sport topper als testcase Cijfers spreken in voordeel Gadzuric Bas Giling debuteert in ProTo Ajax past zich niet aan voor prestigeduel met AZ Geen zegen voor Pools voetbalelfta Ferguson: gegokt en verloren met Van Nistelrooij Paderborn wil af van Waterink den haag - SC Paderborn 07 heeft ontslag aangevraagd voor Thijs Waterink. De Duitse club heeft dit besloten nadat de voetballer deze week door de voetbalbond DFB werd ge schorst tot 31 juli 2005. Wate rink (36) heeft vorig jaar voor het bekerduel met HSV, dat Pa derborn zeer verrassend met 4- 2 won, 10.000 euro aangeno men van een onbekende man. Zo raakte hij betrokken bij het omvangrijke wedschandaal dat later aan het licht kwam in het Duitse voetbal. Eindhoven pakt record Ajax af eindhoven - FC Eindhoven won gisteravond in de eerste divisie met 7-2 van Veendam Opmerkelijk was dat de club al na 22 minuten op 5-0 stond. Nooit eerder in het betaalde voetbal scoorde een club zo vaak binnen een dergelijke tijd. Het oude record stond op naam van Ajax dat precies tien jaar geleden thuis tegen Willem II24 minuten nodig had om vijf keer te scoren. Teddyberen voor dochter Adelaar den haag - Voor aanvang van de competitiewedstrijd ADO Den Haag - De Graafschap raakte het speelveld van het Zuiderpark-stadion bezaaid met tientallen teddyberen, af komstig uit beide supporters vakken. De cadeaus waren be stemd voor de dochter van de Haagse trainer Frans Adelaar, die eerder deze week bij een verkeersongeluk in Utrecht ge wond raakte en met onder meer een zware hersenschud ding in het ziekenhuis ligt. ADO won de wedstrijd tegen De Graafschap met 2-0. Protest Feyenoord tegen straf UEFA Rotterdam - Feyenoord heeft gisteren beroep ingesteld tegen de straf van de UEFA naar aan leiding van de supportersinci denten in de Europese beker wedstrijd tegen Sporting Lissa bon (1-2) op 24 februari. De tuchtcommissie van de Europe se voetbalbond UEFA bepaalde deze week dat de Rotterdamse club de eerstvolgende thuis wedstrijd in Europees verband zonder publiek moet afwerken en een boete moet betalen van ongeveer 17.000 euro. Olde Riekerink verlaat Emmen emmen - Trainer Jan Olde Rie kerink vertrekt aan het eind van dit seizoen bij eerstedivisieclub Emmen. De coach heeft nog een contract tot en met het voetbalseizoen 2005/2006, maar maakt gebruik van een clausule in die verbintenis. Ol de Riekerink ging in november 2003 naar Emmen. Daarvoor trainde hij onder meer AA Gent in België en was hij tussen 1995 en 2002 jeugd- en assistent trainer bij Ajax. De Goede wint eerste rit Drenthe assen - Suzanne de Goede heeft de eerste etappe van de Ronde van Drenthe gewonnen. De renster van Van Bemmelen-AA Drink liet na 74 kilometer in de straten van Assen Debby Mans veld (tweede) en de Australi sche Oenone Wood (derde) ruim achter zich. De Goede mag daarom ook de leiderstrui aantrekken in de eerste grote vrouwenwedstrijd van dit sei zoen op Nederlandse bodem. Michaëlla Krajicek uit toernooi Dinan dinan - Michaëlla Krajicek is gisteren in de kwartfinales van het Bretonse Open in de Franse