t FAMI LI erichten overzicht overlijdensberichten 2005 r De Gedenkt SpeclaU4 VRUDAG 8 APRIL 2005 in Overleden De Heer is mijn herder. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de liefde die hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader en onze opa Simon Pieter Hofkes Katwijk, 22 februari 1939 Warmond, 6 april 2005 Josephine Hofkes-Oudwater Jenneke Denise, Wesley Simon Vestdijklaan 30 2343 KV Oegstgeest Simon is overgebracht naar de rouwkamer van Mariëngaerde, Mgr. Aengenentlaan 3 te Warmond. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 11 april van 10.15 tot 10.45 uur in Willibrords Erf, Haarlemmerstraatweg 6 te Oegstgeest. Aansluitend zal om 11.00 uur de uitvaartdienst voorafgaand aan de begrafenis plaatsvinden in het Groene Kerkje, gelegen naast Willibrords Erf. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Hij heeft zijn Thuis gevonden Verdrietig zijn wij bij het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Simon Hofkes Wij wensen Josephine, Jenneke, Denise en Wesley veel sterkte toe in deze zware periode. Oegstgeest, 6 april 2005 Janny en Pim Hofkes-de Krijger Nel Oudwater-Hoogstraten Toos en Wim Oudshoorn-Oudwater Janny en Jaap Bruinsma-Oudwater Nichten en neven Na een ernstige ziekte heeft de Heere van ons weggenomen mijn broer, mede-directeur en werkgever Adrianus van Es Ad in de leeftijd van 58 jaar. Wij wensen Elly en de kinderen des Heeren ondersteuning toe. Directie en medewerkers A. van Es Zonen B.V. Warmond, 6 april 2005 "Mijn oog is op U. Psalm 32: 8. Dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Cornelia van Rijn-van der Plas Corrie op de leeftijd van 62 jaar. Dirk van Rijn Dirk en Lidia Mariëlle, Sander Lies en Louis Louis, Danny Thea en Peter Melanie, Linsey, Dylan 6 april 2005 Hoorneslaan 566 2221 GM Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 8 en zaterdag 9 april van 19.00 - 20.00 uur in het rouw- centrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. maan dag 11 april om 13.30 uur in Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou wen. jouw talloze plannetjes zijn je ineens ontnomen. Wij blijven achter met een onwaarschijnlijk groot verdriet. Je was een geweldige liefhebbende man en een vader uit duizenden. Diepbedroefd zijn wij dat na een ziekte die hij niet kon overwinnen, voorzien van de ziekenzalving, is overleden mijn man en maatje en onze onvergete lijke vader Antonius Ignatius Johannes Volwater Ton Trudie Vol water-van Klink Mare Sjors Remco 6 april 2005 Roelofarendsveen 28 juli 1946 Roelofarendsveen Ton is thuis. Bezoek: vrijdag en zaterdag: 14.00-16.00 uur 19.00-20.30 uur 14.00-15.30 uur Avondwake zondagavond 10 april om 19 uur in de parochie van St. Petrus Banden, Noordeinde 187 té Roelofarendsveen. De uitvaartdienst is maandag 11 april om 10.39 uur in bovengenoemde kerk, waarna we hem begelei den naar zijn laatste rustplaats op het parochie kerkhof. Correspondentieadres: Geestweg 71 2371 AG Roelofarendsveen 'Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht flink was jij je hele leven moedig ben jij tot het eind gebleven' Verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons en voor vele anderen mocht betekenen is van ons heengegaan onze zwager Ton Volwater echtgenoot van Trudie van Klink, vader van Mare, Sjors en Remco. Hij zal altijd in onze herinnering blijven, Ton bedankt! Schoonzussen en zwagers familie Van Klink Altijd positief en opgewekt, geïnteresseerd en sociaal, op de hoogte van alle technische snufjes, immer bereidt om mensen te helpen en nog plannen voor de eerste 100 jaar. Helaas veel te vroeg overleden, mijn man, onze vader, schoonvader en opa. Hij laat een onherstelbaar pijnlijke leegte achter Pieter de Bondt Piet Geboren, 23 november 1927 Overleden, 4 april 2005 Annie de Bondt-Kruis Annemieke en Marjan Marjan en Hans Joost en Brecht Martijn Roeland Judith Ife Frans-Peter en Miranda Tim Tollenaersingel 27 Leiderdorp Correspondentieadres: J. F. de Bondt Beatrijs van Vlaanderenplaats 3 2353 DK Leiderdorp Piet is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op zondag 10 april van 16.00 tot 16.45 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 11 april om 15.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in cle ontvangkamer van het crematorium, waar we gezamenlijk nog een borrel op hem drinken. Nooit meer samen het molenboek lezen. Doei lieve Opa Piet Tim Moeder zijn is alles geven, zorgen en leiden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles...en tevreden sterven. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Marie Zwetsloot-Menken weduwe van Simon Nicolaas Zwetsloot Leiden, 13 september 1913 Leiden, 6 april 2005 Lichtenvoorde: Leiden: Beltrum: Leiderdorp: Zoeterwoude: Noordwijk: Warmond: Rijnsburg: Leiden: Johannesburg: (Zd.Afrika) Willem en Lyset Zwetsloot-van Tienen Alida Maria t Leo Zwetsloot Jan en Leni Zwetsloot-van 't Wout Simon en Joke Zwetsloot-Witsenburg Frans en Jacquelien Zwetsloot-Altorf Cees en Thea Zwetsloot-Versteege Ton en Hennie Zwetsloot-van Velzen Lia en Hans Suiker-Zwetsloot Riet Zwetsloot en Bas Souverein Trees en Wil van der Hoeven-Zwetsloot Plony Zwetsloot en Peter Paul Eikhuizen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Machenlaan 22 Warmond Correspondentieadres: Brunelkamp 15 2353 HV Leiderdorp Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize Liduina, Herenweg 50 te Warmond, alwaar geen bezoek. De Avondwake zal worden gehouden op zondag 10 april om 19.00 uur in parochiekerk St. Matthias, Herenweg 78 te Warmond, waarna gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De Eucharistievie ring zal worden gehouden op maandag 11 april om 10.30 uur in bovenvermelde kerk, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatshebben op het paro chiekerkhof achter de kerk. Tevens is er na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in Het Trefpunt, Herenweg 80 te War mond. Met droefheid maakt het bestuur van de LVI Vere niging voor Ondernemingen bekend dat haar erelid H. I. J. Schrandt op vrijdag 1 april 2005 is overleden Hein Schrandt werd op 26 november 1981 be noemd tot bestuurslid van de LVI en in het bijzon der belast met het onderhouden van externe be trekkingen. Bij zijn aftreden in april 1993 werd hij vanwege zijn vele verdiensten voor de LVI be noemd tot erelid. Hein Schrandt heeft veel voor de vereniging en haar leden betekend. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkin deren veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur Pim Sluiter, secretaris Rust zacht Lieve oma Truus Silvio, Mauro, Moreno, Leilani Dag lieve ma en oma Truusie Rust zacht Tiny, Koos, Sandra, Ger, Mendy Kirsten, Mike, Mike, Sem Dag lieve ma en kleine oma Irene, Aad jr., Janny, Sabrina Naam overledene J. B. H. van Creevenbroek-Leedekerken, weduwe van J.Tb.R. van Greevenbroek Joseph Nicolaas Lancel Sr. Willem van der Ster John Wim Verkes Maartje Vink-Vries, weduwe van Johannes Jacobus Vink J. Th. B. M. Tenniglo-Hilgenberg Regina Maria Vissers Frans Bunt Fritz Georg Johannes Bühler Koos van der Linden, weduwnaar van Ida Spreeuw Ulbertje Fijlstra-Wester, weduwe van Johannes Roelof Fijlstra Sandra Boelhouwer Maria Henriëtte Oostermeijer-Brits, weduwe van C. A. Oostermeijer Burgardus Zwanenburg Grietje Zuidijk-van der Spek, weduwe van Hendrikus Zuidijk Alida de Vaal-van den Bergh Johanna Catharina Niesing-Jaspers, weduwe van Hendrik Niesing Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 1922 Haarlem 11 april 13.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1918 Oegstgeest in besloten kring 1950 Hoofddorp 9 april 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Alkmaar 1940 Lisse 8 april 14.00 uur Begraafplaats Duinhof te Lisse 1914 Driehuizen 9 april 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Driehuizen 92 jaar Loosdrecht in besloten kring 1918 Nijmegen 9 april 13.00 uur Crematorium Daelwijck te Utrecht 1914 Laren 11 april 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Laren 1941 Bussum 9 april 13.15 uur Gemeentelijke Begraafplaats te Blaricum 1917 Vlissingen 8 april 17.00 uur Crematorium te Middelburg 1921 Amsterdam 8 april 15.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1966 Vreeland 9 april 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Vreeland 1927 Velserbroek 9 april 13.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 1908 IJmuiden 11 april 14.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis 82 jaar Alphen aan den Rijn 8 april 16.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden 75 jaar Bussum 11 april 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Bussum 92 jaar Leiden 12 april 10.30 uur R.K Begraafplaats te Leiden Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Verdrietig, maar gerust gesteld door zijn vredig heengaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Fredericus Petrus Maria Mulder Fred 2 juli 1953 Waterbospark 100 2231 JZ Rijnsburg t 6 april 2005 Marijke Wendy en René Ferry en Mariëlle Stefan Fred is thuis alwaar geen bezoek. Op vrijdag 8 april van 19.00 uur tot 20.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in Hotel Den Hollander, Sandtlaan 21 te Rijnsburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 9 april om 14.00 uur in de parochiekerk H. Joannes de Doper, Kerkstraat 70 te Katwijk aan de Rijn, waarna wij hem aansluitend naar zijn laatste rust plaats zullen begeleiden op het kerkhof bij de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Den Hollander. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Verdrietig nemen wij af scheid van onze broer, zwager en oom Fred Mulder in de leeftijd van 51 jaar Rijnsburg: Arno en Greet Theo Aad en José Leiden: Renée Oegstgeest: Jos en Dorien Rijnsburg: Rolf en Lizette Neven en nichten Met droefheid geven wij U kennis, dat na een on gelijke strijd is overleden onze mededirecteur Fred Mulder 51 jaar Directie Karrosseriefabriek Theo Mulder BV Mulder Transportkoeling BV Met droefheid geven wij U kennis, dat na een on gelijke strijd is overleden onze directeur Fred Mulder Wij wensen de familie sterkte toe om dit verlies te dragen. Medewerkers Karrosseriefabriek Theo Mulder BV en Mulder Transportkoeling BV Na een moedige ongelijke strijd moeten we nu de finitief afscheid nemen van Fred Mulder De 'tenniswedstrijd' is door zijn ziekte helaas te kort geweest. Wij wensen zijn gezin en familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Namens bestuur en leden van Tennisvereniging De Rijnkanters, Henk Coopmans, voorzitter Corrie de Mooij, secretaris Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft ondergaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn man, onze lieve vader, schoonvader en opa Ben Langezaal Leiden, 30 november 1936 Oegstgeest, 6 april 2005 Kok Langezaal-Ravensbergen Richard Sandra en René Nick, Danny Carlo, Rick Marco en Denise Truus en Henri Theo en Brenda Thomas Narcissenlaan 32 2343 TJ Oegstgeest Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 10 april van 18.30 tot 19.00 uur in Uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huijs, Gitstraat 1 te Leiden. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 11 april om 10.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Maar vroeg of laat verschijntjj.^ dat elk verstand te bovenj waar ik, in vreugde opnieuwN - wie ik voorgoed was kwijt^hg Bedroefd om zijn heengaan, maai)D< hem een verdere lijdensweg bespa^1" geven wij u kennis van het overlijd^ ve man, onze zorgzame papa, schp> mijn broer r£j Willem Jacobus Wim we th< 18februaril935 Pril Leiderdorp na ind Nel Nagtegaal-Kranenb^vi Delft Bea Brugman-Nagtegal.. Piet Brugman p' Mareske Machiel Leiden Els Nagtegaal Jaap Nagtegaal Janice Deul Mississauga, Canada. lecl |an ht, [aal gel; ai Jaap Nagtegaal Leiderdorp, 5 april 2005 Correspondentieadres: Hoofdstraat 66 2351 Al Leiderdorp Wim is thuis. Er is gelegenheid on hem te nemen en te condoleren op van 18.00 tot 19.00 uur in de l\^ Hoofdstraat 19 te Leiderdorp. jje De dienst van Woord en Gebed zalp j; den op maandag 11 april om 11 -01o noemde kerk, waarna aansluitend c£ja plaatsvinden in het familiegraf op d^m graafplaats aan de Hoogmadesewegjjn Na de bijzetting is er eveneens &zj condoleren in de aula van de begraaf Bedroefd zijn wij door het plotseling onze zwager en oom: Wim Nagtega Onze gedachten zijn bij Nel,kindei deren. Heino: Henk en Corry Kran" Leiden: Gijs en Gon Bergmafoi nichten en neven De korpsleden van de gemeentel van Leiderdorp en seniorleden vanjde vereniging 'Steeds Paraat' hebben hil' ontvangen van het plotselinge ove brandweercollega Willem Nagtega Willem was van 1958 tot 1990 k vrijwillige brandweer en heeft zichj| actief ingezet bij de bestrijding van" nen onze gemeente. ge Als seniorïid bleef hij enthousiast weerwerk en was regelmatig aanw^j avonden, verenigingsaktiviteiten en)u biljardclub. tei .e i Het brandweerkorps van Leiderdorpip, lem een markant en zeer gewaardeejta Wij wensen Nel, kinderen en klei^ veel sterkte en kracht om dit verlies De korpsleden en seniorleden met a^j de brandweer Leiderdorp. (n Commandarf1 A.Vons. a Dankbetuig lb Dl Het heeft ons goed gedaan zoveel je langstelling en medeleven te hebbeth het overlijden van ;n Adriana Elisabeth Tol* e Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank.Ss Isi Mede namens vcc P. Tol fe; K Leiden, februari 2005 te WEER EEN NI Elf VESTIGING*" [voorheen Hooigracht 2 Lammenschansplein 66,e (naast Hypothcker). j-j Tel. 5312875 of 06-540" ;r Openingsaanbiediifc geldig t/m 31 mei 2Cg particulieren 30% op grafstenen

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4