erichten FAMI LI e!3 CATALONIE, ANDORRA BARCELON B'JrZTD MIDDELLANDSE ZEE-MS COSTA MEDITERRANEAN WAGEMAKI Advertentieservice hdcmedTa Ir RANZIJh LEIDERDORP Hoogmadeseweg 60a Leid: overzicht overlijdensberichten il 2005 Grafmonume DINSDAG 26 APRIL 2005 www.hdcmedia.nl e-mail: familieberichten#hdcmedia.nl telefoon 072-5196699 fax 072-5196696 Per post: HDC Media, Postbus 2,1800 AA Alkmaar Sluittijden: dag voor plaatsing 15.00 uur. Overleden Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Omringd door allen die haar dierbaar waren is rus tig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Geertrui van Velzen-Franken Truus sinds 2 november 1981 weduwe vèn Pieter van Velzen op 87-jarige leeftijd. Hans en Leny Rineke Peter en Mary Marian Trudy en Leen Kleinkinderen en achterkleinkinderen 24 april 2005 Verpleeghuis Overrhyn Willem de Zwijgerlaan 44 Leiden Correspondentie-adres: M. van Velzen Vera Bondamstraat 14 2331 KL Leiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze moeder op woensdag 27 april van 19.00 tot 19.30 uur in de kapel van Overrhyn. De samenkomst voorafgaande aan de begrafenis vindt plaats op donderdag 28 april om 14.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijn hof 4 te Leiden. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Rhijnhof. We danken alle lieve mensen van Overrhyn voor de geweldige verzorging van onze moeder. Heden is overleden mijn maatje, onze bezorgde vader, lieve opa Paus en lieve opa uit Leiden Gerard Knotter 30 augustus 1932 t 24 april 2005 Gertrui Knotter-Sasburg Hariëtte en Rob Dennis en Mandy Thomas Marco en Yvonne Melanie Glenn Albert Verweijstraat 27 2321 VL Leiden Geen bezoek - Geen bloemen - Geen toespraken. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op donderdag 28 april om 16.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Lei den. Aansluitend begeleiden wij Gerard naar zijn laatste rustplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. U wordt uitgenodigd u herinneringen aan Gerard vorm te geven op A4-formaatpapier. In plaats van bloemen stellen wij een gift op prijs aan het KWF Kankerbestrijding, giro 26000 te Amsterdam. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Theodorus Wilhelmus Nederstigt - Dirk - ♦21 juni 1925 25 april 2005 A. J. Nederstigt-van Leijden Arno en Lonny Bart, Koen, Guido John en Marian Rianne en Tïmo, Lisette Koos en Tilly Jeroen, Eline, Anouk Anita en Peter Ralph, Bob, Roy Dick en Diane Lex, Mandy Conny en Arie Saskia van Uylenburchlaan 5 2377 CR Oude Wetering Vader is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen: dinsdag en woens dag van 14.00 - 16.00 uur en van 19.00 - 20.00 uur. De avondwake wordt gehouden op donderdag 28 april om 19.00 uur in O.L.Vr. Geboortekerk te Rijpwetering, waarna gelegenheid is tot condoleren. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 29 april om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Cod heeft het eerste woord Hij heeft in den beginne Het licht doen overwinnen Hij spreekt nog altijd voort Gezang 1:1 Op vrijdag 22 april is overleden onze lieve vader en opa Roelof Visser Roel geboren 17 september 1924 te Hoek van Holland sinds 16 juli 2004 weduwnaar van Henny Visser-Klijnstra Apeldoorn: Ankie en Gijsbert Marije, Rein, Eveline Leiden: Jaap en Judith Eva, Lev Oegstgeest: Katrien en Rien Nina, Judi Correspondentieadres: Dorpsstraat 58 2343 BB Oegstgeest Roel is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. Rouwbezoek na telefonisch overleg (071-5730830). De dienst van Woord en Gebed zal plaatshebben op maandag 2 mei om 13.30 uur in de Dorpskerk, Hoofdstraat 19 te Leiderdorp en de begrafenis om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis komen wij bij elkaar in ons ou derlijk huis, Essenpark 20 te Leiderdorp, alwaar u van harte welkom bent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze bekendmaking als zodanig beschouwen. Hiermee geven wij te kennen dat mijn schoonzoon en onze zwager Eric van den Burgh op 49-jarige leeftijd na een kort ziekbed is overle den. Wij wensen zijn vrouw Ineke heel veel sterkte toe met het verlies van haar man. J. C. Teljeur- van den Tol Henk en Loes Teljeur Nel Tjeljeur Hans en Krijna van Egmond Neven en nichten Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma de Klerk Sleijser B. J. de Klerk kinderen en kleinkinderen Zij heeft haar lichaam afgestaan aan de medische wetenschap. Algemene kennisgeving Op 23 april 2005 is in zijn woning aan de Eyertsenstraat 32 te Leiden overleden de heer Gerard Hundersmarck Geboren 19 juni 1949 te Leiden. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 28 april om 15.00 uur in de aula van crema torium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. I op veler verzoek 1 extra ingekocht! I En... uiteraard voordelig! Normaal &-6S3NU. Ook op zondag telefonisch IT" Ontdek de prachtige natuur en cultuur van Spanje en de Pyreneeën Op veler verzoekt Onze rondreis Catalonië, Andorra en Barcelona van vorig jaar was een daverend succes: binnen een week waren alle vertrekdata volledig volgeboekt! Ook de afgelopen maanden bereikten ons vele verzoeken om deze populaire reis opnieuw te organiseren Zeer verheugd zijn wij dan ook dat wij er opnieuw in zijn geslaagd om deze reis samen te stellen en ook nog eens waanzinnig voorde lig! Want u kunt deze zeer complete 8-daagse vlieg-/rond- reis al boeken vanaf slechts 479. Normaal betaalt u hier voor ca 659. dus tel uit uw voordeel! Grijp deze kans en maak dit jaar, onder deskundige reisleiding, kennis met prachtige kunstschatten van o.a. Gaudi en Dali, indrukwek kende natuur, middeleeuwse kloosters, authentieke dorpjes en populaire steden zoals Barcelona en Tarragona En wees er snel bij, want u weet: vol voll REISPROGRAMMA IN HET KORT We vliegen van Amsterdam naar Reus, waarna we naar ons hotel in Coma-ruga rijden Het temperamentvolle Catalaanse volk is trots op hun gebied en dat is met verwonderlijk, want Catalonië herbergt een prachtige natuur en indrukwekken de cultuur. Van daaruit rijden we naar het ministaatje Andorra, gelegen in de ruige bergen van de Pyreneeën. U zult verstelt staan van de schitterende natuur en de Romaanse kerkjes. Langs het oude vulkanische landschap rij den we naar Figueras, de stad van Dali, waar we uiteraard het museum van Dali bezoeken Gerona kent een scala aan bezienswaardigheden, zoals de imposante kathedraal en diverse musea. Daarna schenken we aandacht aan het klooster Montserrat. met het vereerde beeld van de zwarte Madonna. Dan op naar Barcelona! Bezienswaardig zijn o.a. de Sagrada Familia, de beroemde Ramblas en de olympische berg Montjuich. Als laatste noemen we de oude stad Tarragona, beroemd om haar Romeinse oudheden. De acht ste dag vliegt u vanaf Reus terug naar Schiphol. Einde van een bijzondere en afwisselende reis, met vele hoogtepunten Vertrekdata HZ 14.643 €499 €499 €479 €499 €499 Mei 10-17-24-31 Juni 7 Juni 14-21 September 6-13-20-27 Oktober 4-11-18 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 95, lucht havenbelastingen en reserveringskosten €40. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld Exclusief entrees, luchthavenbelasting en reserverings kosten, reis- en annuleringsverzekering. Noot: het is mogelijk dat het programma in omgekeerde volgorde wordt uitgevoerd. Mjnimum aantal deelnemers: 35. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 8 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.643 KRAS [sl www.kras.nl KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 4547 INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Balie v.v. per Transavia.com 7 nachten verblijf op luxe cruiseschip MS Costa Mediterranea"*" verblijf in 2-persoonsbinnenhut alle maaltijden tijdens de cruise transfer luchthaven-cruiseschip v.v. Venetië - Bari - Katakolon - Izmir - Istanbul - Dubrovnik - Venetië Heerlijke voorjaars Cruise! Kras Stervakanties heeft weder om een geweldig interessante cruise voor u ingekocht op het fantastisch mooie schip MS Costa Mediterranea"***+. Elders kost deze reis al gauw 1500, maar bij ons kunt u al boeken vanaf slechts 1079. Dat is meer dan 300 kor ting U vaart vanuit Venetië naar oa. Bari, Katakolon, Izmir, Istanbul en Dubrovnik. Er zijn slechts enkele hutten beschikbaar dus boek snel, want u weet, vol vol! MS COSTA MEDITERRANEA U verblijft op du prachtige 4-sterren' cruiseschip, welke is voorzien van alle denkbare gemakken en voorzieningen voor jong en oud. Zo beschikt het schip over o.a. 3 zwemba den waarvan 1 met glijbaan, beauty- en healthcenter, diver se restaurants, internetcafé, bars en lounges, theater en een discotheek, kortom, te veel om op te noemen. Uw 2-per soonsbinnenhut is zeer comfortabel ingericht en beschikt over alle faciliteiten Tegen een toeslag kunt u boeken voor een 2-persoonsbuitenhut of een 2-persoonsbuitenhut met balkon Het verblijf aan boord is op basis van volpension d wz. alle maaltijden zijn inbegrepen. REISPROGRAMMA IN HET KORT De reis begint met een comfortabele vliegreis naar Milaan met aansluitend een transfer naar het schip. Het schip ver trekt vanuit romantisch Venetië naar Bari, een uitstekend vertrekpunt voor een bezoek aan