de koning Vacaturekrant de koning M ir rands' GIRO 309 Aht meer banen op vacaturekrant, nl Banen voor mensen met eigen wensen Directieassistent Financieel medewerker tare^are www. di ere n bteschermina.nl TRAPPENMAKER en/of TIMMERMAN /S Dj/oser; v medewerker marketing Start De Beukenhof jij zoekt een baan wij zoeke jou BEEK CONTAINER GROEP, NEDERLAND BV/ Planner Chauffeurs Chauffeur vacuüm wag exact personeelsintermed 917 Adverteren? 075-68 De Koning Uitzendbureau in Leiden is dé specialist in kantoorfuncties voor de randstad. Wij bemiddelen in secretarieel, financieel, administratief en commercieel werk. Voor tijdelijk en vast dienstverband, fulltime of parttime en op elk niveau. Ook op het gebied van detachering, werving selectie en payroll. Omdat het bij uitzendwerk om mensen gaat, hecht De Koning grote waarde aan persoonlijk contact, zorgvuldige begeleiding, integriteit en betrouwbaarheid. Hierdoor kunnen wij garant staan voor een optimaal resultaat als het om 'matchen' van personeel gaat. Een uitdagende baan Onze bijzondere reputatie heeft voor een forse groei gezorgd. Logisch dus, dat we versterking zoeken voor ons enthousiaste team. Je onderhoudt nauwe contactèn met onze beide doelgroepen: inleners en uitzendkrachten. Je hoofdtaak is de intermediaire rol tussen inlener en uitzend kracht; je vertolkt de wensen van de opdrachtgever in termen van de meest geschikte kandidaat. Je verzorgt de werving, voert de selectiegesprekken, stelt de tarieven en salarissen vast en begeleidt het volledige uitzendtraject. Voorts ben je verantwoordelijk voor de na-service aan klanten en zie je toe op het reilen en zeilen van de uitzend kracht. En last but not least; je gaat samenwerken met een hecht team van zeven collega's. De functie-eisen Het zal duidelijk zijn dat het om een pittige baan gaat. Daarom zoeken we een kandidaat op HBO-niveau die beschikt over: meerdere jaren ervaring in commerciële dienstverlening goede contactuele en sociale vaardigheden goede computervaardigheden stressbestendigheid accuratesse Ervaring met personeelswerk is een pré. Word jij onze nieuwe consultant? Uiteraard hoort bij deze functie een uitstekend salaris en prima arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze functie je aan? Stuur dan je sollicitatie met je c.v. (per e-mail, post of fax) binnen 10 dagen aan Jeroen Mantel, directeur. Als je nog vragen hebt bel dan gerust. T Z E N D U R E A U Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel. 071-5144143. Fax 071-5128276. E-mail: jmantel@dekoninguitzendbureau.nl ThuisWerk Garant.nl Onéotacul van d© virvdaris Group Thuiswerk Garant bemiddeld al jaren tussen aanbieders van thuiswerk en werzoekenden zoals u. Sinds ons bestaan hebben we al meer dan 1400 werkzoekenden aan een passend baan geholpen. Thuiswerkers gezocht... Je eigen tijd indelen en zelf bepalen wanneer je aan het werk gaat, lekker thuis en zonder enige verplichtingen? Dat alles tegen uitstekende verdiensten? Wij bieden de uitkomst... Gegarandeerd een leuke en goedbetaalde baan die naadloos aansluit op uw wensen, kwaliteiten en ervaringen waarbij u werkt vanuit huis. Schrijf u nu GRATIS in op www.thuiswerkgarant.nl en wij garanderen binnen drie weken een passende baan voor u te hebben gevonden. Kijk voor meer informatie op www.thuiwerkgarant .nl of mail naar info@thuiswerkgarant.nl (parttime, tijdelijk) In deze gevarieerde functie ben je verantwoordelijk voor het verzorgen van de correspondentie, post,- email,- en telefoonafhandeling, agendabeheer, opstellen en verzenden van mailings, voorraadbeheer, crediteurenbeheer en overige werkzaamheden. Tevens beheer je de website en fungeer je als aanspreekpunt voor publiciteitszaken. Heb jij een MBO+ werk- en denkniveau, secretariële werkervanng en ben je pro-actief, zelfstandig en accuraat? Heb je tevens een goede beheersing van de Nederlandse taal, uitstekende communicatieve vaardigheden en goede kennis van Word, Excel en Outlook, neem dan snel contact met ons