(lea/rï) Alles voor de klant. i D Vacaturekrant 2 Projectontwikkelaars JS «0 meerbanenopvacaturekrant.nl MANAGER TECHNISCH VASTGOEDBEHEER PROJECTLEIDER PROJECTLEIDER WERKTUIGBOUWKUNDE VERKOOPADVISEUR CARAVANS-CAMPERS lARAVANMONTEUR VERKOOPASSISTENT - AFLEVERAAR Senior Accountmanager Grootzakelijk Van Den Berghe Commercieel/ Technisch Talent Adverteren? 075-6 TEAM B.V. - een organisatie van verkoop-, promotie- en demonstratieactiviteiten zoekt op korte termijn een Fulltime enthousiaste Projectleidster met pit Zij moet aan onderstaande eisen voldoen: Leidinggevende capaciteiten Goede contactuele eigenschappen Opleiding op middelbaar niveau Representatief Stressbestendig, flexibel, accuraat Computerervaring met MS Office en Exact Goed kunnen werken in klein teamverband In het bezit zijn van een auto Leeftijd tussen 25-35 jaar Zaterdag tot 10.00 uur telefonisch bereikbaar Haar functie bestaat uit: Contact onderhouden met opdrachtgevers en promotie medewerkers Het efficiënt plannen van promotionele activiteiten Het begeleiden van de diverse promotionele activiteiten Rapportage/evaluatie aan opdrachtgevers Wij bieden een zelfstandige functie in een klein team met enthousiaste medewerkers met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling richt dan uw sollicitatie schriftelijk of per mail met pasfoto inclusief curriculum vitae aan: TEAM B.V. T.a.v. Mevr. L.V. van Daalen Energieweg 43 a 2382 NC Zoeterwoude-Rijndijk lvdaalen@hbteam.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! Metterwoon Vastgoed B.V., actief sinds 1975, is één van de grotere, particuliere vastgoedbeleggers in Nederland. De organisatie beheert zo'n 8.500 woningen, winkels, winkelcentra, bedrijfspanden en hotels. Het werkgebied beslaat globaal de gehele Randstad, met een sterke focus op Den Haag en Rotterdam. Binnen de Metterwoon organisatie wordt door een betrokken team van ruim 80 medewerkers iedere dag gewerkt aan kwaliteit en professionaliteit De communicatielijnen zijn kort en er heerst een open en informele sfeer. Onze afdeling Technisch Beheer - ruim dertig medewerkers - wordt momenteel verder uitgebreid en geprofessionaliseerd. Wij zijn op zoek naar een drietal nieuwe medewerkers. Voor de aansturing van de afdeling zoeken wij een Als Manager Technisch Vastgoedbeheer draagt u zorg voor de ontwikkeling van de afdeling Technisch Beheer en geeft u, in nauwe samenwerking met de verhuurafdelingen, richting aan de kwaliteit van de vastgoedportefeuille. U bent mede verantwoordelijk voor een tijdige en juiste uitvoering van alle onderhoudswerkzaamheden en de begeleiding van uiteenlopende projecten. De opdrachtgeversrol richting uitvoerende bedrijven vult u stevig en integer in. Om van deze managementfunctie een succes te kunnen maken dient u te beschikken over een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau en over leidinggevende ervaring in het technisch/commercieel vastgoedbeheer. Daarnaast bent u in het bezit van een SVM-diploma Makelaardij. U hebt een stimulerende en inspirerende stijl van leidinggeven en u bent communicatief sterk. Tevens beschikt u over een flexibele en slagvaardige werkhouding. Tevens zoeken wij een U kunt bogen op een ruime ervaring met zowel grootschalige als kleine projecten. U bent in staat om zelfstandig te werken en weet opdrachtnemers op een zakelijke en professionele wijze te begeleiden tijdens de uitvoering van werkzaamheden. Hierbij hebt u regelmatig overleg met diverse partijen en disciplines waarbij u het overzicht behoudt en zorgdraagt voor de kwaliteitsbewaking. U controleert planningen en budgetten en rapporteert over de voortgang aan de Senior-Projectleider en/of het Hoofd