Ajax struikelt 111 heroïsch gevecht SPORT Schultz net op tijd de bibbers de baas Heel Italië schreeuwt om Ferrari Advocaat: Kokmeijer had beter moeten uitkijken Zwemprimeur voor Rieneke Schinkel Willem II vecht met succes voor Europees ticket limovic de kant vrijdag 22 april 2005 Juventus moet het in isende fase van de tie stellen zonder iaker Zlatan Ibrahimo- oormalige Ajacied is duels geschorst we- charge woensdag te- olombiaan Cordoba iazionale (0-1). De ig was door de :hter niet bestraft met lart. Ie trekker K Games - Kenenise Bekele is de 2 kpleister van de FBK 2 ip 29 mei. De 22-jarige che atleet start in Hen- 2 le 10.000 meter. Bekele de vorig jaar op de FBK 2 iet wereldrecord op de ter. Hij liep toen Bekele bekroonde zijn ar met een olympische thene op de 10.000 me- imeer 1 kweek Topclubs zijn met in- ihet seizoen 2006-2007 voor de Europese in de selectie van s minimaal vier voet- rd. it de eigen kweek op te d )at besloot het UEFA- ;nti n Tallinn gisteren una- na Europese voetbal- jpt op deze manier de tel fan kapitaal terug te Rijke clubs kopen eer buitenlandse top- ibreng van eigen spe- terug. Bizarre overwinning Fed Cup-team Tom Caluwé schiet Willem II naar de winst. Ajax-doelman Hans Vonk is kansloos. Foto: ANP/Olaf Kraak eer buitenlandse top- A d 1 1 A jji Snoei trainer J C Snoei trainer lead Eagles im - Mike Snoei blijft r actief in de Gouden isie. De 41-jarige Rot- toi ier treedt komend sei- N( jenst van Go Ahead ij tekent een driejarig ja bij de club uit Deven- is met zijn tweede en ufooen bezig bij Sparta, damse clubleiding eel lanks goede prestaties sipofdmacht het con- de ex-prof niet verlen- ecords rk hthefster en tit e Russische gewicht- prema Kaseva heeft bij ese kampioenschap- PP fia in de categorie tot ei t vier keer toe een Eu- rd( cord verbroken. Kas- elf 68,8 kilo weegt, 1 wee records bij het ién record bij het sto- n totaaliecord. ;d Kuiper thoncoach Schaatscoach Geert apt over naar de mara- wordt trainer van de at Time Out. De laatste hei Kuiper actief als ch bij de langebaan- TVM. Enkele weken verd onverwacht be lle hij daar niet voor con- ak "ging in aanmerking ke D lr; ikampioen li chrik vrij Ad 3 it; De Duitse Europees /a ipioen Stev Theloke is a 'gen in Berlijn met de igekomen bij een g( zijn appartementen- vii Theloke (27), zijn aripn haar dochter (11) ja en, maar twee andere ie kwamen om het leven. ii weer evacueerde de ecialist en negen an- se een ladder uit het zes d(|gen tellende complex. ['Dekker le mission te 'N - René Dekker zal id t de Olympische Spe- ing (2008) de rol van lission bij de zwem- e 'en. De ex-bonds- ieb bij de Olympische pt Athene al teammana- ik fin voor isi voorbij ai g( gladbach - Wesley nt dit seizoen bij vlönchengladbach ilsf in actie. De voormali- 1, die tijdens de win- t f iar de Duitse club 2, moet een operatie ip es ondergaan. j dtitel lonkt voor Joval zii - Profbokser Ray- 1 al wil zijn IBO-we- ithet middengewicht 3 juni krijgt de 36-ja- erdammer daarvoor 0 n België, waarschijn- le ssel, neemt hij het op- tegen de Belg Bea door André Hoogeboom Tilburg - Het was een echte cup wedstrijd, gisteravond in Tilburg. Met één ploeg die startte als to renhoge favoriet en één als de absolute underdog. De favoriet voetbalde beter, de underdog streed met de moed der wan hoop. De lat hield de underdog overeind, de doelman groeide tot grote hoogte. Ajax, de favo riet, in de competitie weer hele maal opgebloeid liep gisteren in het bekertoernooi tegen de lamp. Willem II won met 1-0 en maakte zo in een klap een verlo ren seizoen meer dan goed. De overwinning bracht Willem II in het