plaats Dinan uitgeschakeld. De tennisster verloor met 6-2 6-2 van de Italiaanse Roberta Vinci. Voor Krajicek was het toernooi van belang om zo veel mogelijk ITF-punten te vergaren om rechtstreekse toelating voor Ro land Garros af te dwingen. Het is nog niet duidelijk of de plek in de kwartfinale daarvoor ge noeg is. Onweer teistert Masters Augusta ugusta - De tweede .ronde van The Masters is gisteren in een vroegtijdig stadium gestaakt wegens onweer. De eerste ron de, donderdag vijf uur te laat begonnen, kon wel worden af gespeeld. Een aantal professio nal golfers begon ook aan de tweede omloop, tot nieuwe buien kwamen aanwaaien en de wedstrijdleiding tot afbreken besloot. De tweede ronde wordt vandaag afgespeeld. Bij het af breken stonden drie spelers met 5 slagen onder par aan de leiding: de Engelsen David Ho well en Luke Donals en de Amerikaan Chris DiMarco, de beste speler van de eerste ron de. HDC 191 zaterdag 9 april 2O0 i n door André Hoogeboom amsterdam/alkmaar - Hij heeft geen andere gevoelens bij de wedstrijd dan sportieve. En dan nog. Winnen is niet eens meer de uitgangspositie van Danny Blind de rest van het seizoen. Daarom is het treffen tussen Ajax en AZ morgen niet meer dan een 'testcase'. „Natuurlijk is de winst heel belangrijk, omdat we dan een kansje blijven hou den op de tweede plaats. Maar vooruitgang boeken is net zo be langrijk", aldus de nieuwe Ajax- trainer. Het is een moeilijk te verkopen verhaal in Amsterdam. Co Adri- aanse struikelde daar al eens over. De huidige AZ-trainer durfde bij zijn entree in de Are na te zeggen dat Ajax bij de eer ste vijf moest zien te komen. Die openhartigheid werd hem niet in dank afgenomen. Nu verkondigt Danny Blind min of meer hetzelfde verhaal. Hij kijkt niet naar morgen, niet naar het duel met AZ, maar al naar vol gend seizoen. „Daarom ben ik nu al ingestapt", zei hij giste ren. „Als ik aan het begin van een nieuw seizoen was begon nen, had ik een voorbereiding van zes weken gehad. Nu kan ik al veel eerder met de klus be ginnen. Ik ervaar dat als heel nuttig." Het publiek moet daar maar begrip voor hebben, vindt de opvolger van Ronald Koeman. „Ik heb een realistisch beeld proberen te schetsen. Op dit moment is het halen van de Rosales twee tot vier weken buitenspel Ajax moet het de komende weken doen zonder de Argen tijnse international Mauro Ro sales. De rechterspits liep donderdagavond tegen Wil lem II een middelzware enkel blessure op en is twee tot vier weken is uitgeschakeld. Rafael van der Vaan is weer fit. De geplaagde middenvel der kampte de laatste weken met fysieke klachten, van een lies- tot een polsblessure. To- mas Galasek traint al ander halve week met de groep mee, maar is volgens Ajax-trainer Danny Blind nog niet wed- strijdfit Angelos Charisteas heeft een blessure aan de lin kerenkel, Zijn meespelen is hoogst onzeker. Bij AZ is de knieblessure van centrale verdediger Joris Ma- thijsen minder ernstig dan eerder deze week werd aange- UEFA Cup het enige reële doel." De trainer van Ajax keek niet op van de UEFA-Cupzege van