Hoop op gouden glans in zilveren editie Bondscoach Felius: 'Schultz is topfit' SPORT Een Oranje-ridder onder vuur Marathon van Rotterdam trekt toppers aan voor recordpoging en beleeft rarte dag' jAarhus Lindgren blijft langer bij Ajax KRASl Mourinho krijgt twee duels 3 spreekt met =jos en Jansen e KNVB heeft met Wim b Ronald Spelbos een pver de functie van h coördinator bij de *pond gevoerd. De ex- Jflzijn door Johan Cruijff ragen voor de functie. reling is dat er binnen- Mfalggesprekken plaats- De technisch coördina- Pnt onder Foppe de Haan !2.tp fietst met 1 oken hand !0.Öam - Peter Schep heeft baanwielrennen in Los 0-Omet een gebroken q Jreden. Dit is bij terug- Nederland komen vast 7 q Schep botste tijdens iing-up voor de ploe- 7.0ervolging tegen een Ja- Drinter onderin de 7.Qj viel en blesseerde de j. mdanks de handbreuk iep haalde het Neder- 5 Qivartet de finale, waarin irittannië de wereldtitel Jni start niet aanderen - Olympisch kampi- /innaar van de laatste |eker Paolo Bettini doet liet mee aan de Ronde nderen. De Italiaanse Irenner is onvoldoende Me ploegleiding van jtep weten. Bettini wordt erfeid op de Waalse klas- *0lDoor het passeren van wordt Tom Boonen de Dpman van de formatie. vrijdag i april 2005 a Sjarapova ale Miami £iMaria Sjarapova heeft Me de finale bereikt van jni International. De als ;1. igeplaatste Russische vvjer versloeg in twee sets oudige oud-winnares 'illiams: 6-4 6-3. De lanse was als achtste in- ld en won in de kwartfi- haar zus Serena. ilië boekt 1 lizame remise ze a(jANEiRO - Wereldkampi- plzilië en Argentinië ko- - eeds dichterbij het WK Min Duitsland in 2006. syntijnen boekten in het tnerikaanse kwalificatie- jii een benauwde thuis- Colombia van 1-0. Bra- teikte in en tegen Uru- lafn moeizaam, maai' be ft 1-1 gelijkspel. v^ger tijdelijk büh Tenerife n - Avital Selinger keert terug als coach bij de e club Tenerife. Tenerife iet teleurstellende ver- n de Final Four van de ions League (derde) trainer. De voorzitter lerife benaderde daarop om de club bij de play- de brand te helpen. Se- leleefde vorig jaar een >eizoen met Tenerife Champions League, het ampioenschap, de e beker en de Supercup i/anp - Hij kwam naar voor een medaille. Maar iropees kampioenschap inis was voor Trinko jnper een halfuur bezig 'kon zijn batje opbergen, hemmer verloor tot ie- irrassing in de eerste ron de Kroaat Tomislav Zub- nummer 323 van de we- een zwarte dag", som- JjKeen na afloop. „Om op 1 tnanier te spelen, dat is !note teleurstelling." De 32- jinternational nam in het iet Zubcic nog een 2-0- irong, maar verloor onge- de derde doorgang. Van moment ging het bergaf- i de derde game kreeg de ..Volle Zubcic, die vorig jaar !Ji WK-junioren de achtste 'i haalde, steeds meer jop het spelletje van Keen. Mnje-speler werkte de bal- s liet scherp genoeg weg, 'rloor de Kroaat vaak het jief kon nemen. Punt voor eeg hij meer zelfvertrou- lubcic won drie games op 'orens Keen het duel in icht kon brengen: 3-3. beslissende game kwam die zonder coach speelt ;eleid werd door de fysio- teut van de ploeg - op een "phterstand. De Arnhem- pvam terug tot 7-7, waarna Jdstrijd gelijk opging naar 3ptknoping. In de slotfase Zubcic iets meer geluk, floor Keen al in de eerste evverd geëlimineerd. 