2 Zorgcoördinatoren [J Vacaturekrant Kansen bieden en kansen krijgen Dat is de zorg van Valent RDB COMPUTERTECHNICUS administratief medewerker m/v aj» -De Se Raaf Algemeen Maatschappelijk Werker S f f f s Gezocht per direct m/v Chef de Rang Assistent Maitre Assistent Sommelier ]gf meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813671 pag@hdc.nl U De zorg van Valent RDB biedt mensen kans op een plezieriger leven. Tegelijk bieden wij jou een uitdagende baan, met mooie ontplooiingskansen en ruimte voor vernieuwing. Wij stimuleren aanstormend talent om het beste uit zichzelf te halen. Dat alles doen wij in een hechte samenwerking waarin eerlijkheid, openheid, vertrouwen en wederzijds respect voorop staan. cliënten in staat stellen ig mogelijk de regie over igen leven te voeren. elstelling staat centraal in jaanpak van Valent RDB. Dat wij uit in onze dienstver en die instelling vinden tug in de mensen die ons komen versterken. De bij sfeer die dat oplevert, aan in alle geledingen van organisatie. Voor de afdeling maatschappelijk werk in Katwijk zoeken wij per direct een voor 27 uur per week (eventueel uitbreiding van uren op termijn) Over de functie: het uitvoeren van activiteiten gericht op het verbeteren van het persoonlijk en sociaal functioneren van de cliënt het verlenen van psycho-sociale begeleiding signaleren van misstanden binnen maatschappelijke verhoudingen welke leiden tot problemen voor (potentiële) cliënten het bevorderen van kennis in de samenleving over de problematiek van cliënten en het verbeteren van het begrip daarover ondersteuning van professionele of niet professionele derden in hun werk het geven van voorlichting over Algemeen Maatschappelijk Werk deelnemen aan overlegsituaties mede gericht op de verbetering van de hulpvraag aan cliënten en verbeteren van de zorgstructuur ervaring en bereidheid in het geven van groepswerk participeren in intervisie en diverse werkgroepen Wij vragen: afgeronde hbo-opleiding Maatschappelijk Werk ervaring in het Algemeen Maatschappelijk Werk is een vereiste zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken aantoonbare communicatieve vaardigheden in woord en geschrift administratieve vaardigheden plus bekend met Regas rijbewijs is een pré Wij bieden: salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Welzijn werkbegeleiding aanbod van cursussen en/of scholing tegemoetkoming kosten kinderopvang deelname fietsplanregeling spaarloon regeling Nieuwsgierig naar uw kansen bij Valent RDB? Informatie over de vacature kan worden verkregen bij de heer F. van den Bogaard, Manager Maatschappelijk Werk, telefoon (071) 409 33 67 (niet op maandag). Solliciteren? Stuur uw schriftelijke sollicitatie voor 29 april 2005 naar Valent RDB, afdeling Werving Selectie, Postbus 592, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer 5459/1. De selectiegesprekken staan voor 11 mei 2005 gepland. Gezien de urgentie vaq deze vacature zal de interne en externe werving tegelijk lopen. Interne kandidaten hebben voorrang. Valent RDB is dagelijks met ruim 2400 medewerkers actiefin de gehele Duin- en Bollenstreek. De organisatie biedt de volgende diensten: Thuiszorg, verzorgingshuiszorg, verpleeghuis zorg, maatschappelijk werk, jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar, voeding- en dieetadvisering, thuishulp door vrijwilligers en aanvullende (particuliere) diensten. II Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.valentrdb.nl Binnen verpleeghuis Boerhaave wonen 150 psychogeriatrische bewoners verdeeld over 5 afdelingen. De afdelingen zijn sterk in ontwikkeling richting vraaggestuurde zorg waarbij beleving en welzijn van de bewoners het uitgangspunt zijn. Verpleeghuis Boerhaave is per direct op zoek naar: (voor 2 psychogeriatrische afdelingen) Verpleeghuis Boerhaave, gf irpleeghuis en Zorgcentrum Bosbeek en de zorgcentra Overbos, Nieuw Delftweide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout, Dennenheuvel/Euphrasia, Jacob'Thuis vrijwilligers, vormei filing SintJacob^jprian de [lusters oudpeftzorg in Zuid Bij de organisatie 1400 mensen werkzaam die op een betrokken wijze dreven naar hoogwaardige, cliëntgerichte zorg. diting Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. Functie: De zorgcoördinator valt rechtstreeks onder het afdelingshoofd. Is verantwoordelijk voor de coördinatie van de dagelijkse werkzaamheden op de afdeling. Is in staat medewerkers te