anaersl FLUOR, HDCMEDIA Project Procurement Manager Project Buyer De gemeente Leiden zoekt v/m: Medewerkers inzameling, 36 uur P/w Hoofd salarisadministratie m/v Voor meer informatie over deze functie of andere vacatures kunt u kijken op WWW. FLUOR. NL De Procurement afdeling is binnen de Fluor organisatie verantwoordelijk voor de coördinatie en commerciële afhandeling van alle inkoop, inspectie, leveringsbewaking en speciaaltransporten van materialen, instrumenten en apparatuur voor de uitvoering van internationale projecten. Deze inkoop orders variëren in grootte van enkele tienduizenden tot miljoenen £UR. Om onze projectteams te versterken, zoeken we Project Procument Managers en Project Buyers voor ons kantoor in Haarlem. Als Project Buyer werkt u met collega inkopers in een multidisciplinair projectteam nauw samen met verschillende technische disciplines. Als Project Procurement Manager bent u verantwoordelijk voor alle inkoop van materialen en apparatuur voor een van onze projecten in de (petro)chemie. Fluor Corporation is wereldwijd met 30.000 medewerkers in meer dan 40 landen één van de grootste ingenieursbureaus op het gebied van engineering, procurement, constructie en maintenance management voor een breed scala aan industrieën: (petro)chemie, power, life sciences, manufacturing en infrastructuur. Dienst Milieu en Beheer, sector'Wedelijk Beheer Buiten werken is elke dag andtJ En omdat elk seizoen een and* j aanpak vereist, is er dus altijd j ander werk aan de winkel. Dat betekent dat geen dag hetzelfc j 9 Als dit je aanspreekt, dan zitje j goed bij de gemeente Leiden Want je krijgt volop de ruimte Daarbij werk je ook nog eens een stad die bruist van energie En daar ben jij een onmisbare schakel in. Elke dag weer. Je zorgt voor het inzamelen en afvoeren van huishoudelijk restafval, GFT- en bedrijfsafval en het ophalen van grof huisvuil bij bui en bedrijven. Je verzorgt het transport voor de eigen en andere gemeentes van en naar wissellocaties, overslagstations en afva werkers. Daarnaast geef je informatie aan bewoners over het aanbieden van diverse soorten afval. Tevens zorg je dagelijks vooi in goede technische staat houden van het voertuig. Ook verzorg je de administratieve verantwoording van de werkzaamhe Je bent inzetbaar voor het verrichten van werkzaamheden naar aanleiding van klachten, gladheidbestrijding, huisontruimingen! Je bent in het bezit van het groot rijbewijs en het chauffeursdiploma. Je hebt technisch inzicht en bent bereid om de noodzake bedrijfsinstructies te volgen voor het MSTS-mechanisme. Verder beheers je de Nederlandse taal, heb je een klantgerichte houdir kun je goed in teamverband werken. Ook ben je bereid werkzaamheden te verrichten in onregelmatige dienst (dag- of avondd van maandag tot en met zaterdag. Een medische keuring maakt deel uit van de selectieprocedure. Je brutosalaris bedraagt min. 1.314,-- en max. 2.038,-- p/m bij 36 uur p/wk. en vooralsnog een vuil- en zwaarwerktoelage f 15% (ca. 289,-- bruto per maand) bij een 36-urige werkweek. Voor het werken in onregelmatige dienst ontvang je een toe Voor meer informatie neem je contact op met Rob Snik, Yvonne Plouvier, Piet van Vegten of Edwin van der Blom, tel. 071 - 516 teamchefs van de Afvalinzameling. Je kunt reageren tot 1 mei 2005 onder vermelding van vacaturenummer MB 05.07. De self gesprekken starten in de eerste week van juni. Wanneer je meer over ons of over de vacature wilt weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Je schriftelijke reactie kun je sl naar: Gemeente Leiden, dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leide e-mailadres: s.akkus-murat ©leiden.nl onder vermelding van het vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ger Adverteren? 075- HDC Media is uitqeuer van de regionale dagbladen Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi- en Eemlander, Leidsch Dagblad en Almere Vandaag. Alle dagbladen zijn toonaangeuend in het gebied waarin zij uerschijnen. Dat gebied strekt zich grofweg uit uan Texel tot Wassenaar en uan Amersfoort tot de Noordzeekust. Dagelijks uoorziet HDC Media ruim 900.000 dagbladlezers uan nieuuis, meningen en achter gronden uit de regio, binnen- en buitenland. Daarnaast heeft H DC Media nieuu/e producten en dien sten op de markt gebracht. Het bedrijf exploiteert internet sites met databanken met onder meer huizen, uacatures en auto's, die gekoppeld zijn aan de websites uan de dag bladen. Dat is een succesvolle combinatie, want de sites uan HDC Media trekken elke maand meer dan 700.000 individuele bezoekers. Ten slotte verzorgt HDC Media uitgauen op maat in opdracht uan derden. Die producten kunnen uariëren van kranten tot glossy magazines. De afdeling Speciale Producties van HDC Media houdt zich bezig met de vervaardiging van commerciële en redactionele bijlagen voor tal van uitgaven van HDC Media. Ook voor externe