opl (fulltime, vast) Voor een dynamisch commercieel internationaal bedrijf in de omgeving van Leiden. Je werkzaamheden bestaan uit het verwerken van inkoopfacturen, het beheren van het crediteurenbestand, het correct en tijdig inboeken van journaalposten (lonen), verwerken van handelscrediteuren, het boeken van bankafschriften, betalingen invoeren en facturatie. Een goede actieve kennis van het Engels is belangrijkl Heb jij een MEAO- opleiding met relevante werkervaring of ben jij een HEAO-starter, stuur dan snel je CV! CV's ontvangen wij graag via de email en kun je sturen naar info@dekoninguitzendbureau.nl UITZEND U R E A U Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel 071-5144143 Fax 071-5127513 E-mail: info@dekoninguitzendbureau.nl Bezoek ook onze website: www.dekoninguitzendbureau.nl Dé weg naar een baan in de zorg! Ben je werkzaam in de gezondheidszorg en zoek je een nieuwe uitdaging? Dan kun je terecht bij Care2Care, hét bemiddelingsbureau voor zorgpersoneel en zorginstellingen in de omgeving van Gouda, Leiden, Alphen a/d Rijn en Katwijk Wij hebben op dit moment diverse vacatures, parttime en fulltime: Thuishulpen, verpleegkundigen, verzorgenden, groepsbegeleiders, managementfuncties, ondersteunende functies etc. Meer weten over de zorgvacatures in de regio? Kijk op www.care2care.nl Of neem contact op met onze consulenten in Alphen a/d Rijn (0172—23 40 35). mnSSTREEK VERWARM! Draadbaan 18 2352 AW Leiderdorp 071 - 5227000 vraaat voor spoedige indiensttreding: Allround administratief medewerk(st)er telefoniste voor 38-40 uur per week Van de kandidaten worden volgende zaken verwacht: - het aannemen van de telefoon en afhandelen van binnenkomende gesprekken - het inplannen en maken van afspraken - het administratief verwerken van de servicerapporten en binnenkomende post - diverse/overige administratieve werkzaamheden telefoonervaring, zeer klantvriendelijke instelling en goede telefoonstem - ervaring met computer waaronder WORD, EXCELL en internet - doorzettingsvermogen, organisatietalent en teamspirit Door serieuze kandidaten die van aanpakken weten, zien wij de schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. Voor meer informatie kunt u kijken op www.riinstreek.info. E-mail: Rijnstreek.bv@lycos.com r i-i Dieren. Beestachtig behandeld. Verwaarloosd. Mishandeld. lïL'JIJil Help ons. Help de dieren. Samen zijn we verantwoordelijk. p\j Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en zelfstandige De werkzaamheden zullen o.m. omvatten: Het maken van (houten) trappen, het plaatsen van de trappen en alle daarbij komende werkzaamheden, o.a. trapgaten maken, aftimmeren, etc. etc. Ben je geïnteresseerd? Stuur een briefje met C.V. naar: Trappenmakerij v/d Geest B.V. Nijverheidsweg 21 2382 NM ZOETERWOUDE Tel. (071) 541 73 38 Fax (071) 582 08 60 E-mail: vdgeest-trappenmakerij@freeler.nl www.trappenmakerij.nl Als direct-seller organiseert organiseert Djoser al 20 jaar avontuurlijke groepsrondreizen over de hele wereld. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een: 40 uurl week Je hebt HBO werk- of denkniveau en minimaal 2 jaar werkervaring. Je bent een actieve allrounder en kunt goed omgaan met div. softwarepaketten zoals Excel en Powerpoint. Het schrijven van een leuke tekst vind je een uitdaging en internet biedt voor jou geen verrassingen. Samen met een collega ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het advertentiebeleid in ruime zin. Daarnaast informeer je klanten telefonisch over onze reizen. Wij bieden: Een afwisselende baan in een prettige werksfeer bij een dynamisch bedrijf. Salariëring overeenkomstig opleiding, ervaring en leeftijd. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. E-mail voor inlichtingen: pz@djoser.nl. Je schriftelijke sollicitatie met CV en pasfoto ontvangen wij graag binnen 10 dagen. Stuur deze naar: Djoser T.a.v. Ingrid Mogge, Breestraat 125, 2311 CM Leiden. Tel: 071-5166181 www.start.nl CUSTOMER CARE AGENT... voor een energiebedrijf in Alphen a/d Rijn. Je functie bestaat uit het telefonisch afhandelen van vragen en/of klachten van particuliere klanten. Je zorgt voor een adequate en servicegerichte dienstverlening en een commerciële benadering van de klanten. Daarbij ligt de nadruk op "klanttevredenheid. Leuke baan voor een kandidaat met minimaal MBO werk- en denkniveau. Je kunt goed met de verschillende automatiseringsprogramma's overweg en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Callcenterervaring is een pre. Je bent minimaal twintig uur en drie avonden per week beschikbaar. De werktijden liggen tussen 9.30 uur en 21.00 uur. Je bent dus flexibel inzetbaar. Info: Start Leiden, Breestraat 51. 2311 CJ Leiden, tel. (071) 514 90 44. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. lll-SiAUR.ANT— HOT El. De Beukenhof is een van de schitterende locaties in Nederland waar gastronomie en ambiance op hoog niveau samengaan. Ter versterking (M/V) van onze restaurantbrigade zijn wij op zoek naar een: Sommelier Chef de Rang (FT) Indien je beschikt over relevante werkervaring en/of opleiding stuur dan een korte brief met C.V. t.a.v. Sebastian Groothuis naar: Restaurant Hotel De Beukenhof, Terweeweg 2-4, 2341 CR Oegstgeest e-mail: s.groothuis@debeukenhof.nl www.debeukenhof.nl hoogst persoonlijk algemeen Thijs Garritsen 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden financieel Francis Stroes 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden commerciële talenten m/v voor diverse banken, ringsmaatschappijen en andere organisaties. Jij bent actief, commercieel en klantgericht. Daarnaast ben ji communicatief zeer sterk, daadkrachtig en beschik ji goede portie lef. Heb je een afgeronde mbo-opleidinj enige commerciële werkervaring (mag ook door bij ba stage)? En vind je het tijd voor een nieuwe uitdagingl dan snel. Neem contact op met Francis Stroes of Thijs Garritsen. financiële talenten m/v voor diverse organisatie; financieel en communicatief sterk en beheerst de N én de Engelse taal goed in woord en geschrift. Daarn je nauwkeurig en kun je goed zelfstandig functioned een afgeronde mbo-opleiding én enige financiële werkervaring of stage-ervaring? Vind je het tijd voon nieuwe uitdaging? Reageer dan snel! kijk voor meer banen op www.randstad.nl Wij zijn op zoek naar: Werkzaamheden: Efficient inzetten, begeleiden en controleren van personeel en mate Het maken en verwerken van routelijsten en dagstaten Wagenparkbeheer Contact onderhouden met opdrachtgevers en leveranciers Opleidingseisen: MBO werk- en denkniveau Goede communicatieve eigenschappen Representatief en in staat in teamverband te functioneren Geen 9 tot 5 mentaliteit Technisch onderlegd Rijbewijs B C en CCVB zijn een pré Werkzaamheden: Het inzamelen van afval en reinigen van containers Het plegen van klein onderhoud aan het voertuig Overige werkzaamheden Opleidingseisen: Rijbewijs BC en chauffeursdiploma Technische achtergrond (ervaring met kraanwerk is een pré) Werkzaamheden: Het reinigen van ondergrondse containers Het plegen van klein onderhoud aan het voertuig Overige werkzaamheden Opleidingseisen: Rijbewijs BC en chauffeursdiploma Technische achtergrond (ervaring met kraanwerk is een pré) Sollicitaties aan: Beek Container Groep Nederland B.V. Flevoweg 10, 2318 BZ Leiden Tel. 071 - 5232365 Info: www.containeronderhoud.nl gezocht Wij zoeken voor diverse opdrachtgevers in de regio Leiden fulltime Secretaresses m/v Logistiek medewerkers m/v Commercieel medewerkers m/v Financieel medewerkers m/v met een afgeronde MBO- of HBO-opleiding en enige jaren werkerva Interesse? Stuur je cv naar leiden@exactpi.nl of bel 071 - 514 20 Exact is een eigentijdse personeelsintermediair met een positieve kijk op Wij bemiddelen in functies op MBO en HBO niveau op het gebied van o.a. mana ment support, administratie, financiën, commercie, personeelszaken en logistiek Kijk voor een baan van nu ook op www.exactpi.nl.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 2