Hart van DUITSLA erichten FA AA I L I E 12 Advertentieservice hdc overzicht overlijdensberichten il 2005 Executieverkoop De Westerscheldi vnhMVOORVO® V MAANDAG l8 APRIL 2005 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden "Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven." Matthëus 11:28. Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden moch ten hebben, maar ook diep bedroefd, geven wij ken nis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot-, overgroot- en bet-overgrootmoeder Elisabeth Vooijs-Plug weduwe van Cornelis Vooijs, in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij op afdeling Lelie in Huize "de Wil bert" heeft gekregen. Trijnie en Wim Lenie en Dick Piet en Anneke t Lies en Dick Corrie en Jan Jan en Marie-Janne Coby en Erik Dirk en Janie Klein- en achterkleinkinderen Katwijk, 15 april 2005 Onze moeder en oma is opgebaard bij haar dochter, Lierstraat 4, 2225 SH Katwijk aan Zee, alwaar gele genheid is tot condoleren op maandag 18 april van 19.00 - 20.00 uur en dinsdag 19 april van 15.00 - 16.00 en 19.00-20.00 uur. GEEN BLOEMEN De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 20 april om 10.30 uur in het Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om "ca. 11.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou wen. Veel fijne herinneringen, verzachten de smart. Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart. Totaal onverwacht is het liefste wat wij hadden uit onze handen weggeglipt.... Martinus Wilhelmus Smit Martin Cynthia Smit-Rappange Rick Dave Hoefslag 73, 1791 SE Den Burg. Tel.: 0222-321148 Martin is thuis, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 18 april van 19.00 tot 20.30 uur en na de begrafenis in "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 19 april om 14.00 uur in het uitvaartcen- trum.Aansluitend zullen wij Martin naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden op de Algemene Be graafplaats van Den Burg. Zoeterwoude 6 februari 1950 t Leiden 15 april 2005 Wij zijn diep geschokt en verdrietig na het onver wacht en plotseling overlijden van onze Piet zoon van Cor van Haastert en Lien van Haastert-van Leeuwen Kees Aty en Henk Anniek en Hans Nell en Aad Ineke en Jan Chris en Jenny Leoniet en Fred Lineke t Fried Ton en Annet neven en nichten Wij wensen zijn vrouw en zijn kinderen veel sterk te om dit verlies met elkaar te verwerken. 6 februari 1950 Piet van Haastert Het doet pijn... Het was jouw keuze... Maar vergeten doen we je nooit! En namens de paarden: Bedankt! De Stal Voorschoten, 13 oktober 1955 Altijd zo naar zijn zin Altijd zo vol leven Altijd positief om altijd meer te geven en dan ineens...niets Plotseling is van ons weggerukt mijn man, de liefde van mijn leven en onze lieve zorgzame papa Johan P. M. Arts Jan echtgenoot van Lia Disseldorp Roelofarendsveen, 15 april 2005 Lia Arts-Disseldorp Stephan Miranda Jeffrey Geestweg 39 2371 AE Roelofarendsveen Jan is thuis. De avondwake vindt plaats op dinsdag 19 april om 19.00 uur in de kerk van parochie H. Petrs'Banden, Noordeinde 185 te Roelofarends veen, waarna gelegenheid tot condoleren. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 20 april om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rust plaats op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in café De Pepersteeg, Noordeinde 167 te Roelofa rendsveen. Uiteraard proberen wij iedereen, die Jan heeft ge kend persoonlijk uit te nodigen voor zijn uitvaart. Met zoveel bekenden is dat echter onmogelijk. Daarom proberen wij iedereen via deze advertentie te bereiken. De wilskracht en energie zijn verdwenen, zijn onvergetelijke humor zal altijd blijven. Geheel onverwacht overleed in de bloei van zijn leven onze schoonzoon, zwager en oom Jan Arts in de leeftijd van 49 jaar. Cor en Riet