7*dgn per week WWW.kraS.lll H @ï£5H="" 073-5999999 amsterdam/anp - Ajax heeft de Zweedse middenvelder Rasmus Lindgren langer aan zich ge bonden. De 20-jarige Scandina- viër tekende bij tot en met 1 juli 2007. Lindgren trad in januari 2003 bij Ajax in dienst en debuteerde in februari 2003 in het beloften- team tegen PSV. Dit jaar speel de hij in de uitwedstrijd tegen NAC (winst met 2-1) voor de eerste keer in de hoofdmacht van de landskampioen. Totaal stond hij vier keer in het A-elf tal. Ajax heeft ook doelman Hans Vonk, Etienne Esajas, Robin Muller van Moppes, Henrik en Niklas Moisander een contact verlenging voor een jaar voor- gelegd. Yannis Anastasiou moet ver trekken in Amsterdam. Dit geldt ook voor Filipe Kasmirski, Ruud Kras, Sebastian Rusculle- da, Gaston Sangoy en Robert Zwinkels (Jong Ajax). De Argen tijnen Rusculleda en Sangoy waren voor een jaar gehuurd van Boca Juniors. Kasmirski kwam van het Braziliaanse Fi- gueirense. Ook de contracten van de ver huurde Cedric van der Gun (ADO Den Haag) en Pius Ikedia (RBC, volgend seizoen AZ) zul len niet worden verlengd. door Wilko Voordouw Rotterdam - De marathon, die volgende week zondag in Rotter dam wordt gelopen heeft een zilveren randje. Als het aan race organisator Mario Kadiks ligt, wordt de 25ste editie voorzien van een gouden glans. Hij zet, op tien dagen van de wedstrijd, in op minimaal een parkoersre cord (2.06.14) en kijkt met een scheef oog naar het wereldre cord (2.04.55). Maar liefst drie atleten die op de startlijst staan hebben een persoonlijke toptijd van onder de 2.07 uur. Strijd is dus verze kerd. En Rotterdam wil graag het rapport afsnoepen van Ber lijn. Er is echter een grote onbe kende: het weer. Wie denkt dat de organisatie van een marathon niet veel meer is dan het trekken van een blauwe lijn tussen start en fi nish, de aanwezigheid van bur gemeester Opstelten voor het startschot lost en dan: 'rennen maar', vergist zich deerlijk. Een jaar lang werkt de organisatie van de marathon naar het eve nement toe. Lopers moeten ge contracteerd, hazen opgesnord, sponsors gevonden, en de mas sa recreatielopers die achter de toppers van start gaan moeten in de watten worden gelegd. Met een heuse marathonweek, waar clinics worden gehouden en de stad in een feestgewaad wordt gehesen. De organisatie van de mara thon van Rotterdam werkt dit jaar met een globaal budget van ongeveer twee miljoen euro. Daarvan is grofweg tussen UITSLAGEN BADMINTON Bangkok. Thailand Open. Mannen, derde ronde: Hashim (Mal/9) - Palya- ma (Ned/4) 15-9 15-12. Vrouwen, eerste ronde: Yao Jie (Ned/2) - Mee- mek (Tha) 11-4 11-2. Tweede ronde: Yao Jie - Yip Pui Yin (HKo) 12-13 11-6 11-6. BASKETBAL Rijswijk. NBA. Dallas Mavericks - Boston Celtics 112-100, Golden State Warriors - Milwaukee Bucks 113- 109, Orlando Magic - Toronto Raptors 108- 96, Phoenix Suns - Philadelphia 76ers 116- 87, Houston Rockets - Portland Trail Blazers 108-84, Denver Nuggets - Utah Jazz 109-98, Washington Wizards - Atlanta Hawks 102-99, Chicago Bulls - Charlotte Bobcats 102-99, De troit Pistons - Sacramento Kings 99-82, New Jersey Nets - L A. Clippers 95-78, San Antonio Spurs - Seattle Supersonics 89-76. GOLF Estoril. Estoril Open Portugal, Europese Tour Stand na le ronde: 1, Brier (Oos) 65 (-6), 2 Cheetham (Eng), Moore (ZAf), Scahill (NZe), Vibe-Hastrup (Den) 67, 6. Broadhurst (Eng), Dodd (Wal), Lane (Eng), Lomas (Eng) 68, 29. Muntz (Ned) 71, 147. Derksen (Ned) 81 (+10) PftfJSVRACEN Lucky Day 3668, 31.03.2005 7 20.23.25 31.33.35.36.38.42. 