UEFA Cup-toernooi van volgend seizoen, Ajax moet strijden voor de tweede plaats in de competitie. Die geeft recht op de voorronde van de Champions League. Een echte prijs kunnen de Amsterdam mers na gisteravond niet meer pakken. Met een matige John Heitinga, die zijn rentree maakte, voor de geblesseerde Hatem Trabelsi had de favoriet het aanvankelijk helemaal niet moeilijk Ajax be gon bijna hautain aan het ge vecht, dat zich gaandeweg ont wikkelde tot een heroïsche strijd. De rol van de underdog bleef beperkt tot tegenhouden. Willem II deed dat vaak met de moed der wanhoop. Ajax kreeg voldoende mogelijk heden om al in de eerste helft op een beslissende voorsprong te komen, maar miste uitgere kend gisteravond de scherpte voor de goal. Met name Ryan Babel mocht zich dat aanreke nen. Ook in zijn passing was Babel weinig gelukkig, waar door mogelijkheden voor Ajax bijna nooit echte kansen wer den. Kwam de ploeg er door, dan stond de held van de avond, Oscar Moens op zijn plaats. De doelman speelde, net als tegen PSV, opnieuw een uit stekende wedstrijd, vormde een niet te nemen obstakel voor Ajax en werd steeds meer een factor van belang. De treffer bleef uit, waardoor Willem II zicht bleef houden op een goed resultaat en zich Grote opluchting in Rotterdam De uitschakeling van Ajax in het bekertoernooi betekent een probleem minder voor Ivo Opstelten, de burgemees ter van Rotterdam. Bij een eventuele finaleplaats voor Ajax was het, na de rellen van afgelopen zondag, nog maar de vraag of de eindstrijd op 29 mei wel rustig zou verlo pen. Eerder deze week gaf Opstelten al aan dat hij hoopte op een 'Brabants on deronsje' tussen Willem II en PSV. Zijn wens kwam gister avond uit. De komst van tussen de 10.000 en 16.000 Amsterdam se supporters kon voor zulke grote problemen zorgen dat een verbod door burgemees ter Opstelten van Rotterdam niet uitgesloten mocht wor den. steeds sterker begon te voelen. De Tilburgers gooiden passie in de strijd, waar de techniek te kort schoot in het besef dat een mislukte voetbaljaargang in één keer goed kon worden gemaakt. Een plaats in de finale tegen PSV betekende immers onmid dellijk een ticket voor Europa. Het doelpunt even voor rust gaf eens te meer aan hoe lichtvaar dig Ajax het karwei opvatte. De voorzet van Ceesay werd volle dig onderschat. Tom Caluwé, die de slordig spelende Maduro meermaals de baas was, tikte in en zette daarmee het duel vol ledig op zijn kop. Het was niet de enige tegenslag voor de Amsterdamse ploeg in de eerste helft. Bij een aanval lende actie van Maxwell, bles seerde de Braziliaan zich dus danig aan de knie dat voor de rest van het seizoen moet wor den gevreesd. Hij werd vervan gen door de enige verdedigen de speler die Blind had meege nomen, de jonge Urby Emanu- elson. Van oorsprong zelfs ook een middenvelder. Het doelpunt van Willem II vormde een nieuwe bron van inspiratie voor een ploeg die bezig was te vechten voor de laatste kans. Ajax moest mee in het gevecht dat steeds fysieker werd, terwijl de tegenstander de rangen redelijk gesloten hield en steeds minder weggaf. Ajax domineerde wel, maar moest tegelijkertijd oppassen voor Tilburgse uitvallen, vaak gestalte gegeven door Caluwé. Ceesay en Reuser. En dan was er altijd weer Moens, die ook niet wilde wijken voor inzetten van De Jong, Charisteas, Pie- naar en Sneijder. Ook de lat hielp de underdog uiteindelijk nog een handje bij een schot van Mitea. Het paste allemaal in een sce nario zoals dat geschreven is voor het bekervoetbal. Publiek kwam na het laatste fluitsignaal op het veld. WILLEM II: Moens; Wau, Van der Struijk, Van