdat u patiëntenbezoeken zult afnemen, moet u in ieder geval over een rijbewijs B beschikken. U werkt in een dienstverband van 15 uur per week volgens flexibele werkdagen van 08.00 tot 13.00 uur. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.261,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 6, CAO-AZ). H Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar w ww.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functie kunt u bellen met mevrouw D. Verbeek, verpleegkundig hoofd, telefoon 071 526 47 99 of 071 526 24 80. I Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 14 mei 2005 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw C. van Oudshoorn, P&O-adviseur, Postzone Dl-R, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: G.05.RO.11/LD17. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl Bij smith&nephew is de focus gericht op herstel en genezing van het menselijk lichaam. Wij zoeken enthousiaste mensen om ons team te komen versterken. Receptioniste telefoniste Wij zijn per direct op zoek naar een fulltime receptioniste/telefoniste. Het zwaartepunt van deze functie iigt bij de telefooncentrale/receptie, daarnaast zal er ook licht administratief werk verricht worden. Je bent. samen met je collega, het eerste aanspreekpunt voor de klant van ons bedrijf en je speelt derhalve een centrale rol in de coördinatie en continuïteit van het telefoonverkeer. Wij zoeken een spontane, enthousiaste persoonlijkheid die het leuk vindt om met mensen om te gaan Je hebt een MAVO/HAVO werk- en denkniveau, affiniteit me! het werken met een telefooncentrale en bij voorkeur ervaring met MS Office Smith Nephew biedt je uitstekende arbeidsvoorwaarden, een jonge dynamische werkomgeving en eer? marktconform salaris. Spreeki deze functie je aan reageer dan snel! Je sollicitatie met CV kun je sturen Ier attentie van Ingrid Valster. Smith Nephew B VPostbus 525. 2130 AM Hoofddorp. Per e-mail kan natuurlijk ook ingrid.valster@smith-nephew com www.smithnephew.nl www.start.nl TELEFONISCHE TOPPERS Je functie bestaat uit zowel inbound als outbound bellen. Dit kan commercieel of dienstverlenend zijn. Leuke baan voor kandidaten die gewend zijn op MBO- niveau te werken. Je bent zowel overdag als 's avonds beschikbaar. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Voor de outboundfuncties heb je commer ciële ervaring nodig. Info: Mare Bulthuis, Breestraat 51. Leiden, tel. (071) 514 90 44. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. m personeelsadvertenties week 18 De gewijzigde sluittijden in week 18 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: woensdag 4 mei 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk); vrijdag 6 mei 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar adver tentiemateriaal (CPDF PDF), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.hdcmedia.nl Donderdag 5 mei (Hemelvaart) zijn onze kantoren gesloten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77 pag@hdcmedia.nl Nuon zoekt storingsmonteurs gas voor de regio Leiden. Continue energielevering is van groot belang voor onze klanten. Daarom is Nuon op zoek naar monteurs die er alles aan doen om storingen aan de gastechnische infrastructuur snel en efficiënt te verhelpen. Veiligheid speelt daarbij een grote rol. Ook het vastleggen van relevante informatie, schadeafhandeling en onderhoudswerkzaamheden behoren tot je takenpakket. Je werkt vanuit huis en neemt deel aan wacht- en storingsdienst. Je bent een teamspeler, klant- en resultaatgericht, risicobewust en stressbestendig. Verder heb je je rijbewijs BE, een relevante gastechnische opleiding en ervaring op het gebied van storings- en onderhoudswerkzaamheden aan de gastechnische infrastructuur. Binnen Nuon word je verder opgeleid. Interesse? Kijk op www.nuonjobs.nl of neem contact op met Eefje van Ingen, telefoonnummer 06-50638923. CHEMICAL SOLUTIONS Mavom BV is een toon aangevende leverancier van chemicaliën voor me taalbewerking en chemi sche oppervlaktebehande ling van metalen. De activiteiten van Mavom vallen uiteen in twee af delingen: de handelsafde ling is verantwoordelijk voor de verkoop en distri butie van handelschemi- caliën en is specialist in smering, onderhoud, indus triële reiniging, corrosie- wering, electronica be scherming, verlijming en afdichting. De chemieafdeling pro duceert en verkoopt chemi caliën voor de oppervlakte behandeling van metalen. Het kwaliteitssysteem van Mavom is gecertificeerd