i! jnvogels maakt het zichzelf moeilijk SPORT5 Eindelijk vindt w Katwijk dat beetje geluk jnsburgse Boys t IJsselmeervogels jntastisch' spelen 111 Rob Hufkens 5 HDC985 maandag i8 april 2005 oze 4-0 nederlaag op Middelmors lis Hartman - Wie voetbalt, loopt een wedstrijd te verlie- illedig van de mat ge erden is echter andere Het laatste gebeurde n iigse Boys zaterdag op veld. IJsselmeervogels tegenstander aan alle voorbij en won de partij litsende start (drie goals 22 minuten) soeverein 5:' n |e prestatie van de ploeg enburg, die in de laat- competitieduels slechts h0Ait had verzameld, was een gevolg van uiterst verdedigen aan Rijns zijde. Trainer Ted Ver- lot: „We kregen al heel de wedstrijd onnodig SpApunt tegen. Die tegen- -E we eigenlijk niet te bo- ..c Dmen. Ook bij de ande- -z« lunten ging er het een mis in de verdediging, aak lieten we een man- 1 b ien. Tegen een elftal als )eB ervogels komen we op 4, ient gewoon kwaliteit te Nick Schnater, Peter Bartjan Onderwaater, larité en Justin Stuy (hij op de bank) was Rijns- Boys geen partij voor ketende IJsselmeervo- in Erwin van der Lugt i^trouwbare verdediger der Lugt, het komend speler van Rijnsburgse 'let was een wedstrijd voor Rijnsburgse Boys gen en voor ons alles Ik had dit echt niet t, want de laatste we dden we niet bepaald tn van de hemel. Geluk- we net op tijd weer in u nog een keer winnen lek Boys, dan kan ik af- emen met een titel." >e Boys moet aan- m zaterdag degradant ™Joten '97 verslaan om e aan het Amstel Cup- af te dwingen. In de de derde periodetitel den de Rijnsburgers ende positie aan Del- n op de ranglijst moes- on vierde plaats afstaan ;enburg. Hoewel Voor geen IJsselmeervogels zaak in Voorschoten n ei wat fanatieker te beginnen dan afgelopen zaterdag. Het veel agressievere IJsselmeervogels (Verdonkschot: „Ik vond die jongens vandaag fantastisch spelen") won in het eerste half uur alle duels. De ellende voor Rijnsburgse Boys begon al in de derde mi nuut, toen doelman Maurice Langstraat zich verkeek op een door de wind gegrepen voorzet van Richard Corts. De bal be landde op de lat en werd door Cristian Opschoor in de re bound over de doellijn gewerkt. Elf minuten later verschalkte André Kemper de te ver voor zijn doel staande Langstraat met een slim lobje. De massaal meegereisde aanhang uit Spa kenburg ging helemaal uit zijn bol toen Opschoor profiteerde van een misser van Sander Eek hof. De verdediger mocht met een gaan douchen. Middenvel der Stuy - hij had slechts een maal getraind - nam zijn plaats in. Verdonkschot: „Ik moest iets doen, iets omzetten. Mijn hoop was gevestigd op een snelle te- gengoal, maar die bleef achter wege." Een kopbal van Joost Kuhlmann (naast) was het eni ge wapenfeit van Rijnsburgse Boys. De 'rooien', die in de eer ste helft nog twee riante kansen lieten liggen, vergrootten op slag van rust hun voorsprong zelfs tot 4-0. Corts, het komend seizoen te bewonderen in ARC- shirt, mocht na een dieptepass ongehinderd doorlopen van de Rijnsburgse defensie en maakte daar dankbaar gebruik van. De tweede helft was een formali teit. Rijnsburgse Boys drong wel