Ford Mondeo €4950.- Kijk voor deze en nc €3000 602 Van Henk Mooie, sportieve Nissan 100 NX. Prachtig interieur. V Van Pieter i Alfa Romeo 164, lederen bekleding. Van Dominique Zeer mooie en nette Alfa Romeo, in perfecte staat. Van Ruben Nette rode Mitsubishi Lancer, eerste eigenaar. Van Joost Bordeauxrode Audi 80. Onderhouds- boekjes aanwezig. Van Nick Groen met witte Mini Racing. Prima onderhouden. Van Niels Leuke oldtimer. Lichtblauw met wit dak, in prima staat. Van Edith Zwarte, nette BMW 3, getint glas. Van Femke Mooie en goéd onderhouden Mercedes C-kla Van Britta Luxe Chrysler Voyager, allerlei extra's aanwezig. Van Sam Blauwe Opel Corsa. Nieuwe APK en nieuwe banden. Van Deborah Jeep Wrangier, perfecte terrein wagen. Van Jerry Zo goed als nieuw. Rode Rover met sportvelgen. Van Arthur Stoere Kever Cabrio, blauwe metallic lak, goed onderhouden. Van Kim Perfecte Lincoln Continental, met cruise control. Van Daan Daewoo Nexia, grijs metallic, net jes onderhouden. Van Sjef Ford Fiesta, incl. radio/cd-speler. Van Nina Paars-blauwe Seat Ibiza, prima staat. Van Maikel Blauwe Skoda Felicia. Nieuwe APK. Van Amber Leuke oude DAF, automaat en APK tot juni. Van Bram Zilverkleurige Lancia Elefantino. Dubbele airbag. Van Ilse Rode Mazda 323, nieuwe banden. Van Tineke Witte Opel Combo, diesel en stuur bekrachtiging. Van Max Rode Daihatsu Valera, in prima Van Caroline Blauwe Seat Toledo. Prima familieauto. Van Lars Kia Pride, weinig km. Centrale deur vergrendeling. Van Mike Pittige zwarte Fiat Uno. Nieuwe accu en banden. Van Samantha Stoere Peugeot 205, perfect onderhouden. Van Lotte Citroën AX, diesel, degelijke witte auto. Van Tom Grijs-groene Landrover, 2-deurs, diesel. Van Jos Schitterende Rolls Royce, echt voor de liefhebber. Van Anouk Sportieve rode Honda Civic. Met nieuwe radiateur. Van Ellen Sportieve Toy ota Celica. Nieuwe sportvelgen. Van Claudia Rood-zwarte Smart. Dubbele airbag. Van Tim Nette familieauto, groen blauw. Met nieuwe snufjes. Van Romy Luxe Jaguar Daimler. Perfecte staat, een prachtig plaatje!

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 18