46.47.56.57.60.61.65.71.73.77 Onder voorbehoud van typefouten TAFELTENNIS Aarhus. EK. Mannen, eerste ronde: Heister (Ned) - Closset (Bel) 4-0 (11-7 11-7 11-9 11-4), Zubcic (Kro) -Keen (Ned) 4-3 (7-11 5-11 11-9 11-7 12-10 6-11 13-11), Chen Weixing(Oos) - De Boer 4- 0 (11-4 11-3 11-7 11-8), Steger (Dui) - Slie pen (Ned) 4-0 (11-6 11-5 11-811-6). Dubbelspel, eerste ronde: Heister/Wi|ers (Ned) - Bratanov/Vostes (Bel) 3-0(11-3 11-5 11-7), Keen/Tokic (Ned/Slv) - Sórensen/Larsen (Den) 3-0 (11-5 11-4 11-6), Boll/Süss (Dui) - De Boer/Closset (Ned/Bel) 3-0 (11-6 11-3 11-3). Tweede ronde: Keen/Tokic (Ned/Slv) - Eloi/Chi- la (Fra) 3-2 (11-7 8-11 14-12 8-11 11-8), Samsonov/Kreanga (WRu/Gri) - Wijers/Heister (Ned) 3-2 (11-5 8-11 11-4 9-11 11-9). Derde ronde: Keen/Tokic - Blaszczyk/Wang (Pol) 3-0 »i (11-811-911-9). Vrouwen, eerste ronde: Olsson (Zwe) - Van UI sen (Ned) 4-3 (11-13 11-7 7-11 11-4 12-14 11-5 11-6), Kostromina (WRu) - Creemers (Ned) 4-0 (11-3 11-8 11-5 11-5). Tweede ronde: Li Jiao (Ned) - Walker (Eng) 4-0(12-10 11-6 11-3 11-3). Dubbelspel, tweede ronde: WosikJHain-Hoft- mann (Dui) - Creemers/Van Ulsen (Ned) 3-0 (11-5 11-7 11-7). Gemengd dubbelspel, tweede ronde: Heister /Jiao (Ned) - Carneros/Ramirez (Spa) 3-1 (10 - 12 11-4 12-10 11-8), Milosevic/Feher (SMo) - Wijers/Van Ulsen (Ned) 3-1 (14-12 11-7 6-11 11-6). TENNIS Miami. Vrouwen. Kwartfinale: Mauresmo (Fra/1) - Ivanovic (SMo) 6-1 6-4, Clijsters (Bel) - Dementieva (Rus/4) 6-2 6-1. Halve finale: Sjarapova (Rus/2) - Venus Wil liams (VSt/8) 6-4 6-3. Miami. Mannen Kwartfinale: Ferrer (Spa) - Hrbaty (Slw) 6-2 6- 3, Nadal (Spa) - Thomas Johansson (Zwê) 6-2 6-4. WIELRENNEN De Panne. Driedaagse van De Panne. Derde etappe, eerste deel, De Panne-De Pan ne: 1. Steels (Bel) 116 km in 2.31.10. 2. Al- basini (Zwi), 3. Cadamuro (Ita), 4. Van Dijk (Ned), 5. Eisel (Oos). 6. Ballan (Ita). Derde etappe, tweede deel, tijdrit De Panne: 1. Ekimov (Rus) 13,7 km in 16.48, 2. Roe- sems (Bel) op 0.01, 3. Mattan (Bel) 0.07, 4 Backstedt (Zwe), 5. Devolder (Bel) 0.09, 6. Hoste (Bel) 0.11, Nederlanders: 16. Knaven 0.42, 23. Scheuneman 0.53, 33. Van Bon 1 09,37. Mutsaars 1.12 Eindklassement: 1 Devolder 13.15.16, 2 Ballan 0.16, 3. Mattan 0.24, 4 Sanchez (Spa) 0 44, 5. Petito (Ita) 0.45, 6. Knaven 1.01, 12. Ekimov (Rus) 4.58, 23. Scheune man 5.51,24. Van Bon 6.01 (advertentie) 700.000 en 800.000 euro be schikbaar voor het atletenveld. „Afzettingen zijn duur," grijnst Kadiks, die gisteren het com plete toplopersveld bekend maakte. Overigens kan het be drag dat wordt uitbetaald aan de atleten nog oplopen tot een miljoen euro. Want voor de at leet die in Rotterdam het we reldrecord van Paul Tergat uit de boeken loopt ligt een bedrag van 250.000 euro in de kluis. Met drie atieten die een per soonlijk record hebben staan van minder dan 2.07 uur, kent Rotterdam dit jaar een sterker veld dan ooit. De Kenyaan Felix Limo, die vorig jaar in de Maas stad onder erbarmelijke om standigheden een onwaar schijnlijk snelle 2.06.14 klokte, gaat zelf uit van ,,een lage 2.05, misschien nog beter," zo zei hij onlangs in Alphen aan den Rijn. De 24-jarige aüeet - tevens hoofdrolspeler in de reclame-* film van hoofdsponsor Fortis - steekt in bloedvorm, zoals hij onlangs bewees bij de 20 van Alphen. De wedstrijd over 20 kilometer rondde hij af in 58.34 minuten. Tweede kanshebber op de winst in Rotterdam is zijn landgenoot Titus Munji. Die deed in Berlijn, in 2003, de ma rathon in 2.06.15. Zijn tijd viel overigens in het niet bij het we reldrecord van 2.054.55, op de zelfde dag gelopen door Paul Tergat. De derde sterke man in Rotterdam heet William Kipla- gat. Zijn persoonlijk record van 2.06.50 staat al wat langer. Hij liep zijn beste tijd in Amster dam, in 1999. Achter dit trio zijn nog een zes lopers die een beste tijd hebben Rotterdam 2004. Felix Limo kijkt voor de finish gelukzalig naar het scorebord en ziet dat hij een toptijd heeft