aan, maar dwong voor het Spa- kenburgse doel niets af. Ook niet toen Mike Vermolen als vierde spits werd ingezet. Op vallend was dat IJsselmeervo gels de bal niet wenste rond te spelen in de eigen gelederen. Het bleef in de hoogste versnel ling de kortste weg naar het Rijnsburgse doel zoeken. Die prijzenswaardige instelling re sulteerde in een vrije schietkans voor Corts. Langstraat voor kwam een nog,, grotere afgang van Rijnsburgse Boys. Verdonk schot: „Ik zeg het niet graag, maar we misten vandaag na tuurlijk wel een flink aantal ba sisspelers." Sander Molenaar viert een van zijn twee treffers, Oaniël Hensen wil het feest meevieren. Foto: Cees van Hoogdalem door Willem Spierdijk katwijk - Weinigen hadden verwacht dat sportpark Nieuw Zuid na afloop van de derby Quick Boys - Katwijk oranje zou kleuren. Maar het gebeurde wel. w Katwijk had het onmo gelijke gepresteerd. De ploeg leek knock-out bij de 2-0 ach terstand na 35 minuten spelen, maar het was slechts knock down. Katwijk had zich opge richt en met 3-4 gewonnen. Daarmee was verlenging van het verblijf in de hoofdklasse een feit. Óp de juiste momen ten had de ploeg het benodigde geluk gevonden. „We moesten ook wel een keertje iets krij gen", vond trainer Richard Grootscholten. Dat de drie punten mee gingen naar het noordelijk deel van Katwijk was een klein wonder. De eerste helft leek Katwijk in niets op een ploeg die tegen de gradatie knokte. Quick Boys be nutte de fysieke kracht in de voorhoede en stond binnen mum van tijd op een 2-0 voor sprong. Het zat Katwijk de laatste we ken niet mee en die trend leek zich op sportpark Nieuw-Zuid voort te zetten. Linksback Peter Ederveen gleed ongelukkig weg en dat betekende de 1-0 voor de thuisploeg. En net tegen Katwijk moest Hendrik van Beelen natuurlijk het doelpunt van het jaar erin schieten. Met 2-0 achter na 35 minuten spelen. De schade beperken en volgende week de benodigde drie punten binnenhalen, leek het devies voor w Katwijk. Niet alleen verdedigend leek het nergens op, ook aanvallend kon de ploeg helemaal niets klaar maken. Trainer Richard Groot scholten had er geen verklaring voor. „Het moet met stress te maken hebben, want we speel den ver onder ons niveau." Niet een keer slaagde de ploeg erin om een keer gericht op doel te schieten, tot de 35ste minuut. De scheidsrechter bestrafte een duwtje van Eef Schoneveld in de rug van Sander Molenaar streng met een vrije trap. Wou ter Verheij krulde de bal perfect in de hoek die door doelman Peter Kromhout was vrijgela ten: 2-1. Ook de tweede Kat- wijkse doelpoging werd een doelpunt. Een hoge bal werd door de Quick-Boysdefensie slecht weggewerkt en Verheij liet de bal via een been van de tegenstander in het net caram boleren. Met 2-2 de rust in, het was een flinke meevaller voor Katwijk. Het fortuin van voor rust was blijkbaar een enorme opsteker voor w Katwijk. Terug uit de kleedkamer leek de verdediging veel beter vat te hebben op de spitsen van Quick Boys en van de aanval ging er veel meer dreiging uit. Katwijk kreeg twee prachtige kansen om op voor sprong te komen. Eerst kopte Marcel Vondeling