Albrobello en Ostuni, Vervolgens op naar Griekse Katakolon, voor een bezoek aan de mooie ruïnes van het antieke Olympia. Daarna zetten we koers richting Turkije met een stop in Izmir voor bijv. een bezoek aan het magnifieke Efese. Vervolgens doen we het indrukwekkende Istanbul aan. Het Kroatische Dubrovnik, de mooie ommuurde stad met prachtige gebouwen, is de laatste haven voor onze terugkeer naar Venetië. Hier aange komen staat de transferbus klaar om u naar de luchthaven te brengen voor uw terugvlucht naar Schiphol. GR^T>sï1 de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.nl Vertrekdatum HZ 14.753 Toeslagen per persoon: 2-persoonsbuitenhut 160, 2-persoonsbuitenhut bal kon 320, luchthavenbelasting 39. reserverings kosten en havengelden 69. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief, fooien, excursies ter plaatse, drankjes aan boord, reis- en annuleringsverzekering.Minimum aantal deelnemers- 28 Uiterste annuleringstermijn bij onvol doende deelname: 7 dgn. voor vertrek. Vraag uitgebrei de reisbeschrijving reisnummers HZ 14.753 KRAS| [TT] KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Groie g} 2 Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 ÜLI Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 4547 www.kras.nl Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze collega en vriend Meindert Ploegman Diepe bewondering hebben wij voor de moed en het doorzettingsvermogen waarmee hij zich sinds begin 2001 tegen zijn ziekte verzette. Wij zullen Meindert blijven herinneren als een gewaardeerd colllega, een vakman op en top, die vanaf zijn 16e gedurende meer dan 40 jaar zijn beste krachten aan ons bedrijf heeft gegeven. Onze gedachten zijn bij Meindert's vrouw Renske, zijn beide dochters en overige familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen dragen. Collega's en directie Akerboom Yacht Equipment Leiden Met een gevoel van grote verslagenheid, maar met fijne herinneringen aan de goede jaren met elkaar, moeten wij geheel onverwacht afscheid nemen van onze lieve mamma, mijn echtgenote Rita Betcke-Mallee 12 augustus 1952 23 april 2005 Mamma, we zullen altijd van je blijven houden. Harry Betcke Sebastiaan Daniël Mark Simon Vestdijklaan 44 2343 KV Oegstgeest Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 27 april van 19.30 tot 20.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 28 april om 11.00 uur op de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38 te Den Haag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van dë begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. 'Kom, we gaan naar het huis van de He (Psalm BEVORDERD TOT HEERLIJKHEID Onze lieve vader en opa Johan Schaart Katwijk, 25 september 1934 t Harlingen, 23 april 2005 Sinds 3 juni 2004 weduwnaar van Klazina Schaart-Hoek Marum José en Kla n Koos Jessica e Das<- Anneliesv Rijnsburg Katwijk Hans en Di' Bob Ted André en E Mark Christine Correspondentieadres: Noorderweg 1 9363 AJ Marum Onze vader en opa ligt opgebaard in uih' trum 'Herlinghe', Kon. Wilhelminastraat 2 lingen, alwaar donderdag 28 april van 1 j 11.30 uur gelegenheid is om afscheid te ne i De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden^ Korpsgebouw van het Leger des Heils, Boothstraat 27 te Harlingen, op donderdags om 12.30 uur. Aansluitend zal de teraardebestelling om 1 op de Algemene begraafplaats te Harlingen Gelegenheid tot condoleren is om 14.45 us Korpsgebouw. Voor de uitvaartplechtigheid zijn er parketj bij het Korpsgebouw af te halen. www.ranzijn.nl van 1795 voor - Naam overledene Alida Zeegers-Vermond, weduwe van Wilhelmus Zeegers Lena van Bcelen, weduwe van Cornel is Zwaan Helena Alida de Winter-Barnhoorn, weduwe van Jacob de Winter Geertje Aafje Kos-Nooij, weduwe van Cornelis Kos janus Kagenaar, weduwnaar van Celia de Roode jeanne Adriana Elisabeth Smink Nico Koeckhoven Lft/Geb.j. Plaatsnaam 1923 Leiderdorp 90 jr. 89 jr. 86 jr. 77 jr. 1929 1956 Katwijk Katwijk Hoorn Rijnsburg Katwijk Nieuw Vennep Uitvaart/Crematie 27 april 10.00 uur 27 april 28 april 26 april 27 april 27 april 27 april 11.30 uur 14.00 uur 10.45 uur 14.30 uur 13.00 uur 10.30 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Crematorium Rhijnhof te Leiden Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Immanuëlkerk te Rijnsburg Crematorium Schagerkogge te Schagen Begraafplaats Sandtlaan te Rijnsburg Crematorium Rhijnhof te Leiden O.L.V. Onbevlekt Ontvangen te Nw.Vennep bedrijf en toonz Kenauweg 31. Leiden, tel. 071 - 57604 ^^^^^^pccialis^ar^eidei^MJ^J

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4