gelopen. Ditmaal wil hij nog sneller. Archieffoto: ANP van minder dan 2.09 uur. Om de toppers op te zwepen naar een toptijd, heeft Kadiks ook een fors aantal hazen inge huurd. Kosten per haas: gemid deld 2000 tot 2500 euro. Bij het samenstellen van de ha- zenteams is rekening gehouden met de tijd die de toppers op de halve marathon, na 21,1 kilo meter, willen halen. De eerste groep vertrekt van de Coolsingel op een tijd van 1.03 uur, de tweede op 1.04.30 uur en de derde op 1.06 uur. Bij de tweede groep vlak achter de toppers verwacht Kadiks de aanwezigheid van de Nederlan der Luc Krotwaar, die mikt op het Nederlands kampioenschap Zeventigers gaan voor wereldrecord Twee 70-plussers gaan op 10 april de strijd aan om het we reldrecord marathon voor mensen ouder dan 70 jaar. De 74-jarige Ed Whitlock be zit het record op de 42 kilo meter en 195 meter met een tijd van 2.54.48. Hij liep die tijd vorig jaar in Toronto. Zijn belangrijkste tegenstander op de marathon in Rotter dam is Joop Rüter, Rotter dammer van geboorte en in tussen 72 jaar oud. Rüter leg de de marathon in zijn ge boortestad vorig jaar af in 3 uur, 2 minuten en 49 secon den. Volgens Rüter moet het mogelijk zijn om de tijd van de Canadees te verbeteren. Whitlock is door de organisa tie van de marathon van Rot terdam uitgenodigd. Hij wil dolgraag in Rotterdam aan de start verschijnen. Hoe de uitslag van deze bijzondere wedstrijd in de wedstrijd ook moge uitpakken: de geboren Crooswijker Rüter is inmid dels uitgenodigd om de handschoen nogmaals tegen Whitlock op te pakken tij dens de marathon van To ronto. voor de marathon, terwijl bij groep drie naar verwachting Greg van Hest en Kamiel Maase hun opwachting maken in Rot terdam. 'Boem Boem Brenda' opgenomen in Fedcup-team Arubaanse werper Ponson weer in opspraak in VS door René Banierink enschede/baltimore - Over schaduwd door donkere do- pingwolken beginnen de Ame rikaanse profhonkballers aan een nieuw seizoen. Maar voor dat zondag de eerste bal ge gooid wordt, heeft de Arubaan se werper Sidney Ponson al ge noeg klappen opgelopen. Ge vangenisstraf, rijden onder in vloed, een vechtpartij: de ko ninklijk onderscheiden Ponson is een Oranje-ridder onder vuur. Het is in het Amerikaanse honkbal een eer wanneer je wordt aangewezen als starten de werper voor de eerste wed strijd van het seizoen. Bij de Baltimore Orioles waren ze er afgelopen winter van overtuigd dat die plek geheid, net als in 2004, weggelegd zou zijn voor hun ster van de werpersstaf: Sidney Ponson. De Arubaan was op 28-jarige leeftijd als honkballer tot volle wasdom gekomen en bleek de tweede helft van het vorige seizoen bij na onverslaanbaar. Maar afge lopen week maakte coach Lee Mazzilli bekend dat Ponson van plek één naar plek vier in de rangorde is gezakt. Officieel omdat de pitcher niet genoeg wedstrijden had gegooid in de voorbereiding. Maar iedereen kon op zijn klompen aanvoelen dat het was omdat de Arubaan de afgelopen maanden van het ene incident in het andere rol de. Het begon op tweede kerstdag van vorig jaar toen hij wat al te wild met zijn jet-ski voor de kust van Aruba tekeer ging. Mensen op het strand spraken hem erop aan, waarop de uit de kluiten gewassen Ponson (1.85 meter, 120 kilo schoon aan de haak) een paar klappen uitdeel de. Het slachtoffer bleek een lo kale rechter. Ponson werd op gepakt en zat elf dagen in de cel. Die zaak werd uiteindelijk geschikt, maar Ponson was ver bitterd en voelde zich op het ei land opgejaagd wild omdat bij na iedereen de blanke pitcher kent. ,,Het is beter dat ik in de winter