AZ op Villarreal (1-2). „Ik heb het voorspeld en dat is niet zo moeilijk als het lijkt. Tegen dit soort ploegen heb je geen vier verdedigers nodig. Ik zou ook zo gespeeld hebben. Eigenlijk wilde ik dat elke ploeg ook zo tegen Ajax zou spelen." Blind erkent dat de Alkmaarse ploeg een stuk verder is dan de nomen. „Tegen Villarreal kon ik echt niet spelen. Ik kon niet aanzetten en niet voluit voet ballen. Ik was negentig pro cent en dan moet je tegen een tegenstander van dat formaat niet meedoen. Ik hoop dat ik tegen Ajax mee kan doen, maar als ik ook maar iets twij fel, speel ik niet. Dan richt ik me liever op de retum tegen Villarreal." De rest van de Alkmaarse se lectie heeft de UEFA-Cupont moeting goed verteerd. Op spits Robin Nelisse na zijn alle spelers volledig fit. Nelisse kreeg een harde schop op zijn kuit en moest zich laten ver vangen. „Maar normaal ge sproken kan hij meedoen te gen Ajax. Zo'n spierblessure is in twee dagen wel te verhel pen", aldus fysiotherapeut Maarten Goseling van AZ. zijne, maar hij zal desalniette min niet van zijn pad afwijken. „Ik ga me niet aanpassen of tactische kunstgrepen beden ken." AZ genoot gisteren nog na van de geweldige stunt in Spanje. De voorbereiding op het duel met Ajax begint vandaag pas, als de pijntjes van de fysieke in spanningen zijn weggetrokken. In tegenstelling tot Ajax hecht Co Adriaanse wel zwaar aan de tweede plaats. AZ-verdediger Jan Kromkamp is Nicolae Mitea van Ajax de baas tijdens AZ - Ajax in oktober 2004. Foto: GPD/Joop Boek Na het verlies tegen Feyenoord volgde het opzienbarende her stel in Villarreal. Nu lonkt een vroegtijdige beslissing in de competitie met de eventuele eliminatie van Ajax. Winst is voor Adriaanse een droomsce- nario. „Als we winnen, zou dat veel rust geven. Dan kunnen we ontspannen naar de retum te gen Villarreal toeleven en ons daarna eventjes geheel richten op de competitie, za we daarbij op de hielq gezeten door Feyeij Ajax." Eerst nieuw NBA-contract en dan spelen met Oranje door Edward Swier los angeles - Met Nederland heeft hij de laatste tijd eigenlijk niet zoveel. Achter de computer kruipen om te volgen hoe het weer in Den Haag is? Nee. Hoe zeer het kabinet Balkenende II op het koord balanceert? Of hoe het de Nederlandse voet balclubs in Europa vergaat? Dan Gadzuric heeft er geen no tie van. Zijn toekomst, heden én (basketbal)verleden liggen in de VS, zijn vrienden zijn Ameri kanen. Het Engels komt er 'mo re smoothly* uit dan zijn Neder lands. Hij spreekt echter wel graag Hollands met de bezoe ker van overzee. „Dan kan ik nog eens oefenen." Maar, dan het nieuws: mocht Gadzuric half juli een miljoenencontract in de NBA hebben afgesloten, dan komt hij wél even terug naar zijn geboorteland. Om te basketballen. Miste hij afgelopen zomer van wege lichte knieklachten de eerste EK-kwalificatiereeks, vanaf half augustus kan het Ne derlands basketbalteam, tijdens de tweede EK-kwalificatieronde tegen België en Israël, op zijn inzet rekenen. En kan heel Ne derland met eigen ogen zien hoezeer de geboren Hagenaar, in