net naast na dat Verkuijlen was doorgebro ken over rechts, daarna kon Vondeling een aanval over de linkerkant net niet afronden. Er was de hulp van Quick Boys verdediger Arie Guyt voor nodig om wel aan de derde treffer te komen. Guyt speelde verkeerd terug, Verkuijlen pikte de bal op en Kromhout veroorzaakte een strafschop. Molenaar zorgde voor 2-3. De man die Quick Boys weer in de wedstrijd moest krijgen, zorgde er juist voor dat het spel snel was gespeeld. Katwijk had vooraf ingeschat dat Mamix van der Gun maar een klein duwtje nodig zou hebben om over de schreef te gaan. Dat duwtje was niet eens nodig. Van der Gun vormde direct na zijn entree de basis voor een opstootje en kon vertrekken. Het was het begin van een rom melige eindfase met nog een rode kaart (voor Peter Krom hout), een benutte strafschop van Molenaar en een tegentref fer van Quick Boys. Het mond de uit in het lijfsbehoud van w Katwijk. Trainer Grootscholten was blij voor de ploeg én voor de supporters. „Want die zijn ons altijd blijven steunen." De trainer hoopt in september aan een probleemlozer seizoen te kunnen beginnen. Katwijk maakte gisteravond al de na men van drie versterkingen voor volgend seizoen bekend. Van Argon trok de club doel man Martijn Middelbeek en middenvelder Arno van der Voort aan, van Hillegom komt Ronald van Turenhout. De club wil een periode afslui ten waarin er voornamelijk naar de rode streep is gekeken. Na het landskampioenschap van 2000 was Katwijk alleen in 2001 nog bovenin de ranglijst terug te vinden. Daama was het al leen maar angstvallig naar be neden kijken. Ronald Pronk was erbij toen Katwijk lands kampioen werd, daama heeft hij al een paar keer mee moeten knokken tegen degradatie. „Het kampioenselftal had veel meer routine, er zat slimheid in die ploeg. Dit is een elftal in op bouw, maar ik vind wel dat er kwaliteit in zit." DE TWAALFDE MAN en pDSTRIJD VAN DE WEEK v'01 ibert Minkhorst iet FC Rijnvogels kreeg en op een presenteer- 3 Met eerst een blunde- 001 lelman en vier opgeleg- '0I en uit counters in het in de tweede helft lag behoud voor het grij- Katwijkse club, die zo rer een paar jaar in de wil voetballen, het onnodig spannend, krappe zege (3-2) op inemerland werd zater- k geval het vege lijf ge- id r,. :k« ,al jaar wordt het weer s de voortdurende ver- iging van trainer Arie jn. Het was zijn weer- p de felicitaties die hij in ontvangst nam. En ^kjajn verhaal tegen de >n( ieuwe aankopen uit die waren komen kij- beaamde hij ook, de het elftal dat volgend n het veld staat er we lders uitziet dan in de ii( te wedstrijd tegen n Ierland, is vrij groot. [er '°gels roerde zich vroeg ie( insfermarkt en kocht al JSt or het sluiten van de nieuw elftal in. Bij namen onder die Kers zijn Jean-Paul van w Katwijk, Mi- Roode van UVS, San- der Veldt en Arie van Noordwijk, Bastiaan (Valken '68) en de imers André van der "3 Martijn van Dijk, die 1 an EDO komen. Daar- staat ongetwijfeld j j, vertrek van een aantal jyjj. Nick Keijser overweegt ek en afgelopen zater- ïkte Rob Hufkens be- hij terugkeert naar Spits Jaco de Jong gaat de andere Katwijkse