Disseldorp Marleen Suzanne Laura Monique en Simon Michelle Jeroen Wim en Judy Nick Kevin Lia, Stephan, Miranda en Jeffrey, we zullen er altijd voor jullie zijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, maar achter jouw gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Jacoba den Hollander-Meijvogel Coby op de leeftijd van 48 jaar. Huig den Hollander Caren en Robbin Anne en Ronald 15 april 2005 Jupiter 24 2221 JR Katwijk De afscheidsdienst zal gehouden worden op woens dag 20 april om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk, Nieuwe Duinweg 64 te Katwijk aan den Rijn. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 15.15 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Ontmoetingskerk. Diegenen die geen persoonlijk bericht ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verslagen en intens verdrietig zijn we na het overlij den van onze collega, juf en vriendin Coby den Hollander Dat we zo snel afscheid van haar zouden moeten nemen, hadden we in september, toen de ziekte zich openbaarde, niet kunnen denken. Ze was zo dapper, zo hoopvol en dat deelden we graag met haar. Want Coby te moeten missen leek ons ondenkbaar. Jarenlang, sinds 1978, werkte ze als een zeer gedre ven leerkracht op de Christelijke Opleidingsschool. In de eerste maanden van haar ziekte leek het voor spoedig te gaan, in de laatste maanden ging ze stap je voor stapje achteruit. Op 15 april haalde haar Heer en Heiland haar, voor ons toch nog onverwachts, thuis. We kunnen het nog niet goed bevatten dat we Coby nooit meer in ons midden zullen hebben en we wen sen Huig, Caren en Robin, Anne en Ronald de nabij heid en troost van Hem, die ons en jullie altijd in Zijn Hand geborgen houdt. Als je de maan langzaam op ziet komen en je de wind zachtjes langs je huid voelt gaan. Als de nacht begint en het donker wordt, steken we honderdduizend sterren voor je aan. We denken dan aan alles wat we samen deden, de momenten, zorgeloos intens. We wilden zo graag dat je zou blijven leven, maar dat bleef helaas een onvervulde wens. Een laatste groet van: Je leerlingen van groep 8A Willem, Patricia, Mariëtte, Leendert, Ricardo, Evelyn, Martin, Tanja, Iris, Niels, Manon, Thomas, Emily, Anna, Pee, Samantha, Jan Willem, Maud, Willem, Tessa, Renate, Gijsbert, fylonique. Alle leerlingen van groep 1 t/m 8 De Oudercommissie en de MR Het Bestuur van PCOK Je collega's Lisette, Jeanette, Karin, Hanny, Janneke, Thea, Daniëlle, Rim, Margriet, Jeannette, Geertje, Susanne, Lydia, Jolanda, Harrynette, Leen, Ali, Maarten, Niesje, Jacqueline, Wim, Nelleke Z., Nelleke v.d. O., Piet, Arie, Nicoline, Arnaud, Koos, Joke, Ada, Pieneke, Ria, Esther, Krijna en Blondi. Voor oud-leerlingen en andere mensen die graag willen praten over Coby of iets willen schrijven in het herinneringsboek dat voor de familie wordt gemaakt, is er dagelijks gelegenheid in het kamertje van Blondi op de Christelijke Opleidingsschool, Parklaan 118, 2225 SW Katwijk aan Zee. (www.coskatwijk.nl) Katwijk aan Zee 16 april 2005 Het is met droefheid dat de vereniging PCOK heeft kennis genomen van het overlijden van een van haar leerkrachten, Coby den Hollander We nemen afscheid van een vrouw met een hart voor het basisonderwijs en de kinderen, laatstelijk in groep 8. Coby is sinds 1978, met een onderbre king, betrokken geweest bij de Christelijke Oplei- dingschool en heeft daarbij naast haar werk ook een goed getuigenis aan de kinderen gegeven van haar christelijk geloof. Haar betrokkenheid daarbij ondanks de slopende ziekte sinds september vorig jaar is tot het laatst gebleven. Onze gedachten van medeleven gaan uit naór haar man Huig, kinderen en familie, dit in opzien naar Hem die alle troost zelf is. Vereniging voor prot. Chr. Basis- en Voortgezet Onderwijs te Katwijk J. W. Dubbeldam, vz