ir randstad ir rand; Eiwiüs en iste zet ACTAN EMCE Directeur BELASTINGADVISEUR M/V REGISTERACCOUNTANT M/V ASSISTENT ACCOUNTANT M/V Werkvoorbereider jij weet wij weten wat je te wat je zoekt bieden hebt PERSOON Personeelsfunctionaris kjü Vacaturekrant JImkf meerbanenopvacaturekrant.nl jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de bu ARCHITECT (m/v) BOUWKUNDIG TEKENAAR (m/v) dontïriLj Bouwkundigen en civieltechnici op De Gemeente Voorhout is een groeigemeente in het hart van de Bollenstreek waar zich drie Katholieke basisscholen bevinden: de Emmaüsschool, de Andreasschool en de Antoniusschool. Deze scholen worden bestuurd door de Stichting Katholiek Onderwijs Voorhout Het uitdragen van de Katholieke identiteit is een essentiële bouwsteen van de school. In een inspirerende leefomgeving werken wij op een open en betrokken wijze aan de ontwikkeling van de kinderen". De Emmaüsschool is een middelgrote school met ongeveer 250 leerlingen verdeeld over IO homogene groepen. Het team geeft op enthousiaste wijze volgens het GIP-model les aan de kinderen Met ingang van het nieuwe schooljaar zijn wij op zoek naar een: Van onze nieuwe directeur wordt verwacht: De Katholieke identiteit van de school uit te dragen en te waarborgen. Leiding te geven aan een team van 20 collega's. De ingeslagen weg van het GIP-model verder uit te werken. Communicatief vaardig te zijn naar alle geledingen. In staat te zijn om te opereren in het krachtenveld van verschillende opvattingen en belangen. Organisatorische kwaliteiten te hebben. Inhoud te geven aan onderwijsinhoudelijke zaken, personeels-, facilitair- en financieel beleid. Ervaring te hebben als leidinggevende. In het bezit te zijn van of de bereidheid hebben tot het behalen van het diploma schoolleider. Te participeren in bovenschoolse activiteiten binnen de Stichting. Informatie en solliciteren Wilt u meer informatie over deze uitdagende functie dan kunt u contact opnemen met adjunct-directeur Henk Spook, tel. 0252-223313 (school) of 071 -3316764 (privé). U kunt natuurlijk ook onze website bezoeken: www.emmaüsvoorhout.nl. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen of mailen naar de Stichting Katholiek Onderwijs Voorhout, t.a.v. de heer Th. van Werkhoven, bestuurslid Personele Zaken, Julianalaan 82, 2215 HE Voorhout. E-mail adres: Theo.van.Werkhoven@wolmail.nl. Actan is een dynamische, snelgroeiende en breed georiënteerde dienstverlener op het gebied van accountancy - (RA en AA), fiscaal advies, financiële, organisatorische en strategische vraagstukken, alsmede loonverwerking en advies. De mensen achter Actan staan voor een persoonlijke, deskundige en klantgerichte dienstverlening. Naast haar eigen interne deskundigheid beschikt Actan over een uitgebreid netwerk van vakspecialisten, die adviseren bij zeer specifieke vraagstukken. Werken bij Actan is afwisselend en biedt een hoge mate van vrijheid en ver antwoordelijkheid. Kies jij ook voor een nieuwe zet in je carrière? Reageer dan op één van onderstaande vacatures. DE FUNCTIE Als eindverantwoordelijke voor de algemene fiscale praktijk binnen onze organisatie onder steun je onze cliënten op een breed fiscaal terrein. Je adviseert ondernemingen en familie bedrijven op het gebied van herstructu reringen, reorganisaties, groepsfinancieringen, BTW-problematiek, evenals fusies en over names. Je schrijft zelfstandig fiscale adviezen en rapporten en bespreekt deze met de clienten. Je onderhoudt de klantenportefeuille pro-actief en draagt bij aan de verdere uitbouw daarvan. Daarnaast lever je een actieve bijdrage aan het beleid van de onderneming en begeleid je je collega's. Samen met het team zorg je voor een optimale begeleiding van de cliënt. JOUW PROFIEL Je hebt een opleiding Federatie Belasting adviseur of een afgeronde studie fiscaal recht of fiscale economie met minimaal vijf jaar relevante werkervaring. Daarnaast