zijn derde jaar als prof, voor uit gegaan is bij de Milwaukee Bucks. „Als ik een lang contract krijg, voor zes, zeven jaar, dan hoef ik me geen zorgen meer te maken. Dan ga ik goed geld verdienen. En kan ik rustig meedoen met het Nederlands team. Ik zou dolgraag willen helpen in het traject richting een EK. De vorige reeks kon ik het risico niet nemen. Als ik in de NBA een half jaar op de bank zou hebben gezeten, was mijn toekomst onzeker ge weest." Nu kan hij in juli aanbiedingen verwachten van tal van NBA- teams. De Bucks hebben daar na de mogelijkheid om, volgens de reglementen van de NBA, het contract met Gadzuric te verlengen tegen het salaris van de hoogstbiedende. In LA gaf de 27-jarige center vo rige week bij de Clippers, aan schouwd door Nederlandse ogen, alvast een proeve van be kwaamheid. De elf rebounds die hij pakte - het is eerder regel dan uitzondering dat Gadzuric er meer dan tien plukt - werden vergezeld door 15 punten. En dat in amper twintig minuten speeltijd. „Elk jaar probeer ik beter te worden, op een paar dingen extra te letten. Te excel leren in bepaalde disciplines van het basketbal, met als doel bekender te worden in de Ame rikaanse basketbalwereld. Het rebounden en de blockshots hebben vooral mijn aandacht. Bovendien moet ik zorgen uit de foutenlast te blijven, anders moet ik naar de bank en gaan m'n cijfers omlaag." De Amerikaanse kranten staan vol cijfertjes. Boxscores noe men ze het. In enkele honder den getallen is het verhaal van de honkbalpartij, ijshockey- match of basketbalwedstrijd te rug te lezen. Wie sloeg de mees te honkslagen, hoeveel saves verrichte de ijshockeykeeper? Of, en dat is voor Dan Gadzuric vooral van belang, hoeveel re bounds heeft hij nu weer ge plukt? Statistieken maken de man. Ze zijn heilig. Voor de lief hebber, de coach, de manager én de speler. Het kostje van de Hagenaar is gekocht. Want de cijfers spreken in zijn voordeel. Gadzuric hoort bij de allerbeste rebounders in de profcompeti tie. Gadzuric maakt weliswaar ge middeld maar een punt of zes, zeven per duel, de afketsers on der de basket zijn wel vaak voor hem. „Scoren is voor mij niet belangrijk. Het gaat er om dat je de rol vervult, waarin de coach je ziet. Wij hebben al jongens die de punten maken. Ik haal een paar puntjes op, maar moet vooral goed rebounden. Mis schien dat ik later in mijn carri ère me meer als scorer kan ont wikkelen." Rebounden is van groot belang in het basketbal. Doorgaans wint de ploeg die de meeste re bounds pakt. Gadzuric heeft zich in het rebounden gespeci aliseerd. In de klassementen staat hij hoog genoteerd. „Re bounden is een kwestie van denken in percentages. Bij een schot van de rechterkant is de kans het grootst dat-ie rechts van de ring afspringt." Sinds vorige week staat Gadzu- compiegne/anp - Wielrenner Bas Giling maakt morgen in Parijs-Roubaix zijn debuut in de ProT- our. De jonge Giling vervangt bij T-Mobile de ge blesseerde Duitser Andreas Klier en brengt daar mee het totaal aantal Nederlanders dat start in de 'Hel van het Noorden' op twaalf. Klier