É&gfl Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Antonia Maria Steenvoorden-Schouten 1947 Noordwij k 19 april 14.00 uur Aart Schinkel 1925 Bussum 18 april 14.30 uur Cornelis Swart 1938 Haarlem 19 april 15.00 uur Francisca Adriana Johanna Dickmann-Smits 1921 Haarlem 19 april 11.00 uur Pieter Neuteboom 1946 Leiden 20 april 14.00 uur Jaantje de Wit-Slotboom 1922 Schaijjk 20 april 14.00 uur Sander Bakker 1918 Haarlem 19 april 12.00 uur Meta de Rijk-Snelle, weduwe van Jacob de Rijk 1920 Hilversum Anna Cornelia Gorter-de Wild 76 jaar Hilversum 19 april 10.30 uur Cornelis van Buijsen 86 jaar Rotterdam 19 april 15.00 uur Wilhelmus (ohannes Oorthuijsen 1922 Driehuis 19 april 10.00 uur Petrus Christianus van Leeuwen 1918 Warmond 19 april 10.30 uur Catharina Christina Grisnigt 1921 Soest Kerk/Begraafplaats/Crematorium R.K. Begraafplaats te Noordwijk-Binnen Algemene Begraafplaats te Bussum Crematorium Westerveld te Driehuis R.K. Begraafplaats St. Jozef te Haarlem Crematorium Rhijnhof te Leiden Crematorium Rosmalen te Rosmalen Crematorium Westerveld te Driehuis In besloten kring Crematorium Den en Rust te Bilthoven Algemene Begraafplaats te Bussum Crematorium Westerveld te Driehuis Kerkhof St. Bartholomeus te Voorhout In besloten kring Waar de morgen zich laat horen in de zang waar vogels gaan heeft mijn partner mij verlaten uit het zicht van mij vandaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al die fijne en plezierige jaren, is vredig ingeslapen, mijn levens partner, mijn broer en onze zwager en oom Bernardus Gerardus Maria vari Pampus Ben Amsterdam, 24 juli 1923 Jan Po reel lisstraat 8 2381 TS Zoeterwoude t Zoeterwoude, 16 april 2005 Jacques Suijten J.E.M. van Pampus Fam. van Pampus Fam. Suijten Ben is opgebaard in de rouwkamer naast de H. Laurentiuskerk te Stompwijk, waar gelegenheid is tot bezoek na overleg. Afscheid nemen van Ben kunt u tijdens de Avondwake op woensdag 20 april om 19.00 uur in de H. Laurentiuskerk, Dr. van Noortstraat 88 te Stompwijk, waarna gelegenheid is om uw deelne ming te betuigen. De H. Mis van Requiem voor Ben zal worden opgedragen op donderdag 21 april om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna van 12.30 tot 14.00 uur gelegenheid is tot coridoleren in "Het Blesse Paard", Dr. van Noortstraat 154 te Stompwijk. Aansluitend zal Ben worden bijgezet in het familiegraf op de R.K. begraafplaats Buitenveldert, Fred. Roeskestraat 103 te Amsterdam. Na afloop van de plechtigheid is er tevens gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Mij bereikte het droevige bericht van het onver wacht heengaan van mijn lieve zorgzame broer Ben van Pampus J.E.M. van Pampus Op donderdag 21 april 2005 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van: V.o.f. Leeferink keukens en badkamers, Stobbeweg 28, 2461 XE Ter Aar. De verkoop gebeurt in opdracht van de Belasting dienst Holland-Midden/kantoor Leiden, Stationsplein 7. Te koop worden aangeboden: 16 showroomkeukens met div. apparatuur 1 amerikaanse koelkast Atag 1 grote partij badkamer- douche- en toiletopstellingen 1 douche met solarium (sunshower) 1 saunacabine (2p.) merk Effegibi kantoorinventaris w.o. 4 pe's magazijninventaris w.o. transport- en platenkarren 1 cirkelzaagmachine Metabo met afzuiginstallatie 1 Mercedes-Benz type 312D, kent. 60-VH-VF (b.j. 1999) 1 Mercedes-Benz type 108 CDI, kent. 80-VT-LS (b.j. 2001) 1 Mercedes-Benz type 108 CDI, kent. 81-VJ-FJ (b.j. 1999) Plaats van verkoop: Ter Aar Aardamseweg 75 (sport- en recretatiecentrum 'De Vlinder") De zaken zijn te bezichtigen: Ter Aar, Stobbeweg 28 op dinsdag 19 en woensdag 20 april 2005 van 09.00 tot 12.00 uur. De bedrijfsauto's zijn te bezichtigen op 21 april 2005 van 10.00 tot 10.30 uur op het verkoopadres Aardamseweg 75 Ter Aar. Verkoop bij opbod. Geen