ondersteunen en te coachen bij het zorgproa Is in staafcfrft leefklimaat op de afdeling zodanig te bevorderen dat dit ayfgiuit op de wens en behoeftes van de bewoners. n staat in samenwerking met afdelingshoofd en team veranderings- r processen te ontwikkelen en te implementeren. Is meewerkend teamlid. Profiel: In het bezit zijn van het diploma niveau 4/5. Een stevige persoonlijkheid die in staat is om de visie op vraag gerichte zorg in de praktijk vorm te geven. Op de hoogte zijn van de recente ontwikkelingen binnen de ouderenzorg en bijhouden hiervan. Affiniteit met de psychogeriatrische zorgvrager en kennis hebben van psychogeriatrische ziektebeelden. Wij bieden: Een uitdagende baan in een plezierige werksfeer. Het salaris conform CAO V&V, FWG 3.0, functiegroep 45. Een dienstverband van 32/36 uur per week, voornamelijk dag- 3 diensten en incidenteel avond- en weekenddiensten. Een jaarcontract. I Informatie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Astrid van der Hoek of Leonie Aretz, afdelingshoofden zorg. -S Telefoon 023 - 533 91 55. Toestelnummer: 3914/3912. I Een uitgebreid functieprofiel kun je opvragen bij de afdeling Werving Selectie, telefoon: 023 - 533 25 63. Indien je aan het functieprofiel voldoet kun je je sollicitatie vóór 30 april 2005 richten aan: Stichting Sint Jacob ter attentie van dienst 4 PO&O, afdeling Werving Selectie, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. E-mail: werving-selectie@sintjacob.nl. Onder vermelding van het vacaturenummer: BH/050330/Z003, Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst. Bij geschiktheid heeft de interne kandidaat voorrang op de exterm kandidaat. williger worden bij Sint Jacob?' Bel met Annemarie Schijff of Norma Eijking (023-533 25 63). BEKIJK HET EENS VAN DEANDERE KANT m m m m m Autisme: levenslang opgesloten in een eigen wereld, dingen compleet anders zien dan wij. Leven met autisme is on voorstelbaar moeilijk.Voor iedereen! Doe er vrat aan en word donateur van het AutismeFonds' Giro 479 www.autismefonds.nl \:./X "Choose a job you love and you will never have to work a day in your life." (Confucius) met kennis van besturingssystemen en/of datacommunicatieapparatuur Kwaliteit, effectiviteit en efficiency van de gezondheidszorg zijn gebaseerd op snelle toegankelijkheid van betrouwbare en complete informatie. PharmaPartners draagt daar aan bij door middel van vooruitstrevende ICT-concepten, mede op basis van internettechnologie. In de afgelopen 26 jaar is een stevige positie in de Nederlandse Zorgmarkt opge bouwd als ICT-dienstverlener. Met name door een gerichte keuze voor de ondersteuning van eerstelijnszorg is haar rol als marktleider in dit segment gerealiseerd. We faciliteren een eenduidige vastlegging en beheer van patiëntdossiers en laten zo'n 2200 zorgverleners en -instellingen moeite loos communiceren en samenwerken. PharmaPartners telt 6 vestigingen in Nederland. Door de sterke groei van onze klantenkring in Noord- Holland zijn wij, voor onze vestiging in Hoofddorp, op zoek naar een enthousiaste, jonge, leergierige collega (m/v) voor de technische dienst. Zelfstandig werken in een klein team is een uitdaging,de klant maximale service bieden een streven. Het betreft een fulltime dienstverband voor de duur van maximaal twee jaar. Af en toe werken buiten kantooruren mag geen probleem zijn. Taken: Ondersteuning verlenen bij het installeren en vervangen van computersystemen en rand- PharmaPartners apparatuur bij voornamelijk apotheken en huisartsen in de regio. Verrichten van onderhoudswerkzaamheden en reparaties bij klanten. Oplossen van storingen. Functieprofiel: Opleiding op MBO+ niveau, bij voorkeur richting Technische Computerkunde. Basiskennis van besturingssystemen (Unix/Linux/Windows). Enige jaren ervaring met datacommunicatieapparatuur en/of randapparatuur. Goede communicatieve vaardigheden. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren. Klantgericht. Geboden wordt een gevarieerde functie, een inspirerende en uitdagende werkomgeving, een aantrekkelijk salaris en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Richt je sollicitatie met CV dan binnen veertien dagen aan: PharmaPartners B.V., t.a.v. afdeling P&0,Teteringsedijk97,4817 MB Breda. Wil je meer informatie? Dan kun je bellen met Jasper Beex, tel. (023) 554 15 25. E-mail: personeelszaken@pharmapartners.