Mosselveld en Van der Haai; Victoria, Caluwé en Smit; Ceesay (86. Denissen), Redan (79. Lepoint) en Reuser. AJAX: Vonk; Heitinga, Grygera, Escudé en Maxwell (43. Emanuelson); De long, Maduro (71. Charisteas) en Sneijder; Pienaar, Babel (84. Anasta- siou) en Mitea. door Martijn van Beeten manavgat - Zelden zal een top sporter zo met zichzelf hebben geworsteld als Brenda Schultz- McCarthy gisteren in het Turk se Manavgat. Toch wist de 34- jarige tennisster zich op tijd te herpakken om het Nederlandse Fed Cup-team aan een 2-1- overwinning op Zweden te hel pen. Voor het eerst sinds Roland Garros 1999, toen ze in de eer ste ronde verloor van de Au stralische Alicia Molik, staat Schultz er weer eens alleen voor in een échte tennispartij. En daar krijgt ze stevig de bib bers van. Schultz probeert 's ochtends al haar oude routines weer op te pakken. Ze schrijft twintigmaal achter elkaar op papier dat ze de 16-jarige Zweedse Johanna Larsson gaat verslaan. Captain Hans Felius hoopt op een schokeffect, met Schultz in plaats van Elise Tamaëla. „Die Zweden verwachten een linkshandige die vanaf de base line tennist en krijgen een rechtshandige die bij elke kans naar het net rent", zegt de bondscoach vooraf. Waar Schultz een dag eerder met drie aces startte in het dub bel om des keizers baard tegen Polen, begint ze tegen Larsson echter met twee dubbele fouten in de eerste game. Binnen een vloek en een zucht staat ze met 5-1 achter. De oorzaak? Spanning! Voor het eerst sinds zes jaar moet Schultz punten zien te winnen met stress in het lijf. Gebrek aan wedstrijdritme, een zo moeilijk te vatten begrip in de topsport, breekt haar op. „De hele wedstrijd was Brenda op zoek naar iets dat onvindbaar was", vat Felius het mooi sa men. „Wij hadden zo'n zeperd ingecalculeerd. Brenda moet hier gewoon doorheen. Zij ver wachtte hetzelfde niveau te ha len als zes jaar terug, maar dat kon onmogelijk." Ruim een dozijn dubbele fou ten, tegen slechts vier aces, vor men daar cijfermatig het bewijs van. Plus de nederlaag met 7-5, 3-6 en 6-1. Tamaëla en Michelle Gerards, de teamgenoten die tegen Zwe den niet in actie komen, weten Schultz weer op te peppen. Ze laten haar het nummer "Vlin der' horen van Marco Borsato, met als boodschap dat je niet meteen een grote hoeft te zijn, dat alles tijd nodig heeft. „Dan zie je wat een geweldig team dit is", zegt Schultz, die eerder, toen ze in de eerste set terug kwam tot 5-5, bijna huilde. „Ik was emotioneel, de tranen stonden in mijn ogen. Ik stond na al die jaren weer te knokken in een tenniswedstrijd. Zo'n ge voel heb ik in wedstrijden ei genlijk alleen gehad nadat mijn moeder was overleden." De voormalige nummer negen van de wereld heeft het aan haar 16-jarige kamergenote Mi- chaëlla Krajicek te duiken dat ze nog een herkansing krijgt. De tiener maakt opnieuw grote indruk door met 6-4 en 6-0 haar enkelspel te winnen van Hanna Nooni. In het dubbelspel moet Neder land de overwinning op Zwe den pakken en daar heeft Felius alle vertrouwen in. Krajicek en Schultz moeten redelijk een voudig kunnen afrekenen met Nooni en Sofia Arvidsson. Maar daar is geen sprake van. Schultz is net zo onzeker als in haar enkelspel, is als een servi cekanon zonder kogels. In bijna elke volley is angst te zien. De eerste set gaat met 7-5 naar de Zweedse vrouwen, de tweede met 6-3 naar Nederland. Op een 2-0 achterstand in de derde set dreigt een nederlaag, dreigt Nederland vroegtijdig te wor den gestopt in de gehoopte op mars naar de wereldgroep. Wat daarna volgt is bloedstol lend, frijstrerend en bizar. Van de kant moeten alle trucs uit de kast