volgens ISO 9001:2000. Verder beschikt Mavom over een laboratorium waar diverse soorten ana lyses en onderzoekspro jecten uitgevoerd worden. Een passende baan is een kwestie van chemie. Bij Mavom weten we dat als geen ander. Want bij chemie gaat het om het mengen van de juiste bestanddelen zodat er een uitstekend product ontstaat. En zo is het ook met personeel: zet de juiste mensen bij elkaar en je hebt een geweldig team van medewerkers. Kennis en vaardigheden zijn natuurlijk erg belangrijk, maar de chemie tussen collega's is ook een voorwaarde voor succes. Bij Mavom werken we ook aan déze chemie! Daarom zijn we voor onze handelsafdeling op zoek naar een De functie: De taak van de management assistente is het administratief ondersteunen van de verkoop- en marketii^afde- ling. Je werkzaamheden omvatten o.a. het maken van offertes, het afhandelen van informatie- en documen- tatieaanvragen van klanten, het verzorgen en versturen van mailings en het mede organiseren van seminars en ander verkoopactiviteiten. Daarnaast behoren ook de algemene secretariële taken zoals notuleren, correspondentie, agenda- en archief beheer tot je werkzaamheden. In deze functie werk je nauw samen met de verkoopleiding, marketing en ver tegenwoordigers. Gewenst profiel: Een secretariële/administratieve opleiding op ten minste MBO niveau. Een goede beheersing van de Nederlandse, Franse en Engelse taal (in woord en geschrift) is noodzakelijk. Je weet van aanpakken en bent bovendien servicegericht en zorgvuldig ingesteld. Wij bieden: Een stimulerende en open werkomgeving, een team collega's waarmee het prettig samenwerken is en natuurlijk een interessant en compleet pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een zeer veelzijdige baan in een vakgebied waar Mavom een uitstekende naam heeft. Herken je jezelf in bovenstaande functie? Aarzel dan niet maar stuur je sollicitatie met CV binnen 14 dagen naar: Mavom BV, t.a.v. mw. I.M.A. van Grieken Postbus 5,2400 AA Alphen aan den Rijn Of per e-mailvangrieken@mavom.nl (www.mavom.nl) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CHEMICAL SOLUTIONS Valkenburgseweg 62. 2223 KE Katwijk ZH. Postbus 76.2220 AB Katwijk ZH. Teletoon (071) 401 60 41. Fax (071) 401 60 43 Tot uw taak behoort de werkvoorbereiding op kantoor, waaronder werkoverleg, overleg met de gemeente en nutsbedrijven, beheer tekeningen, maken van planningen, beheer projectgegevens e.d.. Voorts zorgt u dat tijdens de bouw alles op rolletjes loopt. Deze job vraagt om minimaal MBO-Bouwtechniek en 5 jaar ervaring als werkvoorbereider. Tot uw taken behoren het maken van begrotingen en het actueel houden van prijsbestanden. Ook de nacalculatie behoort tot uw werk, als ook het maken van werkbegrotingen voor de werkvoorbereiding e.d.. Voor dit werk is minimaal 5 jaar ervaring als calculator vereist. Calculatiediploma is een pre. Als uitvoerder bij Van Rhijn Bouw verzorgt u het management, de planning, voortgang en de uitvoering van alle bouwactiviteiten op de bouwplaats. Dit aan de hand van nauw werkoverleg en bouwvergaderingen met alle interne en externe betrokkenen e.d.. De bouwactiviteiten bestaan hoofdzakelijk uit woningbouw. Deze job vereist een bouwopleiding op MBO-niveau met aanvullende certificaten (WA 2, EHBO) en minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. De juiste kandidaten (m/v) kunnen rekenen op een goed salaris en aantrekkelijke arbeids voorwaarden. Van Rhijn Bouw biedt u een interessante uitdaging bij een jong en bruisend familiebedrijf. Bent u woonachtig in Katwijk of omgeving en is uw interesse gewekt? Reageer dan met een schriftelijke sollicitatie, gericht aan de heer J. van Rhijn. (reacties graag voor 17 mei a.s.) De activiteiten die nu en in de toekomst plaatsvinden, kunt u bekijken op onze website: www.vanrhijnbouw.nl Bij de Van Rhijn Groep is samenwerking dé sleutel tot succes. Niet alleen bestaat er een intensieve samenwerking tussen de verschillende onderdelen, waaronder Van Rhijn Bouw, Van Rhijn Projektontwikkeling, Metselbouw en Van Damme Bouw. Minstens zo belangrijk is de samenwerking tussen architecten, opdrachtgevers en andere externe partijen. Altijd gericht op efficiënt bouwen en tevreden klanten. De Van Rhijn Groep telt in totaal ca. 160 medewerkers en is onder meer actief in de woningbouw, utiliteitsbouw, renovatie en binnenstedelijke herontwikkeling. En met succes. Vandaar ook de vraag naar:

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 11