IZ95/J TURKIJE erichten FAMILIE IJ alowpark WEERTERBERi rssggsss"* Advertentieservice hdc overzicht overlijdensberichten art 2005 Schadeclaim!? NO KRAS KRAS DONDERDAG 31 MAART 2OO5 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via tax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft. Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Wat was dat toch wat mij iedere dag wakker stoorde? Hoefgetrappel en geblaf, dat was wat ik hoorde Nu ik dan eindelijk op deze wereld ben ga ik met wat kreten slaken, leuk mijn papa en mama wakker maken! Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Nick Quinten Windt Wij noemen hem Nick. Hij is geboren op 20 maart om 17,24 uur en weegt 4360 gram en is 51 cm lang. Ger Windt en Jolanda Bogaert Soendastraat 3 2022 XT Haarlem Tel. 023-545 83 37 Beschuitjes smeren moet ik nog leren, dus wil je voor een bezoekje eventjes telefoneren? Overleden Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de warmte die hij ons heeft geschonken, geven wij u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving rustig is overleden mijn zwager, onze oom en oudoom Dirk Brouwer Vlissingen, Oegstgeest, 22 augustus 1921 29 maart 2005 J. Wijsman C. A. M. Verra-Wijsman J. P. Verra Bas Claudia Huisgenoten van IZO Correspondentieadres C. A. M. Verra-Wijsman Courteniusstraat 12 3223 HD Hellevoetsluis De overledene is overgebracht naar Uitvaartcen trum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 2 april om 9.00 uur in Het Kruispunt, Endegeester- straatweg 5 te Oegstgeest. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Toch nog onverwacht bereikte ons het overlijdens bericht van onze oud-medewerker en oud-collega Wim van der Meij Gedurende ruim 17 jaar heeft hij zich vol overgave ingezet voor de vestiging in Zoeterwoude van Blom's Automobielbedrijf B V. Zijn sterke, enthousiaste en inspirerende persoon lijkheid maakte hem binnen en buiten onze onder neming tot een zeer geliefd persoon. Met grote waardering en gevoelens van vriend schap zullen wij ons hem herinneren. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw Corry, zoon, schoondochter en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Blom's Automobielbedrijf B.V. Katwijk, 27 maart 2005 Nooit zal de Maandagavond meer hetzelfde zijn. wij zullen je missen. t Ie handen hebben voor ons gewerkt. Ie hart heeft voor ons geklopt. Ie ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Groot is ons verdriet na het overlijden van mijn lie ve man, onze zorgzame vader en opa Denijs Hulsbos Nijs Lid in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 71 jaar. Riet Hulsbos-Versteegen Phia en Cok Bas en Mariska Tom en Simone Alie en Hein Anouk en Stefan Koen Jan en Gerda Tjerk Sjoerd Karin en Pierre Mike Jesse Sem 29 maart 2005 Pinksterbloemlaan 120 2381 JS Zoeterwoude-Dorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 1 april van 19.00 tot 20.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 17 te Zoeterwoude-Dorp. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op zaterdag 2 april om 10.30 uur in bo vengenoemde kerk, waarna omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Ons Huis', Kosterspad 3 te Zoeterwoude-Dorp. Overeenkomstig zijn wens liever geen bloemen maar een gift aan de kerk. Het liefste, dat ik heb gekend de spil van mi/n bestaan, vraag me niet dat te vergeten en gewoon weer door te gaan Wil Ju-Joziasse Ik heb afscheid genomen van mijn Wil, mij rest de herinnering aan de vele gelukkige jaren die we samen hebben gehad. Leiderdorp, 25 maart 2005 Bert Ju Maria van Hongarijelaan 9 2353 EM Leiderdorp De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Sweet-Sixteen Zover als wij konden zijn wij met je meegegaan. Moeder, je was zo lief voor ons allen Ie te moeten missen zal ons erg zwaar vallen. Heel trots zij wij zo'n moeder te hebben gehad. Ie blijft voor altijd in ons hart Verdrietig, maar dankbaar voor haar zorgzame leven en alle mooie momenten die we met haar hebben gehad, delen wij u mede dat op 81-jarige leeftijd in alle rust en in ons bijzijn kalm is ingesla pen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Suzanne Barbara van der Werff-Homan Ria weduwe van Simon Johannes van der Werff 22 februari 1924 28 maart 2005 Willeke en Leo Jusuf Monica Steffany John en Lilian Aad en Yvonne Richard en Bianca Monique en Danny Dennis Michel en Wilma Chantal en Stephan Roy en Noortje Léon en Karlijn Simone en Eric Mike Nick Lynn Zorgcentrum Driehof Dorpsstraat 27 kamer 209 Hazerswoude- Dorp Correspondentieadres: W. C. van der Zwaan-van der Werff Mozartlaan 115 2394 GC Hazerswoude-Rijndijk Ma is in haar kamer opgebaard. U kunt daar van haar afscheid nemen op vrijdag 1 april van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag. 2 april om 10.30 uur in de 'Scheepjeskerk', Rijndijk 108 te Hazerswoude-Rijndijk, waarna om streeks 12.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Zoals een blad van de bomen nederdaalt, zo gaat een leven uit deez' aard. Je paarden grazen verder. Onverwacht is, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor ons allen die haar omringden, overleden mijn lieve dochter, onze zus en vriendin van Peter Diana de Groot in de leeftijd van 41 jaar. Voorschoten; A. M. M. de Groot-van Amerom Voorschoten: Herco Reeuwijk: Hans en Marian, Victor, Anouk Voorschoten: Annemarie Voorschoten: Suzette en Peter Peter Kooijman, Boelenswei 107, 9233 KG Boelenslaan. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 2 april om 13.00 uur in het crematorium, Yndyk 1 te Goutum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ml'iiilminf Voor de blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Helena Suzanna Mieog willen wij iedereen hartelijk bedanken De familie Oegstgeest, maart 2005 Rustenborch van Wijckerslootplein 3 kamer 103) Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium Riek van der Reijden-Looij 94 jr. Katwijk 1 april 15.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Wijnand Vallentgoed, weduwnaar van Riet Vallentgoed-Buijs 1922 Spaarnwoude in besloten kring Thea Tuin-Groenewoud 1940 Leiderdorp 2 april 12.45 uur Crematorium Velsen te Driehuis Andries Bernard 1928 Leiderdorp heeft inmiddels plaatsgevonden Egbert Schiphouwer, weduwnaar van Henny Schiphouwer-Kamps 1923 Gieten 31 mrt. 13.00 uur Crematorium de Boskamp te Assen Engelmundus Johannes Maria van Waard 1943 Haarlem 31 mrt. 12.00 uur St. Jacobus Meerderekerk Haarlemmerliede Wil van Houwelingen-Harmsen, weduwe van Piet van Houwelingen 1912 Haarlem 1 april 11.30 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Wilhelmus van der Meij 1939 Leiden 2 april 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Gijsbertus van Abswoude 81 jr. Leiden 1 april 11.00 uur Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Maarten