erichten Hoortoej DEN HAAG SCHEVENI FAMI L Advertentieservice hdcmedia overzicht overlijdensberichten 2005 unicef® 4' audio hoortocstr Tel.: (071) - 51^( -£ De Gedenkt Speciali: Help de mensen in Irak! Giro 800 800 Ontdek het MARBURGER! ZATERDAG 9 APRIL 2OO5 901 wmv.hdcmedia.nl e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl telefoon 072-5196699 fax 072-5196696 Per post: HDC Media, Postbus 2,1800 AA Alkmaar Sluittijden: dag voor plaatsing 15.00 uur. Overledeii Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 11 Corinthiërs 5:1 Intens verdrietig delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weggeno men onze geliefde en zorgzame vader Jasper Leo Petrus Aldelbert van Hoeken weduwnaar van A. L. van Hóeken-Verhaar Leiden, 14 april 1927 Prins Bernardlaan 49 2341 KJ Oegstgeest Leiden, 7 april 2005 Leo P. J. van Hoeken René J. van Hoeken Geen bezoek aan huis - geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden op D. V. woensdag 13 april om 14.00 uur in het 'Groene Kerkje' aan de Haarlemmerstraatweg te Oegstgeest, waarna de bijzetting in de familiekelder zal plaatsvinden. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in 'Willibrords Erf', naast de kerk. Bedroefd om het afscheid, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Stientje de Jong *2 juli 1932 7 april 2005 Jopie, Floor, Ria, Geert, Kees, Hillie Wilma Veldhuijzen-Rietveld Team Linde 34 Stientje is thuis op haar kamer in woning 34, waar u afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dins dag 12 april om 10.30 uur in 'Den Herbergh' van Swetterhage, Blankaartweg 2 te Zoeterwoude-Dorp. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats achter de St. Jan's Onthoofding aan de Zuidbuurtseweg te Zoe terwoude-Dorp. Na afloop is een samenzijn in 'In den Herbergh'. Na een actief en kleurrijk leven, gekenmerkt door werklust en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en allerliefste opa Johannes Jacobus Leonardus de Haas Jan 7 augustus 1932 t 7 april 2005 Dora de Haas-de Jong Marjon en Rob Sander Mark Patrick Kim Yvonne en Jan Carl ij n Bart Van Mathenessestraat 7 2361 KA Warmond Jan is thuis, alwaar geen bezoek. De Uitvaartmis zal worden opgedragen op dinsdag 12 april om 11.00 uur in de Sint Matthiasparochie- kerk, Herenweg 78 te Warmond, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Eetlokaal De Zon", Dorpstraat 114 te War mond. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. jouw talloze plannetjes zijn je ineens ontnomen. Wij blijven achter met een onwaarschijnlijk groot verdriet. Je was een geweldige liefhebbende man en een vader uit duizenden. Diepbedroefd zijn wij dat na een ziekte die hij niet kon overwinnen, voorzien van de ziekenzalving, is overleden mijn man en maatje en onze onvergete lijke vader Antonius Ignatius Johannes Volwater Ton Trudie Vol water-van Klink Mare Sjors 6 april 2005 Roelofarendsveen 28 juli 1946 Roelofarendsveen Ton is thuis. Bezoek: vrijdag en zaterdag: 14.00-16.00 uur 19.00-20.30 uur Zondag: 14.00-15.30 uur Avondwake zondagavond 10 april om 19 uur in de parochie van St. Petrus Banden, Noordeinde 187 te Roelofarendsveen. De uitvaartdienst is maandag 11 april om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna we hem begelei den naar zijn laatste rustplaats op het parochie kerkhof. Correspondentieadres: Geestweg 71 2371 AG Roelofarendsveen Dankbaar dat hij niet verder hoeft te strijden, maar intens verdrietig om het verlies van onze lieve en behulpzame broer, zwager en oom Antonius Ignatius Johannes Volwater Ton R.A.Veen 28 juli 1946 R.A.Veen 6 april 2005 Broers Zwagers Zussen Schoonzussen Neven Nichten Wij wensen Trudie, Mare, Sjors en Remco veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. De zon scheen, de bloemen bloeiden, de vogels floten, en toen werd het stil. Met grote verslagenheid gaven wij U kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan Brünhilde Muriel van Schaik-Sanders Mimi weduwe van Paul van Schaik Amsterdam, 12 september 1926 Leiden 3 april 2005 Marjoleintje Meta Idel-van Schaik Helmut Idel Carl, Christian Evert-Jan van Schaik Wil van Schaik-Jasperse t Graziëlla en Manasse Laura Jennipher Paul van Schaik Annemiek Hessels Correspondentieadres: Bachlaan 67 3706 BW Zeist Geen bezoek aan huis. Mimi is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid voorafgaande aan de be grafenis zal plaatsvinden op maandag 11 april om 11 .oo uur in de aula van de begraafplaats Rhijnhof, (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Rhijnhof. Indien u bloemen wilt geven, Mimi hield erg van Lelies. Een moeder sterft altijd te vroeg, Al wordt zij nog zo oud. Je hoopt dat God haar sparen zal, Omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan, Zij ziek wordt, moe en oud, Dan bid je dat God haar halen zal, Omdat je van haar houdt. Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving, omringd door haar kinderen is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en big-oma Maria Petronella Antonia Scholtes-Langeveld sinds 21 april 1982 weduwe van Johannes Cornel is Scholtes op de leeftijd van 93 jaar. Hazerswoude: Kees en Ria Jan, Michèl Cercedilla Spanje: Joke en Emilio Roberto, Jaime, Sonia Robina Australië: Conny en Cor Carmen, Diana Son: Maria en Peter Willem-Jan, Noortje Hazerswoude: Jan en Marianne Carinne, Nathalie Leiden: Leo en Karen Laren: Ton en Elleke Marlou, Jolijn Haarlem: Frans en Petra Kimberley, Sebastiaan en de negen achterkleinkinderen 6 april 2005 Huize Klimop te Oegstgeest Correspondentieadres: Ds. D. A. v.d. Boschstraat 22 2391 AT Hazerswoude Mamma is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. Zondag 10 april is er een middagwake om 15.00 uur in de H. Bernarduskerk, Rijndijk 106 te Ha- zerswoude-Rijndijk, waarna gelegenheid tot condo leren. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maan dag 11 april om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Laat mij, o Heer, mijn leven in Uw handen leggen. En leer mij telkens weer: 'Uw Wil geschiede.zeggen. In vrede is ontslapen onze zus en tante Hilletje van der Meij in de leeftijd van 92 jaar. Waddinxveen: Henk van der Meij Sassenheim: Miep van der Meij neven en nichten Oegstgeest, 17 april 2005 Correspondentieadres: Miep van der Meij Dr. de Visserlaan 24 2171 EP Sassenheim Hilda is thuis opgebaard in zorgcentrum Rusten- borch, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 12 april van 9.30 tot 9.45 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 3 te Oegstgeest. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend begeleiden wij Hilda naar haar laatste rustplaats op de be graafplaats naast het Groene Kerkje. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het naastgelegen Willibrords Erf. Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, die een blijk van medeleven getoond hebben tijdens de ziekte en na het heengaan van on ze vader en broer Leo Nachtegelier betuigen wij hiermede onze hartelijke dank. Uit aller naam: Nico Nachtegelier Sassenheim, april 2005 Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Piet van Diepen 87 jr. Eindhoven heeft plaatsgevonden Simon Pieter Hofkes 1939 Oegstgeest 11 april 11.00 uur Groene Kerkje naast Willibrords Erf Reina van der Kolk-Nobel 1940 Schiermonnikoog 9 april 15.00 uur Got Tjark te Schiermonnikoog Ben Langezaal 1936 Oegstgeest 11 april 10.