worden gehaald om Kraji cek en Schultz positief te hou den. Vooral Krajicek is ontzet tend kritisch naar zichzelf na el ke misser. Waarop Bollegraf haar constant Pieter noemt, de naam die Krajicek graag had gehad als ze een jongen was ge weest. En eindelijk is daar die lach op het gezicht. Juist Schultz, die de schlemiel van de dag lijkt te worden, die aan het begin van de tweede set roept dat ze er na deze dubbel meteen mee stopt, weet de par tij naar Nederland te trekken. Na vijf opeenvolgende service breaks breekt de tobbende ex- topper op 4-4 de ban met vier sterke opslagen en een love- game. In de beslissende game, met Arvidsson aan service, grijpt Schultz eindelijk wel in aan het net. Op het vierde matchpoint smasht Krajicek de Oranje equipe naar winst. De tiener gilt van vreugde in Turkije, haar achttien jaar ou dere kamergenoot zucht van opluchting. Brenda Schultz komt na een lange, frustrerende en leerzame dag met de bibbers vrij. door Paul Zweverink imola - De Italiaanse kranten schreeuwen het bijna uit: 'For- za Ferrari!' Het Italiaanse volk voelt zich in haar trots aange tast. De eerste drie Grand Prix' in Australië, Maleisië en Bah rein werden gewonnen door Renault. Drie keer die Fransen. Dat het ook drie keer hun eigen landsman Flavio Briatore (teamchef van Renault) betreft en één keer Giancarlo Fisichel- la, dat wordt afgedaan met een schouderophalen in het land waar het bloed bij grote sport evenementen zo heftig kan stromen. Forza Ferrari, forza Schumacher en een beetje For za Barrichello. Imola, de ach tertuin van de Ferrari-renstal, daar moet en zal het nu gebeu ren. Je kan het vervolgens wel aan Michael Schumacher en de zij nen overlaten om op die senti menten in te spelen. Zeker, in Melbourne en op Sepang in Maleisië deed de oude Ferrari het niet goed. In de bakoven van Bahrein bleek dat de nieu we F2005 wat al te snel en haas tig op het circuit gezet was, waardoor 'Schumi' eraf ging vanwege problemen met de hy draulische pomp en 'Rubinho' z'n versnellingsbak zag crashen en hobbelend buiten de punten de finish haalde. Maar toch putte Ferrari moed uit de toe genomen snelheid van de nieu we bolide. Daarbij kreeg het team drie weken de tijd om de F2005 verder te ontwikkelen. Dus durft Schumacher het aan en spreekt grote woorden. „Vierentwintig punten achter stand lijkt misschien veel, maar het is nog lang niet verloren. We moeten niet vergeten dat al les tot nu toe mee heeft gezeten voor Alonso. Ik denk dat we nu zover zijn om het duel aan te gaan. Alonso zal in de situatie komen waarin hij gaat denken aan de wereldtitel, hij zal wel licht wat meer defensief gaan rijden. Onze taak is het om aan te vallen en ik denk dat we van af nu competitief genoeg zijn om dat te gaan doen. Het gat met Renault is veel kleiner dan iedereen denkt. We weten onze zwakke punten, maar weten ook wat we kunnen. In Bahrein ging het eigenlijk goed, we wa ren snel. Mijn auto was zelfs sneller dan die van Alonso. In Imola zal het beter gaan, mis schien zo goed dat we winnen." Teamchef Jean Todt van Ferrari ondersteunt de woorden van de wereldkampioen. „Als we een vergelijking trekken naar het vorige seizoen, toen hadden we ons een dergelijke seizoenstart kunnen permitteren. Het kam pioenschap zit er dan ook alles behalve op voor ons. Maar het is wel duidelijk dat we snel punten moeten gaan pakken." De Grand Prix in Imola, waar elf jaar geleden de Braziliaanse top- en cultrijder Ayrton Senna alsmede de Oostenrijker Roland Ratzenberger het leven verloor, zal zeker een zinderend gevecht worden tussen de Renaults van Fisichella en Alonso en de