erichten Jopkwali: voor in i uw tuit ®0 WAGEMAKER Advertentieservice hdcmedia overzicht overlijdensberichten 2005 Grafmonumenten TT Speciale Pinksterar SPEURD Livingstone bouw! waar K Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten^hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer cqntactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Intens dankbaar voor zijn onbegrensde liefde geven wij kennis van het rustig heengaan van mijn lieve zoon, broertje en zwager onze schat Imre Jan Julius Ouwendijk 16 juli 1963 26 april 2005 Zijn charme en humor zullen ons altijd bijblijven. Imre, je bent weer bij Pappa maar wat zullen wij je missen G. F. Ouwendijk-Biervliet B. C. Ouwendijk 110 april 1983 Benito en Bernadette Teams en bewoners Swetterhage Correspondentieadres: G. F. Ouwendijk-Biervliet Paramaribohof 57 2315 VW Leiden Imre is thuis op zijn kamer in woning 6, waar u op elk gewenst moment afscheid kunt nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden in Den Herbergh van Swetterhage, Blankaartweg 2 te Zoe- terwoude-Dorp op maandag 2 mei om 13.45 uur. Aansluitend vindt om 16.00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijn- hof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Rhijnhof. Met veel liefde en bewondering denken wij aan onze zus en tante Anna Maria Aschoff Haarlem, Oegstgeest, 23 mei 1946 26 april 2005 Amstelveen: Netty van der Tak-Aschoff Hans van der Tak Bonn (D): Floris van der Tak Antje Schmidt-Glawatz Amsterdam: Rogier van der Tak Icaruslaan 18 1185 JM Amstelveen Anneke wordt begraven op maandag 2 mei om 14.00 uur op de begraafplaats Akendam, Vergier- deweg271 te Haarlem-Noord. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de koffiekamer op de begraafplaats. Wij zijn erg verdrietig door het toch nog plotseling overlijden van onze lieve vriendin Anneke Zij hoorde als een vanzelfsprekendheid bij ons ge zin. Wat zullen wij haar missen. Sary en Fred en kinderen En als de loopbaan is gelopen, het doel bereikt met laatste kracht, dan gaat de hemel voor mij open; ik ben voor eeuwig thuisgebracht. Geschokt en verbijsterd zijn wij door het plotselin ge overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en geweldige opa Bastiaan van Egmond echtgenoot van Gerrie Ravensbergen op de leeftijd van 75 jaar. G. van Egmond-Ravensbergen Ewout en Heidi Stefanie Bas Nicoline Claudia Gert en Linda Bo Ivo Nico en Marjan Anne Sander 27 april 2005 Petr. van Saxenstraat 33, 2231 LR Rijnsburg Gelegenheid tot condoleren vrijdag 29 april van 19.30 tot 21.00 uur in de bovenzaal van de Imma- nuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den maandag 2 mei om 14.00 uur in de Maranat- hakerk aan de. Burg. Hermansstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Een opa sterft altijd te vroeg. Al wordt hij nog zo oud. je hoopt, dat God hem sparen zal, Omdat je heel veel van hem houdt. Maar als de jaren tellen gaan. Hij ziek wordt, moe en oud, Vind je dat God hem halen mag, Omdat je zoveel van hem houdt. Lieve opa Het was altijd super om bij u te zijn. Wij hebben altijd gevoeld, dat wij alles voor u waren. U heeft altijd heel veel voor ons betekent en dat zal altijd zo blijven. Bedankt voor alle dropjes, chocolaatjes en chips die we altijd van u kregen. Wat zullen wij u missen! Dag lieve opa een dikke kus van; Anne Stefanie Sander Bas Bo Nicoline Ivo Claudia Veilig in Jezus armen Door God thuisgehaald onze lieve broer, zwager en oom Bas van Egmond echtgenoot van Gerri Ravensbergen op de leeftijd van 75 jaar. Nico en Bep Cees en Door Jan en Corrie Wout en Ydia Ria en Arie Marijke en Daan Map en Piet Ina Maart en Wim Mary en Cees Dick en Cees Jack en Marja Elly t en Rob, Dorien Nichten en neven Rijnsburg, 27 april 2005 'Vaste rost van mijn behoud' Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen onze allerbeste vriend Bas van Egmond op de leeftijd van 75 jaar. Leendert-Jan de Rover len de Rover-Glasbergen Christina en Ben Peter Rijnsburg, 27 april 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het onverwacht overlijden van ons erelid bij de vrijwillige