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Bob Hogenbirk 1924 Hilversum 11 april 10.30 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Emma de Jager-Wetsteyn 1924 Huizen in besloten kring Gerard Pieter Peters 84 jr. Haarlem 11 april 12.00 uur Algemene Begraafplaats te Haarlem-Noord Antonius Ignatius Johannes Volwater 1946 Roelofarendsveen 11 april 10.30 uur St. Petrus Banden te Roelofarendsveen Christina Wilhelmina Catharina Splint-Calis 1930 Huizen 11 april 12.30 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Dionysius Soeteman 1937 Hilversum 11 april 14.30 uur Noorderbegraafplaats te Hilversum André Suiker 76 jr. Haarlem 11 april 15.30 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord Ignatia Agatha Maria Kerkhoff 1924 Korten hoef 11 april 12.00 uur Begraafplaats St. Adelberts te Bloemendaal Pier Zoer 1916 Spaarndam 12 april 10.30 uur Ichtuskerk te Ijmuiden jaap Hagemeijer Delft in familiekring plaatsgevonden Pieter de Bondt 1927 Leiderdorp 11 april 15.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Marie Zwetsloot-Menken, weduwe van Simon Nicolaas Zwetsloot 1913 Warmond 11 april 10.30 uur St. Matthias kerk te Warmond Cornelia van Rijn-van der Plas 62 jr. Katwijk 11 april 14.30 uur Begraaplaats Duinrust te Katwijk aan Zee Fredericus Petrus Maria Mulder 1953 Rijnsburg 9 april 14.00 uur H. joannes de Doper te Katwijk a.d. Rijn Willem (acobus Nagtegaal 1935 Leiderdorp 11 april 11.00 uur N.H. Dorpskerk te Leiderdorp Jakob Boor 91 jr. Naarden 11 april 11.00 uur kerkzaal van Naarderheem te Naarden De toienjg Slmkmfl! Shantykoor 'DE KREUNENDE SLUISDEUREN' uit Alphen aan den Rijn I® zoekt op korte termijn EEN ERVAREN KOORDIRIGENT Alpben aaa 4-n Rijn M/V Ons Shantykoor, in 2000 opgericht, bestaat uit 60 leden, incl. instrumentale begeleiding. Wij verzorgen een aantal optredens, nemen deel aan festivals en doen in september 2005 mee aan de Alphense mu sical in het nieuwe Castellum theater. Wij vragen een enthousiaste dirigent die: - de zangkwaliteit van het koor verder ontwikkelt - de balans in de stemmen bewaakt - de wekelijkse repetities en concerten begeleidt - de koorleden inspireert en waar nodig corrigeert door hiervoor de juiste toon te treffen - constructief samenwerkt met de muziek- commissie. Graag uw schriftelijke reactie naar het secretariaat: mevr. A. Emeis, Poelgeestlaan 66, 2396 BG Koudekerk a/d Rijn. Tel. inlichtingen: 071-3413108 (secretariaat) of: 0712-518853. Word nu lid van Unicef Bel 0800 1133 KINDEREN EERST n\ 2 maanden op (es| ge Gratis hoortest |U! Vergoeding wordt voor u L{ in ie Voor informatie en huisbezoek 10 Audio Hoortoestell^ Steenstraat 41Leidetj0 (Bushalte voor onze deugn WEER EEN NIEfij VESTIGING^ van [n SF je! I (voorheen Hooigracht ZOjf Lammenschansplein 6B# (naast Hypotheker). 1 Tel. 5312Ö75 of 06-5461» 'J Open ingsaanbieditip geldig t/m 31 mei 2(ig particulieren 30% jri op grafstenen i» IN NOOD, NEDERLANDSE RODE De hulporganisaties zijn in actie Help nu en geef www.giro800800.nl sho Den Haag Heerlijk genieten in de bruisende hofstad); Supervoordelig naar Den Haag Scheveningen... met KRAS Stervakanties natuurlijk! Want na het succes van afgelopen jaren, zijn wij er ook nu in geslaagd om het super- de-luxe Golden Tulip Bel Air Hotel'*" in Den Haag te contracteren, tegen (de voor KRAS inmiddels bekende) superlage prijzen. Hierdoor bieden we u een grandioos 3-daags verblijf In dit TOPhotel al aan vanaf slechts 89, waarbij uw dagelijks ontbijtbuffet ook nog eens is inbe grepen1 En dankzij haar ligging, naast het Omniversum en vlakbij het centrum van Den Haag én het Scheveningse strand, is dit hotel hét ideale uitgangspunt voor een heerlijk verblijf! Profiteer dus van dit aanbod en reserveer nu! GOLDEN TULIP BEL AIR HOTEL»*" Dit luxe hotel ligt ideaal tussen het centrum van Den Haag en slechts 3 tramhaltes verwijderd van het strand van Scheveningen. Het ligt naast het Omniversum en tegenover het Catshuis, U slaapt dus bij wijze van spreken in de achter tuin van onze Minister-President. Het hotel beschikt o.a.over gezellige bar, uitstekend restaurant, hoteltuin en gratis par keergelegenheid. Uw kamer is voorzien van telefoon, tv, radio, minibar, airco, kluis, badkamer met bad en/of douche, TIPS VOOR UITSTAPJES Den Haag heeft het