ben je ambitieus en inventief, en beschik je over een uitstekende analytische geest. Zowel mondeling als schriftelijk communiceer je helder en met overtuigingskracht. Goede sociale en commer ciële vaardigheden maken je profiel compleet. DE FUNCTIE Binnen de controlepraktijk geef je leiding aan professionals, die bij verschillende cliënten werken aan de controle en samenstelling van jaarrekeningen. Ook adviseer je op een breed financieel-economisch terrein en werk je mee aan bijzondere opdrachten. Tevens onderhoud je contacten met relaties. Binnen het kantoor draag je zorg voor de verdere uitbouw van het vaktechnische en controletechnische beleid. JOUW PROFIEL Je hebt een afgeronde RA-opleiding, gevolgd door minimaal twee tot drie jaar relevante werk ervaring. Een zakelijke instelling, uitstekende communicatieve vaardigheden, een goed in levingsvermogen en de wil om de klant perfect van dienst te zijn, behoren tot je persoonlijke eigenschappen. Je geeft mede richting aan vak technische vraagstukken binnen het kantoor. Je werkwijze is informeel en betrokken. DE FUNCTIE Je houdt je, in teamverband en onder bege leiding van een relatiebeheerder, bezig met het controleren en samenstellen van jaarrekeningen bij diverse cüënten. Daarnaast verzorg je finan ciële administraties en BTW-aangiften. Door de diversiteit aan klanten werk je nauw samen met je collega's. Verder kun je worden ingezet voor bijzondere opdrachten, zoals financierings vraagstukken en overnames. Naarmate je je verder ontwikkelt, adviseer je jouw cliënten op een steeds breder financieel-administratief terrein. Je werkt in een team waarin werkplezier voorop staat, maar waarin van tijd tot tijd ook de mouwen flink worden opgestroopt. JOUW PROFIEL Behalve een opleiding op MBO/HBO-niveau heb je enkele jaren relevante werkervaring. Je bent bereid aanvullende opleidingen te volgen. Accuratesse, analytisch vermogen en klant gericht werken behoren tot jouw sterke kanten. Perfecte kennis van MS-Officepakketten maakt deel uit van je bagage. Je staat met beide benen op de grond en levert een actieve bijdrage aan de goede werksfeer. ONS AANBOD Actan is een jonge, informele en gedreven organisatie waar je volop de kans krijgt om je te ontplooien. Kwaliteit staat voorop bij alles wat wij doen. Behalve uitstekende arbeidsvoorwaarden bieden wij je een afwisselende baan in een prettige, collegiale sfeer, JOUW REACTIE Ben jij geïnteresseerd in één van bovenstaande functies en denk je de juiste kandidaat te zijn? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met cv voor 30 april a.s. naar Actan Accountants Adviseurs, t.a.v. Mari-Elze Klop. Voor nadere informatie over de vacatures kun je telefonisch contact opnemen met Pieter van den Berg of Jan Ziel. accountants adviseurs Kruisweg 659B, 2132 NC Hoofddorp Postbus 438,2130 AK Hoofddorp T (020) 653 2100 F (020) 653 20 90 E mfo@actan.nl I www.actan.nl MACHINEFABRIEK manufacturer of winches and hoisting equipment EMCÉ is eert machinefabriek gespecialiseerd in het ontwerpen en bouwen van lieren. Zij is met 25 medewerkers een zelfstandig onderdeel van Stokvis Holding, een organisatie die met diverse dochterondernemingen gespeciali seerd is in productie en/ of verkoop van aandrijvingen. EMCE richt zich met name op de industrie, scheepvaart, visserij en het offshore- en baggerbedrijf. In de meer dan 30 jaar dat zij nu bestaat, heeft zij zich wereldwijd een leiden de positie op deze markten weten te verwerven. Vanwege de aanhoudende groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar de volgende technische collega m/v: De werkzaamheden bestaan uit; het verwerken van verkooporders tot produc tie opdrachten, productieplanning, het inkopen van materialen, het uitbesteden van werk en de facturatie. Aangezien de lieren voornamelijk op klantspecifica tie worden gebouwd zijn de werkzaamheden zeer uiteenlopend en gevarieerd te