FAMI LI erichten Als hij iets wil worden si B3 WAGEMAKER Advertentieservice HDCMEDIA Grafmonumenten Help mee in de strijd tegen kindersterfte Word nu lid van Unicef Bel 0800 1133 unicef# overzicht overlijdensberichten il 2005 II LasMmite RIJN-MOEZELCRUISI EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN BEKIJK HET EENS VAN DEANDERE KANT ...moet ie wel kunnen rekene International Child Support Giro 7(1 DONDERDAG 14 APRIL 2005 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Zijn plaats is leeg. Zijn stem is stil. Een ieder die hem kende, weet wat dit zeggen wil. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momen ten die we met elkaar hebben gehad, is na een ge zond en actief leven onverwacht overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonva der en opa, schoonzoon, broer, zwager en oom Abraham Elsgeest Bram Echtgenoot van Wilhelmina Johanna Schut op de leeftijd van 66 jaar. Sassenheim: Wilma Elsgeest-Schut Voorhout: René en Yvonne Chantal Daphne Sassenheim: Patrick Esther Stephan Katwijk: K. Schut-de Jong en verdere familie 2172 HB Sassenheim, 12 april 2005 Menneweg 81 Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 15 april 2005 van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcen trum "Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassen heim. We nemen afscheid van Bram op zaterdag 16 april 2005 om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats van de Hervormde Kerk, Hoofdstraat 217, Sassenheim. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in het uitvaartcentrum bij de zij-uitgang van de begraafplaats. Enige kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den, na een langdurige ziekte, maar toch nog on verwacht, van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Angelica Maria van Mook-de Maesschaick weduwe van Gerardus van Mook in de leeftijd van 92 jaar. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen 12 april 2005 Robijnhof 488 Leiden Correspondentieadres: Jacques Urlusplantsoen 163 2324 KV Leiden Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 15 april om 12.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Rhijnhof. "De Heer is mijn Herder" Op 13 april 2005 is onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder vredig ingeslapen op de leeftijd van 96 jaar. Jannetje van der Tang-Knoppert sinds 25 november 1981 weduwe van Cees van der Tang Badhoevedorp: Nieuw-Vennep: Dick t en Carla Bart en Mirjana Arjan en Ankie Riek en Carel Rob en Liesbeth lens, Pjotr Anja en Ab Romeo, Hannah Karin en Menno lelie, Kinne, Wiebe Bert en Elly Fred en Heieen Dirk, Suze, Hajo Arida Ans en Hans Hans en Karin Esther en Jeroen Dennis Cees en Ria Christiaan en Ramona Frank en Nicolien Co en Gerda Marc en Suzanne Paul Jo en Lida Jeroen en Susanne Yvonne en Walter Rita Correspondentie-adres: Cees van der Tang Crocussenstraat 3 2161 HV Lisse Vrijdag 15 april is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in Rustoord, Rustoordlaan 1, ingang Achterweg te Lisse van 19:30 uur tot 20:30 uur. De rouwdienst wordt gehouden in de "Grote Kerk", Heereweg 250 te Lisse op zaterdag 16 april om 14:00 uur. De teraardebestelling vindt aansluitend aan de dienst plaats op "Duinhof", Spekkelaan, Lisse. Sassenheim: Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Ie wilde hier niet weg. Je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder maar verloor dit gevecht. Met pijn in ons hart, maar intens dankbaar voor al die fijne en gelukkige jaren die wij met elkaar heb ben gehad, geven wij u kennis dat, na een kort stondig ziekbed, is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacobus Uljé Koos in de leeftijd van 76 jaar. H. H. C. Uljé-Plantfeber Marleen en Hans Wouter, Marjolein Sandra en Sheriff Nenneh, Cherno Nicolien en Ottmar Desirèe, Justin Henk en Willy Mohamed 13 april 2005 Tulpenstraat 2 2313 XK Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 17 april van 15.30 tot 16.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats op maandag 18 april om 12.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijn hof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er thuis, in de Tulpenstraat, ge legenheid tot condoleren. Lach en wees blij voor alles wat het leven geeft. Dan zal ik, ondanks dat ik er niet meer ben, de vreugde in jullie leven delen. Jacobus Antonius van Diemen Leiderdorp, 11 april 2005 Zoeterwoude-Rijndijk, 3 maart 1921 Wij danken het personeel van verpleeghuis Leythenrode voor de liefdevolle verzorging die zij mijn man, onze vader en opa hebben gegeven. M. C. van Diemen-Tijssen Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Poldertocht 22 2353 VE Leiderdorp Mijn man is thuis, alwaar geen bezoek. Er zal een Avondwake voor hem worden gehouden op zondag 17 april om 19.00 uur in de parochiekerk 'De Menswording', hoek Gallaslaan /Heelblaadjespad, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De Uitvaartdienst zal plaatshebben op maandag 18 april om 11.00 uur in de parochiekerk Meerburg, Hoge Rijndijk 18 te Zoeterwoude-Rijndijk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het parochie kerkhof. Na de begrafenis is er in De Eendenkooi, Kooikers plein 1 te Zoeterwoude-Rijndijk, gelegenheid tot condoleren. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31. Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. KINDEREN EERST Naam overledene Margaretha Frederika Brakelé-Molenbroek Joey Elvin van Dam Elisabeth van Ham-van Nimwegen, weduwe van mr. J. P. van Ham Henriëtte Louise Amalia Ploeg-van Breda, weduwe van Kees Ploeg Cornelis Postma, weduwnaar van Lolkje Dikkescheij Hendrika van Ikelen-van Pickartz, weduwe van Cornelis van Ikelen Pieter Oliedam, weduwnaar van H.E. Oliedam-van Roon Henk Mol Mr. E. C. Planten Jan Meijerink Hendrikus Johannes Jacobus van den Eshof, weduwn. van H. v.d. EsF Catarina Francesco Maria Komen Egberdina Lambertha (antina van de Ven-Remmelts Tiny Verblauw-Lammen, weduwe van Jaap Verblauw Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 84 jr Huizen 14 april 15.00 uur Begraafplaats Rusthof te Leusden 24 jr. Almere 15 april 10.30 uur Crematorium Kranenburg 9 te Zwolle 89 jr. Leiden in besloten kring 1928 Laren in besloten kring 84 jr. Harderwijk 15 april 14.30 uur Gemeentelijke Begraafplaats te Harderwijk 1919 Velsen-Zuid 16 april 12.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1930 Haarlem in besloten kring 1935 Laren 15 april 11.45 uur R.K. St. Janskerkhof aan de Hilversumseweg 1915 Bloemendaal ter beschikking gesteld aan de wetenschap 1921 Laren in besloten kring 1920 Katwijk in besloten kring 1953 Drachten 15 april 13.00 uur Nederlandse Herv. kerk te Callantsoog 1920 Katwijk aan Zee 14 april 15.00 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee 1928 Volendam 15 april 11.30 uur Algemene Begraafplaats te Purmerend IN N00D/C0RDAID. NEDERLANDSE Giro 555 SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES fytra ingekocht met grootse korting!! Alleen I 1 in mei en jund J Extra korting f I ?J? ,uw drankjes "e reis! 4-/5-daagse 4-sterren cruises Duitsland per MS Victoria Cr tijdens de ri Prachtige riviercruises in voorjaarsmaanden mei en juni! KRAS Stervakanties heeft zeer voordelig beslag weten te leggen op 4/5-daagse cruises met het comfortabele 4-ster- ren schip MS Victoria Cruziana En u kunt hiervan meepro fiteren. want een 4-daagse cruise langs de Duitse Rijn en Moezel in de heerlijke cruisemaanden mei en juni boekt u al voor een prijs vanaf slechts 219 p.p. En dat is inclusief de busreis vanuit Nederland v.v. de verzorging op basis van volpension en een boeiend vaarprogramma' De route voert u. afhankelijk van de reis die u kiest, vanuit de Domstad Keulen naar historisch Andernach, het pittoreske Cochem en de wijnstadjes Rudesheim en Koblenz. Zeg nou zelf. dat is toch geen geld voor zo'n prachtige en complete reis? MS VICTORIA CRUZIANA'»" Aan boord van het comfortabele 4-sterren schip MS Victoria Cruziana treft u onder meer een receptie, plateaulift tv, lees- ruimte. gezellige bar, restaurant en zonnedek. U verblijft in een 2-persoons buitenhut op het benedendek. voorzien van 2 losse bedden, douche, apart toilet airconditioning, radio en telefoon. Tegen een toeslag kunt u ook boeken voor een 2- persoonshut op het bovendek. De verzorging aan boord is op basis van volpension, d wz ontbijt lunch en diner cruise waarbij stadjes als het bekoorlijke Cog stadje Rlidesheim en het centrum van 4 Koblenz de revue passeren. Reisnummer H2 5 DGN RIJNCRUISE Vertrekdata 7-14-21-28/5 Deze cruise brengt u langs leuke wijnstadjei tige natuur en indrukwekkende Duitse stt eerst naar het schattrge plaatsje Königswin varen we naar de bekende wijnstad Koblenz de Moezel samenkomen Via het wijnstsr varen we weer terug naar Keulen. Reisnr. HZ t Extra korting op uw drankjes tijdens de e uitbetaling en minimale besteding van drankjes, ontvangt u per barkaart 10% kom Vertrekdata 4-11-18-25/5,1/6 Met ons comfortabele cruiseschip varen we vanaf Keulen, met haar majestueuze Dom, langs alle hoogtepun ten van de valleien van de Rijn en de Moezel. Een heerlijke Exclusief excursies en entreegelden, fbdc den en reserveringskosten 15 p.p.1, réi ringsverzekering. Minimum aantal deri Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoer* 8 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide rt» reisnummers HZ 15.792/15.797 Ook op zondag telefonisch bei *rties pn KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 •Almere Grote Jgj Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112* Amsterdam Willemsparkweg 26 irrg ■Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1a Hoorn Veemarkt 45-47 X. HQj Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg dromen in een ander land. Met een b( hand, kun je reizen in je hoofd. Waai wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIEI Autisme: levenslang opgesloten in een eigen wereld, zoeken naar structuur en dingen compleet anders zien dan wij. Leven met autisme is onvoorstelbaar moeilijk. Voor iedereen! Het AutismeFonds probeert daar iets aan te doen. Bekijk het eens van de andere kant en word donateur! Giro 479 www.autismefonds.nl rlandie Vereniging voor Autisme (NVAl Autisme. Hun wereld is anders dan je denkt. Leren delen, vermenigvuldigen, optellen. Goed ond is heel belangrijk voor een kind in Afrika of Azië. t daarom uw westerse rijkdom, zodat arme gezinnen kunnen leren hun inkomsten te vermenigvuldigen. ICS zoekt hulpouders voor kinderen in Afrika of A graag naar school willen. Maar... hun ouders kunne! niet betalen. Helpt u? Als hulpouder zult u de ontwl gen van 'uw' kind kunnen volgen. Tevens steunt u 4 bijdrage alle kinderen in de school. Word nu hulpouder. Postbus 252, 8070 AG Nunspeet ICS: al 25 jaar hulp die helpt. Tel.: (0341) 27 10 90 info@icsfonds.nl www.icsfonds.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4