liep woensdag bij een val in Gent-Wevelgem een hersenschudding op. „We hebben alle vér trouwen in Bas. Hij heeft de laatste weken goede dingen laten zien en verdient deze selectie", zei ploegleider Mario Kummer gisteren. Gi in dienst rijden van de Duitse kopm Wesemann. De andere Nederlandse deelnemers a Roubaix zijn: Jan Boven, Steven de Jonf Mutsaars (allen Rabobank), Leon van Vierhouten (Davitamon-Lotto), Servad Bram Tankink (Quick-Step), Matthé Pn fan van Dijk (MrBookmaker), Jans Koq dis) en Koen de Kort (Liberty Seguros) den haag/warschau/gpd/reu- ters - De gisteren begraven paus Johannes Paulus II was een groot sportliefhebber. Maar hij weigerde de hemelse zegen af te smeken over het Poolse voetbalelftal, toen dat in 1982 afreisde naar het WK voetbal in Spanje, zo heeft de toenmalige topvoetbalier Zbigniew Boniek onthuld, Toen de Polen hem vroegen een wit voetje bij de hogere macht te halen, gaf hij als antwoord: 'God heeft geen favorieten in het voetbal'. Boniek onthulde dat hij tijdens een latere ontmoeting met de paus apart werd genomen door UITSLAGEN diens persoonlijk secra eveneens Poolse priestj nislaw Dziwisz. Die vel hem dat de paus, als hl weten dat de Polen zo' zouden eindigen (Polei derde), zeker wel een schietgebedje zou heb| daan. golf Dan Gadzuric aan de bal voor de Milwaukee Bucks. Foto: GPD/Allen Frederickson Augusta. The Masters. Stand bij afbreken 2e ronde wegens onweer: 1 Howell (Eng) -5 (26 holes gespeeld), Donald (Eng) -5 (20), Di Marco -5 (19), 4. Singh (Fiji) -4 (18), 5. Hensby (Aus) -3 (25), Appleby (Aus) -3 (18), 7. Mickelson (VSt) -2 (18). 36 Woods (VSt) +2 (19), 43. Els (ZAf) +3 (18). Funchal. Madeira Open, Europese Tour. Stand bij afbreken 2e ronde door mist: 1. Sul livan (Wal) -10 (36 holes gespeeld), 2. Higgins (ler) -9 (36), Morris (Eng) -9 (25), 4. Bickerton (Eng) -8 (29), 5 Muntz (Ned) -7 (36), Atlevi (Zwe) -7 (36), Scahill (NZe) -7 (36), 8. Derk- sen (Ned) -6 (33). HOCKEY ric - met zijn 2.10 meter en 110 kilo lichtvoetig en explosief - zelfs in een nog roemruchter rijtje. In de efficiencyranking, waarbij via een ingewikkelde formule gekeken wordt naar het aantal schoten, punten, re bounds, blocks, steals, assists en het balverlies staat Gadzuric bij de beste twintig van de NBA. Nog voor sterren als Manu Ginobili, Vince Carter, Jason Kidd, Tracy McGrady en Allen Iverson. Die sterren gaan met hun teams de play-offs echter wel halen, voor de Bucks is het sei zoen over twee weken voorbij. Het team staat laatste in de Central Division van de Eastern Conference. „Het draait niet lekker. We spelen best goed hoor, maar kunnen de close games, de wedstrijden die in de laatste minuten worden beslist, niet afmaken. Dat is het grote probleem." Gadzuric stond in alle duels bij het beginsignaal op het veld. Het zal de NBA-organisaties die op zoek zijn naai- een center niet ontgaan zijn. „Tot het ein de van het seizoen mag door de clubs niet over getallen worden gepraat. Rond 1 juli zullen de officiële onderhandelingen be ginnen, op 15 juli hoop ik meer duidelijkheid