Fer- door Harry Hekkert deventer - Voor de arbitrage zaak tegen Sparta en Rachid Bouaouzan roept de advocaat van GA Eagles-speler Niels Kok meijer drie getuigen op. De eer ste stukken in het proces zijn inmiddels uitgewisseld. Beide partijen zijn niet onder de in druk van eikaars argumenten. Op 10 mei staan Sparta en Ra chid Bouaouzan tegenover Niels Kokmeijer voor de arbi tragecommissie van de KNVB. Inzet van de zaak is de vraag of club en speler aansprakelijk zijn voor de gevolgen van de Bouaouzans charge, waardoor Kokmeijer een open dubbele beenbreuk opliep en nooit meer kan voetballen. Spartaan Bouaouzan heeft sinds kort een nieuwe advocaat, mr. Ruud van Boom uit Utrecht. Van Boom wijst alle schuld van Bouaouzans charge van de hand. Hij stelt simpel weg dat Kokmeijer de gevolgen van Bouaouzans tackle had kunnen voorkomen als de Eag- les-aanvaller beter om zich heen had gekeken. „Op de tv- beelden is duidelijk te zien dat Kokmeijer niet om zich heen kijkt", zegt Van Boom. „Als hij dat wel had gedaan had-ie de gevolgen van de sliding moge lijk kunnen voorkomen." Volgens Van Boom is het nooit Bouaouzans intentie geweest om een harde overtreding te maken. „Hij heeft niet moed willig geschopt. De gevolgen zijn heel vervelend, maar sim pel gezegd is het een verkeerd uitgevoerde sliding. Het was ze ker niet Rachids intentie." Mr. Bojan Dekker is verbaasd over het verweer van de tegen partij. „Zij gaan nog weer terug naar de overtreding, terwijl UITSLAGEN voor ons vooral de aansprake lijkheid voorop staat", zegt Dekker. „Het lijkt me dat de ernst van de overtreding als een paal boven water staat. Het is ook geen sliding. Ik ben nog niemand tegen gekomen die het geen schandalige charge vindt." Van Sparta, de andere gedaag de, heeft Dekker nog geen ver weerschrift ontvangen. Dekker roept in ieder geval drie getui gen op voor de zitting. Rien Koopman, de arbiter die op 17 december het duel leidde, Kok- meijers ploeggenoot Coen Zwollo en de commentator van SBS Sport Leo Oldenburger worden door Dekker opgeroe pen. Bouaouzans advocaat zegt geen getuigen nodig te hebben. „Dan kun je wel zestien miljoen Nederlanders naar hun mening vragen. Daar zie ik het nut niet van in." BASKETBAL Michael Schumacher gelooft nog steeds in titelprolongatie. Foto: Reuters/Giampiero Sposito rari's van Schumacher en Barri chello, maar ook de Toyota's van Jarno Trulli en Ralf Schu macher kunnen in de frontlinie mee. Met als dark-horses de McLa rens met Kimi Raikkonnen en Alexander Wurz, die de nog niet herstelde Juan Pablo Montoya vervangt. amsterdam/gpd - Het XLence Swimteam, de nieuwe zwem vereniging van trainer Fedor Hes, heeft zijn eerste gouden plak in de knip. Tijdens de na tionale kampioenschappen, die gisteren in Amsterdam begon nen, zorgde Rieneke Schinkel voor de primeur. Met over macht schreef zij in een per soonlijk record van 2.15,82 de 200 meter rugslag op haar naam. De 22-jarige Twentse geldt al jaren als Nederlands beste rug- slagzwemster, maai- een inter nationale doorbraak is tot nu toe uitgebleven. Vorig jaar wist zij zich net niet te plaatsen voor de wisselslagestafette op de Olympische Spelen in Athene. Kort daarop besloot Schinkel haar oude vereniging de rug toe te keren en over te stappen naar de ploeg van trainer Fedor Hes. „Ik had het op zich prima naar mijn zin bij De Whee, al leen ontbrak het in Goor aan de faciliteiten die de echte top- teams wel hebben. Ik heb daar om Fedor benaderd", aldus Schinkel. Hes ziet veel perspectief voor de rugslagspecialiste. „Ze heeft een uitstekende techniek, is leergierig en ambitieus. Tegelij kertijd is er nog zo veel ruimte voor verbetering." Vandaag hoopt Schinkel zich te plaatsen voor de wisselslagestafette. New York. NBA. New Jersey Nets - Boston Celtics 102-93. Dal las Mavericks - Memphis Grizzlies 108-88. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 95-73 Los Angeles Clippers - New Orleans Hornets 86-75. Miami Heat - Orlando Magic 98-93, Philadelphia 7bers - Atlanta Hawks 110-86, Portlands Trail Blazers - Los Angeles Lakers 106-103, Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors 104-95. Charlotte Bobcats - Detroit Pistons 97-86. Golden State Warriors - Utah Jazz 106-89, Houston Rockets - Seattle Su- personics 106-78, New York Knicks - Was hington Wizards 113-105. Sacramento Kings - Phoenix Suns 132-107, Indiana Pacers - Chi cago Bulls 85-83 TENNIS Antalya. Fed Cup, Groep 1 Europees Afrikaan poule B: Nederland - Zweden 2-1. Schultz-Mc- Carthy - Larsson 5-7 6-3 3-6, Krajicek - Nooni 6-4 6-0, Krajicek/Schultz - Arvidsson/Nooni 4- 6 6-4 6-4. Luxemburg - Polen 2-1. Kremer - Sakowicz 6-3 6-3. Schaul - Kosinska 6-4 4-6 6-4, Kremer- /Minella - Jans/Rosolska 3-6 6-3 4-6. Stand: 1 Nederland 2-4. 2. Luxemburg, Zwe den 2-2,4. Polen 2-0. Houston. Mannen. Tweede ronde: Roddick (VSt/1) - Ginepri (Vst) 7-6 (8/6) 6-4. Horna (Per/8) - Goldstein (VSt) 6-1 6-7 (7/9) 7-5, Melzer (Oos/7) - Okun (Isr) 2-6 6-2 7-5, Haas (Dui/3) - Morrison (VSt) 7-6 (7/4)6-2 Barcelona. Mannen. Derde ronde: Gaudio (Arg/2) - Ferrer (Spa/13) 6-3 6-4, Mirni (WRu) - Moya (Spa) 6-4 6-4. Davidenko (Rus/7) - Thomas Johansson (Zwe/9) 6-3 6-7 (3) 7-6 (2). Wawrinka (Zwi) - Acasuso (Arg) 6-3 6-4. Calleri (Arg) - Coria (Arg/4) 6-4 6-7 (5) 7-6 (2), Nadat (Spa/8) - Hr- baty (Slw/10) 6-1 6-2, Ferrero (Spa) - Martin (Spa) 6-1 6-2. Stepanek (Tsj/11) - Canas (Arg) 6-7 (6) 7-6 (2) 7-6 (5) VOETBAL Tilburg. Halve finale Amstel Cup. Willem II - Ajax 1-0 (1-0) 38 Caluwé 1-0. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 14.400. Gele kaart: Grygera (A|ax). WIELRENNEN Ronde van Georgia. Tweede etappe. Fayetteville - Rome: 1 Wrolich (Oos) 197,5 km in 4 46.29. 2. Quin- ziato (Ita), 3. Armstrong (VSt), 4. Fanelli (Ita), 5. Julich (VSt). 6. Krauss (Dui). Algemeen klassement: 1. Hunter (ZAf) 10,34.11. 2. Wrolich, 3. Quinziato 0.04. 4 Brooks, 5. Armstrong 0.06,6. Maccanti (Ita). Ronde van Trentino. Derde etappe, Revo - Salo: 1 Gontsjar (Oek) 175 km in 4.32.55, 2. Bra|kovic (Slw), 3 Marzoli (Ita) 0.25, 4. Konisjev (RÜBJ. 5 Casa- grande (Ita). 6. Sacchi (Ita). Algemeen klassement: 1. Perez Cuapio (Mex) 13 43.03. 2. Petrov (Rus) 0.34. 3 Ghisalberti (Ita) 0.35, 4 Armengol (Spa) 0.43. 5 George (ZAf) 1.05. 6. Kannemeyer (ZAf) 1.06. Ronde van Nedersaksen. Tweede etappe. Burgdorf - Wolfsburg: 1. McE- wen 207 km m 4.49.12, 2. Förster (Dui). 3. Radochla (Dui). 4. Naudusz (Let). 5 Marinan- geli (Ita), 6. Haymann (Aus) ZWEMMEN Amsterdam. NK, finales, eerste dag. Mannen. 800 vrij: 1 Verschuren 8.25.58. 2 Reijen 8 37,64, 3. Heiinen 8.44.86 100 rug: 1 Driebergen 2.06.17, 2 Keetman 2.08.49. 3 Kersten 2.12,35. 100 vlinder: 1 Aartsen 54,18. 2. Tamminga 55.59. 3 De Wit 55.72 400 wissel: 1 Van Aggele 4.22,36. 2 Karssen 4,33.04, 3. Van de Merwe 4.38.30 4x200 vrij: 1 DWK-XCESS 7 49.61. 2 WVZ 7 59,55, 3. De Dolfijn 7.59,76. Vrouwen. 800 vrij: 1 Post, Van den Berg 9.11.43. 3 Heister 9.13,04 /E 100 rug: 1 Schinkel 2.15,82. 2 Luiken 2.19,25. 3 Koster 2.19,31 100 vlinder: 1 Dekker 58,89. 2 Veldhuis 59.78, 3. Temmerman 1 02.06 400 wissel: 1 Kroese 5.07.80. 2. Wilms 5 09.98. 3 Sohl 5.14.29./E 4x200 vrij 1 0e Doltiin 8.25,11,2 DWK-XCESS 8.38,09.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17