brandweer Rijnsburg Bas van Egmond Met trouw en ijver heeft hij zich 33 jaar ingezet voor ons korps. Onze oprechte gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw Gerrie, kinderen en kleinkinderen. De leden van de Vrijwillige Brandweer Rijnsburg, en de brandweervereniging 'de Koppeling'. Rijnsburg, 27 april 2005 Enige en algemene kennisgeving Na ruim 62 jaar met elkaar het leven gedeeld te hebben, heb ik afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man Jan Huisman 4 april 1912 25 april 2005 Neeltje Huisman-van den Ende Hazeboslaan 38, kamer 011 2341 SC Oegstgeest De crematie heeft op donderdag 28 april in stilte plaatsgevonden. '"k Zal dan gedurig bij U zijn, in al mijn noden, angst en pijn." Psalm 73: 12. (ber.) Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggeno men onze lieve zorgzame vader, groot- en overgroot vader Huig Hazenoot weduwnaar van Johanna Wilhelmina Onderwater, in de gezegende ouderdom van 93 jaar. Huig en Gré Geertje en Niek t Aat en Jan Teuna en Cees t Kees en Ismet Joke en Wim Klein- en achterkleinkinderen Oegstgeest, 27 april 2005 Verpleeghuis "van Wijckerslooth" Correspondentie-adres: J.W. Rovers-Hazenoot, Boogschutter 27, 2221 NM Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 29 april van 19.00 - 20.30 uur in het Rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal'gehouden worden op maandag 2 mei om 13.30 uur in het Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou wen. Na een welbesteed leven, dat getekend was door eenvoud en goedheid, delen wij u mede dat op 86 jarige leeftijd is overleden onze lieve zorgzame va der en onvergetelijke opa Hendrikus Lambertus Verhaar Henk Weduwnaar van Alida Maria Vermeij 7 september 1918 +28 april 2005 Kaag: Roelofarendsveen: Nico Theo en Corrie Maurits, Janneke, Jos Prins Bernhardlaan 4 2159 LG Kaag Onze vader ligt thuis opgebaard, alwaar gelegen heid tot bezoek. Er zal een avondwake gehouden worden op maan dag 2 mei om 19.00 uur in de Parochiekerk H. Jo annes Evangelist, Hoofdweg 2032 te Buitenkaag. De gezongen Uitvaartdienst zal opgedragen wor den op dinsdag 3 mei om 11.00 uur in de voor noemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats, in het familiegraf op het kerkhof aldaar. Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Willem-Kooij, weduwnaar van Jannetje van der Wende 1908 Haarlem Isaac Kriek 1939 Leiden Henriëtte Merckx-Lichtleitner, echtgenote van J. Merckx t 1917 Santpoort Gerard Hundersmarck 55 jr. Antonius Christoffel Joseph van Valderen, weduwnaar van J.C. Ijsebrand 86 jr. Leiderdorp Theodorus Wilhelmus van Haestregt, echtgenoot van R. van Haestregt-van Klink 1923 Roelofarendsveen Wilhelmina Ariana de Vaal-van Lohuizen 1935 Alphen a.d. Rijn Johan Burger, weduwnaar van J.G.M. Kurvers 77 jr. Spaarndam Jacob Daniël Okker 61 jr. Haarlem Elisabeth Maria Boelsma-Grintjes, weduwe van SJ. H Boelsma 1918 Haarlem Antonius Joannes Marie Koster 1924 Haarlem Arie Zwitser 1924 Katwijk Hen'-Hut 1935 Almere Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium heeft in besloten kring plaatsgevonden 29 april 13.00 uur Verbum Dei, Utrechtse Veer te Leiden heeft inmiddels plaatsgevonden heeft inmiddels plaatsgevonden 29 april 15.30 uur Algemene Begraafplaats te Leiderdorp 29 april 10.30 uur H. Petrus' Banden te Roelofarendsveen 2 mei 13.00 uur Crematorium Alphen aan de Rijn 29 april 09.15 uur Crematorium Haarlem te Haarlem 2 mei 15.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 29 april 16.00 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord 29 april 13.00 uur Sacramentskerk te Bloemendaal 2 mei 11.00 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee 2 mei Crema ((>rium Almere te Almere Het kaarsje ging langzaam uit Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat is over leden mijn lieve vader, schoonvader, onze groot- en overgrootvader Abraham Jacobus Paulus van der Blom weduwnaar van Hendrika Niehot 27 februari 1913 26 april 2005 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Leliestraat 41 Leiden Correspondentieadres: A. J. P. van der Blom Anna van Burenhof 33 