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Elke dag kunnen meer en meer chronische wonden worden behandeld dankzij de geavanceerde wondverzorgingsproducten van smith&nephew. Wij zoeken enthousiaste mensen om ons team hierbij te komen versterken. Secretaresse Business Unit Wondverzorging Als secretaresse op de afdeling Wondverzorging ben je de centrale spil tussen de vertegenwoordigers in het veld en de Business Unit Manager Je ondersteunt de buitendienst en bent o.a. verantwoordelijk voor uitgaande correspondentie, (mede-)organiseren van reizen en workshops en andere voorkomende werkzaamheden. Daarnaast heb je regelmatig contact met collega's in het buitenland Een goede kennis van de engelse taal is dan ook belangrijk. Samen met de huidige secretaresse vorm je een team en je rapporteert aan de Business Unit Manager. Je hebt minimaal een MAVO/HAVO of MEAO diploma en je kunt goed werken op de PC IMS Office programma's). Bij voorkeur heb je al ervaring in een soortgelijke functie en houdt je van aanpakken. Je bent gemotiveerd en communicatief vaardig, ook in de Engelse taal. We zoeken een zelfstandige persoonlijkheid die ook in teamverband goed kan werken. Je sollicitatie met CV kun je sturen ter attentie van Ingrid Valster, Smith Nephew B VPostbus 525, 2130 AM Hoofddorp. Per e-mail kan natuurlijk ook: ingrid valster@smith-nephew com www.smithnephew.nl Maritiem BV, met vestigingen in Katwijk en Scheveningen, houdt zich bezig met het maken van netten voor de (inter) nationale visserij en handel in scheepsbenodigdheden. In Las Palmas heeft Maritiem de beschikking over een eigen nettenmakerij. Een zusterbedrijf in Katwijk houdt zich bezig met netten voor sport en industrie en speeltoestellen en in Scheveningen is een watersportwinkel. De totale omzet bedroeg in 2004 Euro 11 min. Het bedrijf telt 55 medewerkers. De financiële administratie, gevestigd te Katwijk migreert dit jaar naar de software Navision Financials 4.0 waarbinnen de volledige boekhouding, verkoop en productie administratie wordt geïntegreerd van onze vestigingen. Door groei van de activiteiten en ermee gepaard gaande aanpassingen in automatisering en organisatie zoeken wij voor de vestiging in Katwijk geïnteresseerden voor de functie van: fulltime of parttime Functie omschrijving: - boeken van grootboek - debiteuren/ crediteuren beheer - overige gerelateerde werkzaamheden Functie eisen: U heeft minimaal een vooropleiding MEAO of equivalent in financiële administratie en enige jaren werkervaring op de boekhouding van een commerciële organisatie. U beschikt over voldoende netheid en accuratesse en uw werkinstelling is flexibel. U heeft een redelijke uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift van in ieder geval engels, terwijl duits en/of andere talen tot voorkeur strekken. Geboden: Voor de functie wordt een goed salaris geboden mede afhankelijk van kennis en ervaring. Maritiem BV kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden en biedt een dynamische werkomgeving. Heeft U interesse in deze vacature? Stuur dan uw sollicitatie brief binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie naar Maritiem BV, Postbus 3065, 2220 CB Katwijk ZH, o.v.v. vacature administratief medewerker. Voor meer informatie kunt contact opnemen met de heer M.C. de Graaf tel 071-4091600, fax 071-4091601 of e-mail pz@maritiem.com. www.start.nl CALLCENTER TELEFONISCHE TOPPERS Je functie bestaat uit zowel inbound als outbound bellen. Dit kan commercieel of dienstverlenend zijn. Leuke baan voor kandidaten die gewend zijn op MBO- niveau te werken. Je bent zowel overdag als 's avonds beschikbaar. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Voor de outboundfuncties heb je commer ciële ervaring nodig. Info: Mare Bulthuis. Breestraat 51, Leiden, tel. (071) 514 90 44. MET START KRIJG JE HET ALTUD VOOR ELKAAR. Hotel Restaurant De Witte Raaf met a la carte restaurant zoekt gemotiveerde medewerkers om de gasten optimaal van dienst te kunnen zijn. Het hotel beschikt over een gezellige lounge, diverse bars en terrassen, 41 hotelkamers en 7 conferentiezalen voor feesten, partijen ai zakelijke bijeaikomstai van 10 tot 250 personal. Voor bovenstaand functies geldt: Aantoonbare werkervaring is een pré. Ben je geïnteresseerd!, stuur je CV naar: Hampshire Hotel Restaurant De Witte Raaf, Duinweg 117-119, 2204 AT Noordwijk, t.a.v. Stijn Krenning, of per e-mail: info@hoteldewitteraaf.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19