opgeld. Betaling a contant. Incl. BTW. De Belastingdeurwaarder, R. C. Meijer (tel. 071-5244367 of 06-18607439) Belastingdienst 'Ver tal het nu ftwuÜeberick Familieberichten worden v; met de overlijdensberichten. T# genoeg andere gelegenheden» familiebericht ook op zijn plan Bruiloften, een zilveren of gouj en geboorten zijn allemaal ut gelegenheden om een family Leidsch Dagblad te plaatsen.! heel sympathieke mai situatie op de hoogte li met u mee kunnen leve De mogelijkheden bij hel; een familiebericht zijn Itg tekeningen en leuke fotg bijzonder randje rondo advertentie. Bel gerust vend met de u het Leidsch (072) 5196 699 o| familiebericht» We informei Als de hartspier aan kracht verliest en de pomp goed werkt, leidt dat tot een aantal lichamelijke De duidelijkste daarvan zijn: snel moe, kortademic benen door achterblijvend vocht. Zo wordt een g een dikmaker. Vragen? Bel gratis 0800 3000 3Qü; www.hartstichting.nl Nederlandsexl/ Hartstichting Als we nu niets doen, de kluut zijn thuis ku De Westerschelde: leefgebied van de kluut e andere kustvogels. Scheepvaart en industrie I dit unieke gebied Daarom hebben de vogel1 nodig! Draag bij aan het behoud van een Westerschelde GIRO 65 65 00. Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 wwv Supervoordelige 4-/5-/8-daagse autospccial Schitterende autospecial naar het hart van Duitsland' KRAS Stervakanties heeft het 4-sterren Hotel Courtyard by Marriott Kassei, gelegen in de fraaie streek Hessen, tegen wel zeer speciale prijzen gecontracteerd. U kunt nu een 4-daagse autoreis boeken voor de spotprijs vanaf slechts 75 p.p. (5 dagen v a. 89 en 8 dagen v.a. 135). Uw verblijf is o.b.v. van logies en inclusief dagelijks heerlijk ontbijtbuf fet en gratis koffie/thee in de hotellobby tot 11.00 uur. Gaat u mee op ontdekkingsreis naar het hart van Duitsland? HOTEL COURTYARD BY MARRIOTT KASSEI Dit 4-sterren hotel is gelegen in Bad Wilhelmshöhe, één van de stadsdelen van het levendige Kassei. U ontvangt een gratis ticket voor vervoer van bus en tram naar het centrum Dit zeer comfortabele hotel beschikt over vele faciliteiten, zoals een receptie (met kluisjes), bar, restaurant, een gezellig terras, sauna en fitness (beiden gratis). Ook is er parkeergele genheid tegen betaling Uw comfortabele en ruime kamer is voorzien van badkamer met bad/douche, toilet en föhn, tele foon, tv en een minibar TIPS VOOR UITSTAPJES De grote stad Kassei heeft heel wat te bieden, zoals kastelen, fonteinen, watervallen, parken en plantsoenen. Van hieruit kunt u ideaal uitstapjes maken naar het kasteel en park van het tegen de heuvels gelegen Wilhelmshöhe Maar ook het Slot Hohenlohe is zeker de moeite waard. Vanaf het Slot heeft u een schitterend uitzicht op het romantische landschaps park, dat zich tot de mooiste van Europa mag rekenen. In het park is een groot standbeeld van Hercules tf alsmede de Duivelsbrug, Pluto's Grot, barok: grijze Kasteel Lówenburg En wat dacht u vi Paleis Wilhelmsthal. de Edersee met het Wald lekker kuren in één van de thermische badi Kortom, u kunt volop genieten in het hart van D Aankomstdata HZ 15.529 4 dagen (vrijdag-maandag) Vrijwel iedere vr. van 22/4 t/m 28/10 5 dagen (maandag-vrijdag) Vrijwel iedere ma. van 25/4 t/m 31/10 8 dagen (vrijdag-vrijdag) Vrijwel iedere vr. van 22/4 t/m 28/10 Toeslagen per persoon: I -persoonskamer 4 dgn 44/ 5 dgn 5£ halfpensiori 4 dgn 53/ S dgn 71/8 dgnf veringskosten 15 (verplicht, per boekingl Prijzen zijn per persoon, tenzij anders verm? vervoer, niet genoemde maaltijden, resei reis- en annuleringsverzekering, toeristenl uitgebreide reisbeschrijving IKRAS SterVakanties-relsbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 lm Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 ?nbS

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4