sser, Quick Boys. oen van de Katwijkse &ser kent twee verha- Spi. *d ?re len. Voor de winterstop draaide de ploeg goed en hoopte coach Van Duyn zelfs mee te kunnen doen in de strijd om de nacom- petitie. Uit de laatste acht duels - tot zaterdag - haalde de fusie club evenwel slechts drie pun ten. Een zege tegen HFC Ken- nemerland was nodig voor lijfs behoud. „We hebben wat schorsingen en kleine blessures gehad", luidde de uitleg van Van Duyn zaterdag. „We hadden, in te genstelling tot de eerste helft van het seizoen, ook het geluk niet mee. Verder hadden we wat binnenbrandjes in de selec tie. De brandjes zijn geblust. Ik heb vandaag niemand gezien die niet achter de club en het elftal staat." De eerste helft was amper het beschrijven waard. Wat vooral opviel, was dat de keeper van de gasten uit Haarlem, Edwin van Maas, met geen mogelijk heid een bal kon vastpakken. Ed kroket tastte ook volledig mis bij de corner van Wouter Tavenier, waardoor René Ruw aard een niet te missen kans kreeg. Zo stond het diep in blessuretijd ineens 1-0. Ruw aard kreeg in de tweede helft nog een aantal uitzonderlijke mogelijkheden. Telkens faalde hij. Na rust speelde FC Rijnvogels beduidend beter. John van Ot- terloo posteerde zich nu vooral achter zijn middenveld en kon zo wél zijn ploeg dirigeren. Daarbij ging Rob Hufkens als linkshalf juist een stuk aanval lender spelen waardoor hij kon uitgroeien tot de beste man in het veld. In het elftal viel ineens alles op zijn plek. De doelpun ten kwamen daardoor vanzelf. Jaco de Jong stiftte eerst zijn te genstander en toen de doelman voorbij. Keeper Van Maas ver keek zich vervolgens op een be keken vrije trap van Keijser. Dat Kennemerland twee keer scoor de, kwam vooral door onoplet tendheid bij de thuisploeg. Olaf René Ruwaard in een luchtduel. De langharige spits van FC Rijnvogels scoorde, maar miste ook de nodige kansen in het degradatieduel tegen Kennemerland. Foto: Hielco Kuipers Spape (2-1) en Arnaud Oling (3- 2) scoorden. „Het was niet de mooiste wed strijd van het jaar", vond Van Duijn, „maar het was wel de belangrijkste. Ze scoren twee keer uit een spelhervatting, het bleek weer onze zwakke plek. Ik heb vanmiddag niet in doods angst gezeten, maar rustig zat ik ook niet. Voor mij overheerst over het hele seizoen de teleur stelling. We konden na de win terstop voor de nacompetitie gaan. Deze wedstrijd was pas onze eerste overwinning dit jaar. Dat is toch gek." FC Rijnvogels - HFC Kennemerland 3-2 (1-0). 45.+4 Ruwaard 1-0, 72. De Jong 2-0, 80. Spape 2-1, 82. Keijser 3-1, 90.+2 Oling 3-2. Scheidsrechter: N. Puijk. Toeschouwers: 110. FC Rijnvogels: Van Duiin; Bamhoorn, Verloop, R. van Otterloo, Tavenier; Van Dijk (43. Heemskerk). J. van Otter loo. Hufkens, Keijser; De Jong, Ruw aard (85. Ederveen) MAN VAN DE WEDSTRIJD Voor Katwijker Rob Hufkens (22) was het dubbel feest. „Dit is al mooi", zei hij over de zege die lijfsbehoud betekende, „maar wat daaro gebeurde, maakt het helemaal perfect." De aanvallende middenvelder doelde op de derby tussen Quick Boys en Katwijk, die in een 4-3 overwinning voor de laatste was geëindigd. „Ik