te hebben. En als ik m'n zaakjes goed geregeld heb, is er tijd genoeg om voor het Nederlands team te spe len." Mannen. Hoofdklasse. Bloemendaal - Amsterdam 2-2, Den Bosch - Oranje Zwart 4-4, Klein Zwitserland - HGC 1 - 1, Pinoké - Laren 1 - 4, Kampong - SCHC 1 - 1, Breda - Tilburg 1-1 Stand Bloemendaal 17-40 Breda 17-18 Oranje Zwart 17-40 Den Bosch 17-17 SCHC 16-28 Pinoké 17-17 Amsterdam 17-26 Laren 16-16 Tilburg 17-23 HGC 17-15 HCKZ 17-22 Kampong 17-11 PRIJSVRAGEN Lucky Day 3675, 8,april. 7, 8, 9, 11, 13, 24, 27, 30, 35, 41, 43, 57, 58, 60, 62, 68, 70. 72, 74, 80. (Onder voorbehoud van typefouten) TENNIS den haag/gpd - Alex Ferguson heeft gegokt en verloren door Ruud van Nistelrooij te snel na zijn blessure weer op te stellen. Dat zei de manager van Manchester United gis teren in de Engelse krant Manchester Eve ning News. Ferguson had zijn Nederlandse spits, die maandenlang buitenspel stond met een achillespeesblessure, nodig voor de Cham pions League-wedstrijd tegen. AC Milan. „Het was een gok, maar het was te vroeg", aldus Ferguson. „Hij was nog niet toe aan zijn comeback." Ook vorige week heeft hij te veel van zijn aanvalsleider gevraagd, erkende Ferguson. „Het was onjuist om Ruud tegen Blackburn Rovers te laten spelen. Hij had net twee in terlands gespeeld met Nederland, hij vloog naar Roemenië, naar Nederland en naar Manchester. Pas vrij dagochtend was hij hier terug. Na er zo lang uit te zijn geweest, was de wedstrijd tegen Blackburn Rovers er teveel aan." Volgens Ferguson heeft Van Nistelrooij, die sinds zijn rentree nog niet scoorde in de competitie, afgelopen week op de training de weg omhoog weer ingeslagen. Valencia. Mannen. Kwartfinale: Navarro Pastor (Spa) - Gonzalez (Chl/2) 6-7 (5) 6-4 6-4, Andreev (Rus/7) - Nadal (Spa/3) 7-5 6-2. Casablanca. Mannen. Kwartfinale: Zib (Ts|) - Rochus (Bel/8) 6-1 7-6 (7), Monaco (Arg) - Simon (Fra) 4-6 6-2 7-5, Puerta (Arg/6) - Clement (Fra) 3-6 6-1 6-2, Vo- landri (Ita12) - Muller (Lux/7) 7-6 6-1 Amelia Island. Vrouwen. Derde ronde: Venus Williams (VSt/5) - Do- machowska (Pol) 3-6 6-4 6-2, Razzano (Fra) - Sugiyama (Jap/13) 6-4 6-7 7-5, Farina Elia (lta/12) - Schnyder (Zwi/8) 4-6 6-1 6-4, Serena Williams (VSt/2) - Pierce (Fra) 7-6 6-4, Asagoe (Jap/15) - Miskina (Rus/3) 7-6 (5) 7-6 (7), Pe- trova (Rus/7) - Jankovic (SMo/11) 6-3 7-6. Kwartfinale: Davenport (VSt/1) - Venus Williams (VSt/5) 1-6 6-3 6-4, Razzano (Fra) - Zvonareva (Rus) 6-4 6-4. Vink. Toeschouwers: 5503. Eerste divisie. TOP Oss - Heracles Almelo 0-1 (0-0). 82. Quansah 0-1 Scheidsrechter: Koopman Toe schouwers: 1277. Gele kaart: Rook (TOP Oss), Buikema (Heracles Almelo). MW - AGOW 3-0 (1-0). 19. Brncic 1-0, 70. Bryssinck 2-0, 82. Muhamadu 3-0. Scheids rechter: Smit. Toeschouwers: 4822. Gele kaart: Winkens (MW), Winklaar, Velasco (AGOW). Haarlem - Helmond Sport 1-0 (1-0). 4. Dibi 1-0. Scheidsrechter: Van Boekei Toeschouwers: 1650. Rode kaart: 32. Voigt (Helmond Sport). FC Zwolle - Stormvogels/Telstar 3-3 (0-0). 