allemaal! In deze koninklijke stad aan zee, vindt u talloze musea, zoals het Mauritshuis, Museon en In de achtertuin van het Bel Air Hotel ligt het Gemeente museum Den Haag (met o.a. werken van Mondriaan, Monet en Escher).Ook wiokeltiefhebbers koi T aan hun trekken: mode, wonen, boekg; doe eens een echt Haags kopje kot gezéllige cafés! Direct naast het hottr' waar u boeiende films kunt bekijkerj f scherm. In Scheveningen kunt u ge strand, naar het casino en flaneren ac vard! Ook 's avonds is er genoeg tf kroegen, discotheken en theaters. Aankomstdata HZ 14 3 dgn, vrijwel iedere vr. van 29/4 tl 4 dgn, vrijwel Iedere vr. van 29/41| 5 dgn, vrijwel Iedere ma. va Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer v.a.€ 32 (3 dafl 64 (5 dagen), reserveringskosteF boeking). Prijzen zijn per persoon, Exclusief: vervoer, reserveringslj lasting, reis- en annuleringsverzs breide reisbeschrijving re Ook op zondag telefonis S£ëvl/ak#'cfcie!> 1 KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 Prachtige en voordelige 4-/7-daagse autoreis naar I Supervoordelige autoreis naar mooi, en nog onbekend, Duitsland! Dat is het Marburgerland,een prachtige regio in het hart van Duitsland. En KRAS zou KRAS niet zijn als we een spotgoed koop autoarrangement voor u hebben samengesteld. Want, u kunt nu boeken voor een 4- en 7-daagse autoreis naar het 4-sterren Parkhotel in Stadt- allendorf voor de zeer voordelige prijs vanaf slechts 79 p.p, (7 dagen v.a 129)' En...hierbij is het dagelijks ontbijtbuffet ook nog eens inbegre pen! Voor een geringe toeslag van slechts 39 kunt u het dagelijkse diner ook bijboeken! Vanuit het hotel kunt u prachtige wandel- en fietstochten maken door het beboste en heu velachtige omgeving van het Mar- burgerland. En met de auto kunt de historische steden als Kassei, Marburg en Bad Arolsen bezoeken. Op naar het Marburgerlandl PARKHOTEL STAPTALLENDORF"" Het hotel, gelegen op ca500 m van het centrum van Stadtallendorf, beschikt over een specialiteitenrestaurant, bar, terras, sauna en fitnessruimte (tegen betaling), tennis en kegelbanen. De nette kamers zijn voorzien van tele foon, tv, minibar en een badkamer met douche, toilet en föhn.Tevens beschikt het hotel over een gratis parkeerplaats en fietsenstalling. Op ca. 400 m is een openbaar zwembad. We beschikken in dit hotel over standaard- en comfort- kamers en juniorsuites. De comfortka- mers zijn iets ruimer dan de stan daardkamers en beschikken over eén zitgedeelte. De juniorsuite heeft een aparte woon- en slaapkamer TIPS VOOR UITSTAPJES Het geografische hart van Duitsland ligt in het Marburgerland Een sterk glooi end en bebost gebied met een typisch Duits karakter. In deze prachtige omge ving komen fietsers en wandelaars meer dan voldoende aan hun trekken! En een bekende autoroute in de omge ving is de fameuze Sprookjesroute door de fascinerende rivierenstreek van het Marburgerland. En wat dacht u van bijvoorbeeld Kassei met het Schloss Wilhelmshöhe? Brengt u ook eens een bezoek aan het stuwmeer aan de Edersee, Bad Arolsen, met onder meer het barokke slot, Winterberg met de hoge bergtop Kahler Asten en de bis- schóps- en Don mogen de l Bad Wildungen.l niet ontbreken t er is voldoende burgerland! Aankomst vrijwel iedere 1 v.a. €79 (4 dg v.a. 129(7 d Toeslagen per halfpension v. kosten 15 (s comfortkamet va €49,1-pk i menten niet nn Ot/m 1 jaar;gr Prijzen zijn per vermeld Exdu maaltijden, lasting, res.ko ringsverzekerin reisbeschrijvinc 1KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grole Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Bnnkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 Uitvaartonderneming chellingerhout T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar '.schellingerhout.nl Begrafenissen - Crematies t Wilsbeschikking Deposito's Verzekeringen Nazorg

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4