ben anti-Quick Boys. Ik heb een on wijs oranje hart. Het mooiste voor mij is in een oranje shirt voetballen. Dat is wat ik wil." Over zijn spel tegen Kennemer land was de middenvelder niet helemaal tevreden. „Ik moest anders spelen, meer verdedi gend. Mijn kwaliteiten liggen meer voorin. Effe je individu opzij zetten en voor de club werken. In de tweede helft ont stond er meer ruimte en kon ik mijn acties maken." Dat dubbele gevoel kenmerkt het seizoen van FC Rijnvogels, vindt Hufkens. „We hadden een goede reeks neergezet. We hadden een periode misschien kunnen pakken. Het werd een vette tegenvaller. Schorsingen, en het geluk zat tegen. En als het even niet loopt bij ons, heb ben we niet iemand die de boel kan oppeppen. Piet van Kampen (59), al jaren pr-man bij de club: „Hier staat een gelukkig man. Dit is een seizoen met twee ge zichten. Voor de winterstop pakten we 18 punten uit 12 duels, daarna raakten we geen pepernoot meer. En daarom ben ik zo blij dat we ons ge handhaafd hebben en dus ook volgend jaar eersteklasser zijn. Mijn vrouw was gisteren naar haar familie in Noord-Holland gegaan en vannacht werd ik te gen vier uur wakker. Ik pakte een dvd'tje van vorig jaar waar de degradatiewedstrijd tegen Montfoort op stond. Ik stak er een pijpie bij op en had voor vandaag een goed gevoel en dat is mooi uitgekomen. Ik ben hier vanaf negen uur vanmorgen en voordat ik vanavond thuis ben in Sassenheim is het zeven uur. Deze club is mijn lust en mijn leven, vanaf mijn zevende jaar, met een onderbreking van acht jaar. Want toen werkte ik zes dagen per week en ging ik 's zondags vissen. Eind jaren zes tig, begin zeventig, heb ik nog in de zondag één gevoetbald." Ben Berk (44): ,,0f ik niet naar Quick Boys- Katwijk moet? Welnee, dit is mijn vereniging. Ik ben hier clubscheidsrechter, al een jaar of zeven. Ik ben ook jeugdleider geweest. In de eerste helft van het seizoen ging het keurig, met een vierde plek. Daarna hebben we een aantal wedstrijden beet je lullig verloren, dat was pech. Maar ze moeten wel de hand in eigen boezem steken, want ze moeten gewoon winnen. Maar wij zijn af en toe beetje te lief voor de tegenstander en soms willen ze het te mooi doen. Een beetje feller en scherper kan geen kwaad, al kost het vaak wel blessures. Doelstelling dit jaar was handhaven. Ik heb be grepen dat ze een tandje hoger willen spelen. Er zijn al een stuk of twee, drie nieuwe spelers bij gehaald." Bianca Berk (14), dochter van Ben: „Ze kunnen wel beter. Maar dan moeten ze meer overtik ken, en niet alleen maar diepe HOOFDKLASSE A FC Lisse - Marken 3-0 (1-0). 43 Steinraht 1-0. 74. Steinraht 2-0. 84. J. Winter 3-0. Scheids rechter Ewijk. Toeschouwers: 800 Rode kaart: Karemaker (90. Marken). Heemskerk 7 K. Winter 8 Lee 6 Van der Laan 6 Nijlhof 6 Steinraht 8 78. Vermolen - 88. Opdam Tan 7 Naarendorp Honsbeek 6 J. Winter Stals 6 Volendam - Ter Leede 0-4 (0-2). 30 Escudero 0-1. 42. Gooties 0-2,75. Gootjes 0-3, 90 +1. Rahou 0-4. Scheidsrechter: Zwaard Toeschou wers: 200. Waasdorp 7 Gotschm Faerber 6 80. Rahou 85. Ramkisoen - Hamdi 8 Van Zeist 8 Koordes 6 Hoogkamer 6 Gootjes 8 Lagendijk 7 Escudero 6 Jansen 7 86- Bloemheuvel Kozakken Boys - Noordwijk 2-1 (2-0). 