Het accent op bedrijfshuisvestin MEEÜS 071 - 514 50 00 Goed geregeld dus. VERKOOP - VERHUUR - TAXATIES - CONSULTANCY - BEDRIJFSHUISVESTING Meeüs Bedrijfshuisvesting, Rijnsburgersingelól, 2316 XX, Leiden www.meeus.com, openingstijden maandag t/m vrijdag 08.45-17.30 uur 924 Winkelruimte gelegen op een goede locatie aan het begin van de Haarlem merstraat. Diverse parkeervoorzieningen zijn op loopaf stand aanwezig. De ruimte is bestaande uit winkelruimte, toilet, magazijn en keuken. Fraaie winkelruimte van ca. 120 m2 met een tront van 6 meter. Op fraaie locatie, te midden van de bollenvelden, wordt het onroerend 'Boerderij/restaurant CleyburglV te aangeboden. De boerderij dateerd uit 1592, overblijfselen van de tredmolen en kaaskelder zijn in het pand nog aanwezig. Het perceel is ca. 3.060 groot, waarvan ca. 557 m2 bebouwd. Er zijn 37 parkeerplaatsen op eigen terrein aanwezig. - Kantoorunit gelegen op 3e verdieping. - Centraal gelegen nabij A4 en N11. - Vrij parkeren in ondergelegen parkeer garage. - Direct gelegen naast winkelcentrum 'D keihof'. - Ca. 431 m2 kantoorruimte. - Zeer representatief bedrijfspand met royaal perkeerterrein. - Gunstig gelegen aan uitvalsweg naar (Den Haag - A'dam). -17 parkeerplaatsen op eigen terrein. - Vraagprijs 2.000.000,- k.k. - Ca. 1.460 m2 bedrijfsruimte en ca. E toorruimte. Voor vele doeleinden geschikt, in combinatie met Breestraat 8. In het centrum van Leiden met uitzicht op de gracht en op loopafstand van het cen traal station. Goed bereikbaar met eigen- en openbaar ver voer. Diverse parkeervoorzieningen in de directe omgeving (betaald). Ca. 435 m2 commerciële ruimte op centrale locatie. - Uniek woon-/bedrijfspand op markan te locatie in centrum van Oegstgeest. - Totaal ca. 400 m2 bestaande uit: - Winkelruimte met opslag/garage 220 m2, - Twee appartementen van 70 m2 en 100 m: - Bijzonder object, vele gebruiksmogelijkheden! Tl2. kheden! Bedrijfsruimte gelegen op begane grond en leverdieping. Ideaal geschikt voor een particulier of klei ne ondernemingen. Gelegen op goed bereikbaar industrieterrein Roosevelt'. Nabij uitvalswegen richting snelweg A4 en N11. Bedrijfsunits van ca. 70 m2. Leiderdorp, Zijldijk 24 B L Vraaghuurprijs 99,- p.m2/p.jr. - Toplocatie voor 99,- p.m2 p.jr.ü! - Ook flexibel in looptijd. - Representatief vrijstaand kantoorgebouw met een ruime parkeervoorziening. - Bijzonder fraai afwerkingsniveau en zeer veel extra's beschikbaar. - Ca. 1.329 m2 kantoorruimte 51 parkeerplaat sen. Het pand bestaant uit een winkelruim te op begane grond met een bovenhuis welke is verhuurd middels kamerverhuur. Het object is gelegen op goede locatie aan de drukste winkelstraat van Leiden nabij de Cityring. Goede combinatie van winkelruimte plus beleg ging. - De winkelruimte is gesitueerd aan de Breestraat. - Breestraat maakt prominent deel uit van het historische Leidse stadscentrum. - Goed geschikt voor detailhandel. - Centraal gelegen en goed bereikbaar met eigen als openbaar vervoer. - Mooie winkelruimte van ca. 50 m2 in centrum van Leiden. - Karakteristieke monumentale kantoor ruimte 'Rijnlandhuis'. - De kantoorruimte is ca. 835 m2 groot. - Op loopafstand van het station, bushalte en winkelomgeving. - Betaald parkeren op openbaar terrein en Haag- wegterrein. - Kantoorruimte gelegen in hartje Leiden. Zelfstandige kantoorruimte van totaal ca. 310 m2. Bestaande uit 7 kantoorkamers, centrale hal, kantine met keuken en toiletgroep, ei gen entree met opgang. Goed bereikbare zichtlocatie nabij A4 en N11 en omliggende steden als Leiden en Alphen a.d. Rijn. Beschikbaar in units vanaf 50 m2. - Moderne winkelruimte van ca. 180 m2. - Gelegen op toplocatie in drukke winkel straat. - Oplevering inclusief toilet, pantry en systeem plafond. - Voor kortere periode te huur. - Uitstekende winkelruimte met een frontbreedte van 7 meter. - Zeer multifunctioneel bedrijfspand be staande uit kantoor- en bedrijfsruimte met zeer ruime showroom. - Gelegen op bedrijventerrein 'De Baanderij'. - Ruime parkeermogelijkheid op eigen terrein. - Totaal 880 m2 kantoorruimte en 900 m2 be drijfsruimte, uitbreiding mogelijk met 1.000 m2. - Zeer ruime bedrijfsruimte op zichtlo catie. - Met eigen parkeermogelijkheden. - Goedbereikbaar met zowel eigen- als open baar vervoer. - Gelegen op duidelijk herkenbare locatie, op korte afstand van het centrum. - Totaal ca. 3.360 m2 multifunctionele bedrijfs- en kantoorruimte. Rijnsburg, Brouwerstraat 138 Vraaghuurprijs 20.550,- p.jr. Alle genoemde prijzen zijn excl. BTW en servicekosten Bedrijfsruimte gelegen op bedrijven terrein 'De Waard'. ca. 385 m2 kantoorruimte, ca. 215 m2 be drijfsruimte en ca. 1.000 m2 buitenterrein. Centraal gelegen nabij uitvalswegen richting de A4 en A44 en nabij centrum van Leiden. Perfecte bedrijfsruimte voor verschillende doel einde te gebruiken. - Representatieve kantoor/winkelruimte van ca. 137 m2. - Gelegen op zichtlocatie met parkeergele genheid voor de deur. - Het karakteristieke pand is recent geheel ge renoveerd. - Oplevering inclusief pantry, toilet en verlichting. - Vrijstaand pand met een frontbreedte van 11 me ter. De bedrijfsruimte bevindt zich op een kleinschalig bedrijventerrein. Multifunctioneel object voor verschiller doeleinde te gebruiken! De centrale ligging nabij uitvalswegen i deert een goede bereikbaarheid. Hoogwaardig vrijstaand bedrijfspand baar buitenterrein. - Nieuwe bedrijfshallen. - Gelegen op bedrijventerrein 'Room burg'. - Vrije hoogte 6.5 m. Overheaddeur aan voor zijde. - Voldoende parkeermogelijkheden aanwezig. - 2 units van elk ca. 465 m2 bedrijfshal en ca. 285 m2 kantoor.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 10