Meijer 1932 Odoornerveen 1 april 11.30 uur Begraafplaats Dielofslaantje te Akersloot Anna Theodora Steffens-Welage, weduwe van Albertus Steffens 89 jr. Badhoevedorp 1 april 10.00 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Johanna Schaaphok-Voorhaar, weduwe van Harm Schaaphok 1919 Haarlem 1 april 14.15 uur Crematorium Daelwijck te Utrecht Johanna Christina Tienpond-Lugtenburg, weduwe van Casper Tienpond 1912 Hilversum 2 april 12.00 uur Begraafplaats Carspelhof te Weesp Anna Margaretha Willemse-de Kok 1923 Katwijk 1 april 14.00 uur Trefpuntkerk te Alkmaar Jacobus van der Kolk 1916 Ijmuiden 1 april 08.15 uur Crematorium Westerveld te Driehuis Cornelis Rol, weduwnaar van Ria van Eeden 1920 Haarlem 1 april 11.00 uur Algemene Begraafplaats te Bloemendaal Jenny Jannetje Wilhelmina Stekelenburg 1932 Ijmuiden 2 april 15.15 uur Begraafplaats Westerveld te Driehuis Maria Margaretha van Huffel-Half 1936 Velsen-Noord 1 april 14.00 uur Sint Josephkerk te Velsen-Noord Robert Dorrepaal 71 jr. Haarlem 1 april 15.45 uur Crematorium Westerveld te Driehuis (ohanna Wilhelmina Claudius-Karrenbeld, weduwe van Willem Karei Claudius 1923 Haarlem 1 april 16.00 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord Rinske Reinschje Spanjaard-van der Leen 1925 Huizen 1 april 15.30 uur Crematorium Amersfoort te Leusden Johanna Bartholomea Korenhoff-Hermans, weduwe van A.A. Korenhoff 1922 Oegstgeest 1 april 13.30 uur H. Willibrordkerk te Oegstgeest Emmy Lopes Dias 1919 Hilversum in besloten kring Hillegonda Hendrika Maria van der Meer-van der Bom 1956 Voorschoven 1 april 11.00 uur RK Begraafplaats Zijlpoort te Leiden Jan Wilbrink 1930 Weesp 1 april 10.00 uur Algemene Begraafplaats te Uitgeest Elisabeth Bodijn-van Iterson, weduwe van Ph. A. Bodijn 92 jr. Leiden 4 april 10.00 uur Crematorium Rhijnhof te Leiden Vandaag ontvingen wij het bericht, dat Gonnie van der Meer-van der Born op 28 maart 2005 is overleden. Wij verliezen met haar een trouwe vrijwilliger en onze (oud) secretaris. Zij heeft zich ruim 18 jaar voor onze vereniging ingezet. Wij wensen haar man Wik en overige familie veel sterkte toe de komende tijd. Leiden, 30 maart 2005 Namens bestuur en leden van Vereniging Kringloop Project Leiden Frank Klaus (voorzitter) Gonnie hield van witte bloemen. STICHTING Duizenden bedrijven en particulieren CURE besluiten niet naar de rechter te stappen omdat procederen grote financiële w risico's met zich meebrengt en de ij\/ uitkomst van de procedure onzeker is. ■■■■I Daarmee wordt afstand gedaan van vorderingen met een gezamenlijke waarde van honderden miljoenen euro's. Professionele bijstand van een expert op basis van no cure no pay biedt uitkomst. De Stichting NoCureNoPay, treedt op als adviseur en procesmanager voor bedrijven en particulieren. Speciale gebieden zijn: Schades als gevolg van verontreiniging van water, bodem en lucht, wateroverlast verdroging, bodembewegingen, Waardevermindering van onroerend goed, Het niet nakomen van contracten Op vrijblijvende basis beoordelen wij graag of uw zaak voldoende sterk is om succesvol te zijn. Duidelijke taal die geen geld kost! Stichting NoCi/reNoPfly Postbus 96 - 2200 AB NoonJwijk Telefoon 071 361 11 59 - Fax 071 361 31 85 E-mail: info@stichtingnocurenopay.nl www.stichtingnocurenopay.nl 'Vertel het nu jiiMuUeberick Familieberichten worden vaak ge met de overlijdensberichten Tod genoeg andere