maar in de Verenigde Staten blijf aldus Ponson, die pas de derde speler van Aruba is die het tot de Major League heeft geschopt. Hij kreeg daar voor zelfs een Nederlandse ko ninklijke onderscheiding. Die heeft hij ondertussen meer dan te grabbel gegooid. Een maal terug in de Verenigde Sta ten werd hij eind januari in Flo rida aangehouden omdat hij de snelheidsregels had overtreden. Daarbij constateerde de agent dat Ponson wel erg naar alco hol rook, maar Ponson weiger de een alcoholtest en werd weer opgepakt. De werper hield het voorval lange tijd stil voor de club maar het kwam vorige week toch uit toen Ponson weer onder vuur kwam te liggen. Hij werd in een restaurant lastig gevallen door een man die vol gens de werper onder invloed was van drugs. De man had hem beledigd en vervolgens ook fysiek bedreigd, waarop Ponson hem met een klap had uitgeschakeld. Zowel slachtof fer als Ponson weigerden aan gifte te doen waardoor het met een sisser en een gekneusde hand voor de werper afliep. Of het allemaal nog niet genoeg is, bleek tussendoor ook nog eens zijn werkvergunning niet in orde. Ponson had alleen de beschikking over een toeristen visum, waardoor hij pas later aan de seizoenvoorbereiding kon beginnen. Dat alles bij elkaar maakt dat de Orioles behoorlijk in hun maag zitten met het gedrag van hun vermeende sterwerper. „Deze club staat voor traditie, voor een lange en mooie historie en hiermee lopen we een blauw oog op", zei Lee Mazzilli. Ponson vindt ondertussen dat hij ook in de Verenigde Staten opgejaagd wild is. „Jullie ma ken van alles wat er buiten het veld gebeurd een probleem, terwijl het jullie niks interes seert hoe we spelen of wie er geblesseerd is", beet hij ver slaggevers toe. „Wat ik buiten het veld doe zijn mijn zaken. Ik heb met een biertje op gereden, goed. Maar ik was niet dronken, er is nie mand gewond geraakt en de politie doet wat ze moet doen. Wat gaat jullie of al die miljoe nen honkbalfans dgt verder aan?", aldus Ponson die niet meer met journalisten wil pra ten behalve op de dagen dat hij als werper in actie komt. In competiteverband zal dat pas weer zijn op 8 april, als de Orioles het in New York opne men tegen de Yankees. Tenzij hij nog verder zakt, op de werperslijst of in het dagelijks leven. door Martijn van Beeten Amersfoort - De rentree van de 34-jarige Brenda Schultz-Mc- Carthy in het proftennis lijkt nu echt aanstaande. De voormalig nummer negen van de wereld ranglijst die vijf jaar terug uit het vrouwencircuit stapte, is door bondscoach Hans Felius geselecteerd voor het Fedcup- team. De selectie, met naast Schultz ook Michaëlla Krajicek, de Cu- lemborgse Elise Tamaëla en de butante Michelle Gerards, komt van 20 tot en met 24 april in het Turkse Antalya uit in groep 1 van de Europees/Afrikaanse zo ne. Doel is promotie naar de wereldgroep. Schultz gaf vorig jaar septem ber tijdens de US Ópen aan dat ze een terugkeer in het circuit overwoog. Ze had een gesprek met Felius, behalve bonds coach ook technisch directeur van de tennisbond (KNLTB). Wat toen een onrealistisch ver haal leek, lijkt nu werkelijkheid te worden. De 'verloren dochter' stopte vijf jaar terug door chronische rug klachten (hernia) met topten- nis. Wel bleef ze actief op de tennisbaan. Vooral in demon stratiewedstrijden. Onlangs wist ze in twee sets nog zeven games af te snoepen van Venus Williams. „Dat kan in Neder land niemand zeggen," aldus Felius. Manon Bollegraf, voormalig dubbelpartner van Schultz en in Antalya assistent van Felius, staat te kijken van de rentree van Schultz. „Dat ze