12. Becht 1-0, 34. Henar 2-0. 87. Leonard 2-1 Scheids rechter: Van der Hoorn Toeschouwers: 500 5 Van Dam 8 7 Van der Kolk 7 6 Leonard 6 ARC - Bennekom 3-0 (0-0). 55. Bartels 1-0, 57. Van Beest 2-0, 67. Bartels 3-0 Scheidsrechter: De Meijer. Toeschouwers: 700. Tuinenburg 6 Verlaan 6 Roest 6 Vermeulen 6 Van Schie 6 Slingerland Van Lochem 6 Van Beest 7 Bakker 6 73. Egberts Balkhoven 6 Bartels 65. De Jong DOVO - Hoek 0-2 (0-2). 22. Buyse 0-1, 45 De- storme 0-2 Scheidsrechter: Smit. Toeschou wers: 750. Rode kaart: Melki (Hoek). Heerjansdam - ASWH 1-2 (1-1). 22. Human 1- 0. 41 Pereira 1-1. 46. De Jong 1-2 Scheids rechter: Pijpers Toeschouwers: 800. Ajax - Barendrecht 0-3 (0-0). 61 Akkermans 0- 1, 64. Wesenhagen 0-2, 84. Akkermans 0-3. Scheidsrechter: Oussoren Toeschouwers: 200 ASWH Kozakken B Hoek Ter Leede FC Lisse Bennekom Noordwijk DOVO Heerjansd ARC Ajax Barendrecht Marken Volendam 25 18 3 25 13 7 25 14 1 25 11 10 25 13 4 25 12 6 25 9 8 4 57 52-22 5 46 40-18 10 43 54-35 4 43 42-23 8 43 59-42 7 42 43-31 8 35 39-41 11 34 36-35 12 33 36-43 11 32 28-34 11 30 24-36 16 21 26-50 15 20 25-49 18 11 18-63 Derde periode ASWH 8-17 FC Lisse 8-15 Hoek 8-16 Kozakken B 8-14 Topscorers: Steinraht (FC Lisse) 23, Destorme (Hoek) 17. J. Winter (FC Lisse) 16. Ysebaert (Hoek) 13. Leonard (Noordwijk) 11. Koremans (Heeriansdam) 11. Powel (Barendrecht) 10. Henar (Kozakken Boys) 9. Blankendal (Ajax) 9, Van Meegdenburg (Bennekom) 9, Wessels (Heerjansdam) 9. Programma 23 april: ASWH - Ajax, Baren drecht - FC Lisse, Marken - D0V0, Hoek - ARC, Bennekom - Volendam. Ter Leede - Kozakken Boys. Noordwijk - Heerjansdam HOOFDKLASSE B Quick Boys - Katwijk 3-4 (2-2). 12. Bekx 1-0. 34. Van Beelen 2-0. 36 Verheij 2-1, 42 Ver heij 2-2, 70 Molenaar 2-3 (strafschop), 86 Molenaar 2-4 (strafschop). 90+6 Schoneveld 3-4 Scheidsrechter: Uitterhoeve. Toeschou wers: 6000 Rode kaart: 74 Van der Gun, 86. Kromhout (beiden Quick Boys). ballen geven. Verdedigen doen ze wel goed, maar het afronden kan beter." Roland Berk (16), zoon van Ben: „Ik ben jeugdscheidsrechter en heb niet zoveel gezien van het eerste. Ik hoorde dat ze paar keer in de laatste minuten een doelpunt tegen krijgen en dat ze een beetje rommelig spe len." Ida Winters (43): „Ik kom al 25 jaar hier en volg elke thuiswedstrijd. Mijn zoon van 12 voetbalt bij Rijnvogels en mijn dochter van 16 in da mes 2 van Quick Boys. Mijn fa milie zit allemaal bij Quick Boys, nou ik niet. Ik ben van morgen wel bij m'n dochter wezen kijken. Hier is het gezel lig, iedereen met elkaar. Jam mer is wel dat er bij Rijnvogels teveel eenlingen zijn, het moet meer een team worden." Huig Hoek (34): „Ik heb hier tien jaar in het eer ste gespeeld, bij KRV. En tot m'n 23ste bij Quick Boys. Mijn vrouw is hoogzwanger, van ons derde kind, dus ik kan elk mo ment weggeroepen worden. Ik heb bewust gekozen voor een rustjaar. Maar als ik het zo zie, begint het wel weer te kriebe len. Ik zie overigens alleen de thuiswedstrijden. Voor de win terstop hebben we goede wed strijden