gelegenheden w lamiliebencht ook op zijn plaats Bruiloften, een 2ilveren of goud en geboorten zijn allemaal uits' gelegenheden om een familiel De Gooi- en Eemlander te pla •en heel sympathieke manier ran uw situatie op de hoogte zodat zij met u mee kunnen De mogelijkheden bij het p familiebericht zijn legi tekeningen en leuke foto' bijzonder randje rondorr advertentie Bel gerust i vend met de unit (ami an De Gooi- en Een (072) 5196 699 of -mail naar familieberichten We informere Nu nóg I GOEDKOPER!! INCLUSIEF: verblijf in 2- tot 6- persoons bungalow gas/water/licht gebruik zwemparadijs met o.a. bad, whirlpools, etc Spotgoedkope 4-/5-daagse autoreis naar heerlijk Limburg Wegens enorme belangstelling extra bungalows inge kocht' Onze TOPvoordeelaanbieding naar Bungalowpark Weerterbergen was in de afgelopen maanden enorm popu lair en dus snel uitverkocht Maar niet getreurd, we hebben goed nieuws voor u' Want in overleg met de directie van Roompot Vakanties hebben we besloten om opnieuw extra bungalows in te kopen voor de maand april! En nu zelfs tegen nog lagere prijzen Een midweek (5 dagen) is al mogelijk vanaf slechts 17,95 p.p.!! Dat bewijst eens temeer dat u voor de allerbeste reis-prijsverhouding bij KRAS Stervakanties moet zijn! Het park beschikt over zeer veel faci liteiten, zoals een geweldig zwemparadijs, zodat u zich geen moment hoeft te vervelen. Ook nu verwachten wij weer een heuse stormloop, dus wees er snel bij. want VOL VOL! BUNGALOWPARK WEERTERBERGEN Dit park beschikt o.m. over: tennisbanen (indoor en outdoor), squashbanen, klimwand, snookertafels, bowlingbanen en midgetgolf. En natuurlijk het zwemparadijs met o.m. een golfslagbad, glijbaan, verwarmd buitenbad, kinderbad en sunshinebar. Uw 2- tot 6- pers bungalow is comfortabel inge richt en beschikt over een badkamer met bad of douche, apart toilet 3 slaapkamers, ingerichte huiskamer met tv, keu ken en terras met meubilair. OMGEVING LIMBURG. BRABANT ÉN BELGIË Weerterbergen ligt ten zuidoosten van Eindhoven en op een steenworp afstand van de Belgische grens. Het grenst aan de Weerter en Budeler Bergen, een prachtig natuurge- Aankomstdata HZ 14.672/14.673 Midweek, 5 dgn: maandag 11/4t/m 25/4 Weekend, 4 dgn: vrijdag 8/4 en 15/4 Aantal pers. midweek 5 dgn weekend 4 dgn 6 personen v.a.€ 17,95 v.a. €23 5 personen v.a. 22 v.a.€ 27 4 personen v.a. €27 v.a.€35 3 personen v.a.€ 35 v.a. 45 2 personen v.a. 54 v.a. 69 Toeslagen: res.kosten 15 (verplicht, per bungalow) Kinderen 01/m 1 jaar betalen alleen toeristenbelasting (tellen niet mee voor de bezetting). Prijzen zijn p p„ tenzij anders vermeld. Excl.- vervoer, res.kosten, borg 65 (verplicht, per bungalow, bij boe king te betalen, wordt na afloop van uw reis terugge stort op uw rekening),toeristenbelasting 1.01 p.ppn, eindschoonmaak (niet verplicht), linnenpakket, div verz. Noot: res kosten en borg worden berekend j>er bunga low. Vraag uïtgebr. reisbeschr. reisnr. HZ 14.672/14.673 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! Ste-r'l/akan'ti'ka www.kras.nl pTI KRASSterVakanties-reisbureiusvindtuin:AlkmaarKanaalkade 23Almere Grote Z Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112' Amsterdam Willemsparkweg 26 f w"'i»V IÜJ -Baam Brinkstraat 17'Haarlem Schagchelstraat la'Hoorn Veemarkt 45-47 s£ i j INCLUSIEF: vliegreis Nederiand-Antalya v.v. per Inter Airlines transfer luchthaven-hotel v.v. verblijf in 