Technisch Beheer. Voor een goede vervulling van deze veelzijdige en dynamische functie dient u te beschikken over een voltooide bouwkundige opleiding op HBO- of TU-niveau, afstudeerrichting (interieur) architektuur en ruime ervaring in een vergelijkbare functie. U bent gedreven, flexibel en stressbestendig. Geen 8 tot 5-mentaliteit. Rijbewijs BE. Daarnaast zoeken wij een In deze functie bent u belast met het beheer van de installaties die zich in onze gebouwen bevinden. U inventariseert bestaande installaties en adviseert met betrekking tot renovatie en onderhoud. Daarnaast begeleidt u projecten op dat gebied, en draagt u bij aan een goede voorbereiding daarvan. U stelt aanbestedingsdocumentatie samen, beoordeelt offertes en voert besprekingen en onderhandelingen met uitvoerende bedrijven, leveranciers en fabrikanten. U houdt controle op de uitvoering van projecten en op de naleving van onderhoudscontracten. De juiste kandidaat heeft een opleiding HTS Werktuigbouwkunde of Hogere Installatie Techniek met succes afgerond, en ook overigens ruime kennis van gebouwgebonden W-installaties (gas, sanitair, klimaatbeheersing, ventilatie en liften). U bent op de hoogte van de huidige wet- en regelgeving voor installaties. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie zijn vereist U werkt met veel verantwoordelijkheidsgevoel en bent gedreven, flexibel en stressbestendig. Geen "8 tot 5" mentaliteit. Rijbewijs B. Metterwoon Vastgoed B.V. is een solide werkgever. Geboden worden uitdagende en zelfstandige full-time functies met ruimte voor eigen inbreng en initiatieven in een professionele maar informele sfeer. Uw arbeidsvoorwaardenpakket is meer dan marktconform. Werkzaamheden buiten de standaarduren worden volledig vergoed. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die woonachtig zijn in de regio Den Haag/Rotterdam dan wel bereid zijn te verhuizen. Zodra medewerkers bij Metterwoon een vast dienstverband aangaan, kan Metterwoon zorgdragen voor passende woonruimte in Den Haag of directe omgeving. Een antecedentenonderzoek zal standaard deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van deze procedure. Reageren kan door middel van een brief met CV voorzien van een recente pasfoto aan Metterwoon Vastgoed B.V. ter attentie van mr. J.W. van Beek, Postbus 87950, 2508 DJ Den Haag. E-mail: jw.vanbeek@metterwoon.nl Wilt u in uw sollicitatiebrief vermelden om welke vacature het gaat. Voor nadere inlichtingen: 070-3544300. CampoWorld is een toonaangevende organisatie in de caravan- en kampeerbranche. Met 5 vestigingen in de Randstad heeft CampoWorld alles in huis om een kampeervakantie tot een succes te maken. Wij bieden een compleet assortiment aan caravans, campers en accessoires I CampoWorld heeft op de nieuwe locatie in Sassenheim plaats voor nieuwe collega's die parttime of fulltime het bestaande team op zowel de verkoopafdelingen als de serviceafdeling kunnen versterken. Daarom zijn wij op zoek naar: Klanten informeren en adviseren omtrent nieuwe en occasion caravans en campers en alle mogelijkheden op gebied van inbouw accessoires. Hverse werkzaamheden op technisch gebied, van servicebeurten, reparaties, schadeherstel tot en met inbouwen van accessoires en het gebruiksklaar maken van de verkochte caravans en campers. Klanten informeren over het gebruik van caravan of camper bij aflevering. Reeds gepensioneerd en op zoek naar een nieuwe hobby? Paris dit een leuke, betaalde vrijetijdsbesteding. Spreekt één van deze functies je aan? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: CampoWorld afdeling HRM t.a.v. Miranda van der Zwart, Wattstraat 4, 2171TR Sassenheim of via e-mail naar: mvdzwart@campoworld.nl telefoon: 0252-222239 Rabobank Katwijk is,-na een fusieproces, een van de grootste en meest dynamische lokale Rabobanken in de regio. In haar werkgebied Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg profileert de bank zich als een proactieve bank die streeft naar vergroting van het aandeel op zowel de particuliere als de zakelijke markt. Dat levert mogelijkheden op voor een Senior Accountmanager Grootzakelijk m/v die het vizier gericht heeft op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boekt. Voor de bank én voor de klant. Dankzij je kennis van zaken, je proactief adviseren van (potentiële) grootzakelijke klanten en je vermogen om langdurige klantrelaties op te bouwen en te onderhouden, zorg je voor een goed renderende klantenportefeuille. Je bent niet alleen een professionele bankier, maar tevens bekend met de branche waarin de klant opereert. Daardoor ben je een gelijkwaardig gesprekspartner voor de CEO en CFO. Cruciaal daarbij zijn een planmatige aanpak en nauwe samenwerking met de assistentaccountmanager en productspecialisten binnen de bank. Je HBO/WO werk- en denkniveau, je ervaring in bancaire dienstverlening, je analytische vermogens en je soepele optreden als netwerker zijn de basis voor de resultaten die je scoort: een hoge verkoopeffectiviteit, maximale cross-sell en een hoge mate van klanttevredenheid. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: R.T.A.M van Leeuwen MBA, Directeur Bedrijven, (071) 409 51 30. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Katwijk t.a.v. drs. PJ. Possemis HRM- adviseur, Postbus 506, 2220AM Katwijk ZH of via e-mail: personeelszaken@katwijk.rabobank.nl. Rabobank zal op basis van haar "Regeling Screening Rabobank" alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid óm een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank w Pré Wonen is een woningcorporatie in beweging. Een maatschappelijke onderneming die zich op vernieuwende wijze inzet voor het vervullen van de w< en behoeften van haar bewoners. In samenwerking me andere dienstverlenende instellingen wordt een brede klanten bediend op het gebied van wonen. De organis bestaat uit circa 150 personeelsleden en beheert zo'n 1 woningen in Haarlem en Beverwijk en omgeving. De Afdeling Projectontwikkeling verzorgt bij Pré Wonen de plannen voor de transformatie en de uitbreiding van de woningvoorraad en acquireert naar projectontwikkelingsmogelijkheden in de regio. De afdeling is in belangrijke m betrokken bij de herstructurering van wijken in Haarlem en Beverwijk. De afdi bestaat uit 10 personen. Wegens uitbreiding is Pré Wonen op zoek naar: 36 uur per week De projectontwikkelaar is verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitwerkei projecten op het gebied van nieuwbouw en herstructurering en coördineert di werkzaamheden van de projectteamleden. Het uitvoeren van haalbaarheidsst maakt onderdeel uit van de functie. Er wordt gerapporteerd aan de manager Projectontwikkeling. De resultaatgebieden zijn: Voorbereiden van projecten; Uitwerken en afronden van projecten; Coördineren/aansturen in- en externe toegewezen medewerkers Contractmanagement Opstellen besluitvormingsdocumenten; Om de activiteiten goed te kunnen uitvoeren is minimaal een HBO opleidingi voorkeur voor universitaire opleiding, aangevuld met inzicht in en ervaring mi bouw- en ontwikkelingsplannen en inzicht in stedenbouwkundige en herstruc rings-processen. Inzicht in financiële (grond)exploitatïes en een zakelijke opsti zijn pré. Daarnaast zijn betrokkenheid en een instelling gericht op samenwer) voorwaarden om deze functie te kunnen vervullen. Het bij de functie behoren i salaris bedraagt minimaal 3.366,- bruto per maand met de mogelijkheid va i uitloop naar 4.782,- op basis van 36 uur per week. Voor informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met I Fokkink, manager Projectontwikkeling, telefoon 023-5130249. Op deze functi I de CAO voor woningcorporaties van toepassing voor de arbeidsvoorwaarden. Pré Wonen kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een goede1 studiekostenregeling en een eindejaarsuitkering. Daarnaast hebben wij een kinderopvangregeling en kan worden deelgenomen aan bedrijfsaerobics. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na publicatie worden gestuurd naar: Pré Wonen WA t.a.v. de heer M.A. West, personeelsfunctionaris, h Postbus 2008, 2002 CA HAARLEM P P Wilt u op de enveloppe aangeven dat het een sollicitatie betreft? \A/ O t Acquisitie nut aanleiding van dere advertentie wordt niet op prijs gesteld. WWW. P TG\ Accountantskantoor Van den Berghe is een lokaal werkend accountantskantoor met een geschiedenis die teruggaat tot 1936. Het kantoor richt zich met volwaardige en persoonlijke advisering op middelgrote en kleine (familie) bedrijven. Dat kan zijn op het gebied van financiële administraties, salaris administraties, controle en samenstelling van jaarrekeningen,bedrijfs economische en fiscale advisering en belasting aangiften, maar ook op het gebied van particuliere financiële planning, starters- begeleiding en second opinions. Ons kantoor bestaat uit vijf medewerkers. Door uitbreiding van onze werkzaamheden en verdere profes van ons kantoor zijn wij op zoek naar een ASSISTENT-ACCOUNTANT M/Vimm Je bent een schoolverlater op HBO-niveau of een ervaren rr met minimaal een voltooide MBO-opleiding. Je werkzaamhe uit het samenstellen van jaarrekeningen en tussentijdse finance Tevens word je ingezet bij (het voorbereiden van) fiscale aangifte Dit alles afhankelijk van je kennis en persoonlijke interesseg; Je bent leergierig, pakt zaken snel op en werkt efficiënt. Je he je'werk, een opgeruimd karakter en een correcte opstelling r door punctueel te werken en afspraken netjes na te komen, f relevante opleiding op MBO-mveau (bijv. MBA) of HBO-nivez is een vereiste. De combinatie studeren - werken wordt gesl gebleken ambitie en vakmanschap is er alle ruimte voor meer m in je werk. Waag de sprong naar een wat kleiner accountantskantoor je eigen toekomst in handen hebt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Dimitri var telefoon (071) 361 22 83. Je schriftelijke sollicitatie met c.v. - aan Dimitri van den Berghe AA. Duinwetering 2, 2203 HH N: per e-mail: dvdberghe@vandenberghe.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op DEURSEN Van Deursen bv is onderdeel van Kopex bv. landelijk opererende technische groothand vestigingen door heel Nederland. Wij richt! de Installatiebranche op het vakgebied San Installatiematerialen en Verwarming. Wij zijn op zoek naar een: Voor onze verkoop afdeling ben jij het aanspreekpunt voor onz klanten. Je staat onze klanten zowel telefonisch als persoonlijk I jouw kennis en ervaring op het vakgebied Installatie. Ben jij de vakspecialist die ons team komt versterken? Flexibiliteit, teamspirit, pro-actief, discipline en inzet zijn jouw s persoonlijke eigenschappen. Het is een pré datje beschikt over praktische kennis van de installatiebranche door opleiding of er Je bent woonachtig in de regio Heemstede. Ben jij de juiste persoon voor deze dynamische functie? Stuur of e-mail dan binnen 10 dagen uw brief voorzien van cv t. heer R. de Vries, Regiomanager West (r.devries@kopex.nl). Van I bv, Postbus 44, 2100 AA Heemstede.Telefoon 023-5481111.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 22