56 Korf 1-0, 66. Meye 1-1, 68. Berger 2-1 (straf schop), 81. Van Es 2-2, 85. Zuurman 3-2, 90 Van Es 3-3 Scheidsrechter: Van der Hilst. Toe schouwers: 4413. FC Eindhoven - BV Veendam 7-2 (6-1). 2 Van de Langenberg 1-0, 9. Van der Kerkhof 2-0, 12 Van der Kerkhof 3-0, 20. Van Gils 4-0, 22 De Boer 5-0, 23. Schoenmakers 5-1, 44. Lacham- bre 6-1, 74 Noyen 7-1, 78. Wiekens 7-2. Scheidsrechter: Zeinstra Toeschouwers: 1382 Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sittard 0-2 (0- 1). 7. Derksen 0-1, 57. Derksen 0-2 (straf schop) Scheidsrechter: Liesveld. Toeschou wers: 4018. Gele kaart: Schuiteman (Cambuur Leeuwarden). WV Venlo - Sparta 1-0 (0-0). 55 Garcia 1-0. Scheidsrechter: Burle (Bel). Toeschouwers: 5300. Gele kaart: Van Haaren, Schenkel, Broers (Sparta). Excelsior - FC Dordrecht 1-0 (0-0). 82. Biekman 1-0. Scheidsrechter: Jol Toeschouwers: 1826 Gele kaart: Heerkens, Nieuwenburg (FC Dor drecht). FC Volendam - Go Ahead Eagles 4-0 (1-0). 32 Bridji 1-0, 49. Zi|m 2-0 (eigen doel), 84 Cala- bro 3-0, 86. Kwakman 4-0 Scheidsrechter: Van Huiten Toeschouwers: 2622 Rode kaart: 45. Gobel (Go Ahead Eagles). 4 12 1 pap VOETBAL Eredivisie. AD0 Den Haag - De Graafschap 2-0 (1-0). 18. Stroeve 1-0, 69. Edson 2-0. Scheidsrechter: Stand: Sparta Heracles VVV Volendam Helmond Sp FC Zwolle Telstar Dordrecht AGOW Cambuur L. Veendam TOP Haarlem Excelsior MW GA Eagles Eindhoven Fortuna S. 29 18 8 29 19 4 29 15 8 30 15 5 29 13 7 30 12 10 29 11 10 29 12 6 29 13 1 30 11 6 29 10 8 30 10 7 30 10 6 29 10 5 30 8 9 29 9 8 30 6 8 3 62 6 61 6 53 10 50 9 46 8 46 8 43 11 42 15 40 13 39 11 38 13 37 14 36 14 35 13 33 12 32 16 26 14 24 78-30 52-28 51-29 44-34 49-37 51-41 47-38 37-42 45-48 35-42 43-50 38-54 40-49 40-43 33-37 34-47 49-69 37-56 Emmen Vierde periode Volendam Heracles MW Sparta Telstar TOP Excelsior Helmond Sp Dordrecht Haarlem VVV AGOW FC Zwolle Fortuna S. Emmen Eindhoven GA Eagles Veendam Cambuur L. wieirenmeA Onati. Ronde van het Baskerf Vijfde etappe, eerste deel. Al ti: 1. Voigt (Dui) 93 ki Blanco (Spa) 1.15, 3. Di 1 34, 4. Aitor Osa (Spa) 13| guero (Spa) 1.38, 6. Cunefèg^ Boogerd 1.38, 23. Mentsjovf 26. Weening 1,47, 58. Eltiri Veneberg, 80. Lotz Vijfde etappe, tweede deel, flnist 1. Contador (Spa) 9 km in 13 lich (VSt) 0.05, 3. Rebellind Di Luca 0.09, 5. Pereiro (S| Rogers (Aus) 0.13, 8. Booge iSef Mentsjov 0.33, 24. Weeninj Eltink 1.08, 41. Veneberg Lotz 1.47, 111 Engels 2.17. Eindstand: 1 Di Luca 18 L'fpUtc bellm 0.03, 3. Contador 0. Osa 0.14, 5. Julich 0.18, 0.24, 7. Boogerd 0.25, lfl 0.40, 23. Weening 1.38,1 10 18, 80. Veneberg 15.301 30.27, 132. Engels 52.22 Stand ProTour individueel: (Ita) 93, 2 Freire (Spa) 78, 4. Hondo (Dui) 70, 5. Boond 6. Di Luca 51, 31. Boogerd il Bon 10. Stand ProTour teams: 1 M 92, 2. Davitamon 87, RaboWf Le Mans. Circuit de la Sarthe l Vierde etappe, Sablé-sur-SC Mans: 1 Chavanel (Fra) 'I 4.26.01, 2. Fothen (Dui) op® leka (Oek), 4. Moeravjev (KJ Haussier (Dui) 1.48, 6. Ullridl Eindstand: 1 Chavanel 15.- then 1.03, 3. Bileka 1.11, 1 46, 5. Martinez (Spa) 2.0 (Lit) 2.14, 10. Ullrich 2.20 "f" -rd- op !ef

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 24