2316 GN Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zondag 1 mei van 16.00 uur tot 16.30 uur in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 2 mei om 14.00 uur in de aula van cre matorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 'k Zal dan gedurig bij U zijn, Psalm 73 vers 12 (ber.) Heden nam de Heere uit ons midden weg mijn in nig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, mijn onvergetelijke grootvader en overgrootvader Hermanus van der Zeeuw 2 mei 1925 Leiden 27 april 2005 J. van der Zeeuw-Taffijn Bets en Jan John en Daniëlle Ronaldo *Corrie en Jef Borgerstraat 8 2321 XK Leiden De overledene is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid tot afscheid nemen. De rouwdienst voorafgaand aan de begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 3 mei om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloeiYien. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze onvergetelijke opa en overgrootopa Hermanus van der Zeeuw Opa, wij zullen je missen. John en Daniëlle Ronaldo Eindelijk rust Op zaterdag 23 april jl. is geheel onverwachts op 55-jarige leeftijd overleden onze broer, zwager en oom Gerard Hundersmarck De crematieplechtigheid heeft gisteren plaatsge vonden. Uit aller naam: C. G. Hundersmarck bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons ge jouw hart heeft voor ons geklopt, c Jouw ogen hebben ons tot het /aafsgy Rust nu maar uit, je hebt het verdiepi r Wij zijn verdrietig, maar hebben er vredeL van ons is heengegaan mijn innig geliefde»n zame man, vader en schoonvader P® Jan Hendrik George Hoeg *18 april 1928 t 28 fe p Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzJ hij op afdeling Elsbes in "Overduin" heeft j|| Ria Hoevensfl Michèl en Ai K Katwijk aan Zee jei "Overduin", Nachtegaallaan 5 Correspondentie-adres: M.M. Hoevens-KrilV Synthese 32, 2224 RD Katwijk. Üj Er is gelegenheid tot condoleren op maanft( van 19.00 - 20.00 uur in de aula van "<|P (bereikbaar via de hoofdingang). t De afscheidsplechtigheid, voorafgaande ap matie, zal gehouden worden op dinsdag I 16.00 uur in het crematorium Rhijnhoifl Rhijnhof 4 te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot c^D in de ontvangkamer van het crematorium.^ Zij die geen persoonlijk bericht hebben kunnen deze advertentie als zodanig bescl AANHANGWAQ1 SLA DE JUISTE WAGEN DE HAAK! Vele modeijn bagagew^f. bednjfsw^1 autotransp stapelkani boottrai reparatie |1 onderdeler msm. AHTHOH fiüSCHALKERS OUDE RIJNSBURGERWEG 1 V.O.f. VV OEGSTGEEST TellS Het Tuin en Parkprogrr het wereldbekende rl Deere kent velele Van smalle ha tot uitgebi- trekker A len evi kelijk bi John Deere Neem vandaag nog contact met éi onderstaande dealers op, of bel Louis voor nadere informatie (tel. 024-371 Koudekerk a/d Rijn - M.C. Reyneveld Me Voorhout - Gebr. Perfors B.V. Pinksteren Uw advertentie in de 12 regionale Dagb van dë HDC Media? 35% korting op uw advertentie (op het HDI F Wilt u meer weten over deze Bel dan 072-519 68 68 U kunt ook uw tekst faxen naar 072 - 519 of mailen naar speurders@hdcmedia o.v.v. Pinksteren voor een vrijblijvende prijs Bij exploot van ondergete kende d.d. 27/4/2005 is op verzoek van de Officier van Justitie te Leeuwarden en de Gemeente Leiden aan j. h. a. Star, thans zonder beken de woon- en/of verblijfplaats, overbetekend; een proces verbaal van derdenbeslag d.d. 20/4/2005. Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokkene op onderstaand adres. C. C. A. de Winter - t.k. deurwaarder Deurwaarderskantoor Buik Van der Horst Boommarkt 3A Leiden tel. 071-5161013 Als u gaat bou wilt u zeker w scherp koopt, ook ons idee. werkt Livingsti scherpe prijze voor uw bouw vaak de Huizo meer dan 50 in stijfvoorbeelde Bestel gratis de Huizotheek via 0900 899 60 50. Of kijk op www.huizotheek.nl Showroom Breda, Konijnenberg 88, Industrieterrein 3555 Showroom Almere Stad West, Redactiestraat 2. Door on* geselecteerde dealers in uw regio: 25 JAAR VIL Bouwbedrijf Tizo B.V., Zoeterwoude Aannemersbedrijf D, Vonk Zn. B.V., Hazerswoude

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4