1* klas vakantiedorp Attaleia Holiday Village alle maaltijden diverse snacks alle non-alcoholische dranken lokaal alcoholische dranken diverse sport- en entertainmentfad- a Irteiten diensten Ned^pr. reisleiding ATTALEIA HOLIDAY VILLAGE ALL INCLUSIVE Prijsdoorbraak! Want KRAS Stervakanties heeft zojuist een supercontract gesloten met het 1e klas vakantiedorp Attaleia Holiday Village nabij de gezellige Turkse badplaats Belek En dat houdt in dat u nu een 8-daagse all inclusive strandvakantie kunt boeken vanaf slechts 329 (11 dgn va. 399,12 dgn v.a. 429,15 dgn v a. 499). Enu verblijft ook nog eens op basis van all indusive! Dus alle maaltijden, diverse snacks, non-alcoholische dranken en lokaal alcoholi sche dranken, diverse sjxjrt- en entertainmentfaciliteiten en diensten Nederlandssprekende reisleiding zijn inbegrepen. Dit is uw kans om in de maanden apnl en mei er even lekker luxe tussenuit te gaan, te genieten van de Turkse zon, zee en strand én te profiteren van heel veel prijsvoordeel Maar let wel op! We hebben slechts een 30-tal kamers per week weten vast te leggen. Waar wacht u nog op, en boek nu voor een fantastische vakantie naar Turkije Vol voll ATTALEIA HOLIDAY VILLAGE 1^ KLAS VAKANTIEDORP - BELEK Dit zeer ruim opgezette complex, met een gezellige en per soonlijke sfeer, ligt op ca. 8 km van Belek direct aan het eigen privé-strand Het beschikt over receptie, diverse restaurants en bars, discotheek, winkeltjes, buitenzwembad, apart kinderbad, sauna, Turks stoombad, fitness, beautysalon, massage, tennis, tafeltennis, squash, volleybal, basketbal, aerobics, steps, biljart, kinderspeelplaats, miniclub en animatie. De kamers zijn voor zien van o.a. airconditioning, telefoon, tv, minibar, kluisje, terras en balkon en badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn. U verblijft o.b.v.all inclusive BELEK Belek Is een klein dorpje op ca.22 km ten oosten van Antalya Het heeft zich in relatief korte tijd ontwikkeld tot een bad plaats van internationale allure. Belek ligt aan een glooiende kust, ver van de drukte van alledag, waar de pijnbomen ei eucalyptusbomen weelderig groeien De plaats zelf is eei klem dorp met een aantal winkeltjes, bars en restaurants CRfLTlSll de KRAS Geldpas! 1 info: www.krasgeldpas.nl Vertrekdata HZ 14.649 Vrijwel dagelijks vanaf Amsterdam, vrijwel iedere vrijdag vanaf Rotterdam, vrijwel Iedere dinsdag en zaterdag vanaf Eindhoven, vrijwel iedere woensdag vanaf Maastricht en Enschede en iedere zondag vanaf Dusseldorf (Duitsland). 8DGN 15DGN April v.a.€329 v.». 499 Mei v.a. 529 v.a. €869 Zie uitgebreide reisbeschrijving voor 1 l-/12-dgse prijzen Toeslagen per persoon 1-persoonskamer vj. 90 p.w., brandstoftoeslag 12, weekendtoeslag bij vertrek op zaterdag en zondag 20, luchthaven-Aoenstenbelasting en reserveringskosten 49, meivakantietoeslag: 8-daagse reis met vertrek van 29/4 t/m 2/5,11-daagse reis met vertrek op 22-29/4 en 15-daagse reis met vertrek van 22/4 t/m 25/4 80. Kinderkorting: zie uitgebreide reisbeschrijving Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief luchthaven-/toeristenbelasting en reserverings kosten, visum, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uit gebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.649 1511 1? Sfefl/akarttiea KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote |21 Markt 10 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4