gespeeld en konden we met de besten mee. Van Beurs bengels pakten we zes punten. Na de winterstop is de ploeg in verval geraakt, hoewel we op papier onwijs goeie voetballers hebben. We moeten het nu op strijd zien te winnen. En ik vind het toch knap dat ze ér in zo'n wedstrijd als nu toch weer staan. Nu is het ook groot feest." Later dit weekeinde werd dochter Lieneke geboren). Anja Heemskerk-van Klave ren: „M'n leeftijd hoeft niet hoor, dat weten ze hier allemaal wel. Maar ik wil wel zeggen dat we een geweldige fusieclub zijn ge worden. Dat komt omdat alles goed geregeld is." Quick Boys: Kromhout 5 Mussche Van Dam 6 Bekx Schoneveld 7 Van Beelen Kenselaar 7 Torken Guijt 6 74. Van der Gun 83 Furfaro Bak Van der Plas 7 Katwijk: De Heiden 6 88. Jonker Buijs 7 Hensen l'Ami 7 Molenaar De Groot 7 74. Van Wonderen Ederveen 6 Verheii Pronk 7 Vondeling Verkuijlen 8 Capelle - Voorschoten '97 5-3 (2-1). 8. Roe land 1-0. 13. Van Delft 1-1. 15 Roeland 2-1. 59 Roeland 3-1, 61 Roest 3-2. 66. Zenzen 4-2. 70. Molendijk 5-2. 82. Jonk 5-3 Scheidsrechter: Prooi. Toeschouwers: 600. Keemink 7 70. Buizer 6 T. Borsboom 6 Kluivers 7 Pejcinovic 6 Van der Errelen 5 Borst 7 Van Delft 7 Jonk 5 Roest 6 Nolet 5 Nikic 5 Rijnsburgse Boys - IJsselmeervogels 0-4 (0-4). 2. Opschoor 0-1. 13 Kemper 0-2. 21 Knüp- pe 0-3. 44 Corts 0-4 Scheidsrechten Van den Herik. Toeschouwers: 1500 Langstraat 5 65. Vermolen 5 Groot 5 Van der Vijver 5 Eekhof 5 Kolder 6 23. Stuy 6 Kuhlmann 6 Zandbergen 6 Zinhagel 6 Simons 6 73. Ketting 5 De Munck 6 Aboikoni 5 Spakenburg - TOGR 4-0 (3-0). 15 Dreef 1-0, 20 Zijl 2-0, 40 Heskamp 3-0. 77 Zi|l 4-0 Scheidsrechter: Van Aken Toeschouwers: 800. Excelsior M. - Scheveningen 1-2 (0-0). 46 Voskuil 0-1. 68. Kenepa 0-2, 84 Rederl 1-2. Scheidsrechter: Hoonhout. Toeschouwers: 250. Deltasport - Huizen 2-2 (0-0). 47 Latuheru 1- 0, 56 Letwory 2-0 79. Yilmaz2-1. 84 Yilmaz 2-2 Scheidsrechter: Bakker Toeschouwers: 250 SHO - Sparta Nijkerk 4-3 (3-2). 2 Bakker 1-0. 11 Bakker 2-0. 25 Rixoort 3-0, 35 Van Nij- huis 3-1. 42 Van Nijhuis 3-2, 52 Roelof (e.d 3-3, 68. Bakker 4-3 Scheidsrechter: Stofkooper Toeschouwers: 300 IJsselm.v. Capelle Quick Boys Spakenburg Rijnsb. 8. SHO Sparta N Schevening Excelsior M DeltaSport Katwijk TOGR Huizen Voorschot. 25 15 4 6 25 14 6 5 25 14 5 6 25 12 4 9 25 10 9 6 25 10 6 9 25 10 6 9 25 8 9 8 25 9 5 11 25 7 9 9 25 7 7 11 25 5 9 11 25 4 9 12 25 3 6 16 4943-29 40M3-32 46 58-42 40 52-40 39 51-36 36 38-35 36 38-39 33 38-40 32 42-43 30 36-31 28 37-46 24 33-54 21 35-48 15 25-54 Derde periode IJsselmeerv+ 8-16 Rijnsburgse Boys 8-14 Deltasport 8-15 Excelsior M 8-13 Programma volgende week: Katwi|k Spaken burg. TOGR - SHO. Sparta Nijkerk Deltasport, Huizen - Excelsior M Scheveningen Capelle. Voorschoten '97 - Rijnsburgse Boys. IJsselmeer vogels - Quick Boys Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 19. Roe land (Capelle) 16, Van Nijhuis (Sparta Nijkerk) 14, De Harder (Spakenburg) 14. Molenaar (Kat wijk) 13. Garcia Mendes (TOGR) 12, Bakker (SHO) 11, Van Gelder (Capelle) 11, Loeve (Ex celsior M.) 11.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17