relaties worden producten gemaakt, onder meer fullcolour-magazines. De afdeling Speciale Producties mag zich verheugen in een flinke toe name van de hoeveelheid werk zowel intern als extern. Binnenkort gaat de afdeling Speciale Producties de markt op om meer.externe opdracht gevers aan te trekken. Voor de afdeling Interactieve Media, deel uitmakend van de afdeling Speciale Producties, zoeken wij een coördinator Interactieve Media (m/v) voor 32 uur per week De ideale kandidaat... Je bent aanspreekpunt van afdelingen (redactie, commercie, oplage en marketing) binnen HDC Media en hebt zowel uitvoerende als coördine rende taken. Je stuurt een klein team (2 fte) van webdesigners aan. Je regelt binnenkomende wensen, verdeelt het werk, initieert en adviseert over nieuwe projecten en volgt ontwikkelingen op het gebied van interactieve media. Je rapporteert aan de manager Speciale Producties. In de vestigingen van het bedrijf in Noord- en Zuid- Holland werken ruim 900 mensen. Het hoofdkantoor van HDC Media is gevestigd in Alkmaar. Je beschikt over: HBO werk-en denkniveau minimaal 3 jaar werkzaam in een internetomgeving algemene en technische internetkennis (HTML, databases, CMS) organisatorische kwaliteiten en coördinerend vermogen goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift klantgerichte instelling bekendheid met de krantenwereld Als jij jezelf hierin herkent... bieden wij je een boeiende job in een dynamisch, vernieuwend dagblad bedrijf met een collegiale werkkring. HDC Media kent goede arbeidsvoorwaarden en biedt de mogelijkheid om opleidingen te volgen om je vak goed uit te kunnen blijven oefenen. De aanstelling geschiedt op basis van de grafimedia CAO. Je standplaats is Haarlem en medio juni 2005 Alkmaar. Geïnteresseerd? Informatie over de functie kan ingewonnen worden bij Henk van der Post, manager Speciale Producties, telefoonnummer 06-20211875 of bij Juul Priester, personeelsconsulente, telefoonnummer 072-5196339. Stuur een e-mail met CV en motivatie vóór 25 april a.s. naar r.kemkes(f)hdcmedia.nl met als onderwerp vacaturenummer C562. Schriftelijk reageren kan ook: HDC Media b.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2,1800 AA Alkmaar, onder vermelding van vacaturenummer C562. niet alleen goed in dagbladen Acquisitie naar aanleiding uan deze aduertentie wordt niet op prijs gesteld. De Economisch Administratieve Dienst is op zoek naar een Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1200 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Vrijwel alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. voor 36 uur per week. Vacaturenummer 103. De Economisch Administratieve Dienst verricht uiteenlopende taken op het terrein van de financiële administratie, salarisadministri zorgadministratie. De dienst verricht ook werkzaamheden voor specialisten (facturering) en maatschappen (administratie). Wat wij bieden: Een uitdagende functie met een afwisselend takenpakket in een dynamische werkomgeving met een kritische klantenkring. Het taken- bestaat uit: het tijdig uitvoering (laten) geven aan de maandelijkse salaris-betalingen en de daaruit voortkomende werkzaamheden. Hierbij wi ld afdeling met het salarissysteem ISoft. 1 januari 2006 wordt met Beaufort/Gemal gewerkt; functioneel applicatiebeheer Beaufort/Gemal; 1 bewaken van administratieve procedures en interne controle binnen het werkgebi de salarisadministratie; verrichten van werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van de personeel isp begroting en jaarrekening; leiding geven aan 3 medewerkers; informatie verstrekken aan personeel en derden; adviseren/meedenken over ontwikkelingen in het vakgebied. Wat wij vragen: HBO werk- en denkniveau (bijvoorbeeld MEAO aangevuld met een opleiding opi ih van salarisadministratie), kennis van PC-toepassingen, zoals MS-Office er Ervaring met genoemde werkzaamheden is noodzakelijk. Kennis van Beaufort c' is een pré. U beschikt over leidinggevende ervaring en communicatieve vaardig Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO ziekenhuizen. Het salaris is ingeo functiegroep 55 en bedraagt maximaal 3.197,- bruto per maand bij een' dienstverband, (salarispeil 1 januari 2003). Daarnaast beschikt het ziekenhu aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij mevrouw M. Draak, hoofd economisch 1 stratieve dienst, telefoon: 071-5178222 of bij de heer G. Bal, hoofd administratie a.i., telefoon: 071-5178226. iel Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, kunt u binnen tweefegi richten aan de dienst Personeel 81 Organisatie, o.v.v. het vacaturenummert nti heer F.W.Trouw, P8iO-adviseur, Postbus 9650 2300 RD Leiden of per personeel@diac-leiden.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvind woensdag. srt lac www.diaconessenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. nd

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 30