noemen. Een gedegen externe en interne inwerkperiode zullen vooraf gaan aan de werkzaamheden. De ideale kandidaat heeft een degelijke technische kennis door opleiding (MBO-WTB) en/of ervaring, een flexibele en zelfstandige werkhouding en beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Ervaring in de aandrijftechniek en kennis van de elektrotechniek zijn een pré. Deze zelfstandige dynamische functie met ruimte voor eigen inbreng binnen een internationaal opererende organisatie vindt plaats in een team van 3 mede werkers. EMCÉ typeert zich als een groeiende organisatie met korte communi catielijnen en een informeel karakter. Wij bieden de juiste kandidaten voor deze uitdagende en zelfstandige functie een meer dan gemiddelde beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen richten aan; Machinefabriek EMCÉ b.v., 's Gravendamseweg 53b, 2215 TC, Voorhout of verzenden per e-mail info@emce.nl t.a.v. de Mevr. L. Wellink. De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaal kant-en-klaar advertentie materiaal (CPDF PDF), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.hdcmedia.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77/ pag@hdc.nl hoogstpersoonlijk algemeen Rogier de Kreek 023 567 29 40 Kruisweg 971 Hoofddorp commerciële toppers m/v Randstad is op zoek naar commerdële toppers. Beschik jij over hbo werk- en denkniveau? Heb jij affiniteit met commercie? Tot de taken behoren acquireren, relatiebeheer en het behalen van commerciële targets. Ben jij daarnaast die extraverte teamplayer die sociaal en communicatief zeer vaardig is? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Vleeswarenfabriek Persoon BV is sinds 1917 gevestigd in Lisse. Wij verwerken vers aangevoerd varkensvlees tot kwalitatief hoogstaande bijzondere bacon-, buik-, spek-, en droge worstsoorten. Wij richten ons met onze vleeswaren op slicers voor het GWB, grossiers en andere vleesverwerkende industrieën. Onze onderneming heeft een dochterbedrijf in Duitsland en een verkoopkantoor in Engeland. Wij zoeken een enthousiaste die toe is aan een volgende stap in zijn/haar carrière. De personeelsfunctionaris is samen met de financiële directeur mede verantwoordelijk voor het vertalen van beleid naar uitvoering. De aandachtsgebieden zijn werving en selectie, ziekteverzuim, arbo-voorschriften, personeelsontwikkeling, optimaliseren van de personele systemen en interne communicatie Wij vragen: HBO-opleiding P&A Kritisch en analytisch denkvermogen Goede communicatieve vaardigheden Overtuigingskracht Pragmatische instelling Minimaal 4 jaar werkervaring in een productiebedrijf Wij bieden: Jaarcontract met uitzicht op vast dienstverband Winstdelingsregeling Ontwikkelingsmogelijkheden Werken in een dynamische organisatie Werken in een gezellig team VLEESWARENFABRIEK PERSOON BV T.a.v. de heer Harry Persoon Grachtweg 89, 2161 HM LISSE Postbus 41, 2160 AA LISSE Tel: 0252-414141 Fax: 0252-419278 info@qildener.nl Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adverteren7 01 hoogst persoonlijk algemeen Natalie Verschoor 071 524 95 05 Schuttersveld 9 Leiden logistiek Jacqueline Snellen 071 524 95 31 Schuttersveld 9 Leiden zwemonderwijzer m/v Wij zijn op zoek naare zwemonderwijzer die woont in de directe omgevin Leiden. De kandidaat die wij zoeken moet in hetb alle 6 modules zwemonderwijzer of een afgeronde ALO-opleiding. Beschik jij over één van deze diplon je op korte termijn beschikbaar? Neem dan snel co met Natalie Verschoor of ga langs bij de dichtstbijz Randstad vestiging. magazijnmedewerker m/v wij zijn regelmatis naar gemotiveerde magazijnmedewerkers. Een mu ervaring binnen een logistieke functie hebt. Daarn een pre als je in het bezit bent van een heftruckcer zoeken kandidaten voor zowel fulltime als parttim opdrachten en kandidaten die in ploegendienst w werken. Ben jij een echte aanpakker, voor langerel beschikbaar, woonachtig in Leiden of directe omge voldoe je aan bovenstaande eisen, neem dan conta kijk voor meer banen op www.randstad.nl PBV architecten is een bijna 20 medewerkers tellend architectenbureau dat streeft naar het ideale ontwerp per locatie, opdrachtgever en budget. Zo kan de verschijningsvorm verschillen, maar is de kwaliteit van detail en schaal altijd herkenbaar. Diversiteit in vorm en discipline: gezondheidszorg, kantoren, woningbouw, villa's en hotels. Kenmerkend voor ons architectenbureau zijn de platte organisatie, de no-nonsense mentaliteit en de informele, collegiale sfeer. Ter versterking van ons team zoeken wij: profiel: Wij zoeken een enthousiaste kandidaat met de ambitie om binnen ons architectenteam een vaste waarde te worden. U beschikt over aantoonbare ontwerpkwaliteiten en de vaardigheid om uw ontwerpen zowel digitaal als schetsend te presenteren. U heeft een voltooide opleiding aan de Technische Universiteit of de Academie van Bouwkunst. profiel: In deze functie controleer en verwerk je de opgevraagde of aangeleverde gegevens in of tot een bouwkundige (CAD-)tekening, vanaf Voorlopig Ontwerp tot en met Bouwuitvoering. Opleiding MTS Bouwkunde. Voor meer informatie kun je per telefoon of per E-mail contact opnemen met Marco de Kievit (bureaucoördinator) of kijken op onze website. PBV architecten Rijksstraatweg 352 2242 AC Wassenaar Tel. 070-5119260 Website www.pbv.nl E-mail vacature@pbv.nl 0 engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundige technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Ervaren bouwkundig tekenaars Voor enkele zeer gerenommeerde architectenbureaus in de regio Noord-Hof wij en/aren bouwkundig tekenaars. De opdrachtgevers werken aan gevarieer en het betreft functies voor lange termijn. Wij venvachten enige jaren ervarin: kundig tekenaar en een brede technische ontwikkeling. U kunt uitstekend uil met AutoCAD, Arkey of andere CAD-software en uiteraard bent u goed beke bouwbesluit en kunt u EPN berekeningen maken. Wij bieden afwisselende fo doorgroeimogelijkheden. Inlichtingen: Calculator/werkvoorbereider Voor een dynamisch bouwbedrijf in de regio Amsterdam, gespecialiseerd in en onderhoudsprojecten zijn wij op zoek naar een werkvoorbereider/calculi veelzijdige functie gaat u zich bezighouden met het opnemen van werk, maf planningen, onderhouden van contact met opdrachtgevers, meer- en mindei bouwbegeleiding en algehele calculatie. Geboden wordt een uitdagende en functie met veel vrijheid en goede arbeidsvoorwaarden. Inlichting: Dennis\ Calculator Onze opdrachtgever is een toonaangevend bouwbedrijf in de regio Leiden, woning- en utiliteitsbouwprojecten. Als calculator kunt u aan de hand van infc opdrachtgevers zelfstandig kostprijsbegrotingen en kostprijsanalyses maken staat te werken vanaf bestekken en tekeningen, stelt werk- en termijnbegrotn vraagt kostprijzen aan bij leveranciers en onderaannemers. Gezocht wordt i kandidaat met minimaal een MTS- bouwkunde diploma met 5 jaar ervaring Inlichtingen: Adviseur bouwfysica Bij een jong en groeiend adviesbureau in de regio Leiden zijn wij op zoek na ervaren bouwfysicus met een afgeronde HTS/TU-opleiding. U opereert binne functie als intermediair tussen theorie en praktijk en u voert onderzoek uit op van bouwfysica, bouwregelgeving en bouwtechniek. U bent schriftelijk en co catief vaardig en u beschikt over goed contactuele en commerciële eigenscl Doorgroeien naar een projectleiderfunctie behoort tot de mogelijkheden! Inlichtingen: Kim Voor meer informatie belt u 020 - 311 80 90. Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. Schrijven of e-mailen kan ook: Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, e-mail: amsterdam@continu Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.Continu Engineering is ISO 9001.20 Vacatures in bouw en civiel! www.cont

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 18