het nog kan, is niet zo vreemd. Het ver baast me wel dat ze het nog wil." In februari kwam Schultz, die competitie gaat spelen bij 't Melkhuisje, naar Nederland voor een trainingsweek. Ze klopte talenten als Renée Rein- hardt, Bibianne Schoofs en Ta maëla. Genoeg reden voor Feli us om haar ook bij het team te halen. „Brenda is fit, topfit. Fit ter zelfs dan toen ze nog profes sional was. Komt vooral door de oefeningen die ze heeft moeten doen om haar rug ster ker te maken." Felius zag haar uiteraard aan het werk, tijdens die trainings week in Almere. „Het niveau van de huidige toptien van de wereldranglijst haalt Brenda niet meer. Maar ze is zeker goed genoeg voor dit team. Als je heel kritisch kijkt, kun je dit inderdaad een zwaktebod noe men. Hadden we vier tennis sters in de top honderd gehad, dan waren de kansen van Bren da een stuk kleiner geweest. Maar we hebben helaas nie mand in de top honderd." Vooral de ervaring van Schultz ziet Felius als toegevoegde waarde. „Toen ik vorig jaar sep tember met Brenda sprak, was haar belang voor het Neder landse tennis, het helpen van onze talenten, het belangrijkste. Zelf meedoen aan de Fedcup, dat is louter iets voor de korte termijn. Tijdens die trainings week had Brenda al een grote invloed op het team. Dat is de grootste winst." Een dubbel van de 16-jarige Krajicek en de 34-jarige Schultz, het zou boeiend zijn. „Dat kun je wel zeggen," stelt Felius. De captain verwacht in Turkije een ouderwetse Brenda Schultz te zien. Recht op het doel af dus, met harde services. Niet voor niets tekende 'Boem Boem Brenda' van 1990 tot en met 1997 voor de hardste op slag in het vrouwencircuit. „Aan haar spel en haar inten ties is niets veranderd," weet Felius. „Alleen denkt ze nu iets meer na over tennis. Dat is een verrij- king." Brenda Schultz, opgegroeid in Heemstede, woont al jaren in de Verenigde Staten en komt binnenkort weer naar Neder land. Van 11 tot en met 16 april traint ze met de Oranje-equipe in Almere. Schultz in actie in haar 'vorige' tennisleven. Archieffoto: Reuters Vertrekdatum: 7 april Beleef het meel In zonnig Spanje.. Heeft u ook zo genoten van de voorgaande Uefa-Cup wedstrijden van AZ? Dan kunt u er nu live bij zijn als AZ zijn eerste wedstrijd gaat spelen in de kwartfinale van het Uefa- Cup toernooi. Deze 1-daagse vliegreis Is een unieke kans! KRAS SterVakanties heeft in overleg met AZ een eigen chartervlucht van Transavia.com ingezet naar Villarreal in Spanje. Het vertrek vanaf Schiphol staat gepland om 07.00 uur zodat u al om 09 30 uur in Valencia aankomt. Het vervoer van en naar Villarreal-cen- trum en 's avonds naar het stadion en weer terug naar de luchthaven is inbegrepen in de reissom, De terug vlucht staat gepland om 0.00 uur en verwachte aankomst op Schiphol om 02 30 uur op 8 april. Inclusief: vliegreis, alle transfers, Ned. sprekende reisleiding. Exclusief: maaltijden, luchthavenbel. 35 p.p.), entree- kaart wedstrijd t.w v€ 35, div verzekeringen. Noot: boek snel i.v.m. minimale deelname van 100 personen! Uit.ann.term.bijonvold.deeln. 5 dgn voor vertrek.Vraag uitgebreide reisbeschrijving relsnummerGZ 1554 nyon/gpd - Chelsea-trainer Jose Mourinho is door de Europese voetbalbond UEFA voor twee wedstrijden geschorst. Hij moet daarnaast 15.000 euro boete betalen. Chelsea moet 62.000 euro aan boete betalen. De club en de trainer worden gestraft voor het 'moedwillig creëren van een negatieve en vergiftigde sfeer